Νέα

ΚΛΕΙΣΤΟ Στούντιο Δροσοπούλου 95

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα rodman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 115K
  • Tagged users Καμία

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Βρε βρε καλως το κοριτσι. Καλησπερα μπεμπα.  ;) ;) ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Δεν θα πω καλα αγγελε μου γιατι θα ειναι ψεμματα και δεν θελω. Εσυ? Σου εχω αδυναμια ξερεις ηλικρινα.  :rockon:
εγω μια χαρα, αλλα εχει πολυ ζεστι((((((  θελω  να παω στη ρωσια να δροσηστω))
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Εχω φαει πολλες ηττες τελευταια και τωρα ειμαι μονος μου, ακουω KISS ( I just call to say I love you ) και πηνω και καμμια 10ρια μπυρονια.  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Εχω φαει πολλες ηττες τελευταια και τωρα ειμαι μονος μου, ακουω KISS ( I just call to say I love you ) και πηνω και καμμια 10ρια μπυρονια.  :headbang: :headbang: :headbang:
και εγω πινω την μπιριτσα μου και ψιχολογικα δεν ειμαι και τοσο καλα... εχω τα δικα μου εγω....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
εγω μια χαρα, αλλα εχει πολυ ζεστι((((((  θελω  να παω στη ρωσια να δροσηστω))
Αρα θες να μας αφησεις και να φυγεις? Κατι παιζει τοτε εκει σηγουρα. Ετσι? Κατι σου λειπει. Οχι μονο η δροσια.  ;) ;) ;)
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Αρα θες να μας αφησεις και να φυγεις? Κατι παιζει τοτε εκει σηγουρα. Ετσι? Κατι σου λειπει. Οχι μονο η δροσια.  ;) ;) ;)
η δουλεια μου.. το πανεπηστιμιο μου.. οι γονεις μου... οι φιλοι μου.....
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
και εγω πινω την μπιριτσα μου και ψιχολογικα δεν ειμαι και τοσο καλα... εχω τα δικα μου εγω....
Σε καταλαβαινω οσο δεν μπορεις να φανταστεις φως μου. (Τωρα ακουω το Dust in the wind. Γαματα. Με πηρε χαμπαρει και ο KISS και βαλθηκε να με τρελανει κι αυτος!)  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Σε καταλαβαινω οσο δεν μπορεις να φανταστεις φως μου. (Τωρα ακουω το Dust in the wind. Γαματα. Με πηρε χαμπαρει και ο KISS και βαλθηκε να με τρελανει κι αυτος!)  :headbang: :headbang: :headbang:
βλεπω και ειδησεις για το αεροπλανο που επαισε στη Ρωσια.. κοντα στη πολυ μου ειναι....και δειχνουν κατι λεπτομεριες(((
 

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
βλαπω και ειδησεις για το αεροπλανο που επαισε στη Ρωσια.. κοντα στη πολυ μου ειναι....και δειχνουν κατι λεπτομεριες(((
Ασε ρε συ την κωλοτηλεοραση την πουτανα. Δεν εχει και τιποτα ευχαριστο πια και βαλε κανενα τραγουδακι. Ισως ειναι καλητερα ξερεις.  :rockon:
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16
Ναι ρε κοριτσι. Ναι. Απολυτο δικιο. Τι να πω? Κουραγιο? Μαλακια θα πω!
ενταξει τι να κανουμε?)) ετσι ειναι η ζωη.. κατι χανουμε- κατι βρισκουμε και ποτε δεν ειμαστε ευχαριστημενοι με αυτα που εχουμε)))
 

Ntaria

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουλ 2007
Μηνύματα
3.213
Κριτικές
1
Like
2
Πόντοι
16

ΚΟΜΑΝΤΟ

Σπουδαίος
Εγγρ.
26 Σεπ 2005
Μηνύματα
3.578
Κριτικές
19
Like
8
Πόντοι
2.945
Αν σε ενοχλω πες μου να σταματησω. Ο.Κ.?  ;)
 
Δείτε τα όλα τα  μπουρδέλα  και τα  studio  της Αθήνας στον κατάλογο.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom