Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 113K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Για μπαμπουσκες γεννημενες πριν το 80 ναι. Ειδικα οσες γεννηθηκαν μετα το 90 μιλανε τα αγγλικα με ανεση
Εαν δεν μιλάς,την γλώσσα τους σε μαδανε σαν κοτόπουλο (έχουμε κ λαμπρο παράδειγμα εδώ μεσα) λέγοντας απίστευτες ιστοριες με δρακους ,για να τ αρπάξουν χοντρά.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
751
Like
2.651
Πόντοι
446
Μιλάς και τη γλώσσα όμως αν θυμάμαι καλά;

Επίσης άκουσα ότι ασφαλιστικό και συνταξιοδοτικό είναι λίγο γτπ εκεί.

Όσο αφορά έμενα,έχουμε μάχιμη ένωση εκπαιδευτικών που διαπραγματεύεται πολύ καλά τέτοια θέματα και είμαστε πολύ καλά.

Για άλλα επαγγέλματα δεν γνωρίζω λεπτομέρειες,αλλά αν κρίνω από τον αριθμό των εξειδικευμένων Γερμανών που έχουν έρθει/θέλουν να έρθουν,δεν τίθεται σύγκριση σε βασικά θεματα όπως αυτά που αναφέρθηκες
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.388
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Όσο αφορά έμενα,έχουμε μάχιμη ένωση εκπαιδευτικών που διαπραγματεύεται πολύ καλά τέτοια θέματα και είμαστε πολύ καλά.

Για άλλα επαγγέλματα δεν γνωρίζω λεπτομέρειες,αλλά αν κρίνω από τον αριθμό των εξειδικευμένων Γερμανών που έχουν έρθει/θέλουν να έρθουν,δεν τίθεται σύγκριση σε βασικά θεματα όπως αυτά που αναφέρθηκες
Ναι και μένα μου κάνει εντύπωση. Τα άτομα που μου το είπαν δουλεύουν σε μεγάλη τράπεζα και μεγάλη φαρμακευτική αντίστοιχα με μισθο πάνω από 120.
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
285
Like
498
Πόντοι
21
Πηγαινε Μαλτα καλυτερα ως συνταξιουχος αν σε απασχολει το φορολογικο και η ασφαλεια. Και αρκετα βιζιτακια εχει λογω των expats
Άσε μη γράφεις για Μάλτα γιατί δεν έχει πάει κανείς από αυτούς εκεί και όταν αναφέρει κάποιος για Μάλτα και τι μουνί παίζει από όλες τις εθνικότητες σε κοιτάνε σαν εξωγήινο.
Ε βέβαια αφού ξέρουν οι περισσότεροι 2-3 μέρη από πριν 20 χρόνια και αγνοούν άλλα μέρη με πολύ μουνί στην τωρινή εποχή.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
751
Like
2.651
Πόντοι
446
Ναι και μένα μου κάνει εντύπωση. Τα άτομα που μου το είπαν δουλεύουν σε μεγάλη τράπεζα και μεγάλη φαρμακευτική αντίστοιχα με μισθο πάνω από 120.

Υπάρχει κόσμος που γκρινιάζει για το σύστημα υγείας, απλά εγώ έχω απομυθοποιήσει εδώ και χρόνια πολλά πράγματα που απασχολούν την "κοινωνία" οπότε στα παπάρια μου..

Πληρώνω ασφάλεια υγείας 280ευρώ/μήνα, από τις πιο χαμηλές που υπάρχουν, τελείως βασικό πακέτο,survivor mode..
Από την άλλη αρρωσταίνω σπάνια και αν χρειαστώ κάτι έχω τους τρόπους μου, δεν είμαι κανένας που μετανάστευσε στο εξωτερικό χθες..

Οπότε για σύνταξη δεν έχω ακούσει κάτι άσχημο, για την ιατροφαρμακευτική ασφάλεια όμως πολύ συχνά.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
751
Like
2.651
Πόντοι
446
Άσε μη γράφεις για Μάλτα γιατί δεν έχει πάει κανείς από αυτούς εκεί και όταν αναφέρει κάποιος για Μάλτα και τι μουνί παίζει από όλες τις εθνικότητες σε κοιτάνε σαν εξωγήινο.
Ε βέβαια αφού ξέρουν οι περισσότεροι 2-3 μέρη από πριν 20 χρόνια και αγνοούν άλλα μέρη με πολύ μουνί στην τωρινή εποχή.

Έχω πάει αρκετές μέρες, φίλος μου δούλευε σε ναυτιλιακή εκεί.
Μουνί παίζει,τουρισμός παίζει, αλλά δεν παίζουν ένα σωρό άλλα πράγματα..
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.674
Like
11.614
Πόντοι
2.406
Παρεπιπτόντως τώρα που μιλάω για Λίχτενσταϊν , είχα γνωρίσει μια μαύρη , με μάνα λευκή , Γαλλίδα , θεότρελη. Που είχα το μυαλό της μόνο στο μπικικίνι και στο να βρει άντρα με λεφτά ακόμα και 20-25 χρόνια μεγαλύτερο που έλεγε θέλει να πάει εκεί να παίρνει 100 χιλιάρικα το χρόνο.

Και κάποτε μάζευαν μπαμπάκι
Τα @@ μου θα βρήκε....
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
751
Like
2.651
Πόντοι
446
Παρεπιπτόντως τώρα που μιλάω για Λίχτενσταϊν , είχα γνωρίσει μια μαύρη , με μάνα λευκή , Γαλλίδα , θεότρελη. Που είχα το μυαλό της μόνο στο μπικικίνι και στο να βρει άντρα με λεφτά ακόμα και 20-25 χρόνια μεγαλύτερο που έλεγε θέλει να πάει εκεί να παίρνει 100 χιλιάρικα το χρόνο.

Και κάποτε μάζευαν μπαμπάκι

Tύπε, αν δεν είναι η Ναόμι Κάμπελ, άντρα 20-25 χρόνια μεγαλύτερο μπορεί να βρει,
αλλά χωρίς λεφτά.

Πριν κανά μήνα ήμουν με δύο Ελβετούς 32 και 36 που είναι μεγάλοι παίκτες και έγινε ένα μπέρδεμα με μία κράτηση και μας έβαλαν να καθίσουμε με δύο μαύρες γεννημένες Ελβετία, πολύ δυνατά μουνιά.

Έπαιξαν τρελή μπάλα οι Ελβετοί, τη μία τη φόρτωσε ο ένας, αλλά αν δεις τι μαλακίες μου έλεγαν στο αυτί για εκείνες ενώ τις φλέρταραν παράλληλα,π.χ. ότι το μουνί τους μυρίζει,ότι άμα μου πουν ότι έχουν γενέθλια Γενάρη είναι λάθρο,κ.λ.π.,κ.λ.π. θα έβλεπες ότι η μετοχή τους σε αυτά τα μέρη είναι υπό το μηδέν...
Αν και δε μου αρέσουν οι μαύρες, η μία ήταν ακραίο μουνί και γενικά καθόλου αλκοόλ,τσιγάρο,φουλ γυμναστική,κ.λ.π.
Αλλά και πάλι Ελβετός σοβαρός παίκτης δε θα ασχοληθεί πέρα από το να την ξεκωλιάσει μερικές φορές..
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.388
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Άσε μη γράφεις για Μάλτα γιατί δεν έχει πάει κανείς από αυτούς εκεί και όταν αναφέρει κάποιος για Μάλτα και τι μουνί παίζει από όλες τις εθνικότητες σε κοιτάνε σαν εξωγήινο.
Ε βέβαια αφού ξέρουν οι περισσότεροι 2-3 μέρη από πριν 20 χρόνια και αγνοούν άλλα μέρη με πολύ μουνί στην τωρινή εποχή.
Τουρίστριες. Οι ξένες που δουλεύουν εκεί κάποιες καλές (σλαβες) κάποιες σκατα (Αγγλίδες)

Οι ντόπιες για τον πουτσο
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.388
Like
9.539
Πόντοι
2.306
Τα @@ μου θα βρήκε....
Μου την πάσαρε ένας Ιταλός ο οποίος είναι τρομερός πεφτουλας. Και αρχικά σκεφτόμουν τι στο διάολο έγινε και δεν επιτέθηκε ο ίδιος. Μετά κατάλαβα.

Μου έλεγε για έναν Αδωνη πρώην της , που ήταν σαν μοντέλο αλλα πέθανε πριν δυο χρόνια σε αεροπορικό δυστύχημα πάνω απο τον ατλαντικό και δεν βρήκαν ποτε το πτώμα του.

Έψαξα παντού τέτοια πτήση δεν ειδα. Είδα μετά τη φάτσα του , και κάνει τον Πορθητή να δείχνει Δον Ζουάν. Κοντός, καράφλας , αγύμναστος. Κάτι σαν και μένα αλλα στο πιο άσχημο
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
285
Like
498
Πόντοι
21

unhuman

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2024
Μηνύματα
74
Like
104
Πόντοι
0
Όσο αφορά έμενα,έχουμε μάχιμη ένωση εκπαιδευτικών που διαπραγματεύεται πολύ καλά τέτοια θέματα και είμαστε πολύ καλά.

Για άλλα επαγγέλματα δεν γνωρίζω λεπτομέρειες,αλλά αν κρίνω από τον αριθμό των εξειδικευμένων Γερμανών που έχουν έρθει/θέλουν να έρθουν,δεν τίθεται σύγκριση σε βασικά θεματα όπως αυτά που αναφέρθηκες
Α, αλλος ενας που δεν μπορεσε να διοριστει μεσω ΑΣΕΠ στον πιο ευλογημενο τοπο του γαλαξια. Κριμα, εχασες μια δεκαετια σε νησια που θα πληρωνοσουν κιολας ως ωρομισθιος καθηγητης απολαμβανοντας ηλιο, θαλασσα και αλβανους μαθητες. Τωρα μπορει να ησουν μονιμος Αθηνα και να εβγαζες 1070 ευρω τον μηνα που στην Ελλαδα περνας βασιλιας. Κατσε τωρα να σε τρωει το χιονι και η βροχη με τους φριτζηδες να σου πινουν το αιμα
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Αυτό με την γκόμενα που σου βάζε λεφτά στην τσέπη και 3 χρόνια μικρότερη που το διάβασες?????
Αυτά τα περιεργα κόλπα τα έκαναν κάποιες ελλεινιδες παλιά-αλλά έπρεπε να είναι φουλ καψουρα κ να τις τρελαινεις στη πφουτσα.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.717
Κριτικές
6
Like
11.153
Πόντοι
3.936
Άσε μη γράφεις για Μάλτα γιατί δεν έχει πάει κανείς από αυτούς εκεί και όταν αναφέρει κάποιος για Μάλτα και τι μουνί παίζει από όλες τις εθνικότητες σε κοιτάνε σαν εξωγήινο.
Σιγα ρε παίκτη μην ειναι και Iμπιζα η Μάλτα με 316 km2. Σχεδον μιση Σάμος είναι σε έκταση, πόσο μ@υνι να έχει πια επάνω. Να πεις Κύπρο- να πω οk'.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Έχω πάει αρκετές μέρες, φίλος μου δούλευε σε ναυτιλιακή εκεί.
Μουνί παίζει,τουρισμός παίζει, αλλά δεν παίζουν ένα σωρό άλλα πράγματα..
Μάλτα είναι το Νο1 γενικώς στον κόσμο για μουνί ;
ή το Νο1 μετά την ... Κύπρο ;;;
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
751
Like
2.651
Πόντοι
446
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.674
Like
6.388
Πόντοι
1.056
Α, αλλος ενας που δεν μπορεσε να διοριστει μεσω ΑΣΕΠ στον πιο ευλογημενο τοπο του γαλαξια. Κριμα, εχασες μια δεκαετια σε νησια που θα πληρωνοσουν κιολας ως ωρομισθιος καθηγητης απολαμβανοντας ηλιο, θαλασσα και αλβανους μαθητες. Τωρα μπορει να ησουν μονιμος Αθηνα και να εβγαζες 1070 ευρω τον μηνα που στην Ελλαδα περνας βασιλιας. Κατσε τωρα να σε τρωει το χιονι και η βροχη με τους φριτζηδες να σου πινουν το αιμα

Ο Πουτσαράς δεν είναι απλός καθηγητής δευτεροβάθμιας αλλά διδάσκει σε πανεπιστήμιο.Προφανώς θα είναι καθηγητής σε έδρα γυναικείων σπουδών με αντικείμενο τα δικαιώματα των διεμφυλικών και τις μεθόδους ενσωμάτωσης μεταναστών απο αφρικανικές και αραβικές χώρες.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom