Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.387
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Τώρα πρέπει πραγματικά να σου εξηγήσω τι παίζει και τι όχι,σε ένα τόσο μικρό μέρος;
Μέχρι εκεί έχει πάει , αυτά ξέρει, αυτά λέει.

Δεν έχω μείνει μόνιμα στη Μαλτα, αλλα είχα γκομενα που μετακόμισε εκεί , πήγαινα συχνά και είμασταν εξ αποστάσεως

Τελικά δεν πήγα γιατί τα λεφτά ήταν πολύ λιγα (σε σχέση με τι μπορούσα να βρω Δυτική Ευρώπη στον κλάδο μου).

Τελευταία φορά πήγα επι κοβιντ και πέρασα εκεί ένα καλοκαίρι


Οι ντόπιες ειναι μίξη Ιταλίδας και αραβογκομενας αλλα έχουν τα άσχημα χαρακτηριστικά και των δυο. Μαζεύει κάτι ξένες (σαν τη δικιά μου) αλλα έχει περισσότερη πουτσα από ότι μουνι (κλασικά όπου παίζουν δουλειές με φαντς, τράπεζες, μπετινγκ). Έχει όμως τουρίστριες όλο το χρόνο , βέβαια το τι ψάρια πιάνεις είναι σχετικό.

Οι τιμές τα τελευταία χρόνια έχουν ξεφύγει πάντως
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.876
Like
163
Πόντοι
16

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Αυτά τα περιεργα κόλπα τα έκαναν κάποιες ελλεινιδες παλιά-αλλά έπρεπε να είναι φουλ καψουρα κ να τις τρελαινεις στη πφουτσα.
Μιλαει για γερμανόφωνη όχι για Ελληνίδα
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Είναι παγκοσμίως γνωστό ότι η σειρά είναι:
Λεμεσός - Μάλτα - Μαϊάμι - Νέα Υόρκη
Ξέχασες το Μακάο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Σιγα ρε παίκτη μην ειναι και Iμπιζα η Μάλτα με 316 km2. Σχεδον μιση Σάμος είναι σε έκταση, πόσο μ@υνι να έχει πια επάνω. Να πεις Κύπρο- να πω οk'.
Τα @@ μου έχουν αμφότερες και οι δύο που λέν...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Μέχρι εκεί έχει πάει , αυτά ξέρει, αυτά λέει.

Δεν έχω μείνει μόνιμα στη Μαλτα, αλλα είχα γκομενα που μετακόμισε εκεί , πήγαινα συχνά και είμασταν εξ αποστάσεως

Τελικά δεν πήγα γιατί τα λεφτά ήταν πολύ λιγα (σε σχέση με τι μπορούσα να βρω Δυτική Ευρώπη στον κλάδο μου).

Τελευταία φορά πήγα επι κοβιντ και πέρασα εκεί ένα καλοκαίρι


Οι ντόπιες ειναι μίξη Ιταλίδας και αραβογκομενας αλλα έχουν τα άσχημα χαρακτηριστικά και των δυο. Μαζεύει κάτι ξένες (σαν τη δικιά μου) αλλα έχει περισσότερη πουτσα από ότι μουνι (κλασικά όπου παίζουν δουλειές με φαντς, τράπεζες, μπετινγκ). Έχει όμως τουρίστριες όλο το χρόνο , βέβαια το τι ψάρια πιάνεις είναι σχετικό.

Οι τιμές τα τελευταία χρόνια έχουν ξεφύγει πάντως
Για τον πεο είναι η Μάλτα
Αξίζει μόνο ένα διήμερο να την δεις κ τέλος
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
6.388
Πόντοι
1.056
Μάλτα λέγανε στο φόρουμ του roosh οτι έχει σχολές για μαθήματα αγγλικών που παρακολουθούν πολύ καλά ανατολικά μουνέτα.Οσοι ήθελαν να γαμήσουν γράφονταν στα μαθήματα.Ενας έλεγε οτι άλλαζε και τάξη ανάλογα με το που έβλεπε πιο δυνατές γκόμενες στους αρχάριους ή στους προχωρημένους.
Μερικοί έμεναν κάθε χρόνο στην ίδια τάξη αλλά γαμούσαν αβέρτα.
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Μάλτα λέγανε στο φόρουμ του roosh οτι έχει σχολές για μαθήματα αγγλικών που παρακολουθούν πολύ καλά ανατολικά μουνέτα.Οσοι ήθελαν να γαμήσουν γράφονταν στα μαθήματα.Ενας έλεγε οτι άλλαζε και τάξη ανάλογα με το που έβλεπε πιο δυνατές γκόμενες στους αρχάριους ή στους προχωρημένους.
Μερικοί έμεναν κάθε χρόνο στην ίδια τάξη αλλά γαμούσαν αβέρτα.
Μλκιες στο τατραγωνο είναι όλε με αυτές οι πληροφορίες από αγγλόφωνους
Είναι άσχετοι με το θέμα εντελώς
 
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
6.388
Πόντοι
1.056

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
74
Like
102
Πόντοι
0
Αυτά τα περιεργα κόλπα τα έκαναν κάποιες ελλεινιδες παλιά-αλλά έπρεπε να είναι φουλ καψουρα κ να τις τρελαινεις στη πφουτσα.
Φεμινιστρια και λιγακι τρελη ηταν αλλα τουλαχιστον ειχε και το καλο να μου χωνει μερος των χρηματων που πληρωσα ηδη παιζοντας το κυμπαρης. Καμια Ελληνιδα και καμια ανατολικοευρωπαια δεν εχει κανει κατι τετοιο. Το πιο αξιοπρεπες που ειδα σε ελληνιδα στο θεμα των εξοδων ηταν να αρνηθει ταξιδι Βαρκελωνη που της προτεινα γιατι δεν ειχε λεφτα εκεινη την περιοδο, αν και προσφερθηκα να πληρωσω ολα τα εξοδα
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
74
Like
102
Πόντοι
0
Μάλτα είναι το Νο1 γενικώς στον κόσμο για μουνί ;
ή το Νο1 μετά την ... Κύπρο ;;;
Για φορολογικους λογους ειπε ο καλογερος που εθεσε το ερωτημα αν ειναι καλα να παει συνταξιουχος στο Λιχτενσταιν.
Θεωρω οτι η Μαλτα εχει φορολογικο συστημα που ελκει εταιρειες ολοκληρες καθως και λειτουργικο κρατος, κατι το οποιο το εχω διαπιστωσει. Νησι ειναι, νοτια ειναι, μικρο να μην τρεχει μεγαλος ανθρωπος ειναι, βιζιτες εχει σε λογικες τιμες. Ειναι και εντος ΕΕ
Αλλος κοντινος προορισμος που ειναι φορολογικος παραδεισος ειναι το Σαν Μαρινο και το Isle of Man, αλλα δεν ξερω τι θα εκανε εκει ενας συνταξιουχος πουτανιαρης
 

Pinoklis

Μέλος
Εγγρ.
20 Ιαν 2018
Μηνύματα
1.876
Like
163
Πόντοι
16
Αλλος κοντινος προορισμος που ειναι φορολογικος παραδεισος ειναι το Σαν Μαρινο και το Isle of Man, αλλα δεν ξερω τι θα εκανε εκει ενας συνταξιουχος πουτανιαρης

Το Isle of Man θέλει αλλαγή πτήσης από Ελλάδα και θα του βγαίνει κανά 12ωρο με τις αναμονές. Μόνο κοντά δεν το λες
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
74
Like
102
Πόντοι
0
Είναι μεγάλο του καλόγερου δε μπορεί να προγειωθεί σε μικρά αεροδρόμια
Και στο Chambery δεν μπορουσε να προσγειωθει αλλα πηγαινε με αυτο μεχρι την Grenoble και απο εκει ελικοπτερο κατευθειαν διπλα στο σαλε. Υπαρχουν λυσεις για τον καλογερο
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Για φορολογικους λογους ειπε ο καλογερος που εθεσε το ερωτημα αν ειναι καλα να παει συνταξιουχος στο Λιχτενσταιν.
Συνταξιούχος ... τι φορολογικούς λόγους ;;;;;;

Η σύνταξη ... έχει παρακρατημένους φόρους ........
Τα μισθώματα ... φορολογούνται στη χώρα που βρίσκονται τα ακίνητα ....
 

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
74
Like
102
Πόντοι
0
Συνταξιούχος ... τι φορολογικούς λόγους ;;;;;;

Η σύνταξη ... έχει παρακρατημένους φόρους ........
Τα μισθώματα ... φορολογούνται στη χώρα που βρίσκονται τα ακίνητα ....
Ετσι ειπε, δεν ξερω, εχω αρκετες δεκαετιες για συνταξη δεν τα εχω ψαξει.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.387
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Φεμινιστρια και λιγακι τρελη ηταν αλλα τουλαχιστον ειχε και το καλο να μου χωνει μερος των χρηματων που πληρωσα ηδη παιζοντας το κυμπαρης. Καμια Ελληνιδα και καμια ανατολικοευρωπαια δεν εχει κανει κατι τετοιο. Το πιο αξιοπρεπες που ειδα σε ελληνιδα στο θεμα των εξοδων ηταν να αρνηθει ταξιδι Βαρκελωνη που της προτεινα γιατι δεν ειχε λεφτα εκεινη την περιοδο, αν και προσφερθηκα να πληρωσω ολα τα εξοδα
Είχα προτείνει το ίδιο , για Ρώμη σε μια αλβανεζα και αρνήθηκε. Μου ήρθε να τη ρωτήσω αν ήταν σίγουρα αλβανεζα
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.387
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Δεν εχει ιδιωτικο τζετ?
Και στο Chambery δεν μπορουσε να προσγειωθει αλλα πηγαινε με αυτο μεχρι την Grenoble και απο εκει ελικοπτερο κατευθειαν διπλα στο σαλε. Υπαρχουν λυσεις για τον καλογερο
Είναι μεγάλο του καλόγερου δε μπορεί να προγειωθεί σε μικρά αεροδρόμια
Όσα λαικ και να πάρετε λίγα θα είναι
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom