Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (1 μέλη και 60 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
Πολυ μονοτονη και πληκτικη αυτη εβδομάδα.

Γιατι άραγε ? ? ? ?


:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Άς άπαντήσω άγαπητέ..... σιγά τήν άπάντηση βέβαια......

Κάποιος λόγος ή ένας συνδυασμός πολλών λόγων ,
άπό άβάσιμες, άναξιόπιστες καί παράλογες άπόψεις ??

Ή οί άνάγκες που έχει δημιουργήσει ή πολυπλοκότητα τού φαινομένου .......

Φυλής 104 ??????????
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
σας χαιρετώ και εύχομαι τα καλύτερα.
bye!
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
λυπούμαι που ασχολούμαι τώρα  με πιο πεζά αντικείμενα αλλά ευελπιστώ πως στη πρώτη ευκαιρία αναζητήσεως της...τι αναζητούμε άραγε; θα το επεξεργαστώ!
πάντως, εκτιμώ ότι δια του ηλεκτρονικού λόγου μας συμβάλλουμε στη σύσφιξη των σχέσεων μεταξύ των μελών της ροζ κοινωνίας μας, ελπίζω μόνο- δεν έχω καμία ένδειξη περί του αντίθετου πως οι ερωτικές θεραπαινίδες συμμετέχουν εδώ λόγω κοινωνικής δραστηριότητας και όχι για άγρα πελατών, θα με έθλιβε αυτό!  

ΩΩΩΩΩΩΩ Έπίπεδο........ γουστάρωωωωωωωωωωωω...δεν προσάπτουμε την παραμικρή άτέλεια καί γιά διαφορετικούς λόγους ελάχιστοι θά τολμήσουν να σάς άμφισβητήσουν δημόσια !!!!!!!! :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
Αναχωρω και εγω.
Ωρα για προπονηση.

See you latter........

:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
Φεύγω καί έγώ ................. :rockon: τά λέμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
Καλημέρα Νεφελάκι! Τι κάνεις?
Γενικά υπάρχει μια νέκρα... Μόνο όταν εμφανίζεται η Κέλλυ βγαίνουν όλοι σαν σαλιγκάρια...
Πρέπει να λάβεις μέτρα...

Καλημέρα "λαγέ"!

καλημερα μωρο μου.....οι κελλυ ξεσηκωνει τον αντρικο πληθισμο ηια αυτο και γινετε χαμος οταν γραφω...

ειμαι γυναικα και ξερω να φερωμαι....δεν ειμαι χαζη αξεστη ηλιθια οπως μερικες γυναικες....που αντι για μυαλο στο κεφαλι εχουν κουνουπιδι....

καλημερα σε ολους.......
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
για σου μωρό μου τι κανεις όλα καλά !φενετε που αρέσει στην παρέα η πονηριά... :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1: :blahblah1:

καλησπερα κοριτσακι μου.....ξεκουραζεσαι ξεκουραζεσαι?....μπραβο μπραβο....καλα κανεις.....

α νεφελακι μου κοριτσακι μου ακουσε με λιγο.....με αυτο που λες για την πονηρια της παρεας την υποτημας ολοι την παρεα και εμενα και σε αυτους που τους μιλας και τους στελνεις φιλακια και καρδουλες.....(πρεπει βεβαια να σου εξηγησω την λεξη υποτημας)......
και αυτο που εχουμε εμεις η γνωστη παρεα του 104 και εγω μαζι τους,λεγεται ΕΞΥΠΝΑΔΑ και οχι οπως το χαρακτηρηζεις εσυ.....
και οταν σε μια παρεα υπαρχη μια εξυπνη γυναικα ειναι λογικο οτι θα την γουσταρουν ολοι, οπως γουσταρουν το κελλακυ......

λοιπον αγορια μου το κελλακυ μολις ανοιξε τα ματακια του....παω ηια ντουζακι μετα καφε μετα 104......

πολλα πολλα πολλα πονηηηηηηηηηηραααααααααααα φιλιααααααα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
Για ποιον βαράει η καμπάνα??????????????????????????????????????
 

λαγαρος

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2006
Μηνύματα
4.025
Like
4
Πόντοι
16
PADRON βάλε το χέρι σου (η ότι άλλο νομίζεις εσύ) γιατί φοβάμαι ότι θα έχουμε σύρραξη .....

κοινώς μαλλιοτράβηγμα!
 

lagonisian

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Ιουν 2011
Μηνύματα
12.585
Κριτικές
282
Like
12.524
Πόντοι
26.470
καλησπέρα στους καυτούς κορίτσαρους τς απογευματινής βάρδιας!! εύχομαι ολόψυχα να στε καλά και πάντα υγιείς!! κελλάκι μου συμφωνώ απόλυτα με αυτά που λες παραπάνω...έτσι είναι...για αυτό σε πάμε...καλησπέρα και στην υπέροχη παρέα η οποία φαντάζομαι κάπου εδώ τριγυρνάει και περιμένε ένα λόγο για να εμφανιστεί... ;)
 

amjik

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
45.421
Κριτικές
61
Like
42.536
Πόντοι
22.785
PADRON βάλε το χέρι σου (η ότι άλλο νομίζεις εσύ) γιατί φοβάμαι ότι θα έχουμε σύρραξη .....

κοινώς μαλλιοτράβηγμα!

Μήν φοβόσαστε άγαπητέ ,ύπάρχη σεβασμος καί άγάπη μεταξύ
τών κοριτσιών !!!!
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66



Κέλλυ, να προτείνω να εκλάβεις ότι συνέβη σαν μία ατυχή έκφραση που πιστεύω πως η Νεφελλη δεν εννοούσε με τον τρόπο που ειπώθηκε και καταλάβαμε.
Ας δώσεις τόπο στη οργή και να προχωρήσουμε παρακάτω;
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
kαλισπερα" !τι γίνετε εδώ πια πείραξε με αυτά που ηπα ,,"πανα πολα" να καταλάβουνε πως το εννοούσα .."δηεφτερο" που έχει πέσει τόσο εξιπναδα εδώ που το καταλαβαίνουνε αλλιώς  τρίτο τα ελενικα είναι και μπερδεμένα ,,,,κει εδώ καταλαβαίνω  την εξυπνάδα
 

ΝΕΦΕΛΑΚΙ

Ιερόδουλη
Εγγρ.
29 Ιουλ 2011
Μηνύματα
1.104
Like
0
Καλησπέρα κούκλα. Αυτός ο αχαΐρευτος ο άντρας σου που έχει χαθεί πάλι; :knuppel:
καλησπέρα μωρό μου  καλά είμαι εσύ ,,ο ανδρουλής μου είναι καλο παιδί δουλειά σπίτι για αυτό έχει  χαθεί είναι κουρασμένος.. :-* :-* :-* :-* :-*
 

SPEED

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
12.357
Κριτικές
263
Like
141
Πόντοι
7.985
καλησπερα κοριτσακι μου.....ξεκουραζεσαι ξεκουραζεσαι?....μπραβο μπραβο....καλα κανεις.....

α νεφελακι μου κοριτσακι μου ακουσε με λιγο.....με αυτο που λες για την πονηρια της παρεας την υποτημας ολοι την παρεα και εμενα και σε αυτους που τους μιλας και τους στελνεις φιλακια και καρδουλες.....(πρεπει βεβαια να σου εξηγησω την λεξη υποτημας)......
και αυτο που εχουμε εμεις η γνωστη παρεα του 104 και εγω μαζι τους,λεγεται ΕΞΥΠΝΑΔΑ και οχι οπως το χαρακτηρηζεις εσυ.....
και οταν σε μια παρεα υπαρχη μια εξυπνη γυναικα ειναι λογικο οτι θα την γουσταρουν ολοι, οπως γουσταρουν το κελλακυ......

λοιπον αγορια μου το κελλακυ μολις ανοιξε τα ματακια του....παω ηια ντουζακι μετα καφε μετα 104......

πολλα πολλα πολλα πονηηηηηηηηηηραααααααααααα φιλιααααααα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Καλε εσυ εισαι αγρια!  :o

Ξαφνικα σε θελω πολυ!  :lheel:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom