Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 101K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (2 μέλη και 21 επισκέπτες)

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
το άβαταρ αυτό δεν αλλάζει είναι φέρνει γούρι στους γκαντέμιδες σαν εσένα. Λοιπόν Άλλαν άσε τους χαρακτηρισμούς κατά μέρους και γράψε από το κανονικό σου προφίλ.
πως πήγε η τουριστική σεζόν φέτος?
Εχεις χασει επεισοδια μου φαίνεται...ποια σεζον λες ρε τερυ χρυσε?
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Η αγορά δώρου είναι πιο θεαματική.Ειδικά όταν δοκιμάζουν μπροστά σου φορέματα,τακούνια ή εσώρουχα.Οι Ρωσίδες,Ουκρανέζες το κάνουν αυτό,σε καλούν στο καμαρίνι στα γυναικεία και εμφανίζονται με τα εσώρουχα και τις ζαρτιέρες μπροστά σου για να διαλέξεις αυτά που σου αρέσουν ενώ παίρνεις μάτι και τις διπλανές.Οι διπλανές δεν ενοχλούνται καθόλου θα έλεγα αφού πιθανον θέλουν και αυτές να αγοράσουν.
Το άλλο καλό με τα δώρα είναι οτι όταν τα φοράνε σε θυμούνται,σου στέλνουν φωτό π.χ. απο Αγία Πετρούπολη ή Καζάν όπου χορεύουν ευτυχισμένες με το φόρεμα που τις αγόρασες έστω και χωρίς εσένα.
Εδώ έχει δίκιο 100% ο αρχηγός
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Ούτε εδώ υπάρχει
Ειναι παράλληλο σύμπαν δημιουργία του αρχηγού
Συζητάμε σε κάτι που κατά βάση είναι ματριξ

σε λίγο όπως φαίνεται θα ξανά αρχίσει τις τηλεοπτικές εκπομπές ο Χαρδαβέλας για το μάτριξ του Κάημαν ''πύλες του ανεξήγητου'' :2funny:
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Εχεις χασει επεισοδια μου φαίνεται...ποια σεζον λες ρε τερυ χρυσε?

καλά δεν επιμένω Άλλαν, εσύ ξέρεις...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.584
Like
11.492
Πόντοι
2.406
Στο νοβγκοροντ μενει κοντα στην αγ Πετρούπολη.
Κοιτα εγω συμφωνω με την ιδεα οποιος θελει να γίνει εξπερ με τις σλαβικες χωρες πρέπει και να μείνει.
Η κμαν ναι μεν εχει εμπειρίες αλλα αν εμενε μονιμα σε μια χωρα θα τα ηξερε ολα απεξω και ανακατωτα.
Οπως τον βλέπω εχει κατασταλαξει μεταξι πολωνιας και ουκρανιας αλλα αυτες οι χωρες ειναι μεγάλες πεδια ολοκληρα προς εξερεύνηση.
Εντωμεταξύ επαρχεία και ειδικα σε πολεις με 50 και 80 χιλιαδων κατοικων εξερευνεις πεδια που αλλος δεν τα ξερει.
Π.χ ολο και καποιοι απεξω απεξω πηγαν η ηξεραν οτι το κιεβο η κρακοβια το κατοβιτσε κλπ ειναι μουνοτοποι και ανα το κόσμο πολλοι πηγαν λιγοι τελικά πήδηξαν.
Όμως ηξερε κανενας το τσερνιβτσι η το μουκατσεβο οπου εκει πηδαγες με το καλημερα...
Θέλω να πω οταν μαθαινεις πληροφορίες ποτε δεν πας πρώτος ολο και καποιος αλλος πηγε πριν απο σενα και ισως πολλοί και χαλασαν το πεδιο
Αν ομως πας μονος σε μη γνωστους και φειμους προορισμους εκει ολα αλλάζουν,γινεσαι εξερευνητης..
Εγω ξερω και πολωνια και ουκρανια και Σλοβακία πολεις μουνοπαραδεισους
Μουκατσεβο εντελώς άκυρο όχι με το καλημέρα ούτε με το καλυνηχτα δεν έμπαινε γκολ(πολύ μικρή πόλη κάτω των 400χιλ χωρίς φοιτήτριες, αντίθετα στα 30χλμ Uzgοrod πιο ιζυγκοινγκ φάση, ουγγαρέζικη μειονότητα σαφώς πιο ευχάριστη πόλη, αλλά κ πάλι χωρίς φοιτήτριες)
Τσερνιβτσι πιο εύκολο αλλά κ πάλι λόγω ρουμανικής μειονότητα κι επιρροής σαφώς πιο δύσκολο από άλλες πόλεις αντίστοιχες πχ Νικολαεφ χερσωνα
Μιτσος αγ πςτρουπολη ήταν
Νοξγκοροντ πήγαινε μπας κ γαμισει
 
Τελευταία τροποποίηση:

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.390
Πόντοι
2.306
Άρα ο δημητράκης (το αντίπαλο δέος) είναι ένα βήμα μπροστά από εσένα (αφου γνωριζει ρωσικα) κι αφού διαμένει μόνιμα στην αγ. Πετρούπολη ισως και να προηγείται δύο βήματα.
Και έχει καλύτερο στιλ , κυκλοφορεί με ανακόντα μπότες και όχι πόλο από το πανέρι του Τούρκου στο Ντάρμσταντ

Άρα τρία βήματα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Νίο

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Όμως ηξερε κανενας το τσερνιβτσι η το μουκατσεβο οπου εκει πηδαγες με το καλημερα...

διαφωνώ η επαρχία στην Ουκρανία δεν είχε να δώσει τίποτα πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Έχω πρόσφατο report από χερσόνα, μπερντιανς, ζαπορίζια και Ντινπρο
 

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
Μουκατσεβο εντελώς άκυρο όχι με το καλημέρα ούτε με το καλυνηχτα δεν έμπαινε γκολ
Τσερνιβτσι πιο εύκολο αλλά κ πάλι λόγω ρουμανικής μειονότητα κι επιρροής σαφώς πιο δύσκολο από άλλες πόλεις αντίστοιχες πχ Νικολαεφ χερσωνα
Ρε φιλε στο μουκατσεβο πριν πάω ειχα διπλο ροστερ μια χωρισμένη με παιδι και μια αλλη ελεύθερη....
Αυτη με το παιδί με χωρησε επειδη ηθελε γαμο την ελεγαν σασκα.
Στο τσερνιβτσι εριξα μια σε ενα μπαρ το πρώτο βραδι.
Αν σ αυτες τις πολεις δεν ριχνεις τοτε τι να πω δεν ειχες καλο ταιμινγκ
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Μουκατσεβο εντελώς άκυρο όχι με το καλημέρα ούτε με το καλυνηχτα δεν έμπαινε γκολ
Τσερνιβτσι πιο εύκολο αλλά κ πάλι λόγω ρουμανικής μειονότητα κι επιρροής σαφώς πιο δύσκολο από άλλες πόλεις αντίστοιχες πχ Νικολαεφ χερσωνα

έτσι ακριβώς Μίδα :thumbsup: με πρόλαβες
 

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
διαφωνώ η επαρχία στην Ουκρανία δεν είχε να δώσει τίποτα πριν ξεσπάσει ο πόλεμος. Έχω πρόσφατο report από χερσόνα, μπερντιανς, ζαπορίζια και Ντινπρο
Σε εσας εμενα η επαρχία με εκανε να διατηρουμε.
Το Κίεβο το περίμενα καλύτερο και δεν μιλαω για σπονσορετες αλλα για κανονικες φάσεις γνωριμία και οτι προκύψει.
Ηταν και τα ουκράνικα μου κουτσα βεβαια
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.390
Πόντοι
2.306
Αν θες να κανουμε διαλογο αλλαξε αυτη τη βλακεια φατσα που εχεις στο προφιλ.Μου τι δίνει...
Ποια φεραρι ρε χαζοβιολη?
Σκάσε ρε μαλακα . Θα σε στείλουμε για μπάνιο μια ώρα πιο γρήγορα αριστερό τσουτσέκι
 

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
Σκάσε ρε μαλακα . Θα σε στείλουμε για μπάνιο μια ώρα πιο γρήγορα αριστερό τσουτσέκι
Κανε φτου και ξερεις που...αν θες να σε βρισω θα σου στειλω π.μ μη νομιζεις οτι κολωνω...βακε την ουρα στα σκέλια και μωκο
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.314
Like
9.390
Πόντοι
2.306
Σε εσας εμενα η επαρχία με εκανε να διατηρουμε.
Το Κίεβο το περίμενα καλύτερο και δεν μιλαω για σπονσορετες αλλα για κανονικες φάσεις γνωριμία και οτι προκύψει.
Ηταν και τα ουκράνικα μου κουτσα βεβαια
Μάλλον είπα μαλακια και δεν είσαι ο Βιταμας.

Που να βρίσκεται αυτή η ψυχή
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Σε εσας εμενα η επαρχία με εκανε να διατηρουμε.
Το Κίεβο το περίμενα καλύτερο και δεν μιλαω για σπονσορετες αλλα για κανονικες φάσεις γνωριμία και οτι προκύψει.
Ηταν και τα ουκράνικα μου κουτσα βεβαια

σε βρίσκω εντελώς λάθος, πότε πήγες στην Ουκρανική επαρχία τελευταία φορά?
 

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
2021-2022 λίγο πριν ξεασπάσει ο πόλεμος ήταν η τελευταία φορά που πήγα.
Εγω ολες οι εμπειρίες μου ήταν απο την ουκρανικη επαρχεία.
Δεν θα πω περισσότερα μιας και οτι εχω ανακαλυψει και βρει τα εχω κανει μονος μου.
Οποιος θελει να τον βοηθησω μπορω μονο σε π.μ
Εχω και γνωστούς εκει και ακρες
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
79
Like
72
Πόντοι
0
άρα μας λες για τελειωμένες γριές +35, πες έτσι ντε να καταλάβουμε
Ολα τα ειχε ο μπαξές και μικρες και μεγαλύτερες
Εμενα το 30ρη με κοιτούσαν οι 40ρες Ουκρανες σαν ξερολουκουμο.
Οχι οτι δεν μπαλαρα και με μικρες αλλα τα ποσοστά επιτυχίας στα 30 πλας ηταν θεαματικα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346
Οποιος θελει να τον βοηθησω μπορω μονο σε π.μ
Εχω και γνωστούς εκει και ακρες

και εγώ έχω άκρες πολύ δυνατές και άλλοι έχουν πχ. Μίδας

ευχαριστούμε προκαταβολικά :hi: αλλά εγώ δεν χρειάζομαι, αν θέλει κάποιος info δώσε απλόχερα
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.252
Κριτικές
19
Like
7.215
Πόντοι
3.346

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom