Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 85 άτομα (0 μέλη και 85 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Μάλλον την παρασκευή θα θα περάσω (αν δεν προκύψει κάτι έκτακτο) και την τετάρτη σε θέλω ντυμένη τροχονόμο γιατί τους έχω άχτι απο το κυνήγι μου μας κάνουνε και μείς  :zfuck: :fuck1: :fuck2: :pipa3:
πολλά φιλάκια και θα τα πούμε σύντομα!!!
:smitten: :smitten: :smitten:

τροχονομος?
α τοτε μαναρακι μου ετοιμασου να σου δωσω πολλες κλησεις για ''παρανομο παρκαρισμα'' ;) :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8

Αυριο Πεμπτη

πρωι η Αλινα :smitten:


απογευμα η Κατερινα :smitten:


πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
ΚΟΛΑΣΗ η Αλίνα!!!!!!!! Τι στήσιμο είναι αυτό στις φωτο? Θα χάνεται πελάτες με τέτοιες φωτο όλοι στην  :jerking: :jerking: :jerking: θα το ρίξουμε!!!!!

Με έφτιαξες νυχτιάτικα!!!!!  ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin:
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66

Συνημμένα

  • nokota2.jpg
    nokota2.jpg
    28,3 KB · Εμφανίσεις: 17

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
ΚΟΛΑΣΗ η Αλίνα!!!!!!!! Τι στήσιμο είναι αυτό στις φωτο? Θα χάνεται πελάτες με τέτοιες φωτο όλοι στην  :jerking: :jerking: :jerking: θα το ρίξουμε!!!!!

Με έφτιαξες νυχτιάτικα!!!!!  ;) ;) ;) :grin: :grin: :grin:

εδω αξιζουν και τα μπραβο και στη φωτογραφο του μαγαζιου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)
ε...τραβα-τραβα απεκτησα πια και σε αυτον τον τομεα εμπειρια :cheesy:
μηπως να με παρουν φωτογραφο σε κανενα αντρικο περιοδικο? :cheesy: :cheesy:
αμα ειναι παντως κουκλί μου ομορφο να το ριξετε εκει που λες με εμπνευση εμας...........
χαλαλι σας ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
εδω αξιζουν και τα μπραβο και στη φωτογραφο του μαγαζιου :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)
ε...τραβα-τραβα απεκτησα πια και σε αυτον τον τομεα εμπειρια :cheesy:
μηπως να με παρουν φωτογραφο σε κανενα αντρικο περιοδικο? :cheesy: :cheesy:
αμα ειναι παντως κουκλί μου ομορφο να το ριξετε εκει που λες με εμπνευση εμας...........
χαλαλι σας ;) :cheesy: :cheesy: :cheesy: :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
να σε πάουν για φωτογράφο... με σένα θα αυξηθούν οι πωλήσεις τους!!!!!


:2funny: :2funny: :2funny: μ' άρεσε "αμα ειναι παντως κουκλί μου ομορφο να το ριξετε εκει που λες με εμπνευση εμας..........." πολύ ποιητικό είναι αυτό!!!!!
το θέμα είναι να ζήσουμε από κοντά την εμπειρία!!!!! η οποία είναι το κάτι άλλο ... (υποθέτω) !!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
το θέμα είναι να ζήσουμε από κοντά την εμπειρία!!!!! η οποία είναι το κάτι άλλο ... (υποθέτω) !!!!!!!  :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:

σωστα υποθετεις ματια μου γιατι αλλο το ορεκτικο και αλλο το κυριως πιατο το οποιο συνοδευετε και απο ενα γλυκο επιδορπιο :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Pitsirikos1

Σπουδαίος
Εγγρ.
2 Νοε 2008
Μηνύματα
3.747
Κριτικές
109
Like
75
Πόντοι
2.227
σωστα υποθετεις ματια μου γιατι αλλο το ορεκτικο και αλλο το κυριως πιατο το οποιο συνοδευετε και απο ενα γλυκο επιδορπιο :cheesy: :cheesy: :cheesy: ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
κεντάς σήμερα!!!!!!! κεντάς!!!!!!!  :-* :-* :-* :-* :-*
 

osie.0909

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2007
Μηνύματα
5.360
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
66
όλοι έχουμε μιά άποψη για την κυρία του Φυλής 104. Άλλοι αρνητική, αλλοι λιγότερο θετική, άλλοι θετική στηριζόμενοι κυρίως στο πρόσωπο της επαγγελματία που η υπόψη κυρία παρουσιάζει. Εγώ έχω την τύχη να την γνωρίσω λίγο περισσοτέρο και ειλικρινά θεωρώ τον ευατό μου τυχερό γιατί πίστεύω ότι είναι ένας άνθρωπος που δεν συναντάς εύκολα στη ζωή και την θεωρώ ένα πολύ αγαπητό μου πρόσωπο. Τα λέω όλα αυτά δημόσια γιατί νιώθω ότι είναι το λιγότερο που μπορώ να κάνω για να την ευχαριστήσω. Δεν ξέρω τι αξίζει σαν ιερόδουλος και δεν με ενδιαφέρει να μάθω, σαν άνθρωπος είναι σπάνια και χαίρομαι κάθε στιγμή που μου επιτρέπει να είμαι πλάι της.
Κορίτσαρε...σ΄ευχαριστώ!
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
Οχι μαναρακι δεν υπάρχει κανενα προβλημα και κανενας λόγος να ξενερωσει καμια κοπέλα.
Ισα ισα που ολες οι κοπέλες θελουμε να φευγετε ευχαρηστημενοι καιικανοποιημένοι απ το μαγαζι ;)
Οποτε το να αλλαξει μια κοπέλα τακουνια προς χαρη ενος πελάτη ειναι κατι το πολύ απλο και ευκολο.
Στο κατω κατω ματια μου και αυτο ειναι μέρος της δουλειά μας ;)
Απο κει και πέρα αν θελεις αποκλειστικά κατι συγκεκριμένο σε σχεδιο ή χρωμα το καλύτερο ειναι να μας εχεις ενημερωσει (ειτε εδω με πμ ειτε και ακομη με τηλεφωνο στο μαγαζι) 1 μερα πιο πριν ή τουλάχιστον λιγες ωρες πριν αρχισει η βαρδια της κοπέλας ετσι ωστε να φροντίσουμε να υπάρχει αν ειναι δυνατον το συγκεκριμενο τακούνι ή η συγκεκριμένη μπότα στο μαγαζί ;)
Διαβαζοντας κι αυτο το ποστ δεν εχω παρα να πω ενα μεγαλο μπραβο στην Αντζελα για τον τροπο με τον οποιο ειναι διπλα στον πελατη ακουγοντας τις συμβουλες του για τους τροπους με τους οποιους θα κανει το μαγαζι καλυτερο!Παλιοτερα αν ακουγε καποιος οτι αυτα που ζητανε οι πελατες γινονται ως επι το πλειστον θα χλευαζε οχι απλα θα κοροιδευε!!Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα εδω εχω να κανουμε με πραγματικη πρωτοπορια στον χωρο του αγοραιου ερωτα και πραγματικα αξιζουν παρα πολλα μπραβο!!
Υ.Γ Αυτη η Αλινα αν ηταν πιο θερμη στο σαλοναρισμα...δεν ξερω τι κανει μεσα...θα μαζευε ολο το χαρτι!
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
εγω ευχαριστω μαναρακι μου γλυκο ;)
ολα αυτα που λες κουκλι μου ομορφο ειναι αμοιβεα και για μενα;)
πραγματικα τη μερα που ηρθες στο μαγαζι αν και σε ειδα τοσο λιγο :-τα περασα υπεροχα
πιστευω οτι εισαι ενας πολυ αξιολογος και καλος αντρας :smitten: :smitten:
κριμα που δε θασαι εδω στην επομενη μου βαρδια να πιουμε καφεδακι ;)

πολλα πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:

υγ. ασε που οι γνωσεις σου πανω στα γλυκα εχουν ηδη αρχισει να μου λειπουν ;)






 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Διαβαζοντας κι αυτο το ποστ δεν εχω παρα να πω ενα μεγαλο μπραβο στην Αντζελα για τον τροπο με τον οποιο ειναι διπλα στον πελατη ακουγοντας τις συμβουλες του για τους τροπους με τους οποιους θα κανει το μαγαζι καλυτερο!Παλιοτερα αν ακουγε καποιος οτι αυτα που ζητανε οι πελατες γινονται ως επι το πλειστον θα χλευαζε οχι απλα θα κοροιδευε!!Δεν ξερω αν το εχετε καταλαβει αλλα εδω εχω να κανουμε με πραγματικη πρωτοπορια στον χωρο του αγοραιου ερωτα και πραγματικα αξιζουν παρα πολλα μπραβο!!
Υ.Γ Αυτη η Αλινα αν ηταν πιο θερμη στο σαλοναρισμα...δεν ξερω τι κανει μεσα...θα μαζευε ολο το χαρτι!

σε ευχαριστω πολυ μαναρι μου για τα καλα σου λογια και οπως σου ειπα και απο κοντα η γνωμη σου και η αποψη σου μετραει παρα πολυ για μενα ;) :cheesy:
εκτος του οτι εισαι ενας πολυ ωραιος αντρας (και το εννοω) εισαι και πολυ καλο παιδι
ειμαι πολυ τυχερη που σε γνωρισα και τα ειπαμε και απο κοντα ;)
ευχομαι σε μια απο τις επομενες μου βαρδιες να περασεις παλι για ενα γεια ;)
οντως η Αλινα ειναι πολυ ομορφη κοπέλα αλλα εχει λιγο αποτομο σαλόνι (της κανω εδω και μηνες μαθηματα για να το βελτιωσει και πιστευω οτι καπως τοχει σε σχεση με οταν ξεκινησε) απ οτι ακουω τωρα απο πελατες οταν βρισκομαι στο μαγαζι στις βαρδιες της, προσπαθει οσο μπορει μεσα για το καλυτερο.
απλα πιστευω οτι επειδη δεν ειναι πολυ καιρο στην Ελλαδα δεν εχει αποροφησει στο επακρο το μεσογειακο ταπεραμεντο μας :cheesy:

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

PIATSAS

Τιμημένος
Εγγρ.
12 Αυγ 2008
Μηνύματα
6.448
Κριτικές
89
Like
120
Πόντοι
4.065
απλα πιστευω οτι επειδη δεν ειναι πολυ καιρο στην Ελλαδα δεν εχει αποροφησει στο επακρο το μεσογειακο ταπεραμεντο μας :cheesy:
Μακαρι να ειναι ετσι!Ψηλη ειναι ωραιο προσωπο εχει προσοντα εχει :tits2: και μου βγαινει στο σαλονι ρε γαμωτο με βλεμμα παγοκολωνας!!Το ιδιο βλεμμα που εχει οπου κι αν την εχω πετυχει(Μεγαλου Αλεξανδρου133,Βουρβαχη19,Δροσοπουλου95)Κριμα ειναι... πιαστης το αυτι να λογικευτει ;)
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
Με τον αγοραίο έρωτα, ασχολούμαι αρκετά χρόνια κι έχω ξοδέψει ΠΑΡΑ πολλά κι ευτηχώς τα περισσότερα έπιασαν τόπο!!
Αλλά δεν φανταζόμουν πως ένα μαγαζί θα πρόσφερε στον πελάτη τόση ελευθερία!!
Τι εννοώ; Όπως γνωρίζετε είμαι τακουνολάτρης και βυζολάτρης! Όταν διάβασα πως ο πελάτης έχε ιτη δυνατότητα να διαλέξει ό,τι παπούτσι/μπότα θέλει και να τα φορέσει η κοπέλα... ε δε χρειάστηκα τίποτε άλλο!! Απλά μπράβο σας κι εύχομαι τα καλύτερα!! ;)

Αλλά ένα παραπονάκι... να... τόσο δα.... :grin:
Που είναι η τακουνοσυλλογή σας;; ε;; πώς θα ξέρω εγώ τι διαθέτει το κατάστημα για να κάνω την επιλογή
μου 1 μέρα πριν;; ε;;; >:( :2funny:
 

Φυλης104

Ιερόδουλη
Εγγρ.
25 Ιαν 2009
Μηνύματα
10.097
Like
8
Αλλά ένα παραπονάκι... να... τόσο δα.... :grin:
Που είναι η τακουνοσυλλογή σας;; ε;; πώς θα ξέρω εγώ τι διαθέτει το κατάστημα για να κάνω την επιλογή
μου 1 μέρα πριν;; ε;;; >:( :2funny:

εχεις δικιο βρε μαναρακι μου γλυκο
με τοσα που τρεχουν στο μυαλο μου ξεχαστηκα :-
σου υποσχομαι πως τη παρασκευη που θα παω απ το μαγαζι θα στην φωτογραφησω ;)

πολλα φιλακια :smitten: :grouphug: :smitten:
 

Heelover

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Ιαν 2007
Μηνύματα
9.251
Κριτικές
27
Like
15
Πόντοι
3.057
ώπα... την Παρασκευή τι ώρα θα είσαι εκεί;;  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom