Νέα

Σολωμού 33,7ος,Εξάρχεια

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα pathos gia ta temachia
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 600
  • Εμφανίσεις 159K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Άστο καλύτερα... Πέτρο.

Πέρασα σήμερα. Ήταν παρούσες η Ναταλία και η Άννα.

Η Ναταλία είναι νέα μεταξύ 30-35 με  πλούσιο στήθος, καλό σώμα με καλλίγραμμα πόδια κοντό μαλλάκι καρέ σγουρό ξανθό, μαγουλάκια για τσίμπημα και ελαφρώς αλλήθωρη. Ευχάριστη , ευδιάθετη, δροσερή κοπέλα. Από εμφάνιση είναι ό,τι καλύτερο έχει περάσει από το μαγαζί εκεί.

Την διαλέγω, μπαίνουμε στο δωμάτιο μου λέει με σπαστά ελληνικά ότι κάνει μισή ώρα μόνο μασάζ και για τα υπόλοιπα έρχεται η Άννα για να ολοκληρώσει το πρόγραμμα. Κάνω να φύγω, με βλέπει η Άννα και προσπαθεί να δικαιολογήσει τα πράγματα λέγοντας ότι είναι η πρώτη της μέρα στο μασάζ. Αλλά είχα ξενερώσει ήδη οπότε και αποχώρησα
 
Εγγρ.
25 Δεκ 2014
Μηνύματα
522
Like
191
Πόντοι
6
Άστο καλύτερα... Πέτρο.

Πέρασα σήμερα. Ήταν παρούσες η Ναταλία και η Άννα.

Η Ναταλία είναι νέα μεταξύ 30-35 με  πλούσιο στήθος, καλό σώμα με καλλίγραμμα πόδια κοντό μαλλάκι καρέ σγουρό ξανθό, μαγουλάκια για τσίμπημα και ελαφρώς αλλήθωρη. Ευχάριστη , ευδιάθετη, δροσερή κοπέλα. Από εμφάνιση είναι ό,τι καλύτερο έχει περάσει από το μαγαζί εκεί.

Την διαλέγω, μπαίνουμε στο δωμάτιο μου λέει με σπαστά ελληνικά ότι κάνει μισή ώρα μόνο μασάζ και για τα υπόλοιπα έρχεται η Άννα για να ολοκληρώσει το πρόγραμμα. Κάνω να φύγω, με βλέπει η Άννα και προσπαθεί να δικαιολογήσει τα πράγματα λέγοντας ότι είναι η πρώτη της μέρα στο μασάζ. Αλλά είχα ξενερώσει ήδη οπότε και αποχώρησα

Ελπιζω να μην σε πηρα στο λαιμο μου για την καταδρομικη. Ξενερωσα με αυτο που ειπες. Θα το σκεφτω αν θα περασω. Αν ειναι θα ενημερωσω.
 

Terry Meynolds

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
1.636
Like
346
Πόντοι
36
Όχι δεν με πήρες στο λαιμό σου. Είχα ήδη πάει και μπήκα να γραψω εντυπώσεις όταν είδα το μύνημά σου.
Αν ηταν καποια αλλη μαζί με την καινούρια θα περνούσα.Αλλά αυτή η Άννα πολύ γλυκανάλατη είναι και σπαστικιά και καθε φορά που πας να της πιάσεις τα βυζιά, αρχίζει τα  μη και τα πονάω.
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
...οπότε περιμένουμε από την Χριστίνα να μας πει, πότε θ'αποφασίσει η Ναταλία ότι, τουλάχιστον, πρέπει να μας τον παίζει κιόλας. :upsidedown:
 

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.144
Κριτικές
491
Like
37.517
Πόντοι
41.447
Η Ναταλία είναι νέα μεταξύ 30-35 με  πλούσιο στήθος, καλό σώμα με καλλίγραμμα πόδια κοντό μαλλάκι καρέ σγουρό ξανθό, μαγουλάκια για τσίμπημα [size=20pt]και ελαφρώς αλλήθωρη[/size]. Ευχάριστη , ευδιάθετη, δροσερή κοπέλα. Από εμφάνιση είναι ό,τι καλύτερο έχει περάσει από το μαγαζί εκεί.

:2funny: :2funny: :2funny:
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Όχι δεν με πήρες στο λαιμό σου. Είχα ήδη πάει και μπήκα να γραψω εντυπώσεις όταν είδα το μύνημά σου.
Αν ηταν καποια αλλη μαζί με την καινούρια θα περνούσα.Αλλά αυτή η Άννα πολύ γλυκανάλατη είναι και σπαστικιά και καθε φορά που πας να της πιάσεις τα βυζιά, αρχίζει τα  μη και τα πονάω.
συμφωνω και εγω για αυτο δεν εχω ξανακανει μαζι της. τι εχει και την πονανε ολη την ωρα τα βυζια της εγγυος ειναι :think:
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
και να'ταν και βυζιά...
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Άστο καλύτερα... Πέτρο.

Πέρασα σήμερα. Ήταν παρούσες η Ναταλία και η Άννα.

Η Ναταλία είναι νέα μεταξύ 30-35 με  πλούσιο στήθος, καλό σώμα με καλλίγραμμα πόδια κοντό μαλλάκι καρέ σγουρό ξανθό, μαγουλάκια για τσίμπημα και ελαφρώς αλλήθωρη. Ευχάριστη , ευδιάθετη, δροσερή κοπέλα. Από εμφάνιση είναι ό,τι καλύτερο έχει περάσει από το μαγαζί εκεί.

Την διαλέγω, μπαίνουμε στο δωμάτιο μου λέει με σπαστά ελληνικά ότι κάνει μισή ώρα μόνο μασάζ και για τα υπόλοιπα έρχεται η Άννα για να ολοκληρώσει το πρόγραμμα. Κάνω να φύγω, με βλέπει η Άννα και προσπαθεί να δικαιολογήσει τα πράγματα λέγοντας ότι είναι η πρώτη της μέρα στο μασάζ. Αλλά είχα ξενερώσει ήδη οπότε και αποχώρησα
τελικα αυτη η ναταλια και η λινα στο αλλο μαγαζι πρεπει να ειναι οντως καινουριες στο επαγγελμα αφου και οι δυο ειναι ξενερωτες. :headbang: :headbang: :headbang:
 

SATYROS

Μέλος
Εγγρ.
14 Οκτ 2005
Μηνύματα
352
Like
34
Πόντοι
1
τελικα αυτη η ναταλια και η λινα στο αλλο μαγαζι πρεπει να ειναι οντως καινουριες στο επαγγελμα αφου και οι δυο ειναι ξενερωτες. :headbang: :headbang: :headbang:

Θα μάθουν και θα πάρουν θάρρος σιγά σιγά κι αυτές. Δεν είναι κι εύκολη η δουλειά τους... 
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Κριτικές
34
Like
4.041
Πόντοι
4.365
Θα μάθουν και θα πάρουν θάρρος σιγά σιγά κι αυτές. Δεν είναι κι εύκολη η δουλειά τους... 

Σιγά μαν, μην τα παραλέμε.. Δεν έχουν να λύσουν και το γρίφο του Νας.. Τις πρόλαβε άλλος
 

XOSTIDIS

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Δεκ 2011
Μηνύματα
318
Κριτικές
7
Like
986
Πόντοι
361
Εχω παει 2 φορεσ σολωμου 33 και δε μπορω να καταλαβω πιο κουδουνι πρεπει να χτυπησω.Ασ μου καποιοσ ρε παιδια.
 

Josex

Μέγας
Εγγρ.
17 Δεκ 2008
Μηνύματα
2.070
Κριτικές
34
Like
4.041
Πόντοι
4.365
Εχω παει 2 φορεσ σολωμου 33 και δε μπορω να καταλαβω πιο κουδουνι πρεπει να χτυπησω.Ασ μου καποιοσ ρε παιδια.

Φίλε ένα όνομα του στυλ Χριστίνα Μασάζοβα είναι αν θυμάμαι καλά. Και πας τέρμα ταράτσα
 

Progressive

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
803
Like
134
Πόντοι
6
Το μασαζοβα έχει να κάνει με την τέχνη του μασάζ;
 

glove

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2008
Μηνύματα
536
Like
2
Πόντοι
6
Εχω παει 2 φορεσ σολωμου 33 και δε μπορω να καταλαβω πιο κουδουνι πρεπει να χτυπησω.Ασ μου καποιοσ ρε παιδια.
εχω την εντυπωση πως ειναι το πανω πανω κουδουνι και ειναι μονο του στην σειρα...
 

caravan

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
Θα γίνει το μεσημέρι καταδρομική και θα πέσει η κατάλληλη ενημέρωση.Μονο ποιες ειναι γνωριζει κανεις;
 

koolis

Μέλος
Εγγρ.
29 Αυγ 2015
Μηνύματα
324
Κριτικές
2
Like
178
Πόντοι
1
...η Ναταλία, το τελειώνει τελικά?
 
Εγγρ.
5 Νοε 2005
Μηνύματα
347
Κριτικές
3
Like
66
Πόντοι
1
Άννα & Βερόνικα σήμερα στο μαγαζί.
Όσες φορές πέρασα τελευταία οι ίδιες είναι, τέτοια μονιμότητα ούτε στο δημόσιο  :2funny:
 

caravan

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιουν 2007
Μηνύματα
20
Like
10
Πόντοι
0
ρε παιδες τελικα το κουδουνι τι γραφει?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom