Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

tresurert

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2009
Μηνύματα
10.663
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
166
για να αποδειξω τι καριολα ειμαι μαλλον πρεπει να το κανω :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:
Δεν χρειαζεται να αποδειξεις κατι που ξερουν ολοι !!!
Τσαμπα κοπος και χρονος !!! ;)

Μας το εχεις ξαναπει οτι εδω κανεις πλακα με τους Ελληνες η μηπως λαθευω ? :think:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Δεν χρειαζεται να αποδειξεις κατι που ξερουν ολοι !!!
Τσαμπα κοπος και χρονος !!! ;)

Μας το εχεις ξαναπει οτι εδω κανεις πλακα με τους Ελληνες η μηπως λαθευω ? :think:
αφου εχουν πλακα οι ελληνες :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: και μ'αρεσει αυτο :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
βάλε εσυ τα χαζά μου πμ που σου κάνα χαβαλέ να βάλω εγώ τα δικά σου πμ που μου έλεγες σχόλια για τις πουτάνες σου και για τα παιδιά εδω μέσα................
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:για λεγε για λεγε :grin:
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
Αφου υπαρχουν εμισθα ζωντανα σαν τον CHEYENE, τον tramountana και τον amzik που ολη μερα σου στελνουν φιλακια και γραφουν κριτικες για να γαμανε τσαμπε τι να περιμενεις;
δεν θα ειχα χρονο για ολους αυτος ρε βλακα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Αφου υπαρχουν εμισθα ζωντανα σαν τον CHEYENE, τον tramountana και τον amzik που ολη μερα σου στελνουν φιλακια και γραφουν κριτικες για να γαμανε τσαμπε τι να περιμενεις;

να πληρώνετε εσείς για να γαμάμε εμείς...  :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

Α-Ω

Μέγας
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
6.154
Κριτικές
14
Like
4.393
Πόντοι
3.715
συγγνωμη εκ των προτερων,

αλλα ειναι η μεγαλυτερη μαλακια που διαβασα εδω και καιρο.

εμ...

κάνει reset το στόμα και τα μικροβιοβακτήριοιοισπερματοκατακάθια πάνε στο recycle bin άμα είσαι ο πρώτος στη βάρδια...ρε μυαλό που έχουν μερικοί.
ήμαρτον.
 

g-lykoula

Ιερόδουλη
Εγγρ.
18 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.914
Κριτικές
4
Like
4
malakas2.png
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: kavlilas στις: 24/09/10, 16:04 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: kavlilas στις 24/09/10, 15:03
re ntaria ti na tin strosei? i gianna den kanei gi auti thn douleia.ksereis poli kala ama i poutana den goustarei na gamietai kai einai epiplo epiplo tha meinei.oso kai na tin gamostavrizei i ****** ta idia tha einai. toso kairo eisai sto klari den ta ksereis auta?? ektos an tin gkomena thn exeis noikiasei apo to ntava gia poli kairo kai prospathis na vgaleis ta fragka me to zori. afou oloi akiro tis rixnoun...den sou pa oti pame na thn pantreutoume pame na gamisoume alla auti oute auto theli. theli molis katevasis to sovrako na sikothi to kavli mono tou kai me aerogamia na xiseis....


oloi ta idia lene...
ωραια εδω στο σαιτ ειναι μονο 30 τις 100 πελατων. Και τους αλλους 70 τις 100 που δεν εχουν καμμια σχεση με το σαιτ τους κερδιζει με την εμφανιση
 

LION7

Ανώτερος
Εγγρ.
26 Ιουλ 2007
Μηνύματα
30.780
Κριτικές
16
Like
10.272
Πόντοι
8.645
ξέχασες να δείξεις το πμ που σου λέω κάνω χαβαλέ αλλά φυσικά δείχνεις ότι θες. πάμε τώρα να δείξω και το δικό μου......
καλά αστο. Άκου χαβαλέ. "Θέλω να σε πηδήξω τσάμπα, χαχα καλό;" Τελικά αλήθεια έλεγε τοτε το ρακετοφόρο βούρλο
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: kavlilas στις: 24/09/10, 16:04 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή  

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: kavlilas στις 24/09/10, 15:03
re ntaria ti na tin strosei? i gianna den kanei gi auti thn douleia.ksereis poli kala ama i poutana den goustarei na gamietai kai einai epiplo epiplo tha meinei.oso kai na tin gamostavrizei i ****** ta idia tha einai. toso kairo eisai sto klari den ta ksereis auta?? ektos an tin gkomena thn exeis noikiasei apo to ntava gia poli kairo kai prospathis na vgaleis ta fragka me to zori. afou oloi akiro tis rixnoun...den sou pa oti pame na thn pantreutoume pame na gamisoume alla auti oute auto theli. theli molis katevasis to sovrako na sikothi to kavli mono tou kai me aerogamia na xiseis....


oloi ta idia lene...
ωραια εδω στο σαιτ ειναι μονο 30 τις 100 πελατων. Και τους αλλους 70 τις 100 που δεν εχουν καμμια σχεση με το σαιτ τους κερδιζει με την εμφανιση

ορίστε συναγωνιστές για την κυρία αυτά που έλεγα. στο μουνί της μας έχει γραμμένους.....το είπε και εδω μέσα πάρτε και το πμ που μου έστειλε....το υπολοιπο 70 την νοιάζει. άρα εδω μέσα είμαστε μαλάκες.........................................................α ρε καριόλα
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: kavlilas στις: 24/09/10, 16:04 »
« Έχετε προωθήσει ή απαντήσει σε αυτό το μήνυμα. » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή   

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: kavlilas στις 24/09/10, 15:03
re ntaria ti na tin strosei? i gianna den kanei gi auti thn douleia.ksereis poli kala ama i poutana den goustarei na gamietai kai einai epiplo epiplo tha meinei.oso kai na tin gamostavrizei i ****** ta idia tha einai. toso kairo eisai sto klari den ta ksereis auta?? ektos an tin gkomena thn exeis noikiasei apo to ntava gia poli kairo kai prospathis na vgaleis ta fragka me to zori. afou oloi akiro tis rixnoun...den sou pa oti pame na thn pantreutoume pame na gamisoume alla auti oute auto theli. theli molis katevasis to sovrako na sikothi to kavli mono tou kai me aerogamia na xiseis....


oloi ta idia lene...
ωραια εδω στο σαιτ ειναι μονο 30 τις 100 πελατων. Και τους αλλους 70 τις 100 που δεν εχουν καμμια σχεση με το σαιτ τους κερδιζει με την εμφανιση

δεν λέει κάτι αυτό.. κρυφή κριτική... so what??
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
καλά αστο. Άκου χαβαλέ. "Θέλω να σε πηδήξω τσάμπα, χαχα καλό"; Τελικά αλήθεια έλεγε τοτε το ρακετοφόρο βούρλο

εγώ το είχα πει απο την αρχή συναγωνιστή ότι τις το ζητούσα για πλάκα αλλά πάρτε αντιμετώπιση....
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
ορίστε συναγωνιστές για την κυρία αυτά που έλεγα. στο μουνί της μας έχει γραμμένους.....το είπε και εδω μέσα πάρτε και το πμ που μου έστειλε....το υπολοιπο 70 την νοιάζει. άρα εδω μέσα είμαστε μαλάκες.........................................................α ρε καριόλα

έγγραψες κριτική επ αυτού?
 

kavlilas

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2005
Μηνύματα
489
Κριτικές
3
Like
3
Πόντοι
1
Απ: (Χωρίς τίτλο)
« Εστάλη στον/στην: kavlilas στις: 24/09/10, 17:05 » Παράθεση Απάντηση Διαγραφή 

--------------------------------------------------------------------------------
Παράθεση από: kavlilas στις 24/09/10, 17:05
ΤΕΛΙΚΑ ΕΧΩ ΓΑΜΗΘΕΙ ΣΤΟ ΓΕΛΙΟ. ΕΙΣΑΙ ΜΕΓΑΛΟ ΨΑΡΑΚΙ....

ΚΑΛΑ ΡΕ ΜΑΛΑΚΙΣΜΕΝΟ ΜΕ ΕΧΕΙΣ ΚΟΨΕΙ ΓΙΑ ΤΕΤΟΙΟ ΑΤΟΜΟ.....

ΚΑΙ ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΜΕ ΕΙΧΕΣ ΨΥΧΟΛΟΓΗΣΕΙ..............
δεν σε εχω κοψει εγω για τετοιο ατομο. Εσυ ο ιδιος αποδειχνεις οτι εισαι τετοιο ατομο. Και μαλακισμενο δεν εχεις δικαιομα να με λες επιδη δεν σου εκατσα   


όριστε και η απάντηση
 

tramountana

Σεβαστός
Εγγρ.
2 Φεβ 2010
Μηνύματα
76.754
Κριτικές
2
Like
2.724
Πόντοι
1.306
δηλαδή από ότι κατάλαβα (και διορθωστε με) ο συναγωνιστής προσπάθησε να ανταλλάξει την μη δημοσίευση μιας κακής κριτικής με ένα δωρεάν πήδημα ????
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom