Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Θυμάμαι όταν έβγαινα σε Ουκρανία με πολυ κλασατες γκόμενες ντυμένοι στην πένα ...
Τα μουνια έλαμπαν απο την κορυφή ως τα νύχια και τρώγαμε σαν να γύριζαμε ταινία ...
Όλα τα τραπέζια γεμάτα με ωραία μουνια και τύπους που τα έσκαγαν σαν γνήσιοι καλοπερασάκηδες ...
Και ξαφνικά τα μουνια να γελάνε με ένα τύπο και μια κοντή-χοντρή που δεν κόλλαγε με το όλο σκηνικό ...ήταν ενας Ελληναρας με τη φαρκλανα γυναίκα του...!
Οι μουναρες του ανατολικού μπλοκ ειναι ανώτερο είδος ... οποίος το έζησε σε αυτή τη ζωή ειναι τυχερός ...!
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356
Εδώ βλέπετε αληθινές τιμές για τα καλά μουνιά στο Κίεβο.Ο τύπος έσκασε μια εφτακοσάρα και μια πεντακοσάρα.

Kiev - Page 2

Εδώ ρεαλιστικές τιμές.Εφτάρια 500,οχτάρια 600,εννιάρια 800.Οντως κάπως έτσι πάει.

Kiev - Page 23
Αρχηγέ, στο συγκεκριμένο forum, πέρα από κάποιους γνωστούς mongers που έχουν αccount,
οι περισσότεροι είναι άμπαλοι που απλά googlαραν "sex guide europe" και γράφτηκαν στο πρώτο
forum που είδαν...

Στο thread της Τσεχίας υπήρξε αμπαλος που πήγε σε μασατζίδικο,πλήρωσε το βασικό πακέτο που είναι ΙΔΙΑ τιμή(αλλά χωρίς σεξ)
με τα Privat και άρχισε να πληρώνει κάτι έξτρα για φιλιά και να παρακαλάει να γαμήσει
μια μασατζού που τις μέρες της εβδομάδας που δεν είναι στο μασατζίδικο, γαμιέται σε Privat.
Kάτι άλλα ΝΑΥΑΓΙΑ σκάγανε 300άρες σε μιλφογκιλφς..

Τα μόνα forum που αξίζει να διαβάσει κανείς πριν επισκεφτεί μία χώρα, είναι τα forum της εκάστοτε χώρας.

Όσο για Ρωσίδες και Ουκρανέζες, εμένα μου φαίνονται πολύ διαφορετικές.
Σε νοοτροπία,background,σε όλα..
Έχω και ένα θέμα όσο μεγαλώνω να μου τη σπάει η βλαχιά και η κουτοπονηριά,
οπότε ψηφίζω Ρωσίδια..

Και στο γαμήσι, από τη δική μου εμπειρία οι Ρωσίδες τις πατάνε κάτω..
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Αρχηγέ, στο συγκεκριμένο forum, πέρα από κάποιους γνωστούς mongers που έχουν αccount,
οι περισσότεροι είναι άμπαλοι που απλά googlαραν "sex guide europe" και γράφτηκαν στο πρώτο
forum που είδαν...

Στο thread της Τσεχίας υπήρξε αμπαλος που πήγε σε μασατζίδικο,πλήρωσε το βασικό πακέτο που είναι ΙΔΙΑ τιμή(αλλά χωρίς σεξ)
με τα Privat και άρχισε να πληρώνει κάτι έξτρα για φιλιά και να παρακαλάει να γαμήσει
μια μασατζού που τις μέρες της εβδομάδας που δεν είναι στο μασατζίδικο, γαμιέται σε Privat.
Kάτι άλλα ΝΑΥΑΓΙΑ σκάγανε 300άρες σε μιλφογκιλφς..

Τα μόνα forum που αξίζει να διαβάσει κανείς πριν επισκεφτεί μία χώρα, είναι τα forum της εκάστοτε χώρας.

Όσο για Ρωσίδες και Ουκρανέζες, εμένα μου φαίνονται πολύ διαφορετικές.
Σε νοοτροπία,background,σε όλα..
Έχω και ένα θέμα όσο μεγαλώνω να μου τη σπάει η βλαχιά και η κουτοπονηριά,
οπότε ψηφίζω Ρωσίδια..

Και στο γαμήσι, από τη δική μου εμπειρία οι Ρωσίδες τις πατάνε κάτω..

Ο SprKiev είναι δυνατός.Ξεχωρίζει.Όλα όσα γραφει σωστά.
Εγω πάντα είχα αυτό το θέμα με τις Ουκρανες,ναι μεν μουναρες αλλά ξενερωνες με τη συμπεριφορά τους.Από την άποψη αυτή οι Τσεχες είναι πολύ πιο smooth,πιο κλασατες.
Με τις Ρωσίδες το πρόβλημα είναι ο πατερναλισμος οτι πάνε να σου επιβάλλουν μια ατζέντα και με τις Πολωνέζες οι συναισθηματικές μεταπτωσεις το τρελοκομείο.Σαν γκόμενες οι Τσεχες στέκονται καλύτερα από όλες.Βέβαια στο σεξ υπερέχουν οι Πολωνέζες,στη γενική κουλτούρα και παρουσία οι Ρωσίδες,οι Ουκρανέζες πάλι κάνουν αυτά που θες.Η τέλεια Σλάβα θα ντυνόταν και θα μιλούσε σα Ρωσίδα,θα φερόταν σαν Τσεχα,θα χόρευε σαν Ουκρανέζα και θα εκανε πίπα σαν Πολωνέζα αλλά αυτό το αριστοργημα είναι δύσκολο να το βρεις.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Π.χ. Κίεβο πληρώνεις παντα το ταξί της γκόμενας τουτεστιν 200 γκριβνυα το λιγότερο.200 να ερθει στο ραντεβού και 200 να γυρίσει σπίτι.Όχι οτι οι γκόμενες πληρωνουν τόσα για ταξί άντε να δίνουν 80 το πολύ αν δεν ερχονται με μετρο αλλά είναι αναμενόμενο δωράκι.
Οι Ρωσιδες,Τσεχες,Πολωνέζες δε ζητάνε ποτε λεφτά για ταξί,θεωρείται γυφτια.
Ετσι μια γκομενα Κίεβο έχει πάντα κίνητρο να βγαινει πολλά ραντεβού με διαφορετικους άντρες αφού και να μην παίξει δωρακι θα τσιμπησει το δεκαευρο για ταξί σε κάθε ραντεβού.
Μερικες φορές μάλιστα σου λένε είναι νύχτα μωρό μου το ταξί θα είναι πιο ακριβό τώρα,μπορείς να μου δώσεις 300 γκριβνυα?Εντωμεταξυ καλεί Uber και ξέρεις οτι δεν είναι πάνω από 50 γκριβνυα η διαδρομή.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Μα καλα...δεν ξερεις τον Δημητρη εξ Αγιας Πετρουπολης? Κατσικα για κατσικα δεν εχει αφησει
Και ο αλλος περιμενει το Λαμπραντορ να γ@μησει. Ή να σκ@τοταίσει καποια κακομοιρα. Μιλαμε για περιπτωσαρες :embarrased:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.118
Κριτικές
184
Like
44.865
Πόντοι
22.266
τυπαρας Νιο δεν μπορει να δει οτι το μπουφαν που φοραει ο Στρατηλατης της Μοσχας στην Κοκκινη Πλατεια ειναι το ιδιο στην φωτογραφια με την γκομενα

ουτε οτι ειναι η ιδια γκομενα και στο ξενοδοχειο


εξεταζει βεβαια προσεκτικα τα μαλλια του Αρχοντα ποτε φαινονται πιο αραιωμενα αδυνατωντας να καταλαβει οτι παιζει ρολο ο εκαστοτε φωτισμος :2funny: :2funny: :2funny:
O @Νίο είναι μακρυμάλλης κ δεν νιώθει από Φαλακρες :confused:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Νίο

Frank DeSimone

Μέλος
Εγγρ.
25 Σεπ 2021
Μηνύματα
378
Like
964
Πόντοι
81
Π.χ. Κίεβο πληρώνεις παντα το ταξί της γκόμενας τουτεστιν 200 γκριβνυα το λιγότερο.200 να ερθει στο ραντεβού και 200 να γυρίσει σπίτι.Όχι οτι οι γκόμενες πληρωνουν τόσα για ταξί άντε να δίνουν 80 το πολύ αν δεν ερχονται με μετρο αλλά είναι αναμενόμενο δωράκι.
Οι Ρωσιδες,Τσεχες,Πολωνέζες δε ζητάνε ποτε λεφτά για ταξί,θεωρείται γυφτια.
Ετσι μια γκομενα Κίεβο έχει πάντα κίνητρο να βγαινει πολλά ραντεβού με διαφορετικους άντρες αφού και να μην παίξει δωρακι θα τσιμπησει το δεκαευρο για ταξί σε κάθε ραντεβού.
Μερικες φορές μάλιστα σου λένε είναι νύχτα μωρό μου το ταξί θα είναι πιο ακριβό τώρα,μπορείς να μου δώσεις 300 γκριβνυα?Εντωμεταξυ καλεί Uber και ξέρεις οτι δεν είναι πάνω από 50 γκριβνυα η διαδρομή.
καλα οι ουκρανες ειναι ο ορισμος της παραδοπιστιας και ειναι παντελως αδιστακτες. πριν χρονια ειχα μια σχεση τη ςπλακας με μια ουκρανη στην Αθηνα-αλλα ηταν φρεσκια απο ουκρανια και "ουκρανιζε"η συμπεριφορα της. Τελως παντων σε καποια φαση της λεω να σε βγαλω ενα τριημερο στη Μηλο-φυσικα δεχθηκε και κατευθειαν μου την επεσε η καλυτερη της υποτιθεται φιλη και ζητουσε χυμα και χωρις περιστροφες και αυτη τριημερο η/και καποιο δωρακι. Μιλαμε για αρπακτικα που δεν εχου ιερο και οσιο. Μετα το τριημερο χωρισαμε και σε 2 μερες-κυριολεκτικα 2 μερες- ειχε βρει αλλον που απο πριν τον εψηνε μεσω φειςμπουκ . Η δε φιλη της σε καποια φαση τα ειχε με 4 ταυτοχρονα στην Αθηνα και επαιρνε δωρακια σωρηδον.

Γυπες.....
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.118
Κριτικές
184
Like
44.865
Πόντοι
22.266
καλα οι ουκρανες ειναι ο ορισμος της παραδοπιστιας και ειναι παντελως αδιστακτες. πριν χρονια ειχα μια σχεση τη ςπλακας με μια ουκρανη στην Αθηνα-αλλα ηταν φρεσκια απο ουκρανια και "ουκρανιζε"η συμπεριφορα της. Τελως παντων σε καποια φαση της λεω να σε βγαλω ενα τριημερο στη Μηλο-φυσικα δεχθηκε και κατευθειαν μου την επεσε η καλυτερη της υποτιθεται φιλη και ζητουσε χυμα και χωρις περιστροφες και αυτη τριημερο η/και καποιο δωρακι. Μιλαμε για αρπακτικα που δεν εχου ιερο και οσιο. Μετα το τριημερο χωρισαμε και σε 2 μερες-κυριολεκτικα 2 μερες- ειχε βρει αλλον που απο πριν τον εψηνε μεσω φειςμπουκ . Η δε φιλη της σε καποια φαση τα ειχε με 4 ταυτοχρονα στην Αθηνα και επαιρνε δωρακια σωρηδον.

Γυπες.....
Τα έχουμε χιλιογραψει
Ουκρανή κ Ρουμάνα δεν είναι εθνότητα αλλά επάγγελμα
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
O @Νίο είναι μακρυμάλλης κ δεν νιώθει από Φαλακρες :confused:

O @Νίο είναι ναυάγιο και το πιο μακρινό ταξίδι που έχει κάνει είναι στα μπουρδελάκια του 10ευρου για να φάει πόρτα.

Μια εξόρμηση του άρχοντα στα μουνολίβαδα ολόκληρη η ζωή του...:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.118
Κριτικές
184
Like
44.865
Πόντοι
22.266
O @Νίο είναι ναυάγιο και το πιο μακρινό ταξίδι που έχει κάνει είναι στα μπουρδελάκια του 10ευρου για να φάει πόρτα.

Μια εξόρμηση του άρχοντα στα μουνολίβαδα ολόκληρη η ζωή του...:headbaning1::headbaning1::headbaning1:
O @Νίο είναι γαμιας μεγάλος κ σύντομα θα πάω μαζί του Περσία
 
Εγγρ.
25 Απρ 2016
Μηνύματα
7.755
Κριτικές
1
Like
9.940
Πόντοι
2.356

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.118
Κριτικές
184
Like
44.865
Πόντοι
22.266

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Eδώ ένας Αράπακλας εξηγεί πώς του φάγανε 300 χιλιάρικα σε ονλάιν dating.


Μια παντρεμένη Ουκρανέζα εξηγεί πώς τα τσεπώνει από δυτικούς γαμπρούς.




Καλά του κάνε του μαύρου
Το κακο είναι όσο υπάρχουν τέτοιοι μλκες ΔΕΝ γαμαμε εμείς οι χιτ εντ ραν...
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Μα καλα...δεν ξερεις τον Δημητρη εξ Αγιας Πετρουπολης? Κατσικα για κατσικα δεν εχει αφησει
Καλυτερα κατσικογαμης πάρα κατσίκοκλςφτης, σαν εσάς
Στηρίζουμε πορδομιτσο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

ΜΕΓΑΛΕ KMAN ΠΟΤΕ ΘΑ ΞΑΝΑΠΑΣ ΜΟΣΧΑ...????

ΘΕΛΟΥΜΕ ΦΩΤΟ ΚΑΙ ΒΙΝΤΕΟ ΑΠΟ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΥΠΕΡΓΑΛΑΞΙΔΙΑΚΑ
SUPER TOP MODEL
ΚΑΡΑΘΕΟΜΟΥΝΑΑΑΑΑΑΑΑ

:respect: :heavymetalbig:???

Καλά. Κόψε κατι κι εσύ
Απο τον άρχοντα περιμένεις φώτο όχι από τον Πορνομετανάστη στις δόξες του
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.793
Πόντοι
2.406
Ειδικοτητα του οι τριχες λοιπον :confused:
Ο μπιγκ3 παπάς που βρίσκεται τυπε προαγωγέ ζεστυ? Μάλλον τον προγγηξες με το αν αίτιο κράξιμο κ χάσαμε όλες τις νεότερες πληροφορίες από το μέτωπο
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Ο μπιγκ3 παπάς που βρίσκεται τυπε προαγωγέ ζεστυ? Μάλλον τον προγγηξες με το αν αίτιο κράξιμο κ χάσαμε όλες τις νεότερες πληροφορίες από το μέτωπο
Θα μας ενημερώνει ο Νιο ο εφοριακός...:confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.118
Κριτικές
184
Like
44.865
Πόντοι
22.266

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom