Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

LEON13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2010
Μηνύματα
17.450
Κριτικές
2
Like
44
Πόντοι
166
Κατσε καλα Λιονταρι! Θελει στρωσημο η μικρη ζηλιαρογατα!!  :grin: :grin:
Kυριοι και κυριες, η παραστση ελαβε τελος παω για  :sleeping: και τα λεμε το πρωι  :tired: και για  :coffee:, αλλα μετα τις 10.00 πμ  !!!
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Και εγω το χαιρομαι!! Λιγη τιμωρια για να σε στρωσει δεν ειναι κακο :grin:
:smitten: :smitten: :smitten:
εσενα λουκα θα σε κανονισο ;) ακου εδο τωρα ολι για μαστικια μου μιλανε και για φτο μου φτεσ εσυ :P
ασε που μου κλεψαν το βιτσιο του χολικ ειρθε ο αλοσ και μου ζιτουσε αυρολουτρο και του ειπα μονο για εναν πελατι τα χριμοπιο  :tickedoff: :tickedoff:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
εσενα λουκα θα σε κανονισο ;) ακου εδο τωρα ολι για μαστικια μου μιλανε και για φτο μου φτεσ εσυ :P
ασε που μου κλεψαν το βιτσιο του χολικ ειρθε ο αλοσ και μου ζιτουσε αυρολουτρο και του ειπα μονο για εναν πελατι τα χριμοπιο  :tickedoff: :tickedoff:
αχαχαχαχαχα τι τραβας  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
εσενα λουκα θα σε κανονισο ;) ακου εδο τωρα ολι για μαστικια μου μιλανε και για φτο μου φτεσ εσυ :P
ασε που μου κλεψαν το βιτσιο του χολικ ειρθε ο αλοσ και μου ζιτουσε αυρολουτρο και του ειπα μονο για εναν πελατι τα χριμοπιο  :tickedoff: :tickedoff:

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: Θα γινεις η πριγκιπησα των αφρολουτρων στο 104!!  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ειδες τι σου κανουν τα βιτσια του ουμαναχολικ!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

Lucent51

Τιμημένος
Εγγρ.
14 Σεπ 2008
Μηνύματα
14.679
Κριτικές
36
Like
151
Πόντοι
2.046
ασε τωρα θα μου ερθουν ολι μαι γλικα και με πουρο  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Ε τοτε εγω θα ερθω με Κορονα!! :grin: Ασε περασα να παρω μερικα για την θαλασσα και ενας τυπος με την γκομενα του με ρωτουσε αν τα μικρα, υπολογισε το μεγεθος του μικρου σου δαχτυλου, ειναι καλα.

Εγω του ειπα οτι για την γκομενα του ειναι οτι πρεπει..........αλλα για την Ελενη μικρα, και με κοιταζε σαν χαζος!! :2funny: :2funny: :2funny:


ΥΓ. Ελπιζω να μην ειναι μελος στο φορουμ!!  :2funny: :2funny: :2funny:
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
Ε τοτε εγω θα ερθω με Κορονα!! :grin: Ασε περασα να παρω μερικα για την θαλασσα και ενας τυπος με την γκομενα του με ρωτουσε αν τα μικρα, υπολογισε το μεγεθος του μικρου σου δαχτυλου, ειναι καλα.

Εγω του ειπα οτι για την γκομενα του ειναι οτι πρεπει..........αλλα για την Ελενη μικρα, και με κοιταζε σαν χαζος!! :2funny: :2funny: :2funny:


ΥΓ. Ελπιζω να μην ειναι μελος στο φορουμ!!  :2funny: :2funny: :2funny:
χαχχαχαχαχαχχαχαχα :2funny: :2funny: διλαδι περπατασ και εχεισ το ονομαμου στο στομα ρε παλιοπεδο :P προσεξε γιατι θα εισαι με γομενα και θα τισ πισ το ονομαμου παει μετα θα τιν χασισ  :2funny: :2funny: :2funny:
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom