Νέα

Star Live (Μεταμόρφωση)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα gepaka
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 962
  • Εμφανίσεις 130K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

pathos gia ta temachia

Τιμημένος
Εγγρ.
16 Φεβ 2009
Μηνύματα
11.388
Κριτικές
132
Like
147
Πόντοι
2.266
ένα σιγουράκι που ειπωθηκε ότι είναι εκεί,είναι η μισέλ απο ρασπούτιν με τα σιλινοκούχα!
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Κύριοι έχω μία ερώτηση για όσους τυγχάνει και επισκέπτονται το συγκεκριμένο ίδρυμα που και που.....μ'ηπως κανείς έχει ακούσει ποτέ το DJ να προσφωνεί ένα συγκεκριμένο πελάτη "Ναύαρχο"????
υπ:έχω λόγο που το ρωτάω αυτό
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
E...προφανώς το παληκάρι...είναι καυλιάρης...(το "γεια σου καυλιάρη ναύαρχε",δεν το έχεις ακουσει ποτε ? )  :sunglasses: :sunglasses:
Η αλήθεια είναι ότι δεν το χω ξανακούσει αυτό....αλλά ντάξει μικρή σημασία έχει.Βασικά θέλω να μάθω από κάποιον (κατά προτίμηση που πηγαίνει συχνά εκεί) μήπως ξέρει για ποιον μιλάω και μου πει πότε ήταν  η τελευταία φορά που τον είδε εκεί.
Α...άσχετο Mclein γιατί στο φύλο σου έχει το γυναικείο σύμβολο?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
2.22 λέει το ρολόι του pc μου...έχουμε μέλλον μπροστά μας...έχει κάτι συγκεκριμένο η ώρα ?
μερικές φορές τέτοιες ώρες αισθάνομαι λίγο "γεια σου" αναλόγως με το τι έχει προηγηθεί πριν
 

Επισκέπτης
μερικές φορές τέτοιες ώρες αισθάνομαι λίγο "γεια σου" αναλόγως με το τι έχει προηγηθεί πριν

Πάσο...

Εγώ έχω μια άλλη απορία...

Το κατάστημα τούτο...είναι ιδιοκτησία του κυριού που διευθύνει κ το G.Ritorno ή κάποιου άλλου ?
 

nacho_scocco

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2009
Μηνύματα
1.716
Κριτικές
3
Like
192
Πόντοι
16
Πάσο...

Εγώ έχω μια άλλη απορία...

Το κατάστημα τούτο...είναι ιδιοκτησία του κυριού που διευθύνει κ το G.Ritorno ή κάποιου άλλου ?
Χαίρομαι που πας πάσο γιατί δεν θα ήθελα να επεκταθώ έτσι κι αλλιώς.Τώρα όσον αφορά την απορία σου.....απ'ότι ξέρω πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο(δεν είμαι και 100% σίγουρος βέβαια)και επίσης έχω προσέξει πως τα μαγαζιά αυτά κάνουν τράμπες με τις γκόμενες κάτι που σημαίνει πως μάλλον πρέπει να ναι ο ίδιος.
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
ξερει κανεις τις κορασιδες να μας πει τις καλλες
 

Επισκέπτης
Tώρα όσον αφορά την απορία σου.....απ'ότι ξέρω πρόκειται για το ίδιο πρόσωπο(δεν είμαι και 100% σίγουρος βέβαια)και επίσης έχω προσέξει πως τα μαγαζιά αυτά κάνουν τράμπες με τις γκόμενες κάτι που σημαίνει πως μάλλον πρέπει να ναι ο ίδιος.

Ωραία...thanks !
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
Ημερα σαββατο κ μαζευομαστε τρελο παρεακι για να επισκευτουμε το μαγαζι το οποιο χτες καηκε κυριολεκτικα!Τα θεαματα στην πιστα ηταν πολλα κ καλα τα οποια αξιζει να τα βλεπεις.Τα μωρα καμια τριανταπενταρια τα οποια τα περισσοτερα ηταν λαμπαδες.Να σημειωσω οτι το κερασακι στην τουρτα ηταν η γκεστ σταρ Τζουλια Αλεξανδρατου!!η οποια ειχε ερθει με τον χρηστο ψωμοπουλο τον πρωην της αννας βισση.Νταξι με την τζουλια τον παιζαμε ολοι.Ο ντιτζει φοβερος ελεγε ωραιες ατακες που εφερναν πολυ γελιο.Τωρα να αναφερθω στις κορασιδες σε αυτες που συγκρατισα.
Νικιτα μελαγχρινη πρωην ρασπουτιν με απιστευτη κολαρα κ βυζαρες,Μισελ πρωην ρασπουτιν με σιλικονατες βυζαρες ξανθια, Αφροδιτη ελληνιδα λεει η οποια δεν μου εκανε κ πολυ κλικ,Νταιανα κοντοπουτανο απο βουκουρεστι για πολλα γαμησια αλλα ψηλοπλαστικο.Λαρισα ξανθο με τελειο χωρο ειχε κατσει σε διπλανο τραπεζι κ ειχε παρει 25 ποτα απο εναν γερο.Λολιτα τουμπανο ρωσιδακι πολυ λεπτο για πουτσοσκαμπιλα.Κλαουντια φοβερη γκομενα πολυ ψηλη κ εντυπωσιακη η οποια ηταν ολο το βραδυ ρεσερβε με εναν σε καναπε με σαμπανιες,δυο μαυρουλες οι οποιες δεν μου εκαναν καθολου κλικ.εισοδος 15 ευρωπουλα χωρος 12 ευρωπουλα εξτρα ποτο 10 ευρωπουλα πριβε χωρος 50 ευρωπουλα κ ο καραφλας στην εισοδο στην ταμειακη με το σκουλαρικακι πολυ γελιο.Γενικα το μαγαζι αξιζει.Πολυ μαφια παντως!!
 

Επισκέπτης
γιατι εσυ ηξερες την αλεξανδρατου πριν γυνει γνωστη?γιατι εγω την ηξερα αποτοτε που δουλευε πορτα στην ιερα οδο σε ενα μαγαζι...πολυ πριν γινει γνωστη κ πιναμε κ καφεδακι στο καλαμακι σε μια καφετερια....την ειχα φασωσει κιολας!πως σου φανηκε??

Να σημειωσω οτι το κερασακι στην τουρτα ηταν η γκεστ σταρ Τζουλια Αλεξανδρατου!!η οποια ειχε ερθει με τον χρηστο ψωμοπουλο τον πρωην της αννας βισση.Νταξι με την τζουλια τον παιζαμε ολοι.

:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

majestic69

Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2009
Μηνύματα
4.811
Κριτικές
4
Like
277
Πόντοι
36
τι χαιρεσαι ρε μαλακα παλι??εισαι μεγαλος σπασαρχιδης τελικα!μακαρι να ηταν καποιος εχτες να το επιβαιβεωσει να παρεις ταρχιδια μου!!
 

Επισκέπτης
τι χαιρεσαι ρε μαλακα παλι??εισαι μεγαλος σπασαρχιδης τελικα!μακαρι να ηταν καποιος εχτες να το επιβαιβεωσει να παρεις ταρχιδια μου!!

είσαι τόσο πανηλίθιος...που δεν κατάλαβες,ούτε για ποιό λόγο χαίρομαι...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom