Νέα

Στούντιο Oriental Φυλής 104

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα COMMANDER
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 75K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Ετικέτες
    φυλής
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (0 μέλη και 45 επισκέπτες)

Ποια ειναι η ωραιοτερη κοπελα του studio?

  • Αλίκη

    Ψήφοι: 31 8,6%
  • Αναστασία

    Ψήφοι: 26 7,2%
  • Άντζελα

    Ψήφοι: 69 19,1%
  • Αντριάνα

    Ψήφοι: 14 3,9%
  • Βανέσα

    Ψήφοι: 40 11,1%
  • Βέρα

    Ψήφοι: 24 6,6%
  • Δέσποινα

    Ψήφοι: 43 11,9%
  • Κέλλυ

    Ψήφοι: 87 24,1%
  • Μπέτυ

    Ψήφοι: 39 10,8%
  • Νεφέλη

    Ψήφοι: 17 4,7%
  • Πάολα

    Ψήφοι: 48 13,3%
  • Πωλίνα

    Ψήφοι: 27 7,5%
  • Τζούλι

    Ψήφοι: 33 9,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    361

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
:bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :happy: :happy: :happy:
γριγορα να τον προλαβουμε εγω το στραπον και σισ τα μαστικια  :s&m_2: :s&m_2: :s&m_2: :2funny: :2funny:

επειδή μπορει να γινει κανενα ατύχημα με το στραπ, ας το αφησουμε στην βιτρίνα. Αλλωστε μαζι μου εσύ δεν θα χρειαστει να κανεις κατι. Απλά θα το παίζεις όμορφη. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

TAFTAAR

Μέγας
Εγγρ.
25 Ιουλ 2007
Μηνύματα
22.576
Κριτικές
13
Like
202
Πόντοι
4.525
Μάλλον πρέπει να αποχωρίσω δεν με σηκώνει το κλίμα   :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

KELARA

Ιερόδουλη
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
3.698
Κριτικές
1
Like
3
μου αρεσει ο τροπος που σκεφτεσαι αλλα καπου μπερδευεσαι...ελπιζω να μην εισαι πολυ... Μπαμπης αμα τα πουμε απο κοντα
νασαι σιγουρος οτι δεν μπερδευομαι καθολου......
αγορια μου ειμαι μπαμπης??? θαναση...τφτααρ....
 

sexy-eleni

Ιερόδουλη
Εγγρ.
6 Φεβ 2011
Μηνύματα
2.166
Like
0
επειδή μπορει να γινει κανενα ατύχημα με το στραπ, ας το αφησουμε στην βιτρίνα. Αλλωστε μαζι μου εσύ δεν θα χρειαστει να κανεις κατι. Απλά θα το παίζεις όμορφη. :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;) ;)
καλη ειδεα μωρο οποτε ασ το αφισουμε να παμε εκει που ξερουμε ποσ θα περασουμε καλα :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :-* :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:
 

stam_90

Τιμημένος
Εγγρ.
8 Οκτ 2009
Μηνύματα
36.095
Κριτικές
158
Like
450
Πόντοι
2.046
λιγα με την κελλυ  :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff: :tickedoff:
 

SOUTZ

Ανώτερος
Εγγρ.
21 Απρ 2006
Μηνύματα
1.745
Κριτικές
16
Like
21
Πόντοι
5.775
Ασε ναυτη, την εχω δει απο κοντα και σου λεω οτι ειναι σπαθι. Δυστυχως ηταν ντυμενη  >:(
απο σπαθια δεν κατεχω. εγω το μονο που θελω ειναι να ειναι και να νοιωθει ΓΥΝΑΙΚΑ.
τα αλλα ειναι πολυλογια
 

Alikh

Ιερόδουλη
Εγγρ.
3 Φεβ 2011
Μηνύματα
146
Like
0
Να μπω κι εγω στην παρεα?  :tits2: καλησπερα σε ολους!!
 

bottom

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαΐ 2011
Μηνύματα
1.006
Like
2
Πόντοι
16
:-* :-* :-* :-* Οταν παρεις αδεια και ανεβεις επανω θα σε περιποιηθω σαν πριγκιπισσα που εισαι!!  :smitten: :smitten: :smitten: :smitten: :smitten:

Πρόσεχε,γιατί η Ατζελα έχει απαγορέυσει τις συναντήσεις εκτός στούντιο με τις κοπέλες και μπορεί να βρεθείς με κανένα strap on στον ποπό σου.
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom