Νέα

Speed-Dating κλπ. γραφεία γνωριμιών & συνοικεσίων, δουλεύουν άραγε;

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα leonidas
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 384
  • Εμφανίσεις 66K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Εχω πάει σε SPEED DATING και...

  • Ηταν πολύ θετική εμπειρία

    Ψήφοι: 6 15,8%
  • Γνώρισα τον άνθρωπο μου

    Ψήφοι: 2 5,3%
  • Σκέτη κοροιδία

    Ψήφοι: 8 21,1%
  • Μου έκατσε καλή φάση !

    Ψήφοι: 5 13,2%
  • Τα εφτιαξα με παντρεμένη!

    Ψήφοι: 4 10,5%
  • Θα ξαναπήγαινα

    Ψήφοι: 3 7,9%
  • Εχασα την ώρα μου και τα λεφτά μου

    Ψήφοι: 10 26,3%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    38

tellystalone6969

Μέγας
Εγγρ.
12 Δεκ 2012
Μηνύματα
13.699
Like
17.825
Πόντοι
3.656
Για να πληρωνουν τηλεοπτικο χρονο και να διαφημιζονται αυτη τη στιγμη 4 γραφεια συνοικεσιων (Παπας, Θανος, Παμπουλιδης, Δρακοπουλος) σημαινει οτι εχουν και πολυ πελατεια. Αρα υπαρχουν αρκετοι που εχουν καταβαλει το υπερογκο ποσο εγγραφης η σκεφτονται να το κανουν στο μελλον.
Πολυ καλο να ακουγονται προσωπικες εμπειριες απο μελη οσον αφορα τα γραφεια.

Διαβαζα μια κριτικη στο γοογλε απο γνωστο γραφειο, και εγραφε οτι πληρωσε τοσα χρηματα, του ταζανε οτι θα βρει τη συντροφο που αναζητουσε, και οταν περναγε ο καιρος και δεν γινοταν τιποτα, γυρισε η γραμματεας και του ειπε Ε, δεν ξερετε τις σημερινες γυναικες, τι απαιτησεις εχουν; (Δηλαδη που να σου βρουμε γυναικα;)
Αλλιως τα λενε πριν, αλλιως μετα.
Αρχηγέ μου .........

Εφαρμογές .... ιστότοποι ... και γραφεία ............

ΔΕΝ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΓΥΝΑΙΚΕΣ .... ΔΕΝ ΕΙΣΑΓΟΥΝ ........ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟΥΣ ΒΑΖΟΥΝ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ....

Αν έχεις 100 ελιές .... είσαι 55 .... και στο σπίτι των προγόνων που μένεις .... υπάρχει φωτογραφία του προπάππου ....
να διαβάζει την ένωση της κρήτης με την ελλάδα ......

και το σπίτι έχει από τότε ίδια παράθυρα ..........

Δεν θα σου βρει κανένα γραφείο ινφλουένσερ να σε θέλει .......
ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ .


Αν έχεις σπεκς ..... που δεν αποκλείουν να σε θέλει κάποια ....
ΜΠΟΡΕΙ να βοηθήσουν να βρεθεί ............


Όποιος έχει σπεκς .... που κάποια .... πολύ πριν φτάσει να τον θέλει ........ ΕΧΕΙ ΑΥΤΟΚΤΟΝΗΣΕΙ .........

τι να κάνουν ; να την αναστήσουν και να της αλλαξουν μυαλά ;
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
904
Κριτικές
35
Like
7.223
Πόντοι
3.436
Παιδιά τόσο χαλια η κατάσταση....
δεν εχω ασχοληθεί ποτέ ούτε πήγα εγώ, ή κάποιος γνωστός μου αλλά νόμιζα ότι δεν πληρώνεις προκαταβολή, αλλά είναι κάτι σαν τα μεσιτικά φραφεια περίπου..... ότι αν βρεθεί κάποια κ αρραβωνιάστει κάποιος η παντρευτεί τότε θα τους πληρώσει....
Αν γίνονταν έτσι ίσως θα ήταν καλύτερα,θα το πάλευαν από πλευρά τους περισσότερο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

Peter Pan(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Οκτ 2020
Μηνύματα
176
Κριτικές
14
Like
1.188
Πόντοι
371
Θα ήθελα να μάθω για εμπειρίες που έχουν μελή του bou με γραφεία γνωριμιών.

Η προσωπική μου εμπειρία ήταν από γραφείο στη Θεσσαλονίκη που είχε την επιλογή να έχεις αρχικά πρόσβαση σε ηλεκτρονική πλατφόρμα και αν πλήρωνες περισσότερα κανόνιζε γνωριμίες.

Εγώ όπως είχα πει στο γραφείο ενδιαφερόμουν για γυναίκες κάτω από 40 και μου είχαν πει ότι έχουν πολλές.

Επιφυλακτικά επέλεξα να πληρώσω για να έχω πρόσβαση στην πλατφόρμα τους, όπου με το που την απέκτησα διαπίστωσα ότι ήταν περίπου 5 -6 γυναίκες και μια πληθώρα από άντρες.

Διαμαρτυρήθηκα στο γραφείο την ίδια ήμερα και ζήτησα επιστροφή χρημάτων άλλα το μόνο πού μου είπαν είναι ότι λυπούνται που οι υπηρεσίες τους δεν με καλύπτουν.

Μην έχοντας εναλλακτική δοκίμασα να επικοινωνήσω με τις κοπέλες από την πλατφόρμα και μπόρεσα να μιλήσω μόνο με μια που δεν μου άρεσε και το σταμάτησα εκεί. Μερικά από τα προφίλ των γυναικών που υπήρχαν έμοιαζαν ψεύτικα άλλα δεν μπόρεσα να το επιβεβαιώσω αφού ούτε καν απαντούσαν.

Μέτα από αυτό αποφάσισα να μην πάω σε άλλο γραφείο αν και σκεφτόμουν ότι στην Αθήνα θα ίσος να είναι καλύτερα.
 

Johnny Red2

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
4 Οκτ 2023
Μηνύματα
1.945
Κριτικές
91
Like
18.379
Πόντοι
25.036
Έχω πολύ εμπειρία από γραφεία γνωριμιών, συνήθως χρεώνουν ακριβά περίπου 150/ώρα αλλά γνωρίζω πραγματικές κοπέλες και δεν έχω παράπονο:grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: GRxx

Spieler

Σεβαστός
Εγγρ.
5 Ιαν 2024
Μηνύματα
805
Κριτικές
26
Like
2.103
Πόντοι
1.196
Θα ήθελα να μάθω για εμπειρίες που έχουν μελή του bou με γραφεία γνωριμιών.

Η προσωπική μου εμπειρία ήταν από γραφείο στη Θεσσαλονίκη που είχε την επιλογή να έχεις αρχικά πρόσβαση σε ηλεκτρονική πλατφόρμα και αν πλήρωνες περισσότερα κανόνιζε γνωριμίες.

Εγώ όπως είχα πει στο γραφείο ενδιαφερόμουν για γυναίκες κάτω από 40 και μου είχαν πει ότι έχουν πολλές.

Επιφυλακτικά επέλεξα να πληρώσω για να έχω πρόσβαση στην πλατφόρμα τους, όπου με το που την απέκτησα διαπίστωσα ότι ήταν περίπου 5 -6 γυναίκες και μια πληθώρα από άντρες.

Διαμαρτυρήθηκα στο γραφείο την ίδια ήμερα και ζήτησα επιστροφή χρημάτων άλλα το μόνο πού μου είπαν είναι ότι λυπούνται που οι υπηρεσίες τους δεν με καλύπτουν.

Μην έχοντας εναλλακτική δοκίμασα να επικοινωνήσω με τις κοπέλες από την πλατφόρμα και μπόρεσα να μιλήσω μόνο με μια που δεν μου άρεσε και το σταμάτησα εκεί. Μερικά από τα προφίλ των γυναικών που υπήρχαν έμοιαζαν ψεύτικα άλλα δεν μπόρεσα να το επιβεβαιώσω αφού ούτε καν απαντούσαν.

Μέτα από αυτό αποφάσισα να μην πάω σε άλλο γραφείο αν και σκεφτόμουν ότι στην Αθήνα θα ίσος να είναι καλύτερα.
Δυσκολεύομαι να σκεφτώ λόγο για τον οποίο γυναίκα >40 που βλέπεται έστω οριακά θα την ψάξει έτσι.
Εκτός αν έχουν πελατεία γυναίκες εκτός ΕΕ που ψάχνουν τρόπους να έρθουν Ευρώπη.
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: cool11

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom