Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 123K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.746
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Τυπε έχεις ταξιδέψει προς Πολωνία τα τελευταία 10 χρόνια;
Οι μισές γκόμενες που γνώρισα εκεί έχουν τουλάχιστον ένα διαμέρισμα και δική τους εταιρεία.
Δεν είναι όλες πουτάνες, ούτε εξαρτώνται πια από τους άνδρες.
 

Συνημμένα

  • ppFOUn.gif
    ppFOUn.gif
    298,4 KB · Εμφανίσεις: 5

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.746
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936
Μιλάω για το δυνατό τσεχοπολωνικό συνδυασμό πάνω στο σύνορο.Είναι η απόλυτη καύλα.Θερμόαιμες,σεξουαλικές,τρελιάρες όπως οι Πολωνέζες,μοντελικές,μυστηριώδεις όπως οι Τσέχες.
Φυσικό είναι ο υπόλοιπος κόσμος να ψαρώνει αφού δε γνωρίζει την περιοχή.
Έτσι παίζουν οι ουγγαρορουμανες - οι μολδαβορουμανες οι οποιες είναι πολύ πιο σεξουαλικες, θερμές κ υποτακτικες από τις υπόλοιπες Ρουμάνες. Το ίδιο ισχύει κ για τις περιοχές της βεσσαραβιας που οι γυναίκες εκει γνωριζουν πως να ικανοποίησουν τον άντρα σε όλα τα επίπεδα.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.746
Κριτικές
6
Like
11.201
Πόντοι
3.936

Συνημμένα

  • vandi.jpeg
    vandi.jpeg
    120,2 KB · Εμφανίσεις: 7
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.793
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Ποια δουλειά οι ανατολικές; Όλες την καλοπέραση κοιτάνε και να τις ταίζουν. Σιγά μη δελεαστεί η άλλη με τη σκλαβιά του 9-5

Βαρσοβία βρίσκουν εύκολα μια δουλειά με 1000-1500 ευρώ μηνιαίως όχι απαραίτητα γυναικεία δουλειά στυλ κομμωτήριο,beauty salon,νύχια κτλ και έχουν παράλληλα και μερικούς σπόνσορες για τα λούσα.Βαρσοβία είναι πόλος έλξης για τις ανατολικές και η ζήτηση για σπόνσορες υπερβαίνει την προσφορά.
Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Ρωσίδες το μαθαίνουν το πολωνικό πολύ γρήγορα και μπορούν να παίξουν μπάλα παντού.
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.060
Like
18.095
Πόντοι
3.656
Καλα, οι περισσοτεροι και στην Ελλαδα ετσι προσπαθουν να βρουν γκομενα. Σου λενε πες την δικια σου να φερει καμια φιλη να βγουμε ολοι μαζι γιατι εγω δεν εχω χρονο για εξω, εχω να παρακολουθησω τοσες σειρες online

Ελλάδα όμως μόνο έτσι βρίσκεις

Ως άγνωστο,δε σου μιλάει καμία
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.793
Like
6.665
Πόντοι
1.056
Και χωρις λαθρογυφτους τριγύρω;

Τι λες τώρα,μιλάμε για παράδεισο επι γης :smiling-face-with-heart-eyes:

Καλά εκεί περιπολεί ο Ταρτζύνσκι Φαντάζεσαι να βολτάρει ο Ταρτζύνσκι κέντρο και να εντοπίσει λαθρο ή τζάνκι?Μια κλήση απο το κινητό και ο τύπος πήρε πούλο απευθείας.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.808
Πόντοι
446
Δεν κάνουν αυτά που λέω.Πήγε Sen?Πήγε Level 27?Πήγε Ritual ή έστω Enklawa?Καμάκωσε Zlote Terasy?Οχι.Και πάλι λέει καλά πέρασε.
Γενικά όλοι θέλουν τα εύκολα.

Να σου πω για το Enklawa που το ξέρω...
Τι στον πούτσο θα έκανε ο Γιώργος1971 στο Enklawa;

Στη συγκεκριμένη περίπτωση,δεν είναι ότι ήθελε τα εύκολα.
Είναι ότι κατάλαβε ότι άργησε καμιά 25αρια χρόνια να πάει στο μπλοκ...
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.060
Like
18.095
Πόντοι
3.656
Δεν κάνουν αυτά που λέω.Πήγε Sen?Πήγε Level 27?Πήγε Ritual ή έστω Enklawa?Καμάκωσε Zlote Terasy?Οχι.Και πάλι λέει καλά πέρασε.

Στα άλλα δεν ξέρω,αλλά στο μωλ να καμάκωνε πιτσιρίκες;Θα τον μαζεύανε...
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
796
Like
2.808
Πόντοι
446
Ελλάδα όμως μόνο έτσι βρίσκεις

Ως άγνωστο,δε σου μιλάει καμία

Οι γυναίκες σε όλο τον κόσμο σε αυτό το θέμα λειτουργούν το ίδιο.

Αν τους αρέσεις σου μιλάνε.

Σχεδόν όλες τις γυναίκες που είχα στη ζωή μου τις γνώρισα random.
Και Ελληνίδες

Εννοείται ότι έχουν υπάρξει και γυναίκες που πήγα να τους μιλήσω και με απέτρεψαν διακριτικά ή μου είπαν στα καπάκια ότι έχουν γκόμενο,ενώ μπορεί και να μην ειχαντ
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.060
Like
18.095
Πόντοι
3.656
Όπως εξωτερικό παίζουν και γνωριμίες/γαμήσια απο τιντερ,που εδώ είναι επιστημονική φαντασία
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
192
Like
337
Πόντοι
21
Όπως εξωτερικό παίζουν και γνωριμίες/γαμήσια απο τιντερ,που εδώ είναι επιστημονική φαντασία
Και στην Ελλαδα γαμας μεσω τιντερ, αρκει να εχεις καλες φωτο. Παλια γαμουσαν και απο αλλες εφαρμογες οπως zoo, δεν τις χρησιμοποιουσα τοτε αλλα φιλοι γαμησαν και απο αυτα, και δεν ηταν ιστοριες, τις γνωρισα και εγω
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.060
Like
18.095
Πόντοι
3.656
Απο ταξιδια γενικα. Να φαινεται οτι εισαι δραστηριος

Εξαρτάται τα ταξίδια

Φωτο πχ απ'το Κολοσσαίο ή τις γέφυρες της Βουδαπέστης δεν τους λένε τίποτα,όλες σχεδόν έχουν πάει

Αν είναι απο κανα Ντουμπάι ή Νεα Υόρκη ή Ριο ντε Τζανέιρο,εκεί κάτι μπορει να γίνει
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
192
Like
337
Πόντοι
21
Εξαρτάται τα ταξίδια

Φωτο πχ απ'το Κολοσσαίο ή τις γέφυρες της Βουδαπέστης δεν τους λένε τίποτα,όλες σχεδόν έχουν πάει

Αν είναι απο κανα Ντουμπάι ή Νεα Υόρκη ή Ριο ντε Τζανέιρο,εκεί κάτι μπορει να γίνει
Η λεξη κλειδι ειναι ''δραστηριος''
Απο τα καφε που πας με τα φιλαρακια σου να μην ειναι η απο την πλατεια του χωριου
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.060
Like
18.095
Πόντοι
3.656
Η λεξη κλειδι ειναι ''δραστηριος''
Απο τα καφε που πας με τα φιλαρακια σου να μην ειναι η απο την πλατεια του χωριου

Άμα έχεις φώτο με γκόμενες στο καφέ και στην πλατεία,είναι καλύτερο απο φώτο μόνος σου σε ταξίδια
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom