Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 104K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (1 μέλη και 3 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Επειδή κάτι ξέρω απο Σκανδιναβικές χώρες, κατα πρώτον έχεις φάει μπαν επειδή είσαι Ελληνας. Αν καμια περίεργη, σου κάτσει για το παλμαρέ (το δικό της) ξεχνάς κώλο, ξεχνάς καν να κάνεις ότι γουστάρεις στο κρεββάτι. Ο κρεάτινος δονητής της θα είσαι για μια βραδιά. Αν υπάρξει και δεύτερη, θα ειναι θαύμα. Ωραίες γυναίκες, δε λέω, οργανωμένες χώρες, αλλα ούτε μας γουστάρουν, ούτε κι εμείς μπορούμε εύκολα να προσαρμοστούμε. Και τι να την κάνεις τη γκλαμουριά άμα έχεις 6 μήνες νύχτα και χιόνι.
Εμπειρία με σκαυνδιναυες κ πολλές άνω των 50 σαιζόν είχα όταν μικρός δούλευα στην Κω πόρτα σε κλαμπ
Δεν ξέρω αν έχει αλλάξει η φαση τα 20χρονια που πέρασαν αλλά ήταν το δεύτερο πιο ιζυ φακ μετά τις Αγγλίδες οι σουηδεζες Φιλλανδες και λιγότερο οι δανεζες κι ακόμα λιγότερο οι νορβηγιδες
Με σουηδεζες την έβρισκα πιο καλά είχα καταστήσει κ πολλές σαν γκόμενες εκείνες τις εποχές
Δηλ γαμθομαστε μια δυο φορές την βδομάδα, τις υπόλοιπες ειμασταν φρη για αλλά γκολ
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Φίλε μου δεν παρεξηγήθηκα, με χαμόγελο σου απάντησα. Εγώ καλά περνάω, αν με πιστεύεις η όχι αυτό δεν αλλάζει. Αλλά και ουδέποτε έχω πει ψέματα και υπερβολές για τα κατορθώματα μου. Οι φωτογραφίες είναι πριν από δέκα μέρες. Δεν της έχω ανεβάσει ποτέ και δεν μπορεί να είναι πριν χρόνια γιατί απλά το Samsung Galaxy Watch 6 LTE που φοράω βγήκε πέρσι σαν μοντέλο ούτε και θα κρατούσα τα ρούχα που φορούσα 15 χρόνια για να τα ποστάρω σαν απόδειξη τώρα. :D:
Οκ
Αποδεκτός
Τότε έχεις και αδυνατίσει σε θυμάμαι πιο παχύ
Ωραίος ο νυκτεριδας!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Το θέμα υγείας απαιτεί ιδιωτική ασφάλιση, γιατί δεν μπορείς να βασίζεσαι και τόσο σε αυτά τα κράτη.
Επίσης εκτός από το κρύο είναι και η αλλαγή οικοσυστήματος. Πρέπει να συνηθίσεις σε μία νέα κατάσταση, όπως γλώσσα, νοοτροπία και πρακτικές του λαού, λειτουργία κράτους, απομάκρυνση από οικεία πρόσωπα και δημιουργία νέου κύκλου κλπ. Η αλλαγή οικοσυστήματος στην ηλικία μου με προβληματίζει.

Σκέφτομαι να κάνω ένα ταξίδι στην Τσεχία το χειμώνα με τα κρύα να δω την κατάσταση και τον καιρό, αν και με έχει πιάσει αποθάρρυνση στην προσπάθεια να μάθω τη γλώσσα. Χωρίς τη γλώσσα αισθάνεσαι μόνιμα ξένος κάπου με περιορισμένη δυνατότητα κινήσεων. Το συζήτησα με τους γνωστούς μου εδώ και μια παλιά γκόμενα από τις Κάννες με προέτρεψε να εγκατασταθώ Monaco, όπου έχουν πέσει οι απαιτήσεις εγκατάστασης, γιατί δέχεται σκληρό ανταγωνισμό από Ανδόρρα και Ντουμπάι.
Τι θα κερδίσει κάποιος να πάει Μονακό σαν συνταξιούχος????
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Να σου πω το κρύο έχει και πολλά θετικά.Κυρίως εξαφανίζονται οι εξωτικοί,αράπηδες,λατίνοι κτλ λόγω κρύου όπως και οι καυλωμένοι τουρίστες.Επίσης οι γκόμενες κρυώνουν και ψάχνουν λαχταριστή ζεστή ψωλή που λέει ο λόγος.Βέβαια έχουν και περισσότερα έξοδα χρειάζονται παλτά,μπότες,έξοδα θέρμανσης κτλ αλλά τι να κάνουμε?Το να πας σλαβικές χώρες ακριβώς μέσα στο ψωλόκρυο είναι κίνηση ματ.
Σουηδία Νορβηγία γεμάτο αραπαδες εινσι
Δεν εξαφανίζεται κάνεις από το κρύο.
Αν δεν έχει επίδομα φεύγουν
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Τυπάρα ... για αυτό που έχεις στο νου σου και προτείνεις
πολύ ανώτερος προορισμός η ΓΚΟΑ-ΙΝΔΙΑ.
Και μεταξύ μας, καλύτερα ινδές από ταυλανδες, βιετναμεζες, φιλιπινεζες .

Και πολλοί δυτικοί γερομπισμπίκιδες ... άσε που πάνε και ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΣΗ.
Οπότε άλλες δυνατότητες για παιχνίδι .
Χάλια είναι η Ινδία βρώμα κ δυσωδία παντού
Απο φίλο γυφτοαπλυτο αναρχικό με γερό εισόδημα από ενοίκια, πήγε για μόνιμος δεν άντεξε την βρώμα κι ήρθε πίσω σε 2 μήνες
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Φρανκφούρτη και Κολωνία έχει πολλές γκόμενες αλλά χρειάζεσαι πολλά λεφτά.Ανατολική Γερμανία έχει πιο μέτριες γκόμενες αφού οι καλές έχουν φύγει Δύση και τις λοιπές τις κρατούν οι ανατολικογερμανοί ως κόρη οφθαλμού οπότε παίζει να φας και ξυλίκι.Εξαίρεση το Βερολίνο βέβαια αλλά το Βερολίνο δεν έχει σχέση με την υπόλοιπη Γερμανία.Γενικά Γερμανία δύσκολα περνάς καλά.Εντάξει μπορείς να είσαι μόνο στα πεντάστερα και στα κυριλέ ρεστωράν αλλά είναι πολύ αποστειρωμένη εμπειρία.Λείπει το σλαβικό φολκλόρ να χουφτώνεις τη δικιά σου και γύρω να χορεύουνε οι Σλάβες ξελιγωμένες.Σλαβικές χώρες είναι πανδαισία των αισθήσεων άλλη φάση.
Το φηλιμγκ είναι εντελώς άλλο έχεις δίκιο
Απλά είναι πολύ πιο οικονομικό το να σπιτωνεις από το να τρέχεις
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

τέτοια πινακίδα έχω δει σε τουαλέτες σε πανεπιστήμιο γερμανίας
Ναι είναι στην Γερμανία αλλά. Κι ελεβετια Αυστρία δείγμα καλής συμπεριφοράς
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
καλησπερα σε ολους ηθελα να σας ενημερωσω οτι δεν πηγα τελικα ιουνη βυρητο μπαςκαι κλισουν
τα αεροδρομια.2 οχτωβριου πηγαινα θεσαλονικη και μου ακυρωσαν οι κυπριακες την πτηση!
μετα απο αναζητηση δεν βρηκα καπου να παω και σκεφτηκα να πεταχτω ιστανπουλ!
τελικα εκλισα πριν λιγο χωρις να μελετησω ανταλια που ειναι πιο μικρη πολη!
αεροπορικο με τουρκικες130 ευρο και 370 8βραδια χοτελ
Μλκιες είναι κ τα δύο κουμπσροναυαγιο
Μονο Σμύρνη κάτι λεει και μποντρουμ το καλοκαίρι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.326
Like
9.412
Πόντοι
2.306
Όχι δεν ισχύει
Θαβρισκε κατά βάση πολλές Πολωνέζες μουναρες βλαχες που ψάχνουν για δουλειές ή απλά θέλουν να σπιτωθουν για να μην χάλαν λεφτά σε ενοίκια
Αν είσαι λίγο ευέλικτος δεν την αφήνεις πάνω από 3 μήνες κ μετά η νεξτ
Επίσης πολλές Τσέχες σπιτονωνται στη Γερμανία
Ξερω Έλληνα στην φουλντα εχεινσπιτωσει και γαμισει πάνω από 20 Τσέχες σε βάθος 7ετιας
Οι μισές πολλοί Καλές οι άλλες καλές
Ο ίδιος εμφανισιμος επίσης αλλά 40+τοτε, 50αρης πλεον
Εμφανίσιμος ίσως. Δεν μιλάμε για άνθρωπο στρουμφάκι με όλες τις αποχρώσεις του γαλάζιου για αρχιδια
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.594
Like
17.716
Πόντοι
3.656
Εχω πάει Σουηδία,Νορβηγία εύκολες είναι αλλά τους Νότιους μας βλέπουν υποτιμητικά.
Τους μέχρι 1.75 κοντόχοντρους μελαχροινούς κατσαρομάλληδες με φρύδι που θέλει βενζινοκίνητο δίσκο άνω των 2.5Hp για να κοπεί . Ναι . Μπορεί .
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.632
Like
11.526
Πόντοι
2.406
Εμφανίσιμος ίσως. Δεν μιλάμε για άνθρωπο στρουμφάκι με όλες τις αποχρώσεις του γαλάζιου για αρχιδια
Δεν έχουν πολύ σημασία αυτά
Προ 6ετια είχε βρει, μέσω μαμπα, μια μολδαβεζα αρκετά καλή και το βασικό, ψηλή, όπως λέει και ο αρχηγός 23 χρόνων που έμενε κάπου έξω από το Μόναχο σε ελληνιγερμανο (σύμπτωση)
Την έφερα στην κονσταντζ για 3 μέρες κι ήρθε άλλες δύο φορές από 3 μέρες μες στην χρόνια
Στόχος της ήταν να βρει μια δουλειά κοντά στην Ελβετία μπας κι έμπαινε μέσα αργότερα
Όταν είδα αυτόν που την είχε σπιτωσει ταχασα.. 60αρης σε καλή κατάσταση αλλά 60ρης
Λεφτά της έδινε κάτι λίγα μιλάμε για 500 το μήνα, αλλά είχε καλό σπίτι και γέμιζε τα ψυγεία απλά
Ήξερε κάτι ρωσικά αυτός γιατί αυτή τότε γερμανικά πολύ ελάχιστα μίλαγε
Έμεινε σύνολο κάνα εναμισυ χρόνο σε αυτόν μετά βρήκε δουλειά σ ένα εργοστάσιο φαρμάκων κι έφυγε έμεινε μόνη τηε
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.623
Like
6.285
Πόντοι
1.056
Ουκρανέζες,Λευκορρωσίδες,Βαλτικές εξηγούν γιατί γουστάρουν Πολωνία.


 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.219
Like
3.492
Πόντοι
1.706
Τι θα κερδίσει κάποιος να πάει Μονακό σαν συνταξιούχος????
Δεν μπορώ να μιλήσω γενικά, γιατί είναι όπως το βλέπει κανείς. Σε προσωπικό επίπεδο, το θετικό είναι ότι παραμένω στο ίδιο οικοσύστημα, εφόσον είναι σαν μια αναβαθμισμένη γειτονιά της Γαλλίας και μάλιστα στην ευρύτερη περιοχή μου. Επίσης ασφάλεια και μηδέν φορολογία.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom