Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 97K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (2 μέλη και 4 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Πόσες Πολωνέζες γάμησε άραγε ο Λατίνος?Βλέπετε πόσο θεότρελες είναι.


Κλασσική Πολωνέζα.Τηλεφωνεί ο σύζυγος από τη δουλειά:Αγάπη μου,εσύ?Και η Πολωνέζα:Ναι,εγώ είμαι.Ποιος παίρνει?

 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Πολωνικό ζευγάρι μπαίνει Λευκορρωσία μετά από 8 ώρες αναμονή στα σύνορα και ανάκριση.Αν δεν ήταν η γκόμενα μαζί μου λέει ο Πολωνός δε θα με άφηναν να περάσω,θα έπρεπε να γυρίσω Πολωνία.


Δε χρειάζεται λέει βίζα για να μπεις.Στην Πολωνέζα είπαν οι συνοριοφύλακες είσαι πολύ ωραία για να σε αφήσουμε να περάσεις στη Λευκορρωσία.
Στον Πολωνό είπαν να τους δείξει τις φωτογραφίες στο κινητό του και όταν είδαν φωτός από Αφγανιστάν,Ουκρανία και τα τατού που είχε φρίκαραν και παραλίγο να μην τον αφήσουν να περάσει.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Πολωνός ξύνει τα αρχίδια του με το μουνάκι δίπλα.Σιγά μην τολμήσει Γερμανός να το κάνει αυτό.

IN21kc.png



Κλασικές λαικές Πόλκες ΜΙΛΦ με τις μπουτάρες.

r3q3fR.png


YPkd2W.png



Πολωνέζες δοκιμάζουν παγωτά(lod παγωτό στα πολωνικά λέγεται και η πίπα).

KflW41.png


GCIbVi.png


dHfUSM.png


cKiPcs.png

D8JKPD.png


Κλασική Πολωνέζα βλάχα.Βυζάρες από Σλουπσκ.

gLh4UC.png


1rlzae.png

 
Τελευταία τροποποίηση:

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
13.729
Like
17.789
Πόντοι
3.656
Πολωνικό ζευγάρι μπαίνει Λευκορρωσία μετά από 8 ώρες αναμονή στα σύνορα και ανάκριση.Αν δεν ήταν η γκόμενα μαζί μου λέει ο Πολωνός δε θα με άφηναν να περάσω,θα έπρεπε να γυρίσω Πολωνία.

Δε χρειάζεται λέει βίζα για να μπεις.Στην Πολωνέζα είπαν οι συνοριοφύλακες είσαι πολύ ωραία για να σε αφήσουμε να περάσεις στη Λευκορρωσία.
Στον Πολωνό είπαν να τους δείξει τις φωτογραφίες στο κινητό του και όταν είδαν φωτός από Αφγανιστάν,Ουκρανία και τα τατού που είχε φρίκαραν και παραλίγο να μην τον αφήσουν να περάσει.

Έβαλε face control ο Λουκασένκο;

Δηλαδή αν πάνε 2-3 ψωλαρα΄δες,χωρις γκόμενα θα φάνε πόρτα;
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Έβαλε face control ο Λουκασένκο;

Δηλαδή αν πάνε 2-3 ψωλαρα΄δες,χωρις γκόμενα θα φάνε πόρτα;

Λέει ο Πολωνός οτι πριν από αυτούς ήτανε τρεις μαντράχαλοι και αφήσανε μόνο τον έναν να περάσει.Ο ένας όμως από αυτούς είχε διακριτικά Ουκρανίας και σφραγίδες στο διαβατήριο και ο άλλος έσκασε στα σύνορα ντυμένος με χακί ρούχα.
Ο τρίτος που τον αφήσανε είπε μετά οτι τον παρακολουθούσανε συνέχεια έβλεπε συνεχώς τα ίδια άτομα όπου πήγαινε.
 

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Τσεχία εννοείται δε θα καταφέρεις τίποτα.Δεν έχεις απολύτως καμία σχέση με το με΄ρος θα απογοητευτείς πολύ γρήγορα και θα πεις αυτά που λένε όλοι,άργησα καμιά τριανταριά χρόνια να έρθω,το πάρτυ έχει τελειώσει,εδώ έχουν δυτικοποιηθεί κτλ.
Μόνο τύποι όπως ο Πουτσαράς κάνουν την υπέρβαση.Ο Πουτσαράς με κάποιο τρόπο βιώνει την Τσεχία όπως τη βιώσαμε το 2005 για παράδειγμα.Αλλά πρέπει να το έχεις,πρέπει να βλέπεις μέσα από το περιτύλιγμα.Ο συνήθης ξένος θα δει αυτό που εμφανίζεται μπροστά του,το χοντροειδές, αυτό που βλέπουν όλοι δηλαδή,δε θα διεισδύσει στο χωροχρονικό βάθος για να καρφώσει.
Θα κοιτάξω να βρω καμμιά μεντορέτα από τα σόσιαλ. Θα ψάξω σε instagram, onlyfans, youtube, tiktok, seeking...Ίσως να υπάρχουν και σουγκαροειδή τσέχικα sites.
Έριξα μια ματιά στο duolingo για τα τσέχικα και δεν βγάζω άκρη. Ενώ το λεξιλόγιο το συγκρατώ εύκολα, η γραμματική μου φαίνεται χαώδης. Ελπίζω να τα βγάλω πέρα με τα αγγλικά, στην αρχή τουλάχιστον.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Θα κοιτάξω να βρω καμμιά μεντορέτα από τα σόσιαλ. Θα ψάξω σε instagram, onlyfans, youtube, tiktok, seeking...Ίσως να υπάρχουν και σουγκαροειδή τσέχικα sites.
Έριξα μια ματιά στο duolingo για τα τσέχικα και δεν βγάζω άκρη. Ενώ το λεξιλόγιο το συγκρατώ εύκολα, η γραμματική μου φαίνεται χαώδης. Ελπίζω να τα βγάλω πέρα με τα αγγλικά, στην αρχή τουλάχιστον.

Πες στο Βαλκάνιο πουτσαρά να σε δικτυώσει να μεντορεύσεις τις Czechaviτισσες.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Εδώ περίπου πώς είναι οι Ρωσίδες.


Σλαβικοί παράδεισοι.


Σλαβικός φεμινισμός.

 
Τελευταία τροποποίηση:

Kalogero

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Δεκ 2020
Μηνύματα
4.209
Like
3.480
Πόντοι
1.706
Πες στο Βαλκάνιο πουτσαρά να σε δικτυώσει να μεντορεύσεις τις Czechaviτισσες.
Μαν, στην εποχή του ιντερνέτ είμαστε. Με καλό ψάξιμο βρίσκεις τον κόσμο που θες και θα βρω τις γυναίκες που χρειάζομαι. Δεν ανήκω σε αυτούς που βλέπουν εμπόδια παντού ή περιμένουν από το Βλαδίμηρο και το Λούκα. Καμμιά σχέση με αυτά που έγραψες για αυτούς που πάνε σαν τουρίστες κι ανακαλύπτουν ότι έπρεπε να είχαν έρθει πριν 30 χρόνια γιατί το πάρτι τελείωσε. Το πάρτι μπορεί να τελείωσε, αλλά οι γυναίκες δεν τελειώνουν ποτέ και υπάρχουν για όλα τα γούστα, ιδίως αν είσαι αποφασισμένος να βάλεις το χέρι στη τσέπη.

Σιγά μην τρέχω σε αυτήν την ηλικία στα διασκεδαστήρια για να βρω γυναίκα. Αυτό άντε να το έκανα μέχρι τα 40. Αυτό που θα κάνω είναι κατάλληλη στόχευση μέσω των σόσιαλς κι αν δεν υπάρχουν ευκαιρίες θα τις δημιουργήσω. Σιγά το πρόβλημα να φτιάξω ένα group ή ένα κανάλι ή ακόμα και δικό μου site. Πχ για ένα web agency για υποστήριξη influencers, όλο κι όλο ένα site χρειάζεται, αλλά δεν νομίζω να χρειαστεί να κάνω ούτε αυτό.
Θέμα γυναικών δεν με απασχολεί, θα τη βρω την άκρη. Το θέμα γλώσσας όμως είναι μεγάλο πρόβλημα κι εκεί θα ρίξω το βάρος. Χωρίς τσέχικα οι δυνατότητες περιορίζονται.
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Παππούλη δεν εχεις παρα την προχωρημένη ηλγκθα αρκετή εμπειρία απο τα αγθα χωματα γι αυτο κατσε στα αυγα σου
Ασε να οαμε εμεις να δουμε πως ειναι κ μετα ξεκινας σιγα σιγα

με το που θα τελειώσει ο πόλεμος θα είμαι από τους πρώτους επισκέπτες του Κιέβου. Εκεί στο boho με τον Τασάρα μαζί
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
Να μας βάλεις φωτογραφίες να πειστουμε
Δεν φέρνω καμμια γιατί ΚΟΣΤΊΖΕΙ πολύ κινειναι ξαναζεσταμενο φσι
Τοχω κάνει παλιότερα 2 φορές και βαρέθηκα από την δεύτερη μερα

το ήξερα ότι εκτός από γέροντας είσαι και τσιφούτης πανάθεμα σε, ξόδεψε κανένα φράγκο ρε γέρο Σκρούτζ δεν θα σου λείψουν έχεις μαρούλι άφθονο :tooth:
 

Κούλης Χρυσός

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Μαρ 2017
Μηνύματα
6.235
Κριτικές
19
Like
7.197
Πόντοι
3.346
μόνο σε όσους έχουν παρουσία στην περιοχή μπορούν να ελπίζουν τα επόμενα 2 χρόνια τουλάχιστον

πάρα τις αντιοξοότητες η φάση μετά τον πόλεμο θα λέει με χίλια
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Μετά τον πόλεμο πιθανόν να χρειάζεσαι πλέον ρωσική βίζα για να μπεις.Αγνωσται αι βουλαί του Βλαντ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.291
Like
9.321
Πόντοι
2.306
Πολωνικό ζευγάρι μπαίνει Λευκορρωσία μετά από 8 ώρες αναμονή στα σύνορα και ανάκριση.Αν δεν ήταν η γκόμενα μαζί μου λέει ο Πολωνός δε θα με άφηναν να περάσω,θα έπρεπε να γυρίσω Πολωνία.


Δε χρειάζεται λέει βίζα για να μπεις.Στην Πολωνέζα είπαν οι συνοριοφύλακες είσαι πολύ ωραία για να σε αφήσουμε να περάσεις στη Λευκορρωσία.
Στον Πολωνό είπαν να τους δείξει τις φωτογραφίες στο κινητό του και όταν είδαν φωτός από Αφγανιστάν,Ουκρανία και τα τατού που είχε φρίκαραν και παραλίγο να μην τον αφήσουν να περάσει.
Τον άφησαν όμως.

Ας προσπαθούσε να μπει στο χωράφι του θείου Σαμ θα κατέληγε στο Γκουανταναμο
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Επίσης βασικό τι θα δείξεις στο κινητό στην ανάκριση στα λευκορρωσικά σύνορα.Αν κάποιος έχει το κινητό γεμάτο πούτσες σιγά μην τον αφήσουν να περάσει.Αλλά και γεμάτο μουνιά να είναι στις φωτό παίζει να τον θεωρήσουν πορνοβοσκό και να φάει πόρτα.Οπότε χρειάζεται μάλλον διαγραφή φωτο ή αγορά νέου κινητού πριν την είσοδο.
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Αλλο βασικό είναι τι θα απαντήσει κανείς στην ερώτηση για ποιο λόγο ήρθατε στη Λευκορρωσία?Αν πει θέλω να γαμήσω,μάλλον την πάτησε.Αλλά και να πει ήρθα να αποτίσω φόρο τιμής στους πολεμιστές της Βάγκνερ πάλι χλωμό να γίνει πιστευτός.Τουρισμό Λευκορρωσία κάνουν πολλοί λίγοι άντε να γίνει πιστευτός.
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Τον άφησαν όμως.

Ας προσπαθούσε να μπει στο χωράφι του θείου Σαμ θα κατέληγε στο Γκουανταναμο

Τον άφησαν παρόλο που ήταν Πολωνός δηλαδη απο εχθρική χώρα,σβέρκος,με τατού και σφραγίδες από Ουκρανία.Προφανώς τον έσωσε η γκόμενα που ήταν καλλονή και χαμογελαστή.Αμα είχε κανά τατού Ζελένσκι ή τάγματος Αζόφ σιγά μην τον άφηναν να περάσει.Πιο πιθανόν να του γαμούσαν τη γκόμενα οι συνοριοφύλακες.
 

τασος3

Σπουδαίος
Εγγρ.
7 Νοε 2010
Μηνύματα
6.432
Like
7.930
Πόντοι
2.356
Αλλο βασικό είναι τι θα απαντήσει κανείς στην ερώτηση για ποιο λόγο ήρθατε στη Λευκορρωσία?Αν πει θέλω να γαμήσω,μάλλον την πάτησε.Αλλά και να πει ήρθα να αποτίσω φόρο τιμής στους πολεμιστές της Βάγκνερ πάλι χλωμό να γίνει πιστευτός.Τουρισμό Λευκορρωσία κάνουν πολλοί λίγοι άντε να γίνει πιστευτός.
Δηλωνεις παθιασμενος παικτης των καζινο ανα τον κοσμο και μια χαρα θα σε αφησουν να περασεις ,,,
παρα πολλα εχουν για να παιζουν τα θυματα οι κινεζοι :grin:
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.583
Like
6.184
Πόντοι
1.056
Εννοείται πρέπει να δείξεις και λεφτούρα στα σύνορα αλλιώς μπορεί να υποθέσουν οτι μπήκες Λευκορρωσία για να πιάσεις δουλειά.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.569
Like
11.452
Πόντοι
2.406
Δηλωνεις παθιασμενος παικτης των καζινο ανα τον κοσμο και μια χαρα θα σε αφησουν να περασεις ,,,
παρα πολλα εχουν για να παιζουν τα θυματα οι κινεζοι :grin:
Ρε μλκα θείο το κάψες το μυστικό
Θα τρίζουν τα κόκαλα του Νταβαριτς
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom