Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πολωνέζα παρουσιάζει το Monachium(Μόναχο).Συμπεραίνει οτι οι πολωνικές πόλεις όπως Βρότσλαβ,Κρακωβία,Γκντανσκ είναι 100 φορές καλύτερες.

 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Πολωνικό πάρτυ με στις σεξοπόλκες(Wysokie szpilki-ψηλά τακούνια).

LB6nfM.png


k8WgwN.png

yYqNLU.png


Κλασσικές Σλάβες.

 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.610
Like
6.250
Πόντοι
1.056
Κρακοβία.Βλέπετε πώς περίπου είναι οι γκόμενες τη νύχτα στη Μαλοπόλσκα.
Teatro Cubano.Ο παράδεισος του Αράπη και του Λατίνου.Εκεί συχνάζουν οι Πόλκες που ψάχνονται για εξωτική ψωλή.

2wmPvw.png


vexxCH.png


g3rOfG.png

dKVKNC.png


2gAa5p.png


X64xcA.png

98c6qm.png


GmOhpj.png


zJ6Uwi.png


LKED0A.png


ke4YDS.png


cHDqWw.png


oFMw9E.png


N8Uss2.png


Σαν Ελληνας νέωπας μπορείς να τσιμπήσεις γκομενάκι από εκεί μέσα.Αν δεν είσαι αρκετά μαυριδερός μπορείς να βάλεις λίγο φούμο.
Βασικά στο μαγαζί δεν υπάρχουν Πολωνοί μόνο ξένοι και Πολωνέζες.Γκόμενες μπαινοβγαίνουν συνέχεια.Αρκετοί φασώνουν και μερικοί φορτώνουν στο τέλος.

Κάπως έτσι είναι η ατμόσφαιρα στις φοιτητουπόλεις κάθε νύχτα.

karPv4.png


ilZg6s.png


Φανταστείτε προ εικοσαετίας.Υπήρχαν 5 κλαμπ σαν το Cubano και συχνά ήσουν ο μόνος ξένος.Θέριζες.Ηταν σαν candy shop.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.576
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Οντως πολλοί κάνουν τους έξυπνους και ασκούν κριτική χωρίς να επιδείξουν έργο.Σιγά μην καταφέρει ο άλλος να κατεβάσει έτσι εύκολα γκόμενα από Ρωσία με όλα τα έξοδα και τις δυσκολίες.
Τα σιχάματα τα έχω στη λίστα μου. Τα κάνεις ignore και τα ξεχνάς . Την είχα ανεβάσει , αν θέλετε την ανεβάζω και πάλι , για να τους κάνετε ignore κι εσείς.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Μάλλον είπα μαλακια και δεν είσαι ο Βιταμας.

Που να βρίσκεται αυτή η ψυχή
Μάλλον
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μάλλον είπα μαλακια και δεν είσαι ο Βιταμας.

Που να βρίσκεται αυτή η ψυχή
Μαλλον
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Αρχίζεις και μοιάζεις του Μήτσου όσο μεγαλώνεις , :D: οπότε πόσταρα κάτι αξιόλογο και αυτός για πριν δεκαπενταετίες ανάφερέ. Εκτός της βίζας το ξενοδοχείο LUX&EASY στην Συγγρού που είναι η φωτογραφίες στην πισίνα άνοιξε φέτος.
Κάτσε ακόμα δεν κατάλαβα παρότι μοιάζω του Μιτσαρα όσο μεγαλώνω.
Οι φωτογραφίες είναι 15 ετιας η όχι?όχι όλες, κάποιες...
Δεν υπάρχει κάτι περίεργο στην ερώτηση, κι εγώ αν ποσταρω κάτι πολύ καλό θαναι 12ετιας και πίσω.. Έκτοτε κατεβήκαμε κατηγορίες
Πάντως νομίζω ότι τις έχεις ξαναβάλει αυτές παλιότερα
Τώρα γιατί παρεξηγήθηκες δεν κατάλαβα ακόμα?
Δεν είχε κάτι ειρωνικό η επιθετικό το ποστ...
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Πες του κι εσύ ναι είναι όχι 15 ετίας αλλά 25 ετίας. Άσε το παλληκάρι να αισθανθεί ότι είναι κάποιος σημαντικός. Κατάλαβες τώρα γιατί σταμάτησα να ποντάρω; Υπάρχουν κουμανταδόροι στα λεφτά σου στα γούστα σου και απλά είναι λίγο πιο σημαντικοί άμα επικρίνουν άσε που φυσικά ξέρουν τα πάντα και παντού. Οι μισοί ήδη ψάχνουν να δουν αν είναι ποσταρισμένες οι φωτογραφίες κάπου. Οι άλλοι μισοί θα πουν σιγά το μουνέτο. Οι υπόλοιποι ότι σε έπιασε μαλάκα και ξοδέψεις μια περιουσία σε αυτούς θα ερχόταν τσάμπα και θα τους έδιναν και 2-3000 ευρώ. Άσε που κι ένα κομμάτι θα ζητήσει και το πόθεν έσχες σου να δουν που τα βρήκες τα λεφτά.
Έχεις καταλάβει ότι γράφεις άρες κουκουναρες?
Τι σχέση έχουν οι μλκιες που γράφεις με το που ρώτησα τον νθχτερο αν είναι παλιές κάποιες φωτογραφίες?
Εχω γράψει εγώ προσωπικά κάπου ότι φέρνω γκόμενες Ελλάδα είτε έτσι είτε γιουβέτσι???και τζάμπα κλπ κλπ????
Κάπου ταχείς μπερδέψει
Υγ. Τώρα αν είναι καλές η μπάζα οι ντέβουσκες έχουμε άποψη κι έχετε άποψη. Αλλά ο νυξτερος ότι έχει ποσταρει είναι κατά 75% από το πάνω ράφι γενικά
 
Τελευταία τροποποίηση:

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Αυτή την φώτο και την ντεβοθσκα λέω
Νομίζω την έχεις ποσταρει πιο παλιά... Κι μια δυο ακομα
 

Συνημμένα

  • Screenshot_20240922-022245.png
    Screenshot_20240922-022245.png
    1 MB · Εμφανίσεις: 5

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Ο μήτσος όμως δεν έχει κάνει ποτέ σερβιτόρος σαν τον Nr2 ...
για το γλυφομουνίξ ... μέχρι τηλεφωνητή σε εισπρακτική τον κόβω ....

ή αποθηκάριο σε σούπερ μάρκετ με το βασικό .......
Η ντελιβερας. Με παπάκι Ντιτζευ ποδοσφαιριστής
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
Οντως πολλοί κάνουν τους έξυπνους και ασκούν κριτική χωρίς να επιδείξουν έργο.Σιγά μην καταφέρει ο άλλος να κατεβάσει έτσι εύκολα γκόμενα από Ρωσία με όλα τα έξοδα και τις δυσκολίες.
Για πιο λόγο να κατεβάσουν... για να τους πει μετά τα αλεπουδιαρικα η νηστική ότι δήθεν έχει περίοδο, και να χαρτζηλικωσουν από πανω τον γ@μια της δίχως να γ@μησιυν.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.686
Κριτικές
6
Like
11.084
Πόντοι
3.936
4000 ευρώ για μια βδομάδα με έξοδα βίζας
Και παίζει να μη γκαμησεις- όπερ και εγένετο και οχι μονο μια φορα. Πόσους πφουτσους θα έριχνες στη γεγμανια με αυτό το ποσό στα αντίστοιχα στούντιο. Ή πόσα cg θα έφταναν αβαβα στο χώρο σου.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.592
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Για πιο λόγο να κατεβάσουν... για να τους πει μετά τα αλεπουδιαρικα η νηστική ότι δήθεν έχει περίοδο, και να χαρτζηλικωσουν από πανω τον γ@μια της δίχως να γ@μησιυν.
Δεν έχει νόημα να.. Κατεβάζεις γκόμενες εκτός αν είσαι ινσαθντερ όπως πχ ο νυκτερος για ρωσσια η το θείο Τάσο για Μολδαβία η ο γκλοκ Πολωνία και κάποιοι ακόμα βαλκάνιος Τσεχία κ Βολκανο Αφρική...
Ο κμαν είναι ινσαιντερ σε Πολωνία αλλά το βασικό του μέλημα δεν είναι το γαμησι όπως των υπολοίπων είναι το εφέ με τα μιτς ματς και μια ψεδευαισθηδη ανωτερότητας στο περιβάλλον γενικώς
Καθείς όπως την βρίσκει
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.317
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Η ντελιβερας. Με παπάκι Ντιτζευ ποδοσφαιριστής
Άνεργος είμαι τυπε σαν τον Λακη που πάει στα πουταναδικα και μετά παίρνει τηλέφωνα να του φέρουν λεφτά για να μην καταλήξει σε μνημα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.317
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Τα σιχάματα τα έχω στη λίστα μου. Τα κάνεις ignore και τα ξεχνάς . Την είχα ανεβάσει , αν θέλετε την ανεβάζω και πάλι , για να τους κάνετε ignore κι εσείς.
Άρα για να με αναφέρεις τόσες φορές όπως κανεις με τύπους αλεξ και μπαρόκ μάλλον δεν είμαστε στη λίστα σου…..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom