Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 70 άτομα (0 μέλη και 70 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μακαρι να ειναι ετσι!Ψηλη ειναι ωραιο προσωπο εχει προσοντα εχει :tits2: και μου βγαινει στο σαλονι ρε γαμωτο με βλεμμα παγοκολωνας!!Το ιδιο βλεμμα που εχει οπου κι αν την εχω πετυχει(Μεγαλου Αλεξανδρου133,Βουρβαχη19,Δροσοπουλου95)Κριμα ειναι... πιαστης το αυτι να λογικευτει ;)

χμμμμμμμμμμ
το βλεμα δεν μπορω να το δω, εκει που εχω δει οτι χανει λιγο ειναι στην κινηση της
(ναξερες ποσες προβες εχω κανει μαζι της :cheesy:)
λιγο περισσοτερο της χρειαζεται να βγαλει εξω απ το σωμα της την θυληκοτητα της και την τσαχπινια της και γιατι οχι και την πουτανια της ;) :cheesy:
την Τριτη που θαμαι κατω θα της το δουλεψω κιαλλο και θα φροντισω οσο μπορω και για το βλεμμα της ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Οι Αλινοφαν βασιζομαστε πανω σου Αντζελα  ;)
Καληνυχτιζω!
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
μπορει να ειμαι και το πρωι αλλα συγουρα θα ειμαι το απογευμα προς το βραδακι αλλα και τη Τεταρτη το πρωι;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

Δεν υπόσχομαι τίποτα, αλλά ίσως να περάσω να σε γνωρίσω κι από κοντά...
να μου δείξεις και την περίφημη τακουνοσυλλογή!! ;) :rockon:

Την καληνύχτα μου και όνειρα γλυκά!! :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
καλημερα και απο μας μαναρακια :-* :-* :-*

τωρα δουλευει η Αλινα πρωτη μερα μετα την αδεια της και το απογευμα η Κατερινα.....το σαββατο το πρωι αρχιζει και η Τζενη που γυρισε απο τις διακοπες τις ;) ;) ;) ;)


πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

scorpio16673

Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2009
Μηνύματα
63
Κριτικές
24
Like
99
Πόντοι
10
καλημερα και απο μας μαναρακια :-* :-* :-*

τωρα δουλευει η Αλινα πρωτη μερα μετα την αδεια της και το απογευμα η Κατερινα.....το σαββατο το πρωι αρχιζει και η Τζενη που γυρισε απο τις διακοπες τις ;) ;) ;) ;)


πολλα πολλα φιλια :smitten: :grouphug: :smitten:

Ειμαι καινουργιος στη παρέα.
Παρατηρησα απο τις φωτογραφίες για προσεγμένα πεντικιούρ απο τις κοπέλες. Προσωπικά τη βρίσκω με κοπέλες με προσεγμένο και μακρύ μανικιούρ. Ειδα στις φωτο την Μαργαρίτα. Αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω και για τις άλλες.
Μπορείς να με βοηθήσεις, ωστε να κανονίσω μία επίσκεψη.  :)
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Ειμαι καινουργιος στη παρέα.
Παρατηρησα απο τις φωτογραφίες για προσεγμένα πεντικιούρ απο τις κοπέλες. Προσωπικά τη βρίσκω με κοπέλες με προσεγμένο και μακρύ μανικιούρ. Ειδα στις φωτο την Μαργαρίτα. Αλλά δεν μπόρεσα να καταλάβω και για τις άλλες.
Μπορείς να με βοηθήσεις, ωστε να κανονίσω μία επίσκεψη.  :)

ναι μαναρακι μου γλυκο ολες οι κοπέλες προσέχουμε τα νυχάκια μας και ανα τακτα διαστηματα αναλογα και με τη διαθεση μας ανανεωνουμε και τα χρωματα :cheesy:
Δεν χρειαζεσαι τοσο τη βοηθεια μου μαναρακι μου........
απλα κοιτας στο απ τις φωτογραφιες ποια κοπέλα σου ταιριαζει περισσότερο κοιτας μετα ματάκια μου πότε εχει βαρδια και αν μπορεις ερχεσαι απο το μαγαζι να την δεις και απο κοντα ;)
Η Μαργαριτα παντως δουλευει ξανα τη δευτερα το απογευμα.
Η διευθηνηση μας ειναι Φυλης104 (στο αδιεξοδο) στον αγιο παντελεημονα αχαρνων, 2-3 λεπτα περιπου περπατημα απ τον ηλεκτρικο σταθμο της βικτωριας ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

theo30gr

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2007
Μηνύματα
76
Κριτικές
2
Like
15
Πόντοι
0
καλησπερα παιδια... εχω μαι ερωτηση... παιζει και.... παιγνιδι με 2 κοπελες στο studio??

φιλικα
τεο
 

μαρουλιας

Μέλος
Εγγρ.
1 Ιουλ 2007
Μηνύματα
5.452
Κριτικές
1
Like
91
Πόντοι
66
Εξαρτάται από τα χρήματα που διαθέτει κανείς!!
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
καλησπερα παιδια... εχω μαι ερωτηση... παιζει και.... παιγνιδι με 2 κοπελες στο studio??

φιλικα
τεο

πιστευω οτι αμα φερεις εσυ την μια ναι αλλιως απο οσο ξερω μια κοπελα εχει αδεια να δουλευει και οχι δυο!

βασικα ειναι καλη φαση να πας με καμοια ξεκολιαρα γκομενα να κανεις τριο με ιεροδουλη
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
πιστευω οτι αμα φερεις εσυ την μια ναι αλλιως απο οσο ξερω μια κοπελα εχει αδεια να δουλευει και οχι δυο!

βασικα ειναι καλη φαση να πας με καμοια ξεκολιαρα γκομενα να κανεις τριο με ιεροδουλη

δυστηχως νομικα ουτε αυτο επιτρεπεται ματια μου.
Ειμαστε υποχρεωμένες να δεχόμαστε απ το νομο μόνο αντρες-πελάτες οπως ειμαστε υποχρεωμένες σε κάθε βάρδια να δουλεύει μονο μια κοπέλα :-
Αν μπει μεσα στο μαγαζι καποια αρμόδια κρατική υπηρεσιά και βρει μεσα γυναίκα-πελάτη ή 2 κοπέλες να εργαζονται ταυτόχρονα, το μαγαζι θα εχει σοβαρά δικαστικά τρεχάματα :-
Οποτε κατι τετοιο οχι απλα το αποφευγουμε αλλα δεν το κανουμε σε καμία περιπτωση και με κανένα αντίτιμο

πολλα φιλάκια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
τροχονομος?
α τοτε μαναρακι μου ετοιμασου να σου δωσω πολλες κλησεις για ''παρανομο παρκαρισμα'' ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
Απο σένα μωρό μου να  "φάω κλήση" και τι στον κόσμο. Πραγματικά αν ήσουνα τροχονόμος θα προκαλούσες άπειρα ατυχήματα και το εννοώ αυτό μωρό μου. και ξέρεις οτι λέω είναι αλήθεια. Πάντως ετοιμάσου "να πληρώσεις"  :fuck1: την τελευταία κλήση που έφαγα στην ιταλία και ήταν 850 Ευρώ για παράβαση ωραρίου. Και τραγούδαγα στον τροχονόμο "ήρεμα κύριε πόλισμαν δεν είμαι παραβάτης, της Άντζελας το θυμα είμαι της αγάπης" (δεκαετία 80-90 ζιγκ-ζαγκ) και ο τροχονόμος με κοίταζε σαν να έβλεπε αρειανό!!
φιλάκια και θα προσπαθήσω την Παρασκευή το απόγευμα να περάσω και να τα πούμε λίγο.
:smitten: :smitten: :smitten:
Γι' αυτό έχεις πούλμαν avatar? :2funny:
Ναι ρε φίλε μου. Μόνο που αυτό το πούλμαν είναι αυτό που θέλω να αγοράσω αν πάνε καλά οι δουλειές!!!
:2funny: :2funny: :2funny:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
για τους αλλους δε ξερω :rolleyes: :rolleyes: :cheesy:
αλλα εσυ συγουρα μωρο μου ;) :cheesy: :-*

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπς!!! Εγώ δηλαδή δεν μπορώ να κάνω παραγκελιά? Άντζελα μου αυτά λές και με τρελαίνεις και δεν μπορέις να φύγεις απο την σκέψη μου ειλικρινά!!!!
  :smitten: :smitten: :smitten:
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
όλοι έχουμε μιά άποψη για την κυρία του Φυλής 104. Άλλοι αρνητική, αλλοι λιγότερο θετική, άλλοι θετική στηριζόμενοι κυρίως στο πρόσωπο της επαγγελματία που η υπόψη κυρία παρουσιάζει. Εγώ έχω την τύχη να την γνωρίσω λίγο περισσοτέρο και ειλικρινά θεωρώ τον ευατό μου τυχερό γιατί πίστεύω ότι είναι ένας άνθρωπος που δεν συναντάς εύκολα στη ζωή και την θεωρώ ένα πολύ αγαπητό μου πρόσωπο. Τα λέω όλα αυτά δημόσια γιατί νιώθω ότι είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για να την ευχαριστήσω. Δεν ξέρω τι αξίζει σαν ιερόδουλος και δεν με ενδιαφέρει να μάθω, σαν άνθρωπος είναι σπάνια και χαίρομαι κάθε στιγμή που μου επιτρέπει να είμαι πλάι της.
Κορίτσαρε...σ΄ευχαριστώ!
+1000000000000000000000
Δεν είσαι μόνος φίλε και γω μαζί σου είμαικαι το εννοώ οτι είμαι συμπάσχων.
:grouphug: :grouphug: :grouphug:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ουυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυυπς!!! Εγώ δηλαδή δεν μπορώ να κάνω παραγκελιά? Άντζελα μου αυτά λές και με τρελαίνεις και δεν μπορέις να φύγεις απο την σκέψη μου ειλικρινά!!!!
  :smitten: :smitten: :smitten:

εννοειτε πως μπρορεις και εσυ ειδικα μωρακι μου;) :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
χμμμμμμμμμμ
το βλεμα δεν μπορω να το δω, εκει που εχω δει οτι χανει λιγο ειναι στην κινηση της
(ναξερες ποσες προβες εχω κανει μαζι της :cheesy:)
λιγο περισσοτερο της χρειαζεται να βγαλει εξω απ το σωμα της την θυληκοτητα της και την τσαχπινια της και γιατι οχι και την πουτανια της ;) :cheesy:
την Τριτη που θαμαι κατω θα της το δουλεψω κιαλλο και θα φροντισω οσο μπορω και για το βλεμμα της ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

μπορεί να παρατηρήσει λίγο τον τρόπο που βγαίνει η Ευα στο σαλόνι για να καταλάβει. Πέραν της πλάκας, ο τρόπος που εμφανίζεται η κοπέλουδα είναι σημαντικός. Μερικες (οχι οι κοπέλες του μαγαζιού, γενικά μιλάω) βγαίνουν αποκλειστικά με τα μούντρα κατεβασμένα λές και τις ξύπνησε κάποιος στις εξι το πρωί και τις έστηλε να καθαρίσουν τις κατσίκες στο στάβλο. Άλλες πάλι, ξεφέυγουν, καταντάνε σούργελο και παρακαλάνε σαν ζητιανάκια τον πελάτη να μπεί μέσα (κυρίως μάυρες). Προσωπικά νομίζω οτι είναι και τα δύο λάθος.

Για μένα μια κοπέλα πρέπει να είναι αξιοπρεπής, θυληκή και να αφήνει πολλά υπονοούμενα για το τι θα κάνει στο δωμάτιο. Αν δεί τον πελάτη και δεν θέλει η το σκευτεται, καλύτερα να τον αφήσει να αποφασίσει μόνος του χωρίς να τον παρακαλάει. Και φυσικά αν ο άλλος θέλει να κάνει βόλτα η να πάει αλλού, το χειρότερο είναι να αρχήσει τις ειρωνείες και τα μπινελίκια...
 

terrorist

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Νοε 2006
Μηνύματα
392
Κριτικές
19
Like
0
Πόντοι
1.992
Και το καλύτερο ξέχασα να σας το πώ. Επειδή δεν είχα μαζί μου τόσα χρήματα, και έπρεπε να τα πάρω απο την τράπεζα, μου κλειδώσαν τις ρόδες του πούλμαν με ειδικά σίδερα τα οποία είχαν συναγερμό αν προσπαθούσες να τα κόψεις, και μέχρι να πληρώσω το πρόστιμο στην τροχαία της Ρώμης το πούλμαν έμεινε ακινητοποιημένο για 7 ώρες!!!!
Για να δείτε πόσο προηγμένοι είναι οι Ευρωπαίοι
:S :S :S
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Για μένα μια κοπέλα πρέπει να είναι αξιοπρεπής, θυληκή και να αφήνει πολλά υπονοούμενα για το τι θα κάνει στο δωμάτιο. Αν δεί τον πελάτη και δεν θέλει η το σκευτεται, καλύτερα να τον αφήσει να αποφασίσει μόνος του χωρίς να τον παρακαλάει. Και φυσικά αν ο άλλος θέλει να κάνει βόλτα η να πάει αλλού, το χειρότερο είναι να αρχήσει τις ειρωνείες και τα μπινελίκια...

συμφωνω απολυτα μαζι σου μωρακι και αυτο εφαρμοζω απολυτα απο τοτε που δουλευω και προσπαθησα και το εφαρμοσα και στο μαγαζι.
3 πραγματα πρεπει να διαθετει μια κοπέλα για ενα σωστο σαλονι....
ΚΟΡΜΙ-ΒΛΕΜΑ-ΚΙΝΗΣΗ ;)
Αν εχει και τα 3 οπου και να τη βαλεις να δουλεψει και με οποιο αντιτιμο θα σκισει ;)
Αν εχει τα 2 ειναι πολυ πανω απ το μεσο ορο και αν ειναι και καλη επαγγελματιας στο δωματιο συγουρα θα φευγει στο τελος της βαρδιας με ενα καλο μεροκαματο.
Αν εχει μονο το ενα ή και κανενα τοτε υπαρχει πρόβλημα :-
Το να παρακαλει η κοπέλα τον πελάτη για μενα οτι χειροτερο, αλλο να κανει καποια τσακπινια και αλλο να παρακαλαει, με αυτο τον τροπο χανει και την αξια της σαν κοπέλα του επαγγελματος.
Οσο για τις υπηρεσιες που ειρωνευονται αν ο αλλος δεν περασει, απλα δεν καταλαβαινουν οτι με αυτον τον τρόπο χαλάνε την πελατεια του μαγαζιου, γιαυτο το θεμα ειδικα εχω ριξει μεγαλο πολεμο και ακομα δεν εχω φτασει την κατασταση στο επιπεδο που θα ηθελα αλλα τουλαχιστον τετοια περιστατιικα εχουν σχεδον εξαληφθει

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom