Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Ημερα σαββατο κ μαζευομαστε τρελο παρεακι για να επισκευτουμε το μαγαζι το οποιο χτες καηκε κυριολεκτικα!Τα θεαματα στην πιστα ηταν πολλα κ καλα τα οποια αξιζει να τα βλεπεις.Τα μωρα καμια τριανταπενταρια τα οποια τα περισσοτερα ηταν λαμπαδες.Να σημειωσω οτι το κερασακι στην τουρτα ηταν η γκεστ σταρ Τζουλια Αλεξανδρατου!!η οποια ειχε ερθει με τον χρηστο ψωμοπουλο τον πρωην της αννας βισση.Νταξι με την τζουλια τον παιζαμε ολοι.Ο ντιτζει φοβερος ελεγε ωραιες ατακες που εφερναν πολυ γελιο.Τωρα να αναφερθω στις κορασιδες σε αυτες που συγκρατισα.
Νικιτα μελαγχρινη πρωην ρασπουτιν με απιστευτη κολαρα κ βυζαρες,Μισελ πρωην ρασπουτιν με σιλικονατες βυζαρες ξανθια, Αφροδιτη ελληνιδα λεει η οποια δεν μου εκανε κ πολυ κλικ,Νταιανα κοντοπουτανο απο βουκουρεστι για πολλα γαμησια αλλα ψηλοπλαστικο.Λαρισα ξανθο με τελειο χωρο ειχε κατσει σε διπλανο τραπεζι κ ειχε παρει 25 ποτα απο εναν γερο.Λολιτα τουμπανο ρωσιδακι πολυ λεπτο για πουτσοσκαμπιλα.Κλαουντια φοβερη γκομενα πολυ ψηλη κ εντυπωσιακη η οποια ηταν ολο το βραδυ ρεσερβε με εναν σε καναπε με σαμπανιες,δυο μαυρουλες οι οποιες δεν μου εκαναν καθολου κλικ.εισοδος 15 ευρωπουλα χωρος 12 ευρωπουλα εξτρα ποτο 10 ευρωπουλα πριβε χωρος 50 ευρωπουλα κ ο καραφλας στην εισοδο στην ταμειακη με το σκουλαρικακι πολυ γελιο.Γενικα το μαγαζι αξιζει.Πολυ μαφια παντως!!
Τί να τη κάνουμε ρε φίλε guest star τη Τζούλια άμα δε μπορούμε να μας κάνει κάνα prive χορό?.....άμα είναι έτσι(να τη παίζουμε μαζί της) παίρνουμε καάνα περιοδικό που έχει ΄κανει φωτογράφιση ή μπαίνουμε στο Internet
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ενταξι ρε φιλε δεν ξαναλεω τιποτα εγω φταιω που εκανα κ ενημερωση για το μαγαζι.καλα ο μακλειν ειναι για τον πουτσο αλλα κ εσυ??
 

Επισκέπτης
ενταξι ρε φιλε δεν ξαναλεω τιποτα εγω φταιω που εκανα κ ενημερωση για το μαγαζι.καλα ο μακλειν ειναι για τον πουτσο αλλα κ εσυ??

η ενημέρωσή σου...πολύ καλή...κ μπράβο...(δεν κάνω πλάκα κ δεν ειρωνεύομαι...)...

αλλά η μαλακία για τη τζούλια έπρεπε να λείπει...;)
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
δλδ να μην ανεφερα οτι ειχε ερθει στο μαγαζι?σε πηραξε τοσο πολυ??γιατι εσυ με συγκριση την ιβα απο το μπειμπιγολντ τον επαιζες για την τζουλια!!
 

Επισκέπτης
δλδ να μην ανεφερα οτι ειχε ερθει στο μαγαζι?σε πηραξε τοσο πολυ??γιατι εσυ με συγκριση την ιβα απο το μπειμπιγολντ τον επαιζες για την τζουλια!!

βρε κάνε ότι γουστάρεις...δεν καταλαβαίνεις τι γράφω...οπότε κ παρεξηγείσαι ΜΟΝΟΣ ΣΟΥ.... ;)

καλή καρδιά... :sunglasses:

εγώ παραθέτω τα γραπτά σου...κ καταλαβαίνουμε τι γίνεται... :boobies:

όσο για την Τζούλια...τελευταία γυρίζει πολύ στα στριπ...και την βλέπω να γίνεται μέτοχος σε κανένα ίδρυμα...(κ να την μπουζουριάζουν...)... :2funny:
 
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
13
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
0
Κοσμικό  ρεπορτάζ .
Πριν  1  έτος  γύρναγε  στα  στριπ και η  Ντούβλη .
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
φρουτοπια εχι φραπετσιδικο?

Αυτό  ήταν κάπως  πρωτότυπο !
Αλλά  τί περιμένεις  να  σου  απαντήσει κάποιος  .
Είσαι  απόλυτα  προβλέψιμος  και βαρετός  πλέον !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Αυτό  ήταν κάπως  πρωτότυπο !
Αλλά  τί περιμένεις  να  σου  απαντήσει κάποιος  .
Είσαι  απόλυτα  προβλέψιμος  και βαρετός  πλέον !
βεβεα ιμε ,αλα μασ παρακαλασ να εθουμε στα μαγια σασ....
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
πουρ περνα κε απο σταρ σε περιμενι η αφροδιτι....
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
Ναι  αγόρι μου
Ναι μωρό μου
Ναι πασά  μου
Ναι 
ΝΑΙ
Ναι θα  σου  λέμε !
(Μέχρι  να  σε  χώσουμε μέσα )
 

pouranger

Σεβαστός
Εγγρ.
4 Δεκ 2007
Μηνύματα
8.379
Κριτικές
11
Like
9
Πόντοι
1.290
μι σπαμαρισ,εδο ιεν το σοβαρο μαγαζι σταρ

Λάλα  μωρέ  πόσος  καιρός  ελευθερίας  σου μένει
μετά  ξέρεις  κρύα  μπανάκια , ενεσούλες , χαπάκια , το ρουχαλάκι  με  τα  λουριά !
 

vothros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2007
Μηνύματα
11.112
Κριτικές
3
Like
5
Πόντοι
166
Λάλα  μωρέ  πόσος  καιρός  ελευθερίας  σου μένει
μετά  ξέρεις  κρύα  μπανάκια , ενεσούλες , χαπάκια , το ρουχαλάκι  με  τα  λουριά !
δε φορο ζαρντινιερεσ,εσι ομοσ.... 
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom