Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Τί να πουν? Ότι σε όλα στούντιο και μπουρδέλα κάνουν γλυφομούνια και ακάποτες πίπες?

Πολλοί κάνουμε ΚΑΙ τα δύο. Όταν προκύπτει κάτι προφανώς ο κόσμος θορυβείται.
 

gero-bisbikis

Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2011
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Επιστημονικά ονομάζεται θεραπεία, από την στιγμή που κάποιος με HIV εφόσον λαμβάνει φαρμακευτική αγωγή δεν παθαίνει AIDS.


εισαι σιγουρος τετοια σας λενε οι γιατροι??? κι αν σας τα λενε, τα λενε για θεμα ψυχολογιας και μονο. Μην γελειομαστε...τα φαρμακα αυτο που κανουν ειναι να καθυστερουν κατα πολυ την εκδηλωση του ιου που παραμενει στον οργανισμο. Οσο για το ιδιο προσδοκιμο ζωης με οροαρνητικο ειναι απλα υποθεσεις απο μελετες των εργαστηριων και τιποτα αλλο. Στην πραξη δεν εχει αποδειχτει τιποτα ακομη.
Το οτι ομως εχει κανει η επιστημη αλματα ειναι γεγονος.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Καλώς. Σε ξέρω και με ξέρεις. Το διευκρίνισες και τέλειωσε το ζήτημα. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα  :)

Για το τελευταίο σχόλιο σου σε καταλαβαίνω αλλά έχω βαρεθεί να κάνω τον δάσκαλο και στον ίδιο μου τον εαυτό. Νόμιζω καταλαβαίνεις τι εννοώ ... ;)

Για το λουλάκι στα άσπρα μαλλιά ούτε που να το σκέφτεσαι !!!  :2funny:

Κάνει τα μαλλιά σε χρώμα κομοδινί  :2funny:
το ότι όλοι έχουμε κάνει μαλακίες είναι δεδομένο.
και το ξέρουμε και τι συζητάμε.
και μεγαλώνοντας μαθαίνουμε αλλά ξανακάνουμε μαλακίες.
το να κάνεις όμως διαρκώς μαλακίες και να λες ε δεν τρέχει τίποτα γιατι ποτέ μεχρι τώρα δεν έπαθες τίποτα είσαι για καρπαζέ

θα το δοκιμάσω το λουλάκι και θα σου πω αποτελέσματα.  :2funny:
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
και γλωσσοφιλα και ελευθερο στοματικο και γλυφομουνι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εχω γραψει και κριτικη

Πάντως είναι τραγικό ..... το ήξερε η γαμημένη παλιοκαριόλα και σε άφηνε να κάνεις όλα αυτά .....  :S

Φαινόταν καλό παιδί έγραψες .....

Μάγκες ΔΕΝ υπάρχει εμπιστοσύνη , ΤΕΛΟΣ.

Τεσπα πιστεύω ότι θα είναι όλα οκ. Κάνε την εξέταση σου και πρόσεχε πολύ από δω και πέρα.  ;)

Άσχετο αλλά τι της βρήκατε;  :think:
 

nikolas54

Νέο Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2006
Μηνύματα
2
Like
0
Πόντοι
0
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΑΥΤΗ Η ΡΩΣΙΔΑ ΕΙΝΑΙ Η ΒΙΚΤΩΡΙΑ ΠΟΥ ΔΟΥΛΕΕΥΕ ΦΩΚΑΙΑΣ ΚΑΙ ΑΧΑΡΝΩΝ??ΣΤΑ ΣΚΑΛΟΠΑΤΙΑ ΠΑΝΩ ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΚΚΙΝΗ ΠΟΡΤΑ??ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ??
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
αυτη απο φωκαιας ηταν καλοκαιρι-φθιν 2010 νομιζω τυπε
η μαρια η φυματικια ηταν αρχες 2000 τυπε

Αυτή από ΦΩκαίας εργαζόταν και στο Αμνέζια, που πλέον δεν υπάρχει, στην πλατεία Βάθης. Φίλος ανώμαλος την είχε πάρει και στα 2 ακάποτα.

 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
Πάντως είναι τραγικό ..... το ήξερε η γαμημένη παλιοκαριόλα και σε άφηνε να κάνεις όλα αυτά .....  :S

Φαινόταν καλό παιδί έγραψες .....

Μάγκες ΔΕΝ υπάρχει εμπιστοσύνη , ΤΕΛΟΣ.

Τεσπα πιστεύω ότι θα είναι όλα οκ. Κάνε την εξέταση σου και πρόσεχε πολύ από δω και πέρα.  ;)

Άσχετο αλλά τι της βρήκατε;  :think:
Τυπε, εισαι Ελληνας απο Αμερικη ή Γερμανια;
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
να ανακοινωνεται ακαποτο γαμησι στο σαλονι τυπε?
ποια ειναι αυτα?
ελα ρε απολυτε τυπε σε  ποιο σαλονι  λεγανε για ακαποτο αυτα ειναι ιστοριεσ για πιτσιρικαδεσ.ερχοταν η τσατσα οταν ησουν στο δωματιο και πεταγε το παραμυθη ακομα και οι τανεσ το ελεγαν θελουμε ακαποτο.εγω τουλαχιστον σε σαλονι ποτε δεν ακουσα κατι τετοιο στο δωματιο ναι
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
δεν είναι τόσο αυτό όσο οτι οι κοπέλες που περνάνε απο γιατρούς και είναι νόμιμες και προσέχουν θα πρέπει να πιέζουν τις αρχές να κάνουν περισσότερους ελέγχους και να απομακρύνουν τις παράνομες ιερόδουλες. Δεν το λέω για να ζητήσω ευθύνες η να κατηγορήσω τα κορίτσια αλλα για να δούμε την δική τους άποψη.
Βασικά εγώ πιστεύω ότι πρέπει να κοπούν τελείως οι ακάποτες πίπες και τα γλυφομούνια. Γιατί και έλεγχοι να γίνονται, δεν μπορείς να είσαι σίγουρος ότι στο μεσοδιάστημα η κοπέλα δεν κόλλησε κάτι. Εκτός αυτού στο φινάλε ΔΕΝ ξέρεις τι κουβαλάει ο κάθε άνθρωπος. Και σκέψουν ότι υπάρχουν και χιλιάδες ίσως που ΔΕΝ γνωρίζουν ότι είναι ασθενείς.
 

Επισκέπτης
και γλωσσοφιλα και ελευθερο στοματικο και γλυφομουνι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εχω γραψει και κριτικη

Φίλε δεν έχεις τίποτα. Και όσοι λένε ότι κόλλησε άντρας από σεξ με γυναίκα χωρίς αυτή να έχει περίοδο, μάλλον λένε ψέματα.

Το θέμα είναι να σοβαρευτούν οι ίδιοι οι οίκοι ανοχής και να σταματήσουν να προσφέρουν ακάποτα τσιμπούκια, ελεύθερα χυσίματα, κώλους κτλ. Πάνω από όλα, αυτά είναι επικίνδυνα για τις ίδιες τις ιερόδουλες. Πρέπει από εδώ και πέρα να υπάρξει αυστηρός έλεγχος στις προσφερόμενες υπηρεσίες!
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
ελα ρε απολυτε τυπε σε  ποιο σαλονι  λεγανε για ακαποτο αυτα ειναι ιστοριεσ για πιτσιρικαδεσ.ερχοταν η τσατσα οταν ησουν στο δωματιο και πεταγε το παραμυθη ακομα και οι τανεσ το ελεγαν θελουμε ακαποτο.εγω τουλαχιστον σε σαλονι ποτε δεν ακουσα κατι τετοιο στο δωματιο ναι
αλλο αυτο ρε τυπε
εγω εννοω να λενε για ακαποτο σαν βασικο προγραμμα
για παρανομα εξτραδακια που λεει και ο λιονταρης στανταρ παιζουν πολλες
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
ελα δικε μου και εσυ τα εχεισ ζησει εισαι γνωστησ χρονια τα βλεπουμε τουλαχιστον  απο το 1990 που ειμαι φανατικοσ ολα γινονταν..........

Τυπε εγω το 1990 ακομα βυζαινα. Δε μου εχει τυχει ποτε παντως να διαφημιζεται ακαποτο γαμησι. Γιατι δε λες τα ονοματα των 5 αυτων σπιτιων?


αυτη απο φωκαιας ηταν καλοκαιρι-φθιν 2010 νομιζω τυπε
η μαρια η φυματικια ηταν αρχες 2000 τυπε

Το 2000 ημουν ακομα ελλεηνιδοπληκτος αγαπουλης, τα μπουρδελα να ξεκινησα πιο μετα  :grin:  το Περγαμου 1 το επισκεπτομουν συχνα παντως τυπε  :priest: 
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
αλλο αυτο ρε τυπε
εγω εννοω να λενε για ακαποτο σαν βασικο προγραμμα
για παρανομα εξτραδακια που λεει και ο λιονταρης στανταρ παιζουν πολλες
αυτα μονο με την κινεζα με τησ γιαλουμπεσ τησ μαυρεσ :grin: :grin:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom