Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 102K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (1 μέλη και 6 επισκέπτες)

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
διαφωνώ η επαρχία στην Ουκρανία δεν είχε να δώσει τίποτα πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Έχω πρόσφατο report από χερσόνα, μπερντιανς, ζαπορίζια και Ντινπρο
Ποιος τάχει δώσει παππούλη τα ραπορτ γιατί εγώ εκτός από μένα δεν ξέρω καποιον άλλο που να πήγαινε εκεί?? Σποτ είχε πάει μόνο ο Σπύρος, αλλά σποτ.. Μια φορά κι όχι σε όλα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Ναι αλλά ο μιτσος τα τελευταία χρόνια έψαχνε 45ευρω να συμπληρώσει 50ρικο, οπότε τι να σου κάνει και η μπότα από ανακόντα και το σκουφί φώκιας ....

πως κατάντησε έτσι ο Μήτσος. :confused: Τουλάχιστον ο Κάημαν μπορεί να μένει σε κοντεινερ και να μην ντύνεται καλά αλλά με τις πουτάνες είναι γαλαντόμος και έχει και καλό μισθό
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Μουναρα Χτύπησε πάντως έτσι, να τα λέμε και αυτά. Ξηγηθηκε σπαθί η γκομενα , μιας και τίμια Ρωσίδα και όχι Ουκρανική λαμογια
Μουναρα μεν αλλά οι φωτογραφίες είναι 15ετιας imop αν όχι όλες πάντως πολλές τις έχεις ξαναβάλει παλιά κι είχες πει είναι από χρόνια πριν....
 
Τελευταία τροποποίηση:

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Ποιος τάχει δώσει παππούλη τα ραπορτ γιατί εγώ εκτός από μένα δεν ξέρω καποιον άλλο που να πήγαινε εκεί?? Σποτ είχε πάει μόνο ο Σπύρος, αλλά σποτ.. Μια φορά κι όχι σε όλα

δεν σου κλέβει κανένας την πρωτοκαθεδρία σ' αυτό. Έχεις οργώσει χιλιόμετρα στην Ουκρανική επαρχία, Ήμουν και εγώ με Σπύρο σε berdiansk και Χεσόνα το 2021. Πήγαμε με το αμάξι του Τσιάμη
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
δεν σου κλέβει κανένας την πρωτοκαθεδρία σ' αυτό. Έχεις οργώσει χιλιόμετρα στην Ουκρανική επαρχία, Ήμουν και εγώ με Σπύρο σε berdiansk και Χεσόνα το 2021. Πήγαμε με το αμάξι του Τσιάμη
Ότι ήταν σωστό το φηντμπακ κι είχε χαλάσει το κλίμα ισχύει
Βεβαια εγώ με τα ρωσικά συνεννόησης επιοεδο, έβγαζα άκρη αλλά με πολύ τρέξιμο και πολλά οφφ τελευταία στθγμη
Ζαπορίζια κ χερσον σαφώς καλύτερα από αλλού πάντως κ τότε...
Πάντως η ερώτηση παραμένει
Πάει και κάποιος άλλος σε αυτά τα μέρη σε φάση να μένει 10 πλας μέρες???
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Ότι ήταν σωστό το φηντμπακ κι είχε χαλάσει το κλίμα ισχύει
Βεβαια εγώ με ρωσικά έβγαζα άκρη αλλά με πολύ τρέξιμο και πολλά οφφ τελευταία στθγμη

Από αυτά που είδα κατάλαβα η επαρχία δεν αξίζει. όλες οι καλές γκόμενες αργά ή γρήγορα θα αφήσουν την επαρχία για το Κίεβο. Συν το μειονέκτημα κάνει ένας ξένος μπαμ από χιλιόμετρα στην επαρχία. Το κλίμα δεν είναι υπερ εκτός αν πρόκειται για γυναίκες +35 χρ. χωρισμένες με παιδιά κτλ. που ψάχνουν κανένα μπουνταλά δυτικό για να τον τυλίξουν

Πάει και κάποιος άλλος σε αυτά τα μέρη σε φάση να μένει 10 πλας μέρες???

όχι
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
Μουναρα μεν αλλά οι φωτογραφίες είναι 15ετιας imop αν όχι όλες πάντως πολλές τις έχεις ξαναβάλει παλιά κι είχες πει είναι από χρόνια πριν....
Κονσέρβες μας δείχνει στο νήμα του άρχοντα;;;

Βλασφημία . Σαν να αποκαλείς τύπο λακη γιατρό
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Πανε οταν πήγαινα στη βινιτσα πετυχα ινδο στο τρενο και τον περασα φοιτητη.
Τελικα μαλλον τουριστας ηταν και μιλουσε ο πουστης με πολλες αγγλικα αλλα ελεγε αλλα καταλαβαιναν.
Εγω κατεβηκα βινιτσα και αυτος δεν ξερω που θα πήγαινε.
Γενικά και στον ινδο δεν ειδα να μην του ανοίγονται ισια ισα που ειδα θετικουρα και φοβήθηκα στο τέλος μη μας βαλει γυαλια ο ινδος

γενικά οι σλάβες βάζουν σε κουβέντα εύκολα τους άντρες ασχέτως αν προκύψει κάτι ή όχι, δεν είναι σαν τις Ελληνίδες που είναι απόμακρες και δεν μιλάνε σε αγνώστους, εντελώς άλλη νοοτροπία από τις δικές μας εδώ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.214
Like
3.488
Πόντοι
1.706
Ηταν και τα ουκράνικα μου κουτσα βεβαια
Άσε τα ουκρανικά και ξεκίνα γερμανικά. Πάρε και το δίπλωμα του προπονητή και ψάξου για δουλειά σε Ελβετία, Αυστρία, Γερμανία. Είναι περιζήτητη αυτή η πολεμική τέχνη. Με μισθό δυτικής Ευρώπης θα χτυπάς πιο άνετα τα μουνολίβαδα, πέραν του ότι θα βρίσκεις σλάβες κι εκεί που θα είσαι. Άρχοντας θα είσαι, μια απόφαση είναι.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.684
Κριτικές
6
Like
11.079
Πόντοι
3.936
Όμως ηξερε κανενας το τσερνιβτσι οπου εκει πηδαγες με το καλημερα...
Από εκεί κάποτε σαν φοιτητής γ@μαγα κάτι μπαλαρίνες- τις είχα γνωρίσει σε μια πισίνα εξωτερική της πολης, αυτές είχαν κλεισει συμβολαιο για δουλεια εκει- έτσι πέρασα ένα καλοκαίρι αλλά κ ένα φθινόπωρο πολύ μπέηκα. Στο κρεβάτι ήταν πολύ δυνατές έσπαγαν οι σουμιεδες κ έκαναν τα πάντα.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.392
Πόντοι
2.306
κάποτε είχε πει ο Λάκης ότι είναι οδοντίατρος, δεν ξέρω πόσο έχει βάση αυτό που είπε :confused:
Φιλτατε . Μιλάμε για άτομο που σάρωσε ένα χειμώνα την Ευρώπη και το παίζει γαμιας ταξιδεμένος και έμπειρος. Πόση βάση να δώσεις πια; Που ζήτησε δανεικά και κάλεσε την οικογένεια του να του δώσει λεφτά γιατί θα τον έθαβε ο νταβάς της πουτανας που πήρε

Τουλάχιστον δε ζηλεύει η βγάζει κακιά προς τον αρχηγό , πράγμα αξιοθαύμαστο, δεδομένης της μίζερης ζωής που έχει υπό το φόβο της παντόφλας
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.572
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Αφού τρέχει μαραθώνιο η κοπέλα πως να έχει και κωλάρα;

Απαιτεί θυσίες ο πρωκταθλητισμός και γυαλιά Oakley 200€ για να τρέχεις πιο γρήγορα
Ο γλυφομουνίξ , είναι σε θέση λες να βάλει φωτό 500€ και φθηνό ταγκ χόγιερ φοιτητικό του 1995 ;
ή είναι πιο ναυάγιο και από αυτή τη δ' εθνική ;;;
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.572
Like
17.701
Πόντοι
3.656
έλα σε κατάλαβα! Τι λέει? την πούλησες την φερράρι ή την έχεις ακόμη?
Ο γλυφομουνίξ λες να έχει κανά 1000ρι του 1993 ;
ή είναι με παπάκι σαν τον Nr 2;

Όσο νά'ναι αμάξι , όσο μπουρδέλο και να είναι πρέπει να βάζει ελάχιστο 20€ βενζίνη ....

όχι 5€ όπως στο μηχανάκι ........
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.572
Like
17.701
Πόντοι
3.656
Ναι αλλά ο μιτσος τα τελευταία χρόνια έψαχνε 45ευρω να συμπληρώσει 50ρικο, οπότε τι να σου κάνει και η μπότα από ανακόντα και το σκουφί φώκιας ....
Ο μήτσος όμως δεν έχει κάνει ποτέ σερβιτόρος σαν τον Nr2 ...
για το γλυφομουνίξ ... μέχρι τηλεφωνητή σε εισπρακτική τον κόβω ....

ή αποθηκάριο σε σούπερ μάρκετ με το βασικό .......
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.288
Κριτικές
8
Like
2.100
Πόντοι
266
Μουναρα μεν αλλά οι φωτογραφίες είναι 15ετιας imop αν όχι όλες πάντως πολλές τις έχεις ξαναβάλει παλιά κι είχες πει είναι από χρόνια πριν....
Αρχίζεις και μοιάζεις του Μήτσου όσο μεγαλώνεις , :D: οπότε πόσταρα κάτι αξιόλογο και αυτός για πριν δεκαπενταετίες ανάφερέ. Εκτός της βίζας το ξενοδοχείο LUX&EASY στην Συγγρού που είναι η φωτογραφίες στην πισίνα άνοιξε φέτος.
 

Συνημμένα

  • IMG-20240819-WA0000.jpg
    IMG-20240819-WA0000.jpg
    548,7 KB · Εμφανίσεις: 5

slaviani

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2015
Μηνύματα
1.430
Κριτικές
7
Like
530
Πόντοι
316
Αρχίζεις και μοιάζεις του Μήτσου όσο μεγαλώνεις , :D: οπότε πόσταρα κάτι αξιόλογο και αυτός για πριν δεκαπενταετίες ανάφερέ. Εκτός της βίζας το ξενοδοχείο LUX&EASY στην Συγγρού που είναι η φωτογραφίες στην πισίνα άνοιξε φέτος.
Πες του κι εσύ ναι είναι όχι 15 ετίας αλλά 25 ετίας. Άσε το παλληκάρι να αισθανθεί ότι είναι κάποιος σημαντικός. Κατάλαβες τώρα γιατί σταμάτησα να ποντάρω; Υπάρχουν κουμανταδόροι στα λεφτά σου στα γούστα σου και απλά είναι λίγο πιο σημαντικοί άμα επικρίνουν άσε που φυσικά ξέρουν τα πάντα και παντού. Οι μισοί ήδη ψάχνουν να δουν αν είναι ποσταρισμένες οι φωτογραφίες κάπου. Οι άλλοι μισοί θα πουν σιγά το μουνέτο. Οι υπόλοιποι ότι σε έπιασε μαλάκα και ξοδέψεις μια περιουσία σε αυτούς θα ερχόταν τσάμπα και θα τους έδιναν και 2-3000 ευρώ. Άσε που κι ένα κομμάτι θα ζητήσει και το πόθεν έσχες σου να δουν που τα βρήκες τα λεφτά.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.608
Like
6.246
Πόντοι
1.056
4000 ευρώ για μια βδομάδα με έξοδα βίζας,ακριβά αεροπορικά,ταξίδια σε διάφορες περιοχές δεν είναι τίποτα.Το ενθαρρυντικό είναι οτι όπως λέει ο νύκτερος η ελληνική βίζα βγαίνει γρήγορα,νόμιζα οτι η κυπριακή βγαίνει σε 5 μέρες και μου λέει η δικιά μου οτι θα χρειαστούν 3 βδομάδες στην καλύτερη.Εντωμεταξύ να καθυστερούν και οι μεταβιβάσεις,δεν προλάβαινα με τίποτα,πήγαν στράφι τα εισιτήρια Βελιγράδι-Λάρνακα αλλά τα είχα βγάλει όλα επίτηδες χωριστά για παν ενδεχόμενο και κράτησα το Μόσχα-Βελιγράδι.
Γενικά Ρωσία έχει πάμπολλες που θέλουν να έρθουνε το πρόβλημα είναι τα ακριβά αεροπορικά και η βίζα.Η βίζα μεγάλη καταστροφή θα ρωτήσω ένα γραφείο εδώ Γερμανία μήπως γίνεται πιο ταχέως η δουλειά.Αλλιώς μπορείς πρακτικά να φέρνεις μόνο Βελιγράδι,Τουρκία,Αίγυπτο ή Ντουμπάι σε ουδέτερες χώρες δηλαδή.Η Πολωνία πλέον δε δίνει καθόλου βίζα σε Ρώσους και η Γερμανία τις έχει περιορίσει πολύ.
Αν κάτσει η κίνηση Μινσκ θα είναι τρομερά,θα μπορώ μετά να φέρνω Ρωσίδες,Λευκορρωσίδες αβέρτα Μινσκ αφού από εκεί πανεύκολα αγοράζεις αεροπορικά με Belavia,Aeroflot κτλ.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.608
Like
6.246
Πόντοι
1.056
Πες του κι εσύ ναι είναι όχι 15 ετίας αλλά 25 ετίας. Άσε το παλληκάρι να αισθανθεί ότι είναι κάποιος σημαντικός. Κατάλαβες τώρα γιατί σταμάτησα να ποντάρω; Υπάρχουν κουμανταδόροι στα λεφτά σου στα γούστα σου και απλά είναι λίγο πιο σημαντικοί άμα επικρίνουν άσε που φυσικά ξέρουν τα πάντα και παντού. Οι μισοί ήδη ψάχνουν να δουν αν είναι ποσταρισμένες οι φωτογραφίες κάπου. Οι άλλοι μισοί θα πουν σιγά το μουνέτο. Οι υπόλοιποι ότι σε έπιασε μαλάκα και ξοδέψεις μια περιουσία σε αυτούς θα ερχόταν τσάμπα και θα τους έδιναν και 2-3000 ευρώ. Άσε που κι ένα κομμάτι θα ζητήσει και το πόθεν έσχες σου να δουν που τα βρήκες τα λεφτά.

Οντως πολλοί κάνουν τους έξυπνους και ασκούν κριτική χωρίς να επιδείξουν έργο.Σιγά μην καταφέρει ο άλλος να κατεβάσει έτσι εύκολα γκόμενα από Ρωσία με όλα τα έξοδα και τις δυσκολίες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom