Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
προβλέπω κοσμοσυρροή την πέμπτη το πρωί στην ιερά οδό
 

gg13

Μέλος
Εγγρ.
25 Δεκ 2009
Μηνύματα
611
Like
0
Πόντοι
6
στης 32 φλεβαρη :grin: :grin: :grin: :grin: και αμα βρεις πουτανα να γαμιεται τζαμπα ενημερωσε και την κοινοτιτα να σε κανουν τημιμενο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
εσύ άμα βρεις ταρίφα να σε πηγαίνει σπίτι τσάμπα κάνε καταγγελία στο ΤΣΑ
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
στης 32 φλεβαρη :grin: :grin: :grin: :grin: και αμα βρεις πουτανα να γαμιεται τζαμπα ενημερωσε και την κοινοτιτα να σε κανουν τημιμενο :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:

Οχι?! Τελικα εισαι οντως καριολα.  :birdman:
Κι απο πουτανες που γαμιουνται τσαμπα, εχει βρωμισει ο τοπος μαναρακι..  :-*

 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Οχι?! Τελικα εισαι οντως καριολα.  :birdman:
Κι απο πουτανες που γαμιουνται τσαμπα, εχει βρωμισει ο τοπος μαναρακι..  :-*
ποτε δεν ελεγα οτι δεν ειμαι καριολα :thefinge:
αλλα τουλαχιστον ειμαι επι πληρομη :P

τωρα αν εχεις βρει πουτανες που ν αγαμιουνται τζαμπα και εχει βρωμισει ο τοπος δεν χρειαζεται να μπαινεις σε φορουμ για να βλεπεις τις πουτανες που γαμιουνται επι πληρομη :birdman: :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
καλησπερα και απο δω :P

λοιπον απογευματινη βαρδια θα ειναι η Εμανουελλα :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1: :fuck1:
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
καλά ρε καβλίλα, είχες χεσμένη τη φωλιά σου και της το 'παιζες μάγκας; Δε βλέπεις τα άλλα τα σκυλιά τι υπάκουα που είναι;
 

ding-dong

Μέλος
Εγγρ.
5 Ιουν 2007
Μηνύματα
805
Like
0
Πόντοι
6
ποτε δεν ελεγα οτι δεν ειμαι καριολα :thefinge:
αλλα τουλαχιστον ειμαι επι πληρομη :P

τωρα αν εχεις βρει πουτανες που ν αγαμιουνται τζαμπα και εχει βρωμισει ο τοπος δεν χρειαζεται να μπαινεις σε φορουμ για να βλεπεις τις πουτανες που γαμιουνται επι πληρομη :birdman: :grin:


Καριολα επι πληρωμη...Σκατοφαρα δηλαδη. Και απο αυτες εχει βρωμισει ο τοπος.

Τωρα τι χρειαζεται και τι οχι ειναι σχετικο. Με διασκεδαζεις και παιρνω και λιγο ματι, κακο ειναι?  :sunglasses:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
καλά ρε καβλίλα, είχες χεσμένη τη φωλιά σου και της το 'παιζες μάγκας; Δε βλέπεις τα άλλα τα σκυλιά τι υπάκουα που είναι;

ελπιζω να ειναι καλα το παιδι. να μη χτυπησε οπως επεσε κατω. καβλιλα γραψε κατι να δουμε οτι ζεις
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Καριολα επι πληρωμη...Σκατοφαρα δηλαδη. Και απο αυτες εχει βρωμισει ο τοπος.

Τωρα τι χρειαζεται και τι οχι ειναι σχετικο. Με διασκεδαζεις και παιρνω και λιγο ματι, κακο ειναι?  :sunglasses:
κ'εσυ εισαι πολυ διασκεδαστικουλης :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :zfuck: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses: :bounce-glasses:
 

ektor lopez

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2008
Μηνύματα
36.190
Like
53
Πόντοι
366
οκ υγιης ο καρδιοχτυπουλης παιχτης. ληξη συναγερμου, να επιστρεψει το ελικοπτερο στη βαση.
 

spoon

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2008
Μηνύματα
4.982
Κριτικές
23
Like
8
Πόντοι
666
αλλαγη στο προγραμμα Δροσοπουλου 95 :grin: Και την απογευματινη βαρδια θα ειναι η Εμανουελλα (σποοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοουν που σαι :tooth:) :rockon: :rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
:rockon: :rockon: :rockon: :rockon:
Μ'εβγαλες απο τον προβληματισμο μου για σημερα!!! :lheel:







Υ.Γ. Με συγχωρειτε που πεταγομαι σαν την πουτσα και ειμαι εκτος θεματος!!! :tooth:
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
με σενα πρεπει να γελανε και οι καδοι σκουπιδιων εξω απο τα μπουρδερλα :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth: :tooth:

μπα το μονοπώλιο να γελάνε με σένα όλοι είναι δικό σου. μην φοβάσαι δεν σου παίρνω τη δουλειά....
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom