Νέα

Σπόνσορινγκ-σεξοτουρισμός στην Ουκρανία

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Kman2
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 29K
  • Εμφανίσεις 1M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Εξαρτάται από διάφορους παράγοντες.
Σε αυτές τις χώρες υπάρχει τεράστια διαφορά μορφωμένων γυναικών απο αμόρφωτες. Εδώ μπορείς να πεις πως συμβαίνει το αντίθετο και οι «σπουδασμένες» είναι πιο σκατόψυχες από τις λαϊκές..
Επίσης οι συναναστροφές των περισσότερων είναι με κοπέλες του …περιθωρίου(στριπ, κωλομπαρα,μασάζ,ρδελα) που δεν μπορείς να βγάλεις συμπέρασμα.
Τα δικά μου feedback από μικρομεσαίες κοπέλες με μόρφωση ΌΛΩΝ των ανατολικών χωρών είναι τα καλύτερα και δεν υστερούν σε σχέση με άλλους πολιτισμούς και ράτσες.
Σε σύγκριση βέβαια με ελλεινιδισταν και σαβουροδύση άστο…
Δλδ συζυγο από ανατ μπλοκ κ όχι από Ελλάδα;;
Ας τοποθετηθούν κ άλλα έμπειρα μέλη που έχουν οργώσει τα ανατολικά του οdra
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Δλδ συζυγο από ανατ μπλοκ κ όχι από Ελλάδα;;
Ας τοποθετηθούν κ άλλα έμπειρα μέλη που έχουν οργώσει τα ανατολικά του οdra
Δηλαδή εσύ θα μπορούσες να πάρεις μπαλωμένα παπούτσια;
 

Kyriakos29

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Ιαν 2021
Μηνύματα
1.922
Like
2.107
Πόντοι
456
Nαι αλλά οι σλαβες δε θα ξέρουν να φτιάχνουν παπουτσάκια στο φούρνο :confused:
Σε πιάνω αδιάβαστο☝️ Έχεις τουλάχιστον 5 χρόνια να νταλαβεριστείς με πιτσιρίκα Ελλεινίδα …αυτά που λεσ μόνο η μάνα σου και η αδερφή σου ξέρουν να τα κάνουν.
Αν θες να τρώς κάθε μέρα junks από delivery πάρε Ελληνίδα. :2funny:
 
Τελευταία τροποποίηση:

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Σε πιάνω αδιάβαστο☝️ Έχεις τουλάχιστον 5 χρόνια να νταλαβεριστείς με πιτσιρίκα Ελλεινίδα …αυτά που λεσ μόνο η μάνα σου και η αδερφή σου ξέρουν να τα κάνουν.
Αν θες να τρώς κάθε μέρα από junks από delivery πάρε Ελληνίδα. :2funny:
Το σκυλί κ τη γυναίκα πρέπει να την εκπαιδεύεις απ' τη πρώτη μέρα που σε έχουν αφεντικο :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Σε πιάνω αδιάβαστο☝️ Έχεις τουλάχιστον 5 χρόνια να νταλαβεριστείς με πιτσιρίκα Ελλεινίδα …αυτά που λεσ μόνο η μάνα σου και η αδερφή σου ξέρουν να τα κάνουν.
Αν θες να τρώς κάθε μέρα junks από delivery πάρε Ελληνίδα. :2funny:

Το σκυλί κ τη γυναίκα πρέπει να την εκπαιδεύεις απ' τη πρώτη μέρα που σε έχουν αφεντικο :confused:

Είστε κορόιδα και οι δύο...

Εγώ όταν θέλω να βρω γκόμενα βάζω αγγελία για οικιακή βοηθό που να γνωρίζει μαγειρική εμφανίσιμη 22-28 ετών με σύμβαση ορισμένου χρόνου που την ανανεώνω αν μείνω ικανοποιημένος.
Με 1000 ευρώ μικτά το μήνα έχω καθαρίσει ...τσάμπα πράγμα...:sunglasses::confused::confused::confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Είστε κορόιδα και οι δύο...

Εγώ όταν θέλω να βρω γκόμενα βάζω αγγελία για οικιακή βοηθό που να γνωρίζει μαγειρική εμφανίσιμη 22-28 ετών με σύμβαση ορισμένου χρόνου που την ανανεώνω αν μείνω ικανοποιημένος.
Με 1000 ευρώ μικτά το μήνα έχω καθαρίσει ...τσάμπα πράγμα...:sunglasses::confused::confused::confused:
Χίλια ευρω;; Ο άρχοντας τα δίνει για να πάρουν τσίχλες οι κορασίδες του ώστε να μυρίζει όμορφα το στόμα τους :confused:
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Χίλια ευρω;; Ο άρχοντας τα δίνει για να πάρουν τσίχλες οι κορασίδες του ώστε να μυρίζει όμορφα το στόμα τους :confused:
Και εσώκλειστες...
Βέβαια αν περισσέψει φαγητό από μένα τις αφήνω να το φάνε... :confused: :confused: :confused:
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Και εσώκλειστες...
Βέβαια αν περισσέψει φαγητό από μένα τις αφήνω να το φάνε... :confused: :confused: :confused:
Μου άνοιξες την όρεξη πάω να φτιάξω μπορς με παντζάρι και κομμάτια μοχαριδιου κρέατος κ μπόλικη βουβάλια σμετανα συνοδευτικό μαύρο κλασσικό ρωσσικο ψωμί με βούτυρο κ πορτοκάλι χαβιάρι κ αλκοόλ από δαμάσκηνο
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.795
Πόντοι
2.406
Το Caribbean Club στο Κίεβο είναι ανοιχτό αυτήν την εποχή......?????

Κι ανοιχτό να είναι αυτό είναι βίντεο με φεικ πελάτισσες
Κισινιοβ κ ας μην έχει καμία σχέση με το πριν. Άσε που εσένα θα σου πήγαινε καλύτερα το Κισινιοβ…
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Οδησσός υπάρχει πολύ καλή ιντερνετική ανταπόκριση. Στην πράξη δεν ξέρω όμως γιατί δεν έχω πάει. Αν κάποιος έχει πάει πρόσφατα, ας ρεπορταρει.
Απαντάνε οι βίζιτες στο ίντερνετ οδησο κ στα ραντεβού έρχονται τουλάχιστον οι μισές.. Καμμια σχέση με άλλες πόλεις που δεν απαντά καμμια κι αν απαντήσει μετά σου λέει μπορώ την Παρασκευή 7 με 8.30 το πρωί αν θες κ μετά πάλι την άλλη Πέμπτη 2 με 4....μλλοες στο πατερο δηλαδή
 

midas69

Σπουδαίος
Εγγρ.
22 Φεβ 2012
Μηνύματα
15.762
Like
11.795
Πόντοι
2.406
Μίδα είσαι γκρινιάρης και βγάζεις πάντα μια αρνητικοτητα σε όλα...!!!

Ουκρανία δεν έχω πάει για να έχω άποψη..... αλλά με αυτά που έχω διαβάσει εδώ είναι ένα ωραίο μέρος για ΣΕΞΟΤΟΥΡΙΣΜΟ....!!!!!!!:knockinb:
Το άλλο με τον ΤΟΤΟ το ξέρεις???
 

Νίο

Μέγας
Εγγρ.
24 Ιουν 2018
Μηνύματα
10.830
Κριτικές
6
Like
11.314
Πόντοι
3.936
Πολλές από τις γκόμενες που δείχνω στις φωτό είναι από daygame,φορτώματα από Carribean κτλ.Τις καλύτερες έχω βγάλει live.Βέβαια θέλει skills το live καμάκι αλλά γενικά το προτιμώ από το ηλεκτρονικό,έχει αδρεναλίνη.
:lying-face:
 

Συνημμένα

  • αρχείο λήψης.png
    αρχείο λήψης.png
    9,3 KB · Εμφανίσεις: 36
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Το Carribbean club πουτ@ν@δικο δεν είναι...????

Έχει μισες μισες.Μισες επαγγελματιες μισες ελευθερας βοσκης που κάνουν αρπαχτές.Τωρα δεν αξιζει,πήγα το Νοέμβριο χάλια μαυρα οι γκόμενες.Μια δυο καλές είχε αλλά που να κανω υπομονή.Παλια γινόταν του μουνιου το πανηγύρι φορτωνες χαλαρά.Τρεις που εχω ποσταρει ελευθερας βοσκης και δυο επαγγελματιες είναι απο Carribean.
 
OP
OP
K

Kman2

Σπουδαίος
Εγγρ.
18 Ιουλ 2010
Μηνύματα
20.997
Κριτικές
1
Like
14.002
Πόντοι
2.606
Εδώ ο λογαριασμός απο το δειπνο την πρωτη μερα με το φιλέ μινιον και τα φαγια της γκομενας.6000 ρουβλια δηλαδή 75 ευρώ,πολύ καλη τιμή για την ποιότητα.

DoZH4O.jpg


Ευτυχισμένο το 2022.Βλεπετε έχουν κρατησει εμβληματα οπως το σφυροδρεπανο ενω στους δρόμους παρελαυνουν Λαμποργκινι.

MWHzcI.jpg
 
Εγγρ.
9 Μαρ 2008
Μηνύματα
12.037
Κριτικές
4
Like
16.698
Πόντοι
3.936
Εδώ ο λογαριασμός απο το δειπνο την πρωτη μερα με το φιλέ μινιον και τα φαγια της γκομενας.6000 ρουβλια δηλαδή 75 ευρώ,πολύ καλη τιμή για την ποιότητα.

DoZH4O.jpg

Στον πάτο του Νίο του ναυαγίου....:takethis::takethis::takethis::alivedick::alivedick::alivedick:
 

Anderssen_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
7.731
Like
3.139
Πόντοι
506
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΣΤΟ ΚΙΕΒΟ ΠΟΥ Γ@Μ@Σ....?????
Taras Shevchenko National University of Kyiv
Volodymyrska 60
Kyiv, Ukraine, 01033

National University of Kyiv – Mohyla Academy (NaUKMA)
Hryhoriya Skovorody 2
Kyiv, Ukraine, 04655

Kyiv Polytechnic Institute
Prosp.Peremohy 37
Kyiv, Ukraine, 03056


Enjoy !!!
 

sex volcano

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
15 Οκτ 2012
Μηνύματα
27.121
Κριτικές
184
Like
44.869
Πόντοι
22.266
Καλά τα γράφετε αλλά θα επιμείνω ότι είναι σκατοψυχες κ όπως κάποτε εδώ ένας σοφός είπε ....για να σπάσει το χειλάκι τις Ουκρανίδας πρέπει να δει την πιστωτική σου καρτα :confused:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom