Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (0 μέλη και 18 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
αγορια μου σας αφηνω....

καλη συνεχεια σε οτι και αν κανετε....

φιλια πολλα πολλα πολλα πολλα
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
συναγωνιστες ειμαι απο θεσ/νικη που το φετιχ δεν ειναι στο καθημερινό πρόγραμμα...ανυπομονώ να επισκφτώ σύντομα το 104 φυλης. να σας ρωτήσω υπάρχει κανένας κίνδυνος στην περιοχή?? σορρυ που ρωτάω, αλλά δεν ξέρω τι παίζει στην φυλής??


τίποτις, για να μην σου πω πως είναι σχεδόν "προστατευμένη" οδός και δεν συμβαίνει τίποτα ώστε να μην αραιώσει από εκεί ο κόσμος.
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
συναγωνιστες ειμαι απο θεσ/νικη που το φετιχ δεν ειναι στο καθημερινό πρόγραμμα...ανυπομονώ να επισκφτώ σύντομα το 104 φυλης. να σας ρωτήσω υπάρχει κανένας κίνδυνος στην περιοχή?? σορρυ που ρωτάω, αλλά δεν ξέρω τι παίζει στην φυλής??
να σου απαντησω εγω...Κοίτα το βράδυ είναι φυσικά πιο επικίνδυνα από τις άλλες ώρες….σε γενικές γραμμές άμα έχεις το νου σου δεν έχεις να φοβηθείς τίποτα…να μην πας έτσι αμέριμνα δηλαδή… άμα νιώθεις άβολα πάρε ένα ταξί να σε πάει...
 

pistolero

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2009
Μηνύματα
18.338
Κριτικές
12
Like
0
Πόντοι
396
συναγωνιστες ειμαι απο θεσ/νικη που το φετιχ δεν ειναι στο καθημερινό πρόγραμμα...ανυπομονώ να επισκφτώ σύντομα το 104 φυλης. να σας ρωτήσω υπάρχει κανένας κίνδυνος στην περιοχή?? σορρυ που ρωτάω, αλλά δεν ξέρω τι παίζει στην φυλής??
Αμα εξαιρεσεις κατι πρεζακια που  μπορει να σε ψηρισουν σε κανα στενο ή κανα μπουλουκι απο πακια να σε φερμαρει κατα τ αλλα εισαι ασφαλης. welcome to Fulis  ;)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
συναγωνιστες ειμαι απο θεσ/νικη που το φετιχ δεν ειναι στο καθημερινό πρόγραμμα...ανυπομονώ να επισκφτώ σύντομα το 104 φυλης. να σας ρωτήσω υπάρχει κανένας κίνδυνος στην περιοχή?? σορρυ που ρωτάω, αλλά δεν ξέρω τι παίζει στην φυλής??

κοιτα ματια μου αν ριξεις μια ματια στο
θα τρελλαθεις με οτι συμβαινει οχι στην Αθηνα αλλα σε ολη την Ελλαδα :-
τωρα η φυλης και η γυρω περιοχη της συγουρα δεν ειναι ουτε Βουλιαγμενη ουτε Κεφαλαρι (οχι πως εκει δεν υπαρχει εγκληματικοτητα :-)
η περιοχη της φυλης μια υποβαθμισμενη περιοχη του κεντρου ειναι με οτι αυτο συνεπαγεται.....
απο κει και περα στη περιοχη υπαρχουν περιπου 100? οικοι ανοχης......
100 οικοι ανοχης με 3 βαρδιες την μερα μας κανουν 600 γυναικες (κοπελες και υπηρεσιες) που πηγαινορχονται καθημερινα στη δουλεια τους και κανεις δεν τις εχει πειραξει
το ιδιο ισχυει και με τους περαστικους πελατες, 3 περιπου χρονια μπαινω εδω και δεν ειδα ποτε καποιον να γραψει οτι επαθε εκεινο ή το αλλο στη φυλης
τωρα αν μενεις στη περιοχη ναι δεν ειναι και οτι καλυτερο
αλλα αν ερθεις να κανεις την δουλεια σου και να φυγεις δεν προκειτε να σου συμβει και τιποτα οπως δεν εχει συμβει και δεν συμβαινει σε 100αδες κοπελες και σε 1000αδες πελατες καθημερινα ;)
 

greeklove27

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιουν 2007
Μηνύματα
460
Κριτικές
1
Like
1
Πόντοι
1
οκ, ευχαριστώ για τις απαντήσεις!!
 

sarouman

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2007
Μηνύματα
2.623
Κριτικές
69
Like
535
Πόντοι
7.125
Καλησπέρα σε όλους και στα κορίτσια που δουλεύουν!

Αντζελα, για πες, πότε θα δουμε τις φώτο από την καινούργια φωτογράφηση και των υπόλοιπων κοριτσιών?
Ποιες πήραν μέρος? Θα είναι στο ίδιο kinky στυλ?
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805
οταν σε δω σε ενα απο τα επομενα παρτυ θα σε παρω μαζι μου να σου δειξω αυτο το σουπερ μαγαζι με της γριες που σαρεσουν

ΕΚΣΤΑΣΗ  :zfuck:

Ειχα παει μια φορα και ειχα χασει πασα ιδεα  :2funny: :2funny: τοτε σε θυμηθηκα  :cheesy:
Mην ανησυχεις και το ξερει.
:grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

Δεν ειναι λιγες οι φορες που εχουμε παει........
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny:



.............τρομάρα του !!!!
 

CHEYENNE

Πορνορεπόρτερ
Εγγρ.
22 Σεπ 2008
Μηνύματα
12.783
Κριτικές
582
Like
583
Πόντοι
8.805

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Καλησπέρα σε όλους και στα κορίτσια που δουλεύουν!

Αντζελα, για πες, πότε θα δουμε τις φώτο από την καινούργια φωτογράφηση και των υπόλοιπων κοριτσιών?
Ποιες πήραν μέρος? Θα είναι στο ίδιο kinky στυλ?

καλησπερα μωρο μου
δεν ξερω λεω να τις αργησουμε καπως και να τις δημοσιευσουμε προς νοεμβρη για τωρα προσφατα ετσι κι αλλιως βγαλαμε αυτες
ολες οι κοπελες βγαλαν φωτογραφιες αυτη τη φορα ;)
οχι δεν ειναι kinky στυλ αλλα ειναι διαφορετικο ;)


Αποψε το βράδυ στο studio οι Αλεξάνδρα + Αναστασία  :smitten: :smitten:

 
   

 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom