Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Σε δεκαπεντε λεπτα τα εξηγει ο Γριβας ολα.
Ρωσια δεν νικιεται - Γαλλια ευρωπαια ηγετις χωρα - Γερμανια η χαμενη απο δω και περα - Αμερικη τον εχει πιει ουτως η αλλως απο την Κινα
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Η Αγγλιδα υπουργός εξωτερικών δεν αναγνωρισε τη ρωσικη κυριαρχία σε Ροστοβ Βορονεζ.Για τον πουτσο εντελώς.

Φαντάσου πόσα Τσιμπουκια έχει κάνει αυτό το σουργελο και πόσους πολιτικούς κοιλαραδες έχει ανακουφισει για να την κάνουν minister of state.. Εχει πιει τα χισια με το κιλο?
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.116
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Ηρθε το πληρωμα του χρονου νομιζω ,αλλωστε οταν η Μεγαλη Αικατερινη απελευθερωσε τα σημερινη εδαφη της Ουκρανιας απο τους Οθωμανους δεν υπηρχε τοτε Ουκρανια ... τα ονομασε Νεα Ρωσια :rockon:
Τι θλιβερό να λέγεσαι Ουκρανία δλδ στε ελεύθερη μετάφραση τα σύνορα το τέλος ή προς το τέλος Υ= πρόθεμα κατεύθυνσης
Κραι δηλδ τέλος
Να = κατάληξη παθητικής μετοχής ή επιθέτου θυληκου γένους..
Δλδ το σύνορο το τέλος της Ρωσίας κ εσύ σαν Ουκρανός πχ να ζητάς ανεξαρτησια :confused:
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Zesty

poppop

Μέγας
Εγγρ.
30 Ιουλ 2006
Μηνύματα
12.194
Κριτικές
11
Like
4.591
Πόντοι
4.765
Φαντάσου πόσα Τσιμπουκια έχει κάνει αυτό το σουργελο και πόσους πολιτικούς κοιλαραδες έχει ανακουφισει για να την κάνουν minister of state.. Εχει πιει τα χισια με το κιλο?
τυπε μπροστα της ο τσιπρας που μιλαγε για λεσβο και μυτιληνη φαινεται πανεπιστήμονας :tooth:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
Έπρεπε να βγάλει την πουτσα εξω ή το καμουτσικι και να της ρίξει μια στον κωλο όπως έφευγε.Θα ήταν και μήνυμα για τη Δύση.
Εγω θα τον ρωτουσα στα ισια πως ειναι δυνατον μια χωρα 150εκ. κατοικων να την γλεντανε κατι χωρια ala Νορβηγια, Αυστρια και Σουηδια..... Ποσο αταλαντοι πρεπει να ειναι δηλ. οι Ρωσοι ;;;

https://olympics.com/beijing-2022/olympic-games/en/results/all-sports/medal-standings.htm
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Τι θλιβερό να λέγεσαι Ουκρανία δλδ στε ελεύθερη μετάφραση τα σύνορα το τέλος ή προς το τέλος Υ= πρόθεμα κατεύθυνσης
Κραι δηλδ τέλος
Να = κατάληξη παθητικής μετοχής ή επιθέτου θυληκου γένους..
Δλδ το σύνορο το τέλος της Ρωσίας κ εσύ σαν Ουκρανός πχ να ζητάς ανεξαρτησια :confused:
Το μεγαλο λαθος του Γιανουκοβιτς που το παραδεχθηκε ο ιδιος ηταν οτι δεν εβγαλε τον στρατο στους δρομους τον Φλεβαρη του 2014 για να τελειωσει μια και καλη απο τα ουκρανικα φασιστικα στοιχεια.
Οι Ναζι εντος και εκτος Γερμανιας ακομη δεν μπορουν να χωνεψουν την ηττα απο τον Κοκκινο Στρατο ,ογδοντα χρονια μετα και η Unternehmen Barbarossa εξακολουθει να τους στοιχειωνει :rockon:
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εχω βρει κάτι Ρωσίδες κορυφές και μιλάμε με γαμπριλίκι όχι με σπονσοριλίκι.Ξεφεύγεις τελείως.Να δούμε πώς θα οργανώσω την εξόρμηση.
Πολύ άνετες οι Ρωσίδες ειδικά αν ασχοληθείς με επαρχία.
 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Η Ρωσια ανεβασε πολεμικα αποβατικα σκαφη μεσω των Στενων του Βοσπορου στην Μαυρη Θαλασσα , κανονικη περικυκλωση με αποκλεισμενο το λιμανι της Οδησσου.
Περιμενει ο ηλιθιος Ουκρανος να παει να πολεμησει και να σκοτωθει ο Δυτικος για αυτον ...:2funny:
 
Εγγρ.
13 Αυγ 2019
Μηνύματα
8.385
Like
10.922
Πόντοι
3.556
Εχω βρει κάτι Ρωσίδες κορυφές και μιλάμε με γαμπριλίκι όχι με σπονσοριλίκι.Ξεφεύγεις τελείως.Να δούμε πώς θα οργανώσω την εξόρμηση.
Πολύ άνετες οι Ρωσίδες ειδικά αν ασχοληθείς με επαρχία.
Τι εννοεις γαμπριλικι; Το παιζεις εσυ επιδοξος γαμπρος η ζητανε αυτες γαμους και τα συναφη;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.116
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Το μεγαλο λαθος του Γιανουκοβιτς που το παραδεχθηκε ο ιδιος ηταν οτι δεν εβγαλε τον στρατο στους δρομους τον Φλεβαρη του 2014 για να τελειωσει μια και καλη απο τα ουκρανικα φασιστικα στοιχεια.
Οι Ναζι εντος και εκτος Γερμανιας ακομη δεν μπορουν να χωνεψουν την ηττα απο τον Κοκκινο Στρατο ,ογδοντα χρονια μετα και η Unternehmen Barbarossa εξακολουθει να τους στοιχειωνει :rockon:
Ναι αλλά εγώ είμαι υπέρ των Αμερικανών τυπε :confused:

 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Ναι αλλά εγώ είμαι υπέρ των Αμερικανών τυπε :confused:
Βλεποντας τα νηματα που ανοιγεις συντροφε πιστευα οτι ησουν υπερ των Αφρικανων ...
ενας αγνος ιδεολογος κομμουνιστης οπως εγω ας πουμε :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το ιδανικό είναι να πας μια βδομάδα Μόσχα η Πιτερ και να συναντήσεις 5 γκόμενες ντόπιες και από επαρχία.
Οι Ρωσίδες λένε ενδιαφέρομαι για σοβαρή σχέση και πετάνε μπούτια,βυζια,κωλους.Είναι παρά πολύ καλά ειδικά επαρχία.Και στο σπονσοριλικι βέβαια.
Εχω πολύ δυνατά κοννε δίμετρα άλογα να δούμε πως θα οργανωσω τη φάση,
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.116
Κριτικές
184
Like
44.858
Πόντοι
22.266
Βλεποντας τα νηματα που ανοιγεις συντροφε πιστευα οτι ησουν υπερ των Αφρικανων ...
ενας αγνος ιδεολογος κομμουνιστης οπως εγω ας πουμε :confused:
Κολεγκα ακόμα κ να χάσουν οι Αμερικανοί από τον πουστη πολιτικά στρατιωτικά ,κατάφεραν μέσω του καπιταλισμού να εδραιώσουν το δυτικό τρόπο ζωής όχι μόνο στους Ρώσους Κινέζου αλλά ακόμα κ στους Ζουλού

Βλέπεις κοινός παρονομαστής από τη πολυπολιτισμικότητα των ΗΠΑ είναι το δολάριο
 
  • Αγάπη
Αντιδράσεις: Zesty

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Τυπε εχεις σκοράρει ποτέ με αγγλιδα ή σουηδεζα απο καμάκι και μόνο; Οχι πληρωτικά ή πλατωνικά
Ο κμαν είναι παλιός
Αγγλίδες σουηδεζες φιλανδες οποίος ήταν Κω ροδο το 90 γάμουσε άνετα μετριες
Εγκώ που ημουν και τοπ γκομενο τότε γκαμουσα μουναρομουναρες που ίδιες ξαναγαμισα μόνο 10 15 χρόνια μετά Μολδαβία κ Ουκρανία το 2005 και μετά
Άρα ο κμνα σίγουρα αγγλιδες σουηδεζες έχει πάρει αν σύχναζε σε πουτδονησια Κω ροδο Κρήτη
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.362
Πόντοι
3.656
Ο κμαν είναι παλιός
Αγγλίδες σουηδεζες φιλανδες οποίος ήταν Κω ροδο το 90 γάμουσε άνετα μετριες
Εγκώ που ημουν και τοπ γκομενο τότε γκαμουσα μουναρομουναρες που ίδιες ξαναγαμισα μόνο 10 15 χρόνια μετά Μολδαβία κ Ουκρανία το 2005 και μετά
Άρα ο κμνα σίγουρα αγγλιδες σουηδεζες έχει πάρει αν σύχναζε σε πουτδονησια Κω ροδο Κρήτη

Όσο διαβάζω κμαν,δεν έχει πει ποτέ για αγγλίδες και σουηδέζες,βασικά δε νομίζω να είπε ότι γάμησε/σπονσοραρε γκόμενα πλην ανατολικου μπλοκ,εκτος αν έχω χάσει κανα επεισόδιο

Μόνο μια ιταλίδα θυμάμαι
 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Ο ΑΡΕΙΑΝΟΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
20 Οκτ 2010
Μηνύματα
7.114
Κριτικές
127
Like
22.537
Πόντοι
29.667
Το ιδανικό είναι να πας μια βδομάδα Μόσχα η Πιτερ και να συναντήσεις 5 γκόμενες ντόπιες και από επαρχία.
Οι Ρωσίδες λένε ενδιαφέρομαι για σοβαρή σχέση και πετάνε μπούτια,βυζια,κωλους.Είναι παρά πολύ καλά ειδικά επαρχία.Και στο σπονσοριλικι βέβαια.
Εχω πολύ δυνατά κοννε δίμετρα άλογα να δούμε πως θα οργανωσω τη φάση,
Πότε σκέφτεσαι να το οργανώσεις;;;
Αν είναι κάπου στον Μαϊο είμαι μέσα, άμα ψάχνεις παρέα!!!
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Ο παπάς που είναι
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πότε σκέφτεσαι να το οργανώσεις;;;
Αν είναι κάπου στον Μαϊο είμαι μέσα, άμα ψάχνεις παρέα!!!
Έχεις προσόντα να ακολουθήσεις τον άρχοντα σε σπονσορέτς ινσταντ φαξ πυραύλους κλπ?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom