Νέα

Στέφανος Κασσελάκης - ΣΥΡΙΖΑ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Οξαποδω
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 9K
  • Εμφανίσεις 239K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

dantedmc

Μέγας
Εγγρ.
1 Νοε 2017
Μηνύματα
11.340
Κριτικές
3
Like
10.871
Πόντοι
3.936
Επειδη μαλλον καποιοι δεν γνωριζουν τι ειναι το ποθεν εσχες, μπορει καποιος να μου δειξει (για να μην ψαχνω), ποια ειναι η πηγη των εισοδηματων που δηλωνει ο Κασσελακης?
Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα "ποθεν".
Βλεπω μονο τι εχει.
Ναι, ενταξει, δηλωνει εισοδημα 2 εκατομμυρια ευρω. Απο πού?

Και συγνωμη ρε τύποι, τι ειδους εφοπλιστης ειναι αυτος με εισοδημα 2 εκατομμυρια ευρω σε ενα χρονο?
Εσεις δηλαδη καταλαβατε τιποτα?
Ο Κούλης ξέρει τι είναι?

Για τα 39 ακίνητα λέει από πού βρέθηκαν?
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.142
Like
16.919
Πόντοι
3.656
-Απ΄΄ο γκόμενες , διότι είναι ωραίος , και οι γυναίκες είναι ηλίθιες
και τον γουστάρουν, διότι είπε ότι είχε σχέση παλιά με γυναίκα,
και θέλουν να τον καταφέρουν να τα φτιάξει μαζί τους ( στο όνειρό τους )


Υπάρχουν πολλά τυπάκια έτσι που θα ψηφίσουν τον Κάσσελ
Ξέρω ΝΔκρατισες .... ελ. επαγγελματίες .... που τώρα ΟΡΚΙΖΟΝΤΑΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ΚΟΠΟΥΝ ΤΑ ΧΕΡΙΑ
αν ξαναψηφίσουν ΝΔ ...
Ποα θα τον ψηφίσουν .

Εδώ που τα λέμε καλύτερα ΣΥΡΙΖΑ , παρά ΝΔ.

με 15.196 τεκμαρτό .... στους καστανάδες ...
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Επειδη μαλλον καποιοι δεν γνωριζουν τι ειναι το ποθεν εσχες, μπορει καποιος να μου δειξει (για να μην ψαχνω), ποια ειναι η πηγη των εισοδηματων που δηλωνει ο Κασσελακης?
Γιατι εγω δεν βλεπω κανενα "ποθεν".
Βλεπω μονο τι εχει.
Ναι, ενταξει, δηλωνει εισοδημα 2 εκατομμυρια ευρω. Απο πού?

Και συγνωμη ρε τύποι, τι ειδους εφοπλιστης ειναι αυτος με εισοδημα 2 εκατομμυρια ευρω σε ενα χρονο?
Εσεις δηλαδη καταλαβατε τιποτα?
Ρε, μας δουλευεις και συ να πουμε; Ποιος εφοπλιστης; Αφου μας δηλωσε στο τουιτερ πως με κοπο μπλα μπλα μπλα μονο το 2022 εβγαλε κερδη 49,8 εκατομμυρια ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΕΝΔΥΤΕΣ ΤΟΥ.

Ξυσταρκιντιας, μαλλον ο γνωστος φυλακοβιος του σαη περισσοτερο κοσμο εχει κοροιδεψει.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Ο μεσος συριζαιος


IMG_5237.jpeg
 

Saul

Μέγας
Εγγρ.
23 Αυγ 2020
Μηνύματα
13.918
Like
12.287
Πόντοι
3.656
Δεν υπάρχει λογική στην Ελλάδα. Ίσως ο περισσότερο λογικός στην παράνοια που ζούμε είναι ο Κασέλ
αν είχα τα τελευταία μου 1000 ευρώ δε θα τα πόνταρα σε αυτό....:confused:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Ο μεσος συριζαιος


IMG_5237.jpeg
μοιάζει λίγο με px ή μου φαίνεται? :confused:
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
893
Like
442
Πόντοι
26
Σαρώνει στα σόσιαλ το βίντεο του Κασσελάκη για το πόθεν έσχες του. Βλέπω έχει κερδίσει πολύ κόσμο. Κυρίως αναποφάσιστους
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.213
Κριτικές
1
Like
5.783
Πόντοι
2.356
Το είχα δει σε κάποιο site. Λογικά θα υπάρχει και στο site της Βουλής.
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
893
Like
442
Πόντοι
26
Μη την ψάχνεται. Ο Κασσελάκης κατάφερε αυτό που ήθελε και μάλιστα όπως είχε υπονοήσει στον Λιάγκα ήταν η στρατηγική του για την τελευταία εβδομάδα σε σχέση με το πόθεν έσχες. Επιδιώκει να εγκλωβίσει τη ΝΔ στα πόθεν έσχες ώστε να του γίνονται επιθέσεις και να συσπειρώνει τον κόσμο τόσο του ΣΥΡΙΖΑ όσο και αναποφάσιστους.

Μεγάλος επικοινωνιακός μαέστρος και μπράβο στο επιτελείο του.
 

barock

Ανώτερος
Εγγρ.
15 Μαρ 2016
Μηνύματα
62.838
Like
21.735
Πόντοι
5.506
Ο ετερος καραβλαμμενος πανηγυριζει το μπακαλοτεφτερο. Πρεπει να τους κανουν τεστ αρνητικου iq πριν τους δεχτουν, δεν υπαρχει αλλη εξηγηση.
 

gnnakos

Ανώτατος
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
1.427
Κριτικές
95
Like
13.170
Πόντοι
18.036
Μη την ψάχνεται. Ο Κασσελάκης κατάφερε αυτό που ήθελε και μάλιστα όπως είχε υπονοήσει στον Λιάγκα ήταν η στρατηγική του για την τελευταία εβδομάδα σε σχέση με το πόθεν έσχες. Επιδιώκει να εγκλωβίσει τη ΝΔ στα πόθεν έσχες ώστε να του γίνονται επιθέσεις και να συσπειρώνει τον κόσμο τόσο του ΣΥΡΙΖΑ όσο και αναποφάσιστους.

Μεγάλος επικοινωνιακός μαέστρος και μπράβο στο επιτελείο του.
Πιστευεις οτι υπάρχει εστω και ενα δεξιός-αγυριστο κεφάλι τυπου αλεξ που θα τον επηρεάσει το ποθεν εσχες Μητσοτακη και η αμυθητη περιουσία του;

Αυτοί πιστευουνε οτι τα μαζευε ευρω-ευρω ,τα αποταμίευε και ετσι απέκτησε τοσα ακινητα.Το πιστευουν στα αλήθεια.:2funny::2funny:

Το οτι οι ιδιοι δεν μπορουν να βαλουν στην άκρη πάνω απο 10 ευρω το....χρόνο,δεν τους προξενεί καμία εντύπωση.

Απλά θεωροιύνε τον Μητσοτάκη....τετραπέρατο!:2funny:
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
893
Like
442
Πόντοι
26
Εγώ πάντως θα γελάσω αν όντως ο κούλης απαντήσει και δώσει τα δικά του στοιχεία για το 2023.
 

Nubic

Μέγας
Εγγρ.
28 Οκτ 2019
Μηνύματα
4.628
Κριτικές
8
Like
11.723
Πόντοι
3.786
Και εσείς νομίζετε ότι με το πόθεν έσχες φαίνονται οι απάτες; Πιο πολύ σύγκριση γίνεται για να δουν ποιος είναι ο πιο πλούσιος/πιο φτωχός βουλευτής ή αρχηγός κόμματος. Μια χρονιά ο πιο πλούσιος αρχηγός κόμματος είχε βγει ο Αλαβάνος, δε λέει κάτι αυτό.

Επίσης υπάρχουν νόμιμοι τρόποι να κάνεις απάτη.
Ο Θόδωρος Πάγκαλος (το έχω ακούσει από άνθρωπο που τον ήξερε προσωπικά) είχε μία άκληρη θεία. Αγόραζε ακίνητα ο Πάγκαλος, τα έγραφε στη θεία ,καθάριζε για το πόθεν έσχες της θείας. Πέθανε η θεία, κληρονόμησε τα ακίνητα ο Πάγκαλος. Όλα νόμιμα.
 

Rand0m1

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Αυγ 2019
Μηνύματα
6.213
Κριτικές
1
Like
5.783
Πόντοι
2.356
Πιστευεις οτι υπάρχει εστω και ενα δεξιός-αγυριστο κεφάλι τυπου αλεξ που θα τον επηρεάσει το ποθεν εσχες Μητσοτακη και η αμυθητη περιουσία του;
......
Απλά θεωροιύνε τον Μητσοτάκη....τετραπέρατο!:2funny:
Τύπε, περιουσιακά στοιχεία είναι. Δεν είναι όλα ακίνητα. Τα χωράφια δηλ είναι δενδροκαλλιέργειες και τέτοια.

Οι αποθήκες που έχουμε στις πολυκατοικίες επίσης δηλώνονται στο pothen.


Νομίζεις ότι ο Μητσοτάκης έχει 39 ακίνητα;

Δεν καταλαβαίνετε ότι έχει κληρονομήσει τα περισσότερα;


Μέσα στην εφαρμογή pothen έχετε μπει ποτέ;
 

LegolasAth

Μέλος
Εγγρ.
23 Αυγ 2013
Μηνύματα
893
Like
442
Πόντοι
26
Πιστευεις οτι υπάρχει εστω και ενα δεξιός-αγυριστο κεφάλι τυπου αλεξ που θα τον επηρεάσει το ποθεν εσχες Μητσοτακη και η αμυθητη περιουσία του;

Αυτοί πιστευουνε οτι τα μαζευε ευρω-ευρω ,τα αποταμίευε και ετσι απέκτησε τοσα ακινητα.Το πιστευουν στα αλήθεια.:2funny::2funny:

Το οτι οι ιδιοι δεν μπορουν να βαλουν στην άκρη πάνω απο 10 ευρω το....χρόνο,δεν τους προξενεί καμία εντύπωση.

Απλά θεωροιύνε τον Μητσοτάκη....τετραπέρατο!:2funny:
Δεν έχουν σημασία μωρέ όλα αυτά στην ουσία της πολιτικής διαμάχης τώρα.
Το σημερινό που έγινε δείχνει οτι ο Κασσελάκης επενδύει στην πόλωση και χρησιμοποιεί την επικοινωνία με πολύ δυνατό τρόπο για να το καταφέρει αυτό.

Επικοινωνιακός σκακιστής κ θα του βγεί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom