Νέα

Στεφανία μασάζ

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα biky-stefania
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 8K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.062
Κριτικές
128
Like
22.282
Πόντοι
28.900
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
4.714
Like
14.213
Πόντοι
3.506

Harry60

Μέλος
Εγγρ.
31 Μαρ 2021
Μηνύματα
210
Like
479
Πόντοι
21

drass71

Μέλος
Εγγρ.
29 Οκτ 2019
Μηνύματα
18
Like
15
Πόντοι
0
Επίσκεψη σημερα μετά από καιρό στο φιλόξενο σπίτι της Στεφανίας. Εξαιρετική σε όλες τις φάσεις της συνάντησης, νομίζω όσο πάει γίνεται και καλύτερη...πραγματική απόλαυση. Συνιστώ ανεπιφύλακτα...
 

Αρχοντικος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2022
Μηνύματα
721
Like
1.310
Πόντοι
206
Θα κάνω έναρξη με εσένα Στεφανία μου... και πιστεύω το αξίζεις! Εξαιρετική συμπεριφορά, πρόσωπο γλυκό, σώμα ίσως με παραπάνο κιλά από αυτά που θα ήθελα, εγώ τουλάχιστον-δε ξέρω για τους άλλους. Το πρόγραμμα σου και οι επιδόσεις σου γνωστά... Δε θα κουράσω τον κόσμο! Σ'ευχαριστώ για την όμορφη για πολλοστή φορά εμπειρία!
Δηλαδη γαμιοσανται αλλα δε φαινοσανται
 

Whatever_13

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
5 Μαΐ 2014
Μηνύματα
1.526
Κριτικές
4
Like
2.342
Πόντοι
456

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Το πρόσωπο της Στεφανίας το βρήκα συμπαθητικό κ το σώμα της μεσογειακό. Κοινωνική, μπορείς άνετα να πεις 2 κουβέντες μαζί της. Πήρα το νέο πρόγραμμα της τάντρα 1,5 ώρας. Αν η ποιότητα της περιγραφής μου ήταν σε καλό επίπεδο, θα έγραφα ότι περίπου έγραψε και ο συναγωνιστής Αγράμματος λίγες σελίδες πριν. Να προσθέσω όμως ότι ευτυχώς πριν τη δω, είχα φάει λάδι (γνωστή παροιμία) κ είχα φροντίσει να είμαι ξεκούραστος, αλλιώς δύσκολα θα άντεχα! Έφυγα ανάλαφρος, αλλά πιστεύω πως όσο θα το δουλεύει τόσο κ θα το τελειοποιεί και τότε είμαι βέβαιος ότι θα φεύγω πετώντας ,,,
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Το πρόσωπο της Στεφανίας το βρήκα συμπαθητικό κ το σώμα της μεσογειακό. Κοινωνική, μπορείς άνετα να πεις 2 κουβέντες μαζί της. Πήρα το νέο πρόγραμμα της τάντρα 1,5 ώρας. Αν η ποιότητα της περιγραφής μου ήταν σε καλό επίπεδο, θα έγραφα ότι περίπου έγραψε και ο συναγωνιστής Αγράμματος λίγες σελίδες πριν. Να προσθέσω όμως ότι ευτυχώς πριν τη δω, είχα φάει λάδι (γνωστή παροιμία) κ είχα φροντίσει να είμαι ξεκούραστος, αλλιώς δύσκολα θα άντεχα! Έφυγα ανάλαφρος, αλλά πιστεύω πως όσο θα το δουλεύει τόσο κ θα το τελειοποιεί και τότε είμαι βέβαιος ότι θα φεύγω πετώντας ,,,
Πόσο έχει αυτό το πρόγραμμα
 

hippurus

Μέλος
Εγγρ.
4 Αυγ 2020
Μηνύματα
99
Like
242
Πόντοι
20
Κρητικόπουλα!! Ίντα γίνεται? Δίνετε πόνο με/στη Στεφανία ? Σας έχει ισιώσει το κορμάκια? Δώστε και καμιά αξιολόγηση εδώ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom