Νέα

Στο ξενοδοχείο με την καθαρίστρια. Τί λέτε να τολμήσω;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα scoufaman
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 105
  • Εμφανίσεις 11K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

scoufaman

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2023
Μηνύματα
38
Like
74
Πόντοι
0
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
 

kavlalex

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.010
Κριτικές
5
Like
5.413
Πόντοι
1.336
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Λογικά το 2ο.
Αν δεν έχεις έστω κάποιο σημάδι ότι παίζει το ματάκι της άλλης, μαλακια να κάνεις κάτι τέτοιο στον χώρο εργασίας της.
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.699
Πόντοι
216
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Τύπε καλύτερη ιδέα ... βρες καμιά ξέμπαρκη το βράδυ που γυρίζει από ξενύχτι και βγάλ'την έξω και ακουλούθησε της μαλακιζόμενος μέχρι το σπίτι της. Να σε έχουμε στα υπόψην μας όταν ψάχνουμε τον επόμενο δράκο χαχα
 

Syrios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Μαΐ 2012
Μηνύματα
1.925
Κριτικές
8
Like
1.699
Πόντοι
216
Λογικά το 2ο.
Αν δεν έχεις έστω κάποιο σημάδι ότι παίζει το ματάκι της άλλης, μαλακια να κάνεις κάτι τέτοιο στον χώρο εργασίας της.
Μην του χαλάς την φαντασίωση ... είναι γνωστό ότι όταν μπαίνει μία καθαρίστρια στο δωμάτιο ξενοδοχείου και σε βρει να μαλακίζεσαι κατευθείαν ορμάει και στον παίρνει τσιμπούκι ακάποτο και μετά τα καταπίνει ή τα φτύνει διακριτικά στο πάτωμα χαχα

Αν στο παίξει δύσκολη ότι δεν θέλει ... ΄όρμηξε της κλείσε το στόμα και βίασε την , όλες οι καθαρίστριες χύνουν με αυτή την φαντασίωση. Μην φοβάσαι δεν θα έχεις καμία συνέπεια γιατί όλοι ξέρουν τι κρυφοπουτάνες είναι όλες αυτές οι 60αρες καθαρίστριες των ξενοδοχείων
 

Odin_

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Δεκ 2014
Μηνύματα
6.073
Κριτικές
32
Like
26.177
Πόντοι
8.346
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
...μαγκα, οχι σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο αλλα ουτε καν στα χοτελια ημιδιαμονης οπου οι καθαριστριες εχουν δει κ ζησει τραγελαφικες καταστασεις ΔΕΝ το κανεις αυτο! Καθαριστρια ειναι η γυναικα κ παει για το μεροκαματο (το οποιο ειναι μικρο κ σε ασχημες συνθηκες πολλες φορες) και οχι sugar baby στον Σειρινακη, ουτε εχει ονειρο κ φαντασιωση να πηδηχτει με εναν αγνωστο στην δουλεια της! Κανεις δν σου δινει το δικαιωμα να προσβαλεις ετσι μια γυναικα! Αν γουσταρεις κ εισαι αλανι, περιμενε να σχολασει και πλησιασε για να κανεις την κινηση σου, ομορφα κ οτι καταφερεις! :hi:
ΥΓ. Σταματα να βλεπεις τσοντες :cheesy::cheesy::cheesy:
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
Αντί να πας σε ξενοδοχείο για διακοπές,καλύτερα να πας στο ΨΝΑ "Δαφνί" ή στο Δρομοκαΐτειο που έχει και δένδρα και θα είναι η διαμονή σου δροσερή...
Για να μην ψάχνεις εδώ είναι τα links να κλείσεις δωμάτιο
Δρομοκαΐτειο: Ψυχιατρικό Νοσοκομείο Αττικής «Δρομοκαΐτειο»
Δαφνί: ΨΥΧΙΑΤΡΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΑΤΤΙΚΗΣ
 

unknowndark

Σεβαστός
Εγγρ.
18 Αυγ 2016
Μηνύματα
1.600
Like
5.231
Πόντοι
1.056
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.

Να εχεις έτοιμο το τηλέφωνο του δικηγόρου οταν σε πάνε στο κρατητήριο ....
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.887
Κριτικές
34
Like
14.610
Πόντοι
17.346
τύπε σε βλέπω να έχεις την τύχη του Στρος Καν

stros kan.jpg


 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Να εχεις έτοιμο το τηλέφωνο του δικηγόρου οταν σε πάνε στο κρατητήριο ....
Και λεφτά για να εξαφανιστεί από τον πλανήτη διότι μετά την αποφυλάκιση του σε μερικά χρόνια δε θα μπορεί να κυκλοφορήσει πουθενά...
Ε ρε κάτι μαλάκες που υπάρχουν στην κοινωνία...
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.916
Πόντοι
9.297
...μαγκα, οχι σε οποιοδηποτε ξενοδοχειο αλλα ουτε καν στα χοτελια ημιδιαμονης οπου οι καθαριστριες εχουν δει κ ζησει τραγελαφικες καταστασεις ΔΕΝ το κανεις αυτο! Καθαριστρια ειναι η γυναικα κ παει για το μεροκαματο (το οποιο ειναι μικρο κ σε ασχημες συνθηκες πολλες φορες) και οχι sugar baby στον Σειρινακη, ουτε εχει ονειρο κ φαντασιωση να πηδηχτει με εναν αγνωστο στην δουλεια της! Κανεις δν σου δινει το δικαιωμα να προσβαλεις ετσι μια γυναικα! Αν γουσταρεις κ εισαι αλανι, περιμενε να σχολασει και πλησιασε για να κανεις την κινηση σου, ομορφα κ οτι καταφερεις! :hi:
ΥΓ. Σταματα να βλεπεις τσοντες :cheesy::cheesy::cheesy:
Λογικά το 2ο.
Αν δεν έχεις έστω κάποιο σημάδι ότι παίζει το ματάκι της άλλης, μαλακια να κάνεις κάτι τέτοιο στον χώρο εργασίας της.
Παραλίγο να συνέβαινε κάτι τέτοιο στον κύριο Αντώνη Κοκοβικο στην ταινία "Η δε γυνή να φοβείται τον άνδρα".
 

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
Παραλίγο να συνέβαινε κάτι τέτοιο στον κύριο Αντώνη Κοκοβικο στην ταινία "Η δε γυνή να φοβείται τον άνδρα".
Η καμαριέρα όμως ψαχνόταν!Αν θυμάσαι πήγε στον καθρέπτη κι έφτιαχνε τα μαλλιά της χαχαχαχα
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.916
Πόντοι
9.297

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.887
Κριτικές
34
Like
14.610
Πόντοι
17.346
ρε τύπε στην περίπτωση που δεν μας τρολάρεις (γιατί αυτό είναι το πιο πιθανό) αν έχεις αυτήν την φαντασίωση γιατί δεν πάς σε ένα sex shop να αγοράσεις μια στολή καμαριέρας και να φωνάξεις ένα call girl να κάνεις παιχνίδι. Οι περισσότερες , αν όχι όλες, με ένα μικρό εχτραδάκι δεν θα έχουν πρόβλημα. Πίστεψε με λιγότερο θα σου στοιχήσει...
 

spipis71

Ανώτατος
Εγγρ.
16 Απρ 2018
Μηνύματα
7.887
Κριτικές
34
Like
14.610
Πόντοι
17.346

rantanplangr30

Σπουδαίος
Εγγρ.
28 Σεπ 2013
Μηνύματα
3.923
Κριτικές
39
Like
5.065
Πόντοι
2.696
αμ η άλλη που την έπεφτε στον Βέγγο στο ¨τυφλα να έχει ο Μαρλον Μπραντο" :tooth:

Τον πέρασε για ποιητή.Μόλις έμαθε ότι είναι υπάλληλος (που ο πλούσιος στο bou έχει αλλεργία ) ούτε να τον κοιτάξει
 

PA_2007

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2006
Μηνύματα
2.194
Κριτικές
6
Like
2.643
Πόντοι
456
Καλοκαίρι είναι λίγο πολύ όλοι θα πάμε σε ξενοδοχείο και επειδή έχω δει τέτοιες τσόντες τώρα τελευταία σκέφτομαι να κάνω παιχνίδι με τη καθαρίστρια όπως την ώρα που θα μπει για να καθαρίσει να είμαι στο δωμάτιο με το σώβρακο η και ξεβράκωτος η όπως όταν καθαρίζει να την ακουμπάω και καλά φιλικά αλλά να καταλάβει που το παω. Ότι ιδέα έχετε ρίχτε την.
Τι λέτε αξίζει η θα με τρέχουν στο αυτόφωρο.
δηλαδή θα πας διακοπές μόνος σου........και σκεφτεσαι να την πέσεις στην καθαρίστρια. Αστο μεγάλε.
 

argyrotoxos

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2010
Μηνύματα
35.280
Κριτικές
62
Like
44.916
Πόντοι
9.297

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom