Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
262
Like
170
Πόντοι
1
Επισης Kman ποιο αλλο μερος της Ανατολικης Ευρωπης προτινεις για σεξοτουρισμο σε εναν νεο 24-25 χρονων
για 5 μερες me ενα budget των 2000 ευρω και αν αυτο το ποσό ειναι επαρκες?
(ξανα λεω οχι για φουλ κατασταση τυπου ολη μερα μαζι κυριως το βραδυ μονο)
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Επισης Kman ποιο αλλο μερος της Ανατολικης Ευρωπης προτινεις για σεξοτουρισμο σε εναν νεο 24-25 χρονων
για 5 μερες me ενα budget των 2000 ευρω και αν αυτο το ποσό ειναι επαρκες?
(ξανα λεω οχι για φουλ κατασταση τυπου ολη μερα μαζι κυριως το βραδυ μονο)

Πολωνία εννοείται.Αλλά σιγά μην έχεις 2000 ευρώ για πενθήμερο.Καλή είναι και η Ρωσία αν ξέρεις ρωσικά.
Βασικά σήμερα η σειρά είναι
1.Ρωσία
2.Λευκορρωσία
3.Ουκρανία
4.Πολωνία
5.Τσεχία
Αυτό είναι όλο.
Από 2014-2018 η σειρά ήτανε
1.Ουκρανία
2.Ρωσία
3.Λευκορρωσία
4.Πολωνία
5.Τσεχία
 
  • Like
Αντιδράσεις: flynow

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Αυτο το thread ειναι αποκλειστικα για μακρας διαρκειας σπονσορινγκ?
Αν οχι θα ηθελα νανα κανω μερικες ερωτησεις για τα εμπειρα μελη του συγκεκριμενου thread...
Θα εκτιμουσα πολυ την απαντηση σας...!
Ρωτα ελεύθερα
Είμαστε όλοι καβλωμενοι
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Καυλάκια στο Μάντσεστερ.Κοιτάξτε στο 1:30.Πιστεύω ένας Βαλκάνιος θα είχε ξεσκιστεί στον πούτσο.
Ακριβώς έτσι ήταν και η ατμόσφαιρα Πολωνία.Η διαφορά είναι οτι οι Πολωνέζες πάνε δυο δυο ή τρεις τρεις ενώ οι Αγγλίδες περιφέρονται σε αγέλες.


Μάντσεστερ είναι πολύ οζυγκοινγκ φάση όπως κι όλες οι αγγλιδες από επαρχιακές πόλεις
 

Sub-Zero

Μέγας
Εγγρ.
10 Οκτ 2021
Μηνύματα
14.288
Like
18.364
Πόντοι
3.656
Καυλάκια στο Μάντσεστερ.Κοιτάξτε στο 1:30.Πιστεύω ένας Βαλκάνιος θα είχε ξεσκιστεί στον πούτσο.
Ακριβώς έτσι ήταν και η ατμόσφαιρα Πολωνία.Η διαφορά είναι οτι οι Πολωνέζες πάνε δυο δυο ή τρεις τρεις ενώ οι Αγγλίδες περιφέρονται σε αγέλες.

Τόσο ξεκωλίκι δεν υπάρχει πουθενά αλλού.Χειμώνα κυκλοφορούν έτσι στην Πολωνία;
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.861
Πόντοι
22.266
Το θέμα κλώνος το έχουμε πάει σε άλλη διάσταση ρε παιδί μου εδώ στο μπου

Αυτό που ένας ανοίγει προφίλ ώστε να το χρησιμοποιήσει μετά από 5 χρόνια με ξεπερναει :confused:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Τόσο ξεκωλίκι δεν υπάρχει πουθενά αλλού.Χειμώνα κυκλοφορούν έτσι στην Πολωνία;

Πολωνία ακόμη χειρότερα.Θυμάμαι είχα σταμπάρει γκόμενα στο Pijalna(ποτάδικο) με βυζάρες και ντεκολτέ και εκεί που ήμουν έτοιμος να κάνω κίνηση καταφτάνει η φίλη της με ακόμα μεγαλύτερες βυζάρες και η τύπισσα αντί να την αγκαλιάσει,να τη φιλήσει ξέρω γω τι κάνουν οι γυναίκες όταν συναντιούνται απλώνει τα χέρια και της πιάνει τα βυζιά.Τέτοιο χαιρετισμό με τη μία να χουφτώνει τα βυζιά της άλλης μόνο Πολωνία έχω δει.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Περίληψη παρακαλω

Long term είναι όταν ας πούμε εσύ είσαι εξάρι και η γκόμενα οχτάρι ή εννιάρι οπότε λες θα σε ενισχύω οικονομικά,θα σου κόψω ένα επίδομα συνήθως 200-300 ευρώ μηναίως και θα είσαι διαθέσιμη όταν έρχομαι ή όταν σε καλώ.
Short term είναι όταν της λες θα σου δώσω μια χιλιάρα για ένα τριήμερο ή ένα ΠΣΚ και θα δούμε πώς θα πάει.
Καλά είναι και τα δύο.
 

Mpratan

Μέγας
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.931
Κριτικές
21
Like
11.218
Πόντοι
4.546
Πολωνία ακόμη χειρότερα.Θυμάμαι είχα σταμπάρει γκόμενα στο Pijalna(ποτάδικο) με βυζάρες και ντεκολτέ και εκεί που ήμουν έτοιμος να κάνω κίνηση καταφτάνει η φίλη της με ακόμα μεγαλύτερες βυζάρες και η τύπισσα αντί να την αγκαλιάσει,να τη φιλήσει ξέρω γω τι κάνουν οι γυναίκες όταν συναντιούνται απλώνει τα χέρια και της πιάνει τα βυζιά.Τέτοιο χαιρετισμό με τη μία να χουφτώνει τα βυζιά της άλλης μόνο Πολωνία έχω δει.
Εσύ τα έπιασες?
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606

Εχω πιάσει πολλά πολωνικά βυζιά σε αυτή την περίπτωση δεν τα κατάφερα.
Πολωνία μου έχει τύχει να πιάνει η γκόμενα τα χέρια μου στο κλαμπ και να τα τοποθετεί στα βυζιά της φίλης της.Γενικά είναι πολύ τρελιάρες και καυλιάρες.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.861
Πόντοι
22.266
Long term είναι όταν ας πούμε εσύ είσαι εξάρι και η γκόμενα οχτάρι ή εννιάρι οπότε λες θα σε ενισχύω οικονομικά,θα σου κόψω ένα επίδομα συνήθως 200-300 ευρώ μηναίως και θα είσαι διαθέσιμη όταν έρχομαι ή όταν σε καλώ.
Short term είναι όταν της λες θα σου δώσω μια χιλιάρα για ένα τριήμερο ή ένα ΠΣΚ και θα δούμε πώς θα πάει.
Καλά είναι και τα δύο.
Kman αν τις λες.... πχ ένα εννιάρι .. θα έρθω μοσχα διότι ψάχνω σοβαρή σχέση για γαμω κ να σε φέρω κάτω αχλαδιά Ημαθίας ,,,συγκινειτσι;;;;
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Kman αν τις λες.... πχ ένα εννιάρι .. θα έρθω μοσχα διότι ψάχνω σοβαρή σχέση για γαμω κ να σε φέρω κάτω αχλαδιά Ημαθίας ,,,συγκινειτσι;;;;

Με σοβαρή σχέση γάμο άντε να γαμήσεις εφτάρι το πολύ από χωριό.Δεν παίζουν πλέον αυτά.Μόνο σπονσοριλίκι πλέον αν θες εμφανίσιμες.
Εκτός αν θες village girl για μαγείρεμα,καθάρισμα,πίπα.
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.117
Κριτικές
184
Like
44.861
Πόντοι
22.266
Με σοβαρή σχέση γάμο άντε να γαμήσεις εφτάρι το πολύ από χωριό.Δεν παίζουν πλέον αυτά.Μόνο σπονσοριλίκι πλέον αν θες εμφανίσιμες.
Εκτός αν θες village girl για μαγείρεμα,καθάρισμα,πίπα.
Αν ξαναπάς Μόσχα κ για πιο high ckass πήγαινε bolshoi theater
Στο διάλειμμα που κάνει Ντέιν το κουδούνι βγαίνουν εγώ στο προθάλαμο κ έχει καναπεδακια φαγητό σαμπάνια
Εκεί θα δεις γυναίκες με τουαλέτες κ σούπερ high class
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Manchester προ δύο ετών.Κοιτάξτε στο 11:15.Και τότε ξέκωλα ήτανε.


Κυρίες του Μάντσεστερ.

 

Zesty

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2020
Μηνύματα
364
Like
407
Πόντοι
21
Εδώ μια Ρωσίδα εξηγεί γιατί η Σοβιετική Ενωση γαμούσε και έδερνε.

Ζω για να δω την ανασυσταση της παλαι ποτε Αυτοκρατοριας , εκλαιγα παιδακι τοτε βλεποντας την τελευταια υποστολη της σοβιετικης σημαιας το 1991 :cry:

Η ιστορικη πρωτη παρελαση μετα την νικη στον ΒΠΠ :rockon: :rockon: :rockon:
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Από σλαβικές χώρες μόνο Πολωνία βλέπεις πολλά ξέκωλα.Ειδικά τα βυζιά τα πετάνε όλες έξω.Καυτά σορτσάκια με μισό κώλο έξω,ζαρτιέρες στα κλαμπ κάτω από το μίνι κτλ.
 

Ahortagos141

Μέλος
Εγγρ.
3 Φεβ 2018
Μηνύματα
262
Like
170
Πόντοι
1
Kman χωρις social media
ποια ειναι τα μερη κλειδια (κυριως κιεβο απο Ουκρανια και Βαρσοβια απο Πολωνια)
για να βρω μη επαγγελματιες για μια βραδια?
 

Elvis91

Μέλος
Εγγρ.
11 Οκτ 2021
Μηνύματα
1.147
Like
871
Πόντοι
96
Και αυτός ο πουτιν μαλακας εντελώς.. Το έχει πει παντού ότι θα κάνει ντου στην Ουκρανία και αφινει την Αμερική να δίνεις 500τομους όπλα την ημέρα στους ουκρανους?.. Όταν οι Ουκρανοί θα είναι φουλ οπλισμένοι,τότε θα κάνει ντου ο πουτιν?
. Άμα είναι να κάνεις εισβολή, δεν το λες σε όλο τον κόσμο, πας να το κάνεις στα κρυφά και σε χρόνο δεν σε Περιμένουνε..
 

xenitemenos

Μέγας
Εγγρ.
14 Οκτ 2018
Μηνύματα
7.870
Κριτικές
15
Like
11.878
Πόντοι
3.846
Από σλαβικές χώρες μόνο Πολωνία βλέπεις πολλά ξέκωλα.Ειδικά τα βυζιά τα πετάνε όλες έξω.Καυτά σορτσάκια με μισό κώλο έξω,ζαρτιέρες στα κλαμπ κάτω από το μίνι κτλ.
Καταλαβαίνεις ότι είναι χειμώνας ρε τυπε;
Προηγούμενη βδομάδα εκεί ήμουν.
Δερμάτινα παντελόνια ναι παίζανε πολλά.

Ζαρτιερες, κωλοι έξω και λοιπές μαλακιες που λες δεν παίζουν.
Άσε που δεν παίζουν καν club τέτοια εποχή.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom