Νέα

Σορτσάκια...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα jimmakos1971
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 196
  • Εμφανίσεις 19K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Bluevertigo

Μέλος
Εγγρ.
6 Φεβ 2007
Μηνύματα
393
Like
4
Πόντοι
1
Πως σας φαινεται  :)
Φίλε lefty μου είσαι ιδιαίτερα συμπαθής γιατί είσαι έντιμος και ειλικρινής ως προς τις προθέσεις σου, αλλά τη συγκεκριμένη φωτό δεν έπρεπε να την ποστάρεις. Θα μπορούσε να επιληφθεί κάποιος υπεύθυνος, ίσως κάποιος από αυτούς τους τόσο ευαίσθητους όταν τo ποστ ασκεί κριτική στο site.
 

thanoss

Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2007
Μηνύματα
5.295
Like
17
Πόντοι
66
Fazer600 δεν μου χαλασες καμια ονειρωξη μεινε ησηχος...!!αλλα απο οτι βλεπω συνεχιζεις το βιολι σου και σχολεισαι με καποια συγκεκριμενα ατομα..!!
δεν με καιει και πολλυ...!!αλλα το ονομα μου μην το ξαναναφερεις απο την στιγμη που δεν το ανεφερα εγω 1ος...!!
και αντε τελειωνε σιγα σιγα γιατι το χεις κουρασει το θεμα...!!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
@morganparrot σε λιγο θα μας πει κ το μελλον ο φαζερ.. χορταρεας ο τυπος!  :P

@φαζερ οκ δεν σταματας? βαρεθηκα... σου εδωσα σημασια χθες ιναφ πες κατι αλλο... τα οπισθια μου δεν θα τα δεις οποτε μεγαλα μικρα με ψωμακια ή οχι μην σε απασχολουν... οι εμμονες δεν ειναι καλες λεμεεε

@λιωμας δεν ειχα προθεση να σε πεισω :P
 

Pistonizer

Μέλος
Εγγρ.
6 Ιουν 2007
Μηνύματα
285
Like
2
Πόντοι
1
Γυρνώντας Κυριακή ξημερώματα από παρτάλι ολκής στα Λεγρενά, έπεσα στο συνωστισμό του κλεισίματος των νυκτερινών μαγαζιών της παραλιακής.

Όταν λέμε αρρώστησα (ήμουν ήδη άρρωστος) με αυτά που έβλεπα να περιμένουν για ταξί ήθελα στείλω τη δικιά μου με eject-button, να ανοίξω την πόρτα και να γεμίσω το αμάξι μου με γυναίκες. Ρε σεις, τι παίζει, τόσες και τόσες μόνες και καλές fuckable, όχι μούφα και ΌΛΕΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ με το καυτό αξεσουάρ σορτσάκι. Δηλαδή μανδάμ, ναι να μου το βγάλεις στη φόρα, αλλά όχι να περιμένεις ότι θαμαι και ψύχραιμος.

Είναι είναι είναι αρρώστια καύλα το σορτσάκι το ρημάδι.
 

kifinas

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2006
Μηνύματα
1.422
Like
2
Πόντοι
16
Η τελευταία μεγάλε (αυτή που έχεις και στο desktop σου) πρέπει να μπει και στην ενότητα "Θεϊκοί κώλοι"!!!
αυτή η φωτό είναι μπαλαντέρ, ταιριάζει και στο "μωρά στις παραλίες"  :boobies:
Έχω αρκετές για πολλές ενότητες αλλά βαριέμαι να τις γυρνάω απο RAW
 

Συνημμένα

  • DSC_5990.jpg
    DSC_5990.jpg
    92,7 KB · Εμφανίσεις: 56

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
H αιτια που επαθα ηλιαση σημερα το μεσημερι.Ενας αλλος διπλα σκονταψε και επεσε κατω  :headbang: :headbang: :headbang:
 

Συνημμένα

  • skeit-peiraias.jpg
    skeit-peiraias.jpg
    95,9 KB · Εμφανίσεις: 95

atr7

Μέλος
Εγγρ.
25 Μαΐ 2007
Μηνύματα
222
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
1
H αιτια που επαθα ηλιαση σημερα το μεσημερι.Ενας αλλος διπλα σκονταψε και επεσε κατω  :headbang: :headbang: :headbang:

Αυτή τώρα είναι ντυμένη?
Αν έμπενες ξαφνικά στο δωματιό της και ήταν με το βρακί θα έκανε κίνηση να καλυφθεί???
Γυμνές να γυρνάνε στον δρόμο να μην μπένουν και σε έξοδα να ντύνονται. Α' συχτήρ συφιλιάστικα πάλι!
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Ηταν και μερικοι ακομα με σκειτ εκει πιτσιρικαδες και την χαζευανε και εκεινη εδειχνε να το απολαμβανει.Ειδικα οταν εσκυβε κολαση μιλαμε.Μεχρι και κατι παπουδες ειχαν κατσει και χαζευανε.Μετα σου λεει ...
 

Ryu

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2006
Μηνύματα
2.017
Κριτικές
9
Like
13
Πόντοι
2.007
Αδελφια πριν 1 ωριτσα περιπου πετυχα και εγω στο δρομο 2 πιπινακια 16-17 χρονων πιασμενα χερι-χερι.
Το ενα απο δυο ειχε ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ σωματακι φορουσε ενα εξωπραγματικο σορτσακι. :rockon:
Συνηθως ειμαι ψυχραιμος και μετριοπαθης, αλλα σημερα κυριολεκτικα ΑΡΡΩΣΤΗΣΑ με αυτο το γκομενακι.  :helpplea: :helpplea:

Κριμα που δεν ηταν μαζι μου ο λεφτι ή ο γκανγκαστα να την αποθανατησουν σε φωτογραφια.

Προβλεπεται ενα πολυ καυτο και βασανιστικο καλοκαιρι. :helpplea:

 

boidopoutsa

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2007
Μηνύματα
1.467
Like
5
Πόντοι
16
Αδελφια πριν 1 ωριτσα περιπου πετυχα και εγω στο δρομο 2 πιπινακια 16-17 χρονων πιασμενα χερι-χερι.
Πολλα κοριτσια κυκλοφορουν χερακι - χερακι. Τι να υποδηλωνει αυτο; Λεσβιακη ταση;  :o
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Φίλε καμιά φορά δε θα κρατηθώ και - όοοοχι δε θα βιάσω, - θα πάω να ρίξω ένα δυνατό και σβουρηχτό ΦΑΠΙΔΙ σε κάνα τέτοιο κολαράκι...
 

LEFTY2

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2006
Μηνύματα
3.594
Κριτικές
1
Like
126
Πόντοι
16
Στο παζαρι εχει ωραια πραγματα.Τετοια χαζευεις και σου κλεβουν το πορτοφολι.Σε ενα σημειο που ειχε πολυ κοσμο και κολαγε το συστημα εφαγε χουφτωμα γερο απο εναν τυπο και δεν αντεδρασε καθολου!!
 

Συνημμένα

  • pazari.jpg
    pazari.jpg
    91,2 KB · Εμφανίσεις: 29

lampis12

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2006
Μηνύματα
173
Like
0
Πόντοι
1
ΧΟΥΦΤΩΣΤΕ αδέρφια, χουφτώστε! Αφού δε φοράνε ρούχα να τις ξεβρακώσουμε όπως στα sharking βιντεάκια, πρέπει να τις χουφτώσουμε! Να μη μείνει κωλαράκι χωρίς μάλαξη και λιποδιαλυτικό μασάζ!
 

BiteMeIaMfresH

Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2006
Μηνύματα
8.924
Like
15
Πόντοι
66
Πολλα κοριτσια κυκλοφορουν χερακι - χερακι. Τι να υποδηλωνει αυτο; Λεσβιακη ταση;  :o

χερακι χερακι.. φιλακια φιλακια (στα μαγουλα)... αγκαλιτσες αγκαλιτσες... χουφτωματακια χουφτωματακια... δεν θα αλλαξουν ποτε τα κοριτσακια :2funny:
 

MasterC

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2005
Μηνύματα
429
Like
9
Πόντοι
1
LEFTY2 Μας έκανες τρελη ζημιά !!! τρελό το μωρό...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom