Νέα

Σοβαρό τροχαίο Mad Clip

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 936
  • Εμφανίσεις 61K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Σοβαρό τροχαίο ατύχημα είχε περίπου στις 02:30 τα ξημερώματα της Πέμπτης ο γνωστός τράπερ Mad Clip. Σύμφωνα με πληροφορίες, το όχημα που οδηγούσε, καρφώθηκε σε δέντρο στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης./

Πηγή: https://www.skai.gr/news/greece/sovaro-troxaio-ta-ksimeromata-gia-ton-mad-clip-vid

Αναφέρεται ως νεκρός: https://www.skai.gr/news/greece/nekros-se-troxaio-o-gnostos-tragoudistis-mad-clip

"Σύμφωνα με πληροφορίες του ΣΚΑΪ, ο 34χρονος καλλιτέχνης είναι δυστυχώς νεκρός. Το ΙΧ αυτοκίνητο μάρκας Porsche που οδηγούσε, ξέφυγε της πορείας του και προσέκρουσε σε κολώνα και στη συνέχεια σε δέντρο, κοντά στο Καβούρι, στη Λεωφόρο Βουλιαγμένης. Σύμφωνα με αυτόπτες μάρτυρες, το ΙΧ είχε αναπτύξει πολύ μεγάλη ταχύτητα.

Η πρόσκρουση ήταν τόσο σφοδρή με αποτέλεσμα ο οδηγός, το κανονικό του όνομα Πίτερ Αναστασόπουλος, γνωστός ως Mad Clip να εγκλωβιστεί εντός του οχήματος και να χρειασθούν περίπου δύο ώρες οι Πυροσβέστες για να τον απεγκλωβίσουν. Ο τράπερ διακομίσθηκε στο Ασκληπιείο της Βούλας σε εξαιρετικά σοβαρή κατάσταση, όπου αργότερα διαπιστώθηκε ο θάνατός του."



1630555872093.png
 
Τελευταία τροποποίηση:
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Δυστυχώς ενώ όλοι ξέρουμε πόσο σπουδαίο είναι να είμαστε στο δρόμο νηφάλιοι και προσεκτικοί (στη θεωρία), στη πράξη έχουμε άμετρητα τροχαία ΠΟΥ ΔΕΝ θα έπρεπε να έχουμε. Συλληπτήρια στους δικούς του ανθρώπους.

Όχι, δεν φταίνε οι δρόμοι "καρμανιόλες" ούτε η κακή στιγμή, ούτε το κοκκαλάκι της νυχτερίδας, ούτε το καντηλάκι που έμελλε να σβήσει, ούτε τίποτα. Ο Θεός, να σας το πω και θεολογικά δεν μας θέλει νεκρούς. Φταίμε εμείς, οι άνθρωποι, που σε μια στιγμή καύλας, σε μια στιγμή ανύψωσης της αδρεναλίνης χάνουμε τη γη κάτω από τα πόδια μας.
(Φυσικά έχουμε και τροχαία ατυχήματα λόγω λανθασμένων χειρισμών και παραβάσεων, στοπ, κόκκινα, προσπεράσεις, μη υπολογισμός κλπ)

Έχουμε κυριολεκτικά γενοκτονία στους δρόμους. Από υπαίτιους και δυστυχώς την πληρώνουν και αναίτιοι!

Δυστυχώς δεν είναι η πρώτη φορά αλλά ούτε και θα είναι η τελευταία . Το γκάζι είναι γλυκό και το αίμα σε νεαρές ηλικίες πού έχουν άγνοια κινδύνου βράζει και δυστυχώς τα αποτελέσματα είναι ολέθρια ?

Ας γίνει μια υπενθύμιση σε όλους τους φίλους του bou, στα μέλη και στους επισκέπτες: Η ζωή μας είναι πολύτιμη. Τουλάχιστον από τη δική μας τη πλευρά ας τη διαφυλάξουμε. Υπάρχουν τόσα προβλήματα ας μην φέρνουμε κι άλλα. Όλοι έχουμε ανθρώπους που μας περιμένουν στο σπίτι.

Υ.Γ.1. Κάποιοι σήμερα, θα το δείτε στα σχόλια θα το γυρίσουν σε επιθετικό τόνο. Μην το κάνετε. Όλοι μας έχουμε κάνει μικρές ή μεγάλες τρέλες. Κάποιοι γλίτωσαν και γλιτώσαμε. Κάποιοι όμως όχι. Δεν μας περισσεύει κανένας. Διαφυλάξτε τη ζωή σας.

Η δημοσιότητα που θα δοθεί στο θέμα για λίγες ώρες ή μέρες ας είναι μια καμπάνα να προσέχουμε. Όχι για να γαβγίζουμε ο ένας στον άλλον και να διχαζόμαστε, που αποτελεί το εθνικό μας σπορ, αλλά για να αφυπνιστούμε και αφυπνίσουμε τον κολλητό μας φίλο όταν παίρνει το αμάξι. Να του πούμε πόσο πολύτιμος μας είναι. "Βάλε ζώνη ρε μαλάκα", "βάλε κράνος", "μη τρέχεις" κλπ.


Y.Γ.2. Προσέξτε πολύ! Εδώ δεν παραθέτω, ως Μενέδημος, την κουλτούρα του κάθε Mad Clip, ούτε την μουσική του, ούτε αυτήν τη αηδιαστική κουλτούρα της trap που επί της ουσίας παραθέτει ως ΠΟΛΥΤΙΜΑ αγαθά το υλικά σε τρισμέγιστο βαθμό και ενισχύει την κουλτούρα: ΑΚΡΙΒΑ ΑΜΑΞΙΑ, ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΦΤΑ, ΓΚΟΜΕΝΕΣ, και ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΟ ΘΕΟ κλπ. γιατί με τα μάτια μας έχουμε δει φονιάδες στους δρόμους νοικοκυραίους κυρΠαντελήδες...

Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο και μέχρι 10 sec τον έχω ακούσει. Ήταν διάσημος, πετυχημένος, η απόδειξη ότι αυτό που έκανε πούλαγε. Δυστυχώς όμως η ζωή του κόπηκε με αυτό τον τρόπο. Η Τροχαία θα εξετάσει τις συνθήκες κλπ.
Ήταν ένας νεότατος άνθρωπος, πολύ πετυχημένος σε αυτό που έκανε, τραγουδιστής ή μουσικός και είχε μια ζωή μπροστά του.
Πολύ κρίμα. Πραγματικά πολύ κρίμα.


Ως επίλογο θα σας γράψω (ξανά) αυτό που έχω πει πολλάκις. Ο Μενέδημος, ο αρχαίος αυτός φιλόσοφος, του οποίου έχω πάρει το ψευδώνυμο είχε πει το εξής:
"ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ"

ας ορίσουμε λοιπόν το πρέπει όχι με την καύλα της στιγμής. Ναι να ζούμε, να με ρίσκο, με καύλα, αλλά η υπερβολή μας να είναι με μέτρο, όσο και αν ακούγεται περίεργο.

(Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που να επιθυμεί τον θάνατο.)
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
13 Ιουν 2012
Μηνύματα
5.282
Κριτικές
8
Like
7.315
Πόντοι
2.636
Μου τον είχε βγάλει προτεινόμενο ένα βιντεάκι που χε ανεβάσει, εξηγώντας μια σύλληψη του από αστυνομικούς σε κόντρες που έβαζε...

Είναι κρίμα σε δημόσιους δρόμους να γίνονται τέτοια, το ευτύχημα δεν πήρε κανένα ανθρωπάκο "μαζί" του , αυτός έφυγε τουλάχιστον όπως επέλεξε
 

klarino1

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2010
Μηνύματα
3.172
Κριτικές
3
Like
4.326
Πόντοι
736
Κρίμα , νεότατος και για τα πιτσιρίκια επίσης, ήταν κάτι αντίστοιχο του Παντελίδη( για όσους ακούγαν ελαφρολαϊκά. ) Με τα συστήματα ασφαλείας , ενεργητικής και παθητικής ασφάλειας που είχε αυτό το όχημα απορίας άξιο πώς έχασε την ζωή του μέσα στην πόλη. Προφανώς αν και θα τα πει η τροχαία, μάλλον είχε αναπτύξει ταχύτητα το όριο χ 4 τουλάχιστον φορές ( εντός πόλεως στα περισσότερα σημεία το οριοείναι 50 χλμ)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mpratan

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Δεκ 2019
Μηνύματα
5.830
Κριτικές
21
Like
10.924
Πόντοι
3.346
Ίδια κατάληξη με Παντελίδη. Έπιασε πολλά λεφτά, τα τελευταία χρόνια της ζωής του ήταν τα καλύτερά του και εκεί που είσαι στην κορυφή, ξαφνικά σβήνουν όλα.
 

mmaanos

Σεβαστός
Εγγρ.
23 Αυγ 2019
Μηνύματα
3.460
Like
6.333
Πόντοι
1.056
Κρίμα που ένας νέος άνθρωπος έχασε τη ζωή του (αν και από δικό του λάθος/απερισκεψία). Τουλάχιστον ευτυχώς που δεν πήρε κάποιον άλλον στο λαιμό του.
 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.888
Κριτικές
16
Like
14.709
Πόντοι
6.515
σ αυτη τη παραλιακη χανονται ζωες

τοσο δυσκολο ειναι να χουν 2 - 3 μπλοκα τροχαιους καθε βραδυ να κοβουν κωλους? :think:

αλλα ξεχασα, μονο ο κορωνοιος ειναι επικινδυνος :confused:
 

Ωρίων

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Ιουλ 2019
Μηνύματα
6.891
Κριτικές
2
Like
20.983
Πόντοι
6.236
Δυστυχώς ενώ όλοι ξέρουμε πόσο σπουδαίο είναι να είμαστε στο δρόμο νηφάλιοι και προσεκτικοί (στη θεωρία), στη πράξη έχουμε άμετρητα τροχαία ΠΟΥ ΔΕΝ θα έπρεπε να έχουμε. Συλληπτήρια στους δικούς του ανθρώπους.

Όχι, δεν φταίνε οι δρόμοι "καρμανιόλες" ούτε η κακή στιγμή, ούτε το κοκκαλάκι της νυχτερίδας, ούτε το καντηλάκι που έμελλε να σβήσει, ούτε τίποτα. Ο Θεός, να σας το πω και θεολογικά δεν μας θέλει νεκρούς. Φταίμε εμείς, οι άνθρωποι, που σε μια στιγμή καύλας, σε μια στιγμή ανύψωσης της αδρεναλίνης χάνουμε τη γη κάτω από τα πόδια μας.
(Φυσικά έχουμε και τροχαία ατυχήματα λόγω λανθασμένων χειρισμών και παραβάσεων, στοπ, κόκκινα, προσπεράσεις, μη υπολογισμός κλπ)

Έχουμε κυριολεκτικά γενοκτονία στους δρόμους. Από υπαίτιους και δυστυχώς την πληρώνουν και αναίτιοι!

Δυστυχώς δεν είναι η πρώτη φορά αλλά ούτε και θα είναι η τελευταία . Το γκάζι είναι γλυκό και το αίμα σε νεαρές ηλικίες πού έχουν άγνοια κινδύνου βράζει και δυστυχώς τα αποτελέσματα είναι ολέθρια ?

Ας γίνει μια υπενθύμιση σε όλους τους φίλους του bou, στα μέλη και στους επισκέπτες: Η ζωή μας είναι πολύτιμη. Τουλάχιστον από τη δική μας τη πλευρά ας τη διαφυλάξουμε. Υπάρχουν τόσα προβλήματα ας μην φέρνουμε κι άλλα. Όλοι έχουμε ανθρώπους που μας περιμένουν στο σπίτι.

Υ.Γ.1. Κάποιοι σήμερα, θα το δείτε στα σχόλια θα το γυρίσουν σε επιθετικό τόνο. Μην το κάνετε. Όλοι μας έχουμε κάνει μικρές ή μεγάλες τρέλες. Κάποιοι γλίτωσαν και γλιτώσαμε. Κάποιοι όμως όχι. Δεν μας περισσεύει κανένας. Διαφυλάξτε τη ζωή σας.

Η δημοσιότητα που θα δοθεί στο θέμα για λίγες ώρες ή μέρες ας είναι μια καμπάνα να προσέχουμε. Όχι για να γαβγίζουμε ο ένας στον άλλον και να διχαζόμαστε, που αποτελεί το εθνικό μας σπορ, αλλά για να αφυπνιστούμε και αφυπνίσουμε τον κολλητό μας φίλο όταν παίρνει το αμάξι. Να του πούμε πόσο πολύτιμος μας είναι. "Βάλε ζώνη ρε μαλάκα", "βάλε κράνος", "μη τρέχεις" κλπ.


Y.Γ.2. Προσέξτε πολύ! Εδώ δεν παραθέτω, ως Μενέδημος, την κουλτούρα του κάθε Mad Clip, ούτε την μουσική του, ούτε αυτήν τη αηδιαστική κουλτούρα της trap που επί της ουσίας παραθέτει ως ΠΟΛΥΤΙΜΑ αγαθά το υλικά σε τρισμέγιστο βαθμό και ενισχύει την κουλτούρα: ΑΚΡΙΒΑ ΑΜΑΞΙΑ, ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΦΤΑ, ΓΚΟΜΕΝΕΣ, και ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΟ ΘΕΟ κλπ. γιατί με τα μάτια μας έχουμε δει φονιάδες στους δρόμους νοικοκυραίους κυρΠαντελήδες...

Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο και μέχρι 10 sec τον έχω ακούσει. Ήταν διάσημος, πετυχημένος, η απόδειξη ότι αυτό που έκανε πούλαγε. Δυστυχώς όμως η ζωή του κόπηκε με αυτό τον τρόπο. Η Τροχαία θα εξετάσει τις συνθήκες κλπ.
Ήταν ένας νεότατος άνθρωπος, πολύ πετυχημένος σε αυτό που έκανε, τραγουδιστής ή μουσικός και είχε μια ζωή μπροστά του.
Πολύ κρίμα. Πραγματικά πολύ κρίμα.


Ως επίλογο θα σας γράψω (ξανά) αυτό που έχω πει πολλάκις. Ο Μενέδημος, ο αρχαίος αυτός φιλόσοφος, του οποίου έχω πάρει το ψευδώνυμο είχε πει το εξής:
"ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ"

ας ορίσουμε λοιπόν το πρέπει όχι με την καύλα της στιγμής. Ναι να ζούμε, να με ρίσκο, με καύλα, αλλά η υπερβολή μας να είναι με μέτρο, όσο και αν ακούγεται περίεργο.

(Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που να επιθυμεί τον θάνατο.)
????
 

Gatekeeper

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2015
Μηνύματα
1.899
Like
1.779
Πόντοι
216
Δυστυχώς ενώ όλοι ξέρουμε πόσο σπουδαίο είναι να είμαστε στο δρόμο νηφάλιοι και προσεκτικοί (στη θεωρία), στη πράξη έχουμε άμετρητα τροχαία ΠΟΥ ΔΕΝ θα έπρεπε να έχουμε. Συλληπτήρια στους δικούς του ανθρώπους.

Όχι, δεν φταίνε οι δρόμοι "καρμανιόλες" ούτε η κακή στιγμή, ούτε το κοκκαλάκι της νυχτερίδας, ούτε το καντηλάκι που έμελλε να σβήσει, ούτε τίποτα. Ο Θεός, να σας το πω και θεολογικά δεν μας θέλει νεκρούς. Φταίμε εμείς, οι άνθρωποι, που σε μια στιγμή καύλας, σε μια στιγμή ανύψωσης της αδρεναλίνης χάνουμε τη γη κάτω από τα πόδια μας.
(Φυσικά έχουμε και τροχαία ατυχήματα λόγω λανθασμένων χειρισμών και παραβάσεων, στοπ, κόκκινα, προσπεράσεις, μη υπολογισμός κλπ)

Έχουμε κυριολεκτικά γενοκτονία στους δρόμους. Από υπαίτιους και δυστυχώς την πληρώνουν και αναίτιοι!

Δυστυχώς δεν είναι η πρώτη φορά αλλά ούτε και θα είναι η τελευταία . Το γκάζι είναι γλυκό και το αίμα σε νεαρές ηλικίες πού έχουν άγνοια κινδύνου βράζει και δυστυχώς τα αποτελέσματα είναι ολέθρια ?

Ας γίνει μια υπενθύμιση σε όλους τους φίλους του bou, στα μέλη και στους επισκέπτες: Η ζωή μας είναι πολύτιμη. Τουλάχιστον από τη δική μας τη πλευρά ας τη διαφυλάξουμε. Υπάρχουν τόσα προβλήματα ας μην φέρνουμε κι άλλα. Όλοι έχουμε ανθρώπους που μας περιμένουν στο σπίτι.

Υ.Γ.1. Κάποιοι σήμερα, θα το δείτε στα σχόλια θα το γυρίσουν σε επιθετικό τόνο. Μην το κάνετε. Όλοι μας έχουμε κάνει μικρές ή μεγάλες τρέλες. Κάποιοι γλίτωσαν και γλιτώσαμε. Κάποιοι όμως όχι. Δεν μας περισσεύει κανένας. Διαφυλάξτε τη ζωή σας.

Η δημοσιότητα που θα δοθεί στο θέμα για λίγες ώρες ή μέρες ας είναι μια καμπάνα να προσέχουμε. Όχι για να γαβγίζουμε ο ένας στον άλλον και να διχαζόμαστε, που αποτελεί το εθνικό μας σπορ, αλλά για να αφυπνιστούμε και αφυπνίσουμε τον κολλητό μας φίλο όταν παίρνει το αμάξι. Να του πούμε πόσο πολύτιμος μας είναι. "Βάλε ζώνη ρε μαλάκα", "βάλε κράνος", "μη τρέχεις" κλπ.


Y.Γ.2. Προσέξτε πολύ! Εδώ δεν παραθέτω, ως Μενέδημος, την κουλτούρα του κάθε Mad Clip, ούτε την μουσική του, ούτε αυτήν τη αηδιαστική κουλτούρα της trap που επί της ουσίας παραθέτει ως ΠΟΛΥΤΙΜΑ αγαθά το υλικά σε τρισμέγιστο βαθμό και ενισχύει την κουλτούρα: ΑΚΡΙΒΑ ΑΜΑΞΙΑ, ΠΑΡΑΝΟΜΙΑ, ΤΑΧΥΤΗΤΑ, ΕΥΚΟΛΑ ΛΕΦΤΑ, ΓΚΟΜΕΝΕΣ, και ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΟ ΘΕΟ κλπ. γιατί με τα μάτια μας έχουμε δει φονιάδες στους δρόμους νοικοκυραίους κυρΠαντελήδες...

Δεν τον γνωρίζω τον άνθρωπο και μέχρι 10 sec τον έχω ακούσει. Ήταν διάσημος, πετυχημένος, η απόδειξη ότι αυτό που έκανε πούλαγε. Δυστυχώς όμως η ζωή του κόπηκε με αυτό τον τρόπο. Η Τροχαία θα εξετάσει τις συνθήκες κλπ.
Ήταν ένας νεότατος άνθρωπος, πολύ πετυχημένος σε αυτό που έκανε, τραγουδιστής ή μουσικός και είχε μια ζωή μπροστά του.
Πολύ κρίμα. Πραγματικά πολύ κρίμα.


Ως επίλογο θα σας γράψω (ξανά) αυτό που έχω πει πολλάκις. Ο Μενέδημος, ο αρχαίος αυτός φιλόσοφος, του οποίου έχω πάρει το ψευδώνυμο είχε πει το εξής:
"ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΣΠΟΥΔΑΙΟ ΝΑ ΕΠΙΘΥΜΕΙΣ ΟΣΑ ΠΡΕΠΕΙ"

ας ορίσουμε λοιπόν το πρέπει όχι με την καύλα της στιγμής. Ναι να ζούμε, να με ρίσκο, με καύλα, αλλά η υπερβολή μας να είναι με μέτρο, όσο και αν ακούγεται περίεργο.

(Δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος εδώ μέσα που να επιθυμεί τον θάνατο.)
Τί όμορφο κείμενο. Το χρησιμοποιώ όλο σε παρέθεση μήπως και το διαβάσουν περισσότεροι. Όσο για τον Πέτρο, καλό παράδεισο. Τα υπόλοιπα γράφτηκαν ήδη.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.993
Πόντοι
4.546
Πάλι καλά που υπάρχουν και τέτοια θέματα, να μαθαίνουμε και κανένα όνομα τρέντικο. Καταρχάς συλληπητήρια.

Ούτε ήξερα, ούτε και ξέρω, ποιός είναι ο μαντ κλιπ, σλιν, σλιπ, όπως τους λένε, ούτε και με ενδιαφέρει η σκουδιπομουσική, σκουπιδοτραγουδίστριες/σκουπιδοτραγουδιστές, και τα σκουπιδοριάλιτι. Ακόμα και τις διάσημες ελλεηνίδες που έχουν το δικό τους νήμα, από εδώ διαβάζω τα ονόματα, ούτε ξέρω ποιές είναι, ούτε και μου καίγεται καρφί.
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
Τί όμορφο κείμενο. Το χρησιμοποιώ όλο σε παρέθεση μήπως και το διαβάσουν περισσότεροι. Όσο για τον Πέτρο, καλό παράδεισο. Τα υπόλοιπα γράφτηκαν ήδη.
Σε ευχαριστώ. Πάρτε το κείμενο που έγραψα και αναρτήσετε το όπου θέλετε. Δεν έχω ούτε απαίτηση παράθεσης ούτε αναφοράς πουθενά. Βάλτε το στα σχόλια, βάλτε το facebook, μορφοποίηστε το, πρέπει να είναι μια καμπάνα.
 

nikolakis66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Σεπ 2005
Μηνύματα
1.016
Κριτικές
4
Like
849
Πόντοι
376
δεν θα πω κριμα που πεθανε. θα πω ευτυχως που δεν πηρε και κανενα περαστικο μαζι του. κριμα που κανεις απο τη παρεα που τον ακολουθουσε δεν πηρε τηλεφωνο τη τροχαια να τον σταματησει. οχι για τον ιδιο αλλα για τους αθωους που θα βρεθουν στο δρομο του.τετοιοι ανθρωποι δεν πρεπει να οδηγουν.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.210
Κριτικές
18
Like
19.993
Πόντοι
4.546
δεν θα πω κριμα που πεθανε. θα πω ευτυχως που δεν πηρε και κανενα περαστικο μαζι του. κριμα που κανεις απο τη παρεα που τον ακολουθουσε δεν πηρε τηλεφωνο τη τροχαια να τον σταματησει. οχι για τον ιδιο αλλα για τους αθωους που θα βρεθουν στο δρομο του.τετοιοι ανθρωποι δεν πρεπει να οδηγουν.
Αυτό ακριβώς, ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΟΔΗΓΟΥΝ ΜΕΘΥΣΜΕΝΟΙ.

Μια ζωή από τότε που ξεκίνησα να οδηγώ, δεν πίνω γιατί συνήθως οδηγώ εγώ. Αν θέλω να γίνω λιώμα, παίρνω ταξί ή με παρέα να οδηγεί άλλος.
 
OP
OP
ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

ΜΕΝΕΔΗΜΟΣ

Σπουδαίος
Εγγρ.
10 Μαρ 2014
Μηνύματα
6.457
Κριτικές
2
Like
5.719
Πόντοι
2.356
δεν θα πω κριμα που πεθανε. θα πω ευτυχως που δεν πηρε και κανενα περαστικο μαζι του. κριμα που κανεις απο τη παρεα που τον ακολουθουσε δεν πηρε τηλεφωνο τη τροχαια να τον σταματησει. οχι για τον ιδιο αλλα για τους αθωους που θα βρεθουν στο δρομο του.τετοιοι ανθρωποι δεν πρεπει να οδηγουν.
Κρίμα που πέθανε. Εγώ αυτό λέω. Ακόμα και ο ίδιος ο τραγουδιστής είχε δηλώσει πως "μου αρέσει η ταχύτητα και στα αρχιδια μου". Η ζωή κάθε ανθρώπου έχει αξία. Ακόμα και αν ενσυνείδητα κάνει επικίνδυνες επιλογές.

Φυσικά καταλαβαίνω την εστίαση που κάνεις. Είναι απολύτως εύλογη.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom