Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 25 άτομα (4 μέλη και 21 επισκέπτες)

punter

Μέλος
Εγγρ.
12 Νοε 2007
Μηνύματα
2.048
Like
9
Πόντοι
16
ξεχασα να αναφερω οτι το σοου στο ντουζ ηταν σουπερ
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Απο γυναικες παρα παρα πολυ καλες, εαν γουσταρει κανεις το ξανθο, αδυνατο Ανατολικο μπλοκ. Ουτε μια πατσαβουρα, γρια κ χοντρη δεν ειχε, αλλά μαυρες δεν ειχε ουτε μια.


αυτα.

Τη  Μαίρη  και  την Άννα  τις  σταματήσανε  , ή  είχανε ρεπό ?
 

nokia

Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2007
Μηνύματα
2.108
Like
3
Πόντοι
16
1)μολις επεστρεψα απο το συγκεκριμενο μαγαζι..

2) αυτα

1) Απο οτι ακουω, εισαι ειδος προς εξαφανιση..Οπως και καθε πελάτης που συνεχιζει να πηγαινει μονο για ποτο/χορο..Ειπαμε με 50 ευρω ακα πιπα..Και αμα δεν θελει να παει να γαμηθει αυτη και το μαγαζι..! Ετσι απλα ! ;)

2) Αυτο ειναι κοπι ραιτ.. :cheesy:

Αυτα..
 

sintrimmi7

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2006
Μηνύματα
107
Like
7
Πόντοι
1
μολις επεστρεψα απο το συγκεκριμενο μαγαζι... Ας αρχισω με την εισοδο που την εχουνε στα 15€, πολλα νομιζω κ γι αυτο δεν ειχε καθολου κοσμο πιστευω. Ημασταν εμεις 2 κ αλλες 5 διπλες παρεες ολες κ ολες..

Απο γυναικες παρα παρα πολυ καλες, εαν γουσταρει κανεις το ξανθο, αδυνατο Ανατολικο μπλοκ. Ουτε μια πατσαβουρα, γρια κ χοντρη δεν ειχε, αλλά μαυρες δεν ειχε ουτε μια. Υπηρχε ομως μια μουναρα (175 μαυρομαλλα) που εμοιζε με κινεζα ή τουλαχιστον Ασια..

Δεν μπορω να πω οτι τρελλαθηκα κ οτι θα ξαναπαω.. Κ βαβαια δεν εφταιξε ο χορος που ειχα με μια καστανομαλλα ρωσσιδα (ηταν η πρωτη που με πλησιασε κ ειπα αμεσως ναι μετα το ξενερωμα της εισοδου κ την τιμη του χορου που ειναι στα 12€).

αυτα.

2 mavres eixe re aderfe den tis eides?
 

Επισκέπτης
χθεσινοβραδυνη επισκεψη τσακ-μπαμ..
15 τεμαχια παρε την μια & χτυπα την αλλη..
τα 12 αβυζα-ακωλα(σαν πρεζακια ενα πραγμα)..
ολα τα λεφτα η ροξανα..
23 χρονων ρωσακι εκ σιβηριας,με υπερμεγεθεις φυσικους βυζους & σπαστο διαφορικο..
κοντοκορουμενη & προστυχοφατσα..
το σωου μεσα στην καμπινα του ντους,υπερκαυλωτικο..
15 η εισοδος..
2 εξτρα ποτα της παρεας & 1 γυναικειο=55 ευρα..
10 ο απλος χορος μου ειπε ο πιπινολατρης που χτυπησε 3 διαφορετικα τεμαχια..
αδειο το μαγαζι..
το μεροκαματο ομως μαλλον βγαινει,αφου δεν ελειπαν ουτε απο αυτο το μαγαζι οι 3 παρεες γιδοβοσκων που ακουμπανε το χοντρο χαρτι στις τρυπερ..
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Πατέρα πληρώνω μέχρι 10 είσοδο.
τα άλλα 5 ποιός θα τα τσοντάρει;
 

Pink_floyd

Μέγας
Εγγρ.
3 Σεπ 2007
Μηνύματα
726
Κριτικές
22
Like
644
Πόντοι
4.465
χθεσινοβραδυνη επισκεψη τσακ-μπαμ..
15 τεμαχια παρε την μια & χτυπα την αλλη..
τα 12 αβυζα-ακωλα(σαν πρεζακια ενα πραγμα)..
ολα τα λεφτα η ροξανα..
23 χρονων ρωσακι εκ σιβηριας,με υπερμεγεθεις φυσικους βυζους & σπαστο διαφορικο..
κοντοκορουμενη & προστυχοφατσα..
το σωου μεσα στην καμπινα του ντους,υπερκαυλωτικο..
15 η εισοδος..
2 εξτρα ποτα της παρεας & 1 γυναικειο=55 ευρα..
10 ο απλος χορος μου ειπε ο πιπινολατρης που χτυπησε 3 διαφορετικα τεμαχια..
αδειο το μαγαζι..
το μεροκαματο ομως μαλλον βγαινει,αφου δεν ελειπαν ουτε απο αυτο το μαγαζι οι 3 παρεες γιδοβοσκων που ακουμπανε το χοντρο χαρτι στις τρυπερ..

Πλεζουρα τη ροξανα την ειχα πετυχει την πρωτη εβδομαδα που ηρθε ελλαδα. Εκανε και γαμω τους χορους.. επαιρνε τα χερια σου και τα ζουλαγε με λυσσα στα βυζια σε φιλαγε στο λαιμο σχεδον στο στομα..
Ειπα να την εμβολισω αλλα μου ειπε οτι θελει μονο χορους κ οχι ποτα κι αυτο στα αγγλικα και με το πολυ ζορι σαν να μην ηθελε καν να μιλησει ..ξαναπηγα μεχρι που εκανε κατι σπαστικα και με νευριασε και την εκοψα.
Σε τελευταια φορα που πηγα πριν κανα μηνα με αρχισε στο φλερτ κανονικα μαζι με μια αλλη φιλη της. μιλαμε για αλλαγη πλευσης 180 μοιρες
Ειχα σκασει μυτη με το εργαλειο και τις ειχαν σφυριξει να με περιμενουν οχι τιποτα αλλο...εννοειται εφαγε ακυρο!Δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις περαιτερω.ειναι απο αυτες που λυωνουν για καναν νυχτοβιο κατεστραμενο!
Α! Και ειχε μεγαλυτερα βυζια παλιοτερα.. Και δεν ειναι μυτη αυτη που εχει !
 

Επισκέπτης
Πλεζουρα τη ροξανα την ειχα πετυχει την πρωτη εβδομαδα που ηρθε ελλαδα. Εκανε και γαμω τους χορους.. επαιρνε τα χερια σου και τα ζουλαγε με λυσσα στα βυζια σε φιλαγε στο λαιμο σχεδον στο στομα..
Ειπα να την εμβολισω αλλα μου ειπε οτι θελει μονο χορους κ οχι ποτα κι αυτο στα αγγλικα και με το πολυ ζορι σαν να μην ηθελε καν να μιλησει ..ξαναπηγα μεχρι που εκανε κατι σπαστικα και με νευριασε και την εκοψα.
Σε τελευταια φορα που πηγα πριν κανα μηνα με αρχισε στο φλερτ κανονικα μαζι με μια αλλη φιλη της. μιλαμε για αλλαγη πλευσης 180 μοιρες
Ειχα σκασει μυτη με το εργαλειο και τις ειχαν σφυριξει να με περιμενουν οχι τιποτα αλλο...εννοειται εφαγε ακυρο!Δεν αξιζει να ασχοληθει κανεις περαιτερω.ειναι απο αυτες που λυωνουν για καναν νυχτοβιο κατεστραμενο!
Α! Και ειχε μεγαλυτερα βυζια παλιοτερα.. Και δεν ειναι μυτη αυτη που εχει !
δεν ψωνισα παιχτη,ουτε θα ψωνισω..
εκατσε 5 λεπτα & τα ειπαμε,μεχρι που ζητησε ποτακι & την εστειλα ευγενικα..
απλα ετυχε να δω λιγο μετα το προγραμμα της & το ανεφερα εδω για ενημερωση..
το μαγαζι παραεχει γινει κυριλε για εμενα..
το προτιμουσα καλτ οπως ηταν πολυ παλαιοτερα..
 

dantis

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2006
Μηνύματα
850
Like
10
Πόντοι
6
εχει πετυχει κανενας την Ντουβλη εκει???
 

Επισκέπτης
προ ανακαίνισης, δηλαδή 2+ χρόνια πίσω ?
δεν ξερω πως ηταν πριν 2 χρονια..
ειχα να πατησω απο τοτε που δουλευε η αφροδιτη..
Υ.Γ ζερο σε γυρευει η τζενιφερ.
ααααααααααααααααααααααααααα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα,χα..
Υ.Γ1 γιατι με "δινεις" ρε στρακι???


 

imp44791

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
104
Κριτικές
3
Like
14
Πόντοι
1
Το'βαλα και στον κατάλογο αλλά πάρτε νά΄χετε και στο φόρουμ:

Παραμένει καλό μαγαζί για συγκεκριμένα πράματα.

Πιο συγκεκριμένα για το σόου και για απλόυς χουρούς -εφ'όσον βρεις την κατάλληλη κοπέλλα πάντα. Δεν αξίζει για πουτάκια/πάρλα με τα κορίτσια διότι οι τιμές είναι πολύ ψηλές για το είδος: 34 - 60 και άνω, και το πουτοχρονόμετρο στο μυαλό των κοριτσιών είναι πολύ γρήγορο. Επίσης η μουσική είναι πολύ δυνατά για να ευχαριστηθείς κονσομασιόν παλαιού τύπου (μερικοί από μας το γουστάρουμε αυτό αντί για τους γνωστούς φραπέδες και τα λοιπά).

Πήγα για πρώτη φορά μετά από 2 χρόνια (έχω μια παλιότερη κριτική μου πιό πάνω) καθώς μένω έξω μόνιμα. Αρχές Αυγουστου 2010 για 2 φορές. Παρά τη γενικότερη στέγνα, τη θερινή ραστώνη και το ότι πήγα καθημερινή (ΣΚ είναι φρίκη) είχε αρκετό κόσμο, κυρίως όμως που έρχονται μόνο για το σόου και προτιμάνε τραπέζια κοντά στην πίστα, που βολεύει τύπους σαν και μένα που προτιμάνε σκοτεινές γωνίες στα μετόπισθεν :). Επειδή ήξερα τα κόζα στο συγκεκριμένο μαγαζί ότι μπορεί να γίνεται της κακομοίρας στον κόσμο και να τη βγάλω στο μπαρ πήγα από μεσάνυχτα και καβάτζωσα το κλασσικ,ό καναπεδάκι που πάλαι ποτέ τίμησα στο παρελθόν. Φυσικά 2 χρόνια μετά δε με ήξερε κανείς, αλλά το σέρβις ήταν καλό όπως και στο παρελθόν.

Ο χώρος ο ίδιος, με κάποιες μικροβελτιώσεις καλλωπιστικού στυλ (τηλεοράσεις) αλλά και την πολύ καλή ιδέα να μπούν 4 μικρες πασαρελλίτσες ανάμεσα στα τραπέζια για να χορεύουν (ντυμένες) κάποιες κοπέλλες ανάμεσα στους χορούς της πίστας. Είναι καλή φάση, δίνει μια ενέργεια στο χώρο και την ψευδαίσθηση ότι είναι κανονικό κλαμπ και όχι χαμαιτυπείο :). Δυστυχώς οι διάφορες κολώνες που κόβουν τη θέα προς την πίστα δεν μπορούν να φύγουν (γιατί θα πέσει το ταβάνι) και αυτό χαλάει την όλη φάση.

Τα σόου έχουν μειωθεί σε αριθμό από παλιότερα: 12-3μιση που ήμουν (καθημερινή βέβαια) είχε 2, το εξαιρετικό πάντα στη ντουζιέρα και ένα λεσβιακό με 3 κοπέλλες (καλούτσικο). Καλοστημένα, όπως πάντα. Ο DJ πάντα το ίδιο εκνευριστικά φλύαρος. Οι χοροί στην πίστα συχνοί, αλλά όχι κάτι παραπάνω από το γνωστό γύρω-γύρω στο σωλήνα. ΟΚ, αυτό είναι θέμα των κοριτσιών, χώρια ότι κάνει και ζέστη, αλλά εγώ γουστάρω και κανά αεροπλανικό καπου-καπου.

Αριθμός κοριτσιών πάρα πολύ καλός για καθημερινή και καλοκαίρι - σχεδόν 20. Όλες θα έλεγα καλές, μερικές πολύ καλές. Δε θα έλεγα ότι είδα καμιά πατούρα, ακόμα κι αυτές που δεν είναι του γούστου μου είχαν αντικειμενικά καλά σωματάκια. Θεωρώ ότι η κάθεμια έχει κάτι για τον καθένα, είτε αυτό λέγεται μεγάλα στήθια (η προαναφερθείσα Ρωξάνα, καναδυο Ρουμάνες, Ρεμπέκα και Μαρία αν θυμάμαι καλά), είτε ίσια ποδάρια, είτε κωλαράκια. Καλή ποιότητα, ειδικά σε σύγκριση με το τι μπορείς να υποστείς αλλού αυτόν τον καιρό. Τώρα το ποια είναι καλή και ποια όχι, είναι λίγο δύσκολο να κρίνω σε 2 3ωρα που ήμουν. Βεντούζες δε μου έτυχαν, αλλά με εκνεύρισε ότι κάποιες (ας μη τους αμαυρώσω την υπόληψη :)) ξεφτιλίζουν τον απλό χουρό για να σε ωθήσουν στο πριβέ. Γενικότερα υπάρχει μια εκνευριστική έμφαση στο πριβέ, που εγώ προσωπικά δε γουστάρω αν δεν ξέρω την κοπέλλα αρκετά και δεν κρίνω ότι είναι του στυλ μου μετά από αρκετούς απλούς χουρούς. Δοκίμασα και ένα πριβέ (έχουν βάλει μια "κουρτίνα" με κρόσια σε μια γωνία, κι αυτό δεν υπήρχε πριν από 2 χρόνια) και είναι καλό, αλλά σύντομο. Δεν αξίζει νομιζω.

Αγγλικά απαραίτητα, που για μένα είναι μάλλον συν (μένω έξω 20+ χρόνια), αλλά δεν είναι και μεγάλο θέμα διότι όπως είπα το πολύ μπλα-μπλα είναι ψιλοαδύνατο.

Εν κατακλειδι:

Είσοδος 15 που θεωρώ ΟΚ αν σκεφτείς ότι βλέπεις και 1-2 σόου και πολύ χορό στην πίστα/πασαρελλίτσες

Ποτά (χωρίς "υ") δεν ξέρω, παίρνω μόνο μπύρα διότι αμάξι κλπ, πάντως δεν έχω ακούσει παράπονα.

Ακριβά πουτά και δεν αξίζουν, το μαγαζί δεν προσανατολίζεται στην κονσομασιόν.

Απλοί χουροί 10 έκαστος, οπότε ο πειραματισμός με καμμιά 10αδα κοπέλλες επιτρέπει να βρείς τις 1-2 του στυλ σου. Σ' αυτές επενδύστε κι άλλα 10αρικα κατά την κρίση σας, ή και 50αρικα του πριβέ. Το κλασσικό στριποζείν :)

Πάτε με τις κότες, μεσάνυχτα κατά προτίμηση, και όχι Π-Σ που γίνεται της Πόπης, αν θέλετε να κάτσετε σαν άνθρωποι.

Προσωπικό ευγενέστατο και τίμιο, όπως και στο παρελθόν. Λογαριασμός τζετ.

Πάρκινγκ για πλάκα, άπειροι ήσυχοι δρόμοι τριγύρω αν δε γουστάρεις να το δίνεις στον παρκαδόρο. Εγώ δε γουστάρω ποτέ, μου χαλάνε τους καθρέφτες κι ενίοτε και τις μνήμες στο κάθισμα :)

Καλό μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom