Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Πολωνία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Balkan cowboy
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 2K
  • Εμφανίσεις 99K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (9 μέλη και 22 επισκέπτες)
OP
OP
B

Balkan cowboy

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
2.593
Like
6.214
Πόντοι
1.056
για τα εσωρουχα εχεις ενα point..αλλα τα υπολοιπα?δεν αξιζει.προτεινω κασερι +εσωρουχο

Δεν μπορείς να σου πει η άλλη θέλω φόρεμα,παλτό και εσώρουχα και εσύ να πεις θα σου αγοράσω μόνο εσώρουχα γιατί θέλω να σε δω να τα προβάρεις ημίγυμνη.Συνήθως παίρνεις τα εσώρουχα,αγοράζει και κάτι εξτρά.Και αυτό δε σε χαλάει.Μόνο τσάντες δε γουστάρω να αγοράζω,βλέπεις κάτι εξωφρενικές τιμές.Και οι γκόμενες να λένε οτι για μούρη η τσάντα μετράει στη γυναίκα όσο το αυτοκίνητο στον άντρα,ψάχνουν τις ακριβές τσάντες.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
703
Like
2.494
Πόντοι
446
Και σορρυ κιόλας , όταν σ λέει η άλλη έχω περίοδο και θέλω λεφτά για το γυμναστή ,ναι είσαι κορόιδο αν δεν της σκίζεις την κωλοτρυπιδα

Ένα σύνηθες λάθος σε πολλούς τομείς της ζωής, είναι να κρίνουμε τους άλλους με βάση το τι θα κάναμε εμείς.
Και εγώ θα έλεγα στην γκόμενα ή κώλο ή σπίτι σου, αλλά μετά από όσα έχεις διαβάσεις, πιστεύεις ότι αυτό που φτιάχνει τον kman στο όλο ΠΑΙΓΝΙΟ είναι να σκίσει κωλοτρυπίδες;
Πέρα από ότι δεν είναι σε θέση να σκίσει κωλοτρυπίδες, είναι γνωστό ότι τον φτιάχνουν περισσότερο άλλα πράγματα.

Να περιφέρει αλόγατα σε κοινή θέα, να προκαλεί με το mismatch, να φλεξάρει λεφτά, να "ευεργετεί" τις δήθεν ανήμπορες σλαβοχωριατοπούλες,κ.λ.π.

Το ερώτημα λοιπόν είναι:
Καταφέρνει να εκπληρώνει τα πράγματα που τον φτιάχνουν;
H απάντηση είναι ναι και αυτό είναι το μόνο που έχει σημασία.

Πόσοι συνομήλικοι ομοεθνείς του καταφέρνουν να εκπληρώσουν τις επιθυμίες τους,
έστω και στο 1/3 από ότι εκείνος;
H απάντηση είναι:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:

Μην τα βλέπεις όλα τόσο ρηχά, ο Κμαν γράφει λογοτεχνικά κείμενα μέσα από αφηγήσεις μεταφέρει τις ιδέες και τις επιθυμίες του. Είναι ένα συνονθύλευμα από προσωπικά βιώματα, σενάρια, υπερβολές , φαντασιώσεις, δοκίμια, νουβέλες και αναφορές που καθηλώνουν το αναγνωστικό κοινό. Πάνω απ όλα κάνει αυτό που του αρέσει και τον εκφράζει, έχει ζήσει της ζωές 100 φυσιολογικών ανθρώπων και έχει ακόμα κουράγιο και αντοχές να συνεχίσει

Aκριβώς έτσι είναι

Ο kman ζει τη ζωή που θέλει και κάτι κριτικές τύπου:"Ναι, αλλά με χίλια ευρώ θα γαμούσες 100 φορές στο Μεταξουργείο" ή άλλα παντελώς άσχετα, δείχνει ότι οι περισσότεροι δεν θέλουν να καταλάβουν ότι
κάθε σπορ είναι διαφορετικό..
 

Slavrlfucker

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2024
Μηνύματα
257
Like
442
Πόντοι
21
Πως φαίνεται πως δεν έχεις ζήσει σε δυτική ανεπτυγμένη χώρα τύπε
Έλα ρε τυπε.
Για πες εσύ πού έχεις ζήσει.

Στο μεταξύ τις Σλαβες πού πετυχαίνω στο εξωτερικό σε 1 μήνα, ανάθεμα και αν τις βλέπει ο μέσος Έλληνας σε 1 χρόνο.
 

Valkanios Poutsaras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2023
Μηνύματα
703
Like
2.494
Πόντοι
446
Τι παπαριά άποψη είναι αυτή.
Δηλαδή αλλάζει το πώς φέρεται ή το πώς γαμιέται αν βρεθεί εκτός χώρας της;
Ίσως κάποια να δοκιμάσει να αλλάξει συμπεριφορά για λίγες μέρες, αλλά δε γίνεται να κρυφτεί ο αληθινός χαρακτήρας.

Φυσικά και μπορεί να αλλάξει, γιατί αλλάζουν οι συνθήκες.
Πολλές Σλάβες αρέσκονται και στον ψευτοφεμινισμό και στην ανεξαρτησία της δύσης.

Πολλές που έχω γνωρίσει σε δυτικό περιβάλλον,είτε γεννημένες εδώ, είτε μετανάστριες, τις ρωτάω στην πλάκα σε τι ποσοστό είσαι Σλάβα, αλλά όλες ξέρουν τι εννοώ.

Έχω μια Γερμανοπολωνέζα που ενώ όταν την γνώρισα καραγούσταρα, αλλά στο γράψιμο με ξενέρωσε και δεν την συνάντησα ξανά.
Της έγραψα σε μια φάση αν πρέπει να θεωρώ αυτονόητο ότι ξέρει να φτιάχνει pierogi, απλά κουβέντα να γίνεται και άρχισε να μου λέει κάτι πίπες, μόνο αν το θέλει και αν έχει χρόνο.

ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ τα pierogi μωρή, ούτε ένα smalltalk της πούτσας δεν είσαι σε θέση να κάνεις γαμώ το φεμινισμό σου..
Λες και εγώ που μεγάλωσα με ελληνική κουζίνα, έχω κανάν καημό να τρώω πολωνέζικα ζυμάρια λες και θα πάω στο χωράφι να οργώσω με το βόδι..
 
Τελευταία τροποποίηση:

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
59
Like
50
Πόντοι
0
Ο σλαβικος κόσμος κινείται σε αλλους ρυθμους.αν κάποιος δεν ζησει σε σλαβικη χωρα δεν μπορεί να καταλάβει τι λεει ο κμαν και τι εννοει.
Εδω δεν μιλαμε για αγοραιο και επι πληρωμή αλλα για σπονσοριλικι.
Εκτος το σπονσοριλικι ειναο και η φαση να εχεις ροστερ με πολλες σλαβες.
Αρκεί να εισαι κατω των 40 ετων και να εχεις σωστη συμπεριφορά τρόπους να εισαι εμφανισιμος και να εχεις αυτο που δεν εχουν οι σλαβοι.
 

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.567
Like
17.694
Πόντοι
3.656

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
59
Like
50
Πόντοι
0
Ελληνες να πετυχετε σε σλαβικες χωρες δεν θα πετυχετε πολλούς.
Οι ελληνες γενικα απέχουν ετη φωτος απο τη σλαβικη κουλτούρα οπότε και η προσαρμογή ειναι δύσκολη.
Αρχικά η γλωσσα ειναι δύσκολη είτε Τσεχοσλοβακικα ειτε πολωνικά ειτε ρωσικά.
Γενικά θελει κόπο και να αφιερωσης ζωη.
Στο τελος όμως θα ανταμυφθεις δεοντος απο τα σλαβικα γκομενάκια.
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.057
Πόντοι
3.936
Και τι να κάνουμε?Να αποκτήσουμε σχιστά μάτια και να κάνουμε σμίκρυνση πέους για να είμαστε ελκυστικοί?
Φίλτατε δε θέλω να σε λυπησω αλλά το τελευταίο δεν σου είναι απαραίτητο σύμφωνα με αυτά που έχεις ποσταρει κατά καιρούς στο παρελθόν- το 'χεις με άνεση. Αρα σου μένει το πρώτο. Γι' αυτο προχωρα.
 

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.086
Πόντοι
266
Και τι να κάνουμε?Να αποκτήσουμε σχιστά μάτια και να κάνουμε σμίκρυνση πέους για να είμαστε ελκυστικοί?
Η γκόμενα που πόσταρες κάθε άλλο από κινέζα είναι . Και οι δύο πολύ πιθανό να είναι από την ρωσική απω ανατολή. Ειδικά το κόψιμο της μου κάνει για ρωσίδα βίζιτα από αυτές που έχουν κατακλύσει το Βελιγράδι τα τελευταία δύο χρόνια
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.681
Κριτικές
6
Like
11.057
Πόντοι
3.936
Ο σλαβικος κόσμος κινείται σε αλλους ρυθμους.αν κάποιος δεν ζησει σε σλαβικη χωρα δεν μπορεί να καταλάβει τι λεει ο κμαν και τι εννοει.
20 χρόνια είναι καλα; πχ.10 συνεχόμενα εκει κι άλλα 10 στο πηγαινε έλα σε αυτές τις χωρες. Τρεις ξενες γλωσσες κ σκούπα όλα στην κυριολεξία. Όχι μυρωδιτσες κ ξεπετουαρ των σ/κ.
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.302
Like
9.339
Πόντοι
2.306
Ένα σύνηθες λάθος σε πολλούς τομείς της ζωής, είναι να κρίνουμε τους άλλους με βάση το τι θα κάναμε εμείς.
Και εγώ θα έλεγα στην γκόμενα ή κώλο ή σπίτι σου, αλλά μετά από όσα έχεις διαβάσεις, πιστεύεις ότι αυτό που φτιάχνει τον kman στο όλο ΠΑΙΓΝΙΟ είναι να σκίσει κωλοτρυπίδες;
Πέρα από ότι δεν είναι σε θέση να σκίσει κωλοτρυπίδες, είναι γνωστό ότι τον φτιάχνουν περισσότερο άλλα πράγματα.

Να περιφέρει αλόγατα σε κοινή θέα, να προκαλεί με το mismatch, να φλεξάρει λεφτά, να "ευεργετεί" τις δήθεν ανήμπορες σλαβοχωριατοπούλες,κ.λ.π.

Το ερώτημα λοιπόν είναι:
Καταφέρνει να εκπληρώνει τα πράγματα που τον φτιάχνουν;
H απάντηση είναι ναι και αυτό είναι το μόνο που έχει σημασία.

Πόσοι συνομήλικοι ομοεθνείς του καταφέρνουν να εκπληρώσουν τις επιθυμίες τους,
έστω και στο 1/3 από ότι εκείνος;
H απάντηση είναι:
:2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny::2funny:



Aκριβώς έτσι είναι

Ο kman ζει τη ζωή που θέλει και κάτι κριτικές τύπου:"Ναι, αλλά με χίλια ευρώ θα γαμούσες 100 φορές στο Μεταξουργείο" ή άλλα παντελώς άσχετα, δείχνει ότι οι περισσότεροι δεν θέλουν να καταλάβουν ότι
κάθε σπορ είναι διαφορετικό..
Ναι ρε μαν , κμανιστες είμαστε , και σε μερικά χρόνια και εγώ τα ίδια θα κάνω με αυτον.

Απλά επειδή είμαι πιο της οικονομίας και της περιπέτειας και όχι του να δειχθω, θα τα κάνω στην Ασία η στη Κολομβια.

Και θα είμαι , αν υγιής , πολύ πιο φιτ. Έχει αφεθεί , έχει κάνει κοιλιά , και σίγουρα θα επηρεάζει τις σηκωμαρες
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.302
Like
9.339
Πόντοι
2.306
Φυσικά και μπορεί να αλλάξει, γιατί αλλάζουν οι συνθήκες.
Πολλές Σλάβες αρέσκονται και στον ψευτοφεμινισμό και στην ανεξαρτησία της δύσης.

Πολλές που έχω γνωρίσει σε δυτικό περιβάλλον,είτε γεννημένες εδώ, είτε μετανάστριες, τις ρωτάω στην πλάκα σε τι ποσοστό είσαι Σλάβα, αλλά όλες ξέρουν τι εννοώ.

Έχω μια Γερμανοπολωνέζα που ενώ όταν την γνώρισα καραγούσταρα, αλλά στο γράψιμο με ξενέρωσε και δεν την συνάντησα ξανά.
Της έγραψα σε μια φάση αν πρέπει να θεωρώ αυτονόητο ότι ξέρει να φτιάχνει pierogi, απλά κουβέντα να γίνεται και άρχισε να μου λέει κάτι πίπες, μόνο αν το θέλει και αν έχει χρόνο.

ΒΑΛΤΑ ΣΤΟΝ ΠΑΤΟ ΣΟΥ τα pierogi μωρή, ούτε ένα smalltalk της πούτσας δεν είσαι σε θέση να κάνεις γαμώ το φεμινισμό σου..
Λες και εγώ που μεγάλωσα με ελληνική κουζίνα, έχω κανάν καημό να τρώω πολωνέζικα ζυμάρια λες και θα πάω στο χωράφι να οργώσω με το βόδι..
Οι Πολωνέζες , οι πλέον σαμπ πουτσαρπαχτρες που αρμέγουν αραπηδες και Ινδούς , πάνε μετά σε τίποτα εταιρείες του στυλ Ζαλαντο και το παίζουν φεμινίστριες. Ένα σωρό σλαβες έχω δει, του πρώην μπλοκ, μέτρια μυαλά που κάνουν καριέρα με την ποσόστωση του DEI και της πουστοκουλτουρας


Στην Κύπρο μπορεί να μην είναι έτσι είτε επειδή δεν έχουν δεύτερο βρακι , είτε επειδή το περιβάλλον δε σπρώχνει τους ψυχικά ασθενείς σαν πρότυπα η επειδή είναι ματσωμενες από οικογένεια.

ΥΓ: να πω πάντως ότι από τις νότιες γκόμενες , Ιταλίδες και Ελληνίδες , συνήθως μπάζα βλέπω να είναι φεμινίστριες μόνο. Εξαίρεση οι Ισπανίδες που παίζει να είναι οι χειρότερες γκόμενες στην Ευρώπη από άποψη συμπεριφοράς (αν και οι βαλτικές σκατα είναι)
 

Alanas1

Μέλος
Εγγρ.
18 Σεπ 2024
Μηνύματα
59
Like
50
Πόντοι
0
20 χρόνια είναι καλα; πχ.10 συνεχόμενα εκει κι άλλα 10 στο πηγαινε έλα σε αυτές τις χωρες. Τρεις ξενες γλωσσες κ σκούπα όλα στην κυριολεξία. Όχι μυρωδιτσες κ ξεπετουαρ των σ/κ.
Εξαρτάται κατα ποσο θες να αφομοιωθεις.
Αλλοι αφομιωνονται σε 1 2 η 5 χρονια αλλοι στα 20 ισως και πότε
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.302
Like
9.339
Πόντοι
2.306
Ελληνες να πετυχετε σε σλαβικες χωρες δεν θα πετυχετε πολλούς.
Οι ελληνες γενικα απέχουν ετη φωτος απο τη σλαβικη κουλτούρα οπότε και η προσαρμογή ειναι δύσκολη.
Αρχικά η γλωσσα ειναι δύσκολη είτε Τσεχοσλοβακικα ειτε πολωνικά ειτε ρωσικά.
Γενικά θελει κόπο και να αφιερωσης ζωη.
Στο τελος όμως θα ανταμυφθεις δεοντος απο τα σλαβικα γκομενάκια.
Τύπε , βρώμας ΣΥΡΙΖΑ και νομίζω σε λένε Κασσιανή
 

Glyfomounix

Σπουδαίος
Εγγρ.
5 Απρ 2022
Μηνύματα
4.302
Like
9.339
Πόντοι
2.306

nukteros

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2010
Μηνύματα
5.285
Κριτικές
8
Like
2.086
Πόντοι
266
O nykteros είχε υπολογίσει σε 10 χιλιάρικα τα έξοδα για να γαμήσεις πλέον Ρωσίδα ενώ εγώ ξόδεψα κάπου 6 χιλιάρικα Budva και άλλα τόσα Βελιγράδι.


Λευκορρωσία είναι σίγουρα φτηνότερα αρκεί να διασχίσεις το σύνορο εκεί είναι το πακέτο.Πολωνία σίγουρα πιο φτηνά έρχεται.
Θα ήθελα ρωσικό και μόνο πιπινάκι εικοσάχρονο από travelgirls και να δοκιμάσω το συστημα τανάλια Κμαν αλλά αυτό είναι αδύνατο για τώρα.
Προσωπικά συμβιβάστηκα φέτος με τριανταπεντάρα από Ρωσία που ήρθε για αγάπες και έρωτες. Με βοήθησε πολύ φίλος που σπάνια πια γράφει εδώ με τα εισιτήρια και τα ξενοδοχεία διότι είμαι σπιτωμενος και δεν έχω ελευθερία κινήσεων. Όπως ανέφερα και πιο πριν οι βίζες είναι πολύ δύσκολο κομμάτι διότι πρέπει να έχει κάποια πάνω από 3000 ευρώ στην τράπεζα ,σταθερή μισθοδοσία που να φαίνεται στην κίνηση του τραπεζικού της λογαριασμού. Εισιτήρια μετ επιστροφής με κλειστές ημερομηνίες προπληρωμένα καθώς και ξενοδοχείο προπληρωμένο. Αυτό περιόρισε κατά πολύ της επιλογές στις αναζητήσεις μου και από έντεκα υποψήφιες έμειναν μόνο δύο, θα πρέπει κάποιος να είναι τρελός να στείλει τρία χιλιάρικα σε κάποια που δεν ξέρει για να πάρει βίζα και εγώ δεν είμαι.. Ηλικιακή κατηγορία που ψάχνω είναι 30-40 ετών και υπάρχουν αρκετα αξιόλογες γυναίκες. Οι ρωσική επαρχία είναι ανεξάντλητη και έχει πολλά να δώσει ειδικά με τον πόλεμο τώρα. Για κάποιον στα μέσα τον πενήντα να έχει είκοσι χρόνια μικρότερη γκόμενα είναι κατόρθωμα για τα εδώ δεδομένα. Έμεινε μια εβδομάδα και από την τρίτη μέρα μου εξέφρασε την επιθυμία της να έρθει μόνιμα Ελλάδα, :grin: αναχώρησε πριν λίγες μέρες
 

Συνημμένα

  • 20240909_191133.jpg
    20240909_191133.jpg
    158,8 KB · Εμφανίσεις: 3
  • 20240911_135920.jpg
    20240911_135920.jpg
    136,6 KB · Εμφανίσεις: 3
  • 20240911_201250.jpg
    20240911_201250.jpg
    94,2 KB · Εμφανίσεις: 3
  • IMG-20240910-WA0006.jpg
    IMG-20240910-WA0006.jpg
    89 KB · Εμφανίσεις: 3
  • IMG-20240909-WA0003.jpg
    IMG-20240909-WA0003.jpg
    75,1 KB · Εμφανίσεις: 3
  • IMG-20240915-WA0003.jpg
    IMG-20240915-WA0003.jpg
    51,5 KB · Εμφανίσεις: 3
  • IMG-20240910-WA0001.jpg
    IMG-20240910-WA0001.jpg
    154,3 KB · Εμφανίσεις: 3

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom