Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Κοιτα τη μαλακισμενη γαμω τη παναγια της ΓΕΛΑΕΙ!!!   :headbang: :headbang:  :headbang:
Και φαινοταν καλη κοπελιτσα...  
1) η παναγία δεν φταίει
2) ελπίζω να αποφάσισες να πας για εξετασούλα ε?
Και μετά κόψε ρε φίλε τις ακάποτες και τα γλυφομούνια
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
α.
το σχόλιο για την αξία δεν πήγαινε σε σένα αλλά στον μόρτη.
β.
δεν αρπάζομαι με κανένα. απλά οι απαντήσεις μου είναι εριστικές.

αυτό που με τρελλαίνει δεν είναι τίποτα. ΜΟΝΟ το να προσπαθεί να κάνει ο χι μαλάκας το άσπρο μαύρο και μάλιστα να επιχειρηματολογεί επί αυτου.

εκεί αρχίζουν τα μπινελίκια. γιατί το άσπρο όσο μαύρο και να του ρίξεις μέχρι ποντικί μποροεί να γίνει όπως πολά αρούρια στην έξω ζωή που κυκλοφοράνε εδώ μέσα και το παίζουν μαγκιά κλανιά
Καλώς. Σε ξέρω και με ξέρεις. Το διευκρίνισες και τέλειωσε το ζήτημα. Δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα  :)

Για το τελευταίο σχόλιο σου σε καταλαβαίνω αλλά έχω βαρεθεί να κάνω τον δάσκαλο και στον ίδιο μου τον εαυτό. Νόμιζω καταλαβαίνεις τι εννοώ ... ;)

Για το λουλάκι στα άσπρα μαλλιά ούτε που να το σκέφτεσαι !!!  :2funny:

Κάνει τα μαλλιά σε χρώμα κομοδινί  :2funny:
 

paiktoura

Ανώτερος
Εγγρ.
16 Σεπ 2006
Μηνύματα
1.283
Κριτικές
29
Like
3.019
Πόντοι
6.495
Ο πορνομετανάστης γιατί δεν έχει τοποθετηθεί ακόμη;
Νομίζω ότι έχει μια υποχρέωση ως συμπατριώτης, έστω και εξ αγχιστείας, της δύστυχης αυτής νέας.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Απο τη μια λες οτι το HIV δεν ειναι τιποτα, δεν πεθαινεις κτλ κτλ και ζεις κανονικα τη ζωη σου και απο την αλλη σ ενοχλει που δημοσιευεται η φωτογραφια μιας που ειχε ειτζ και ηταν ιεροδουλη.

  Αφου δεν ειναι τιποτα τοτε γιατι να μην δημοσιοποιηθει?

Δηλαδη οταν εγω περναω σε μια σχολη και δημοσιευουν το ονομα μου γιατι να μην θυμωνω?

 Τιποτα δεν ειναι το ενα, τιποτα και το αλλο
ακολουθεί και αυτός τη λογική ΛΟΛΑ ΝΑ ΕΝΑ ΜΗΛΟ.
 

ICCAROS

Σπουδαίος
Εγγρ.
20 Δεκ 2010
Μηνύματα
2.551
Κριτικές
200
Like
1.203
Πόντοι
2.310
Κύριοι μου, προβλέπω (1)τους πελάτες να το παίζουν φρόνιμοι εφεξής (και για κάποιο διάστημα έστω), (2) κάθετη πτώση στη σεξοαγορά (ακόμη λιγότερα κουδουνίσματα). Ο κόσμος θα το ρίξει στα ζάρια, και στις εκδρομές τώρα που έφτιαξε ο καιρός. Συμβαίνουν αυτά στα ανθρώπινα οικοσυστήματα.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
πάντως (εκτός και αν μου διέφυγε εμένα) τόσες σελίδες δεν είδα κάποιο σχόλιο απο εκδιδόμενη κοπέλα που να γράφει στο φόρουμ ή απο κάποια εκπρόσωπο στούντιο κ.α. Θα ήταν ενδιαφέρον να δούμε την δική τους άποψη και αν έχουν λάβει οι ίδιες μέτρα για αυτά τα περιστατικά. Άλλωστε είναι ένα θέμα που τις αφορά μιας και ο σημερινός πελάτης μιας ιερόδουλης που έχει και σεξουαλικώς μεταδιδόμενο νόσημα μπορεί να είναι ο δικός τους αυριανός πελάτης.
Τί να πουν? Ότι σε όλα στούντιο και μπουρδέλα κάνουν γλυφομούνια και ακάποτες πίπες?
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
τυπε εγω στην καριερα μου στα μπουρδελα(σαν πελατης) 2 φορες εχω ακουσει για ακαποτο γαμησι στο σαλονι
μια φορα οταν ζουσε η μαρια η φυματικια
και μια φορα εκει στο φωκαιας 22,μια μικρη σε ηλικια που μετα ηταν για λιγο καιρο στο περγαμου 1
μετα εξαφανιστηκε
μαλλον θα  :priest:
δικε μου εγω ξερω  5 σπιτια τουλαχιστον που καναν ακαποτα  μην λεμε ιστοριεσ ειναι γεγονοτα που εμεισ οι  μπουρδελιαρηδεσ τα εχουμε  ζησει
 

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
Απο τη μια λες οτι το HIV δεν ειναι τιποτα, δεν πεθαινεις κτλ κτλ και ζεις κανονικα τη ζωη σου και απο την αλλη σ ενοχλει που δημοσιευεται η φωτογραφια μιας που ειχε ειτζ και ηταν ιεροδουλη.
Αφου δεν ειναι τιποτα τοτε γιατι να μην δημοσιοποιηθει?
Δηλαδη οταν εγω περναω σε μια σχολη και δημοσιευουν το ονομα μου γιατι να μην θυμωνω?
Τιποτα δεν ειναι το ενα, τιποτα και το αλλο
Είπα ότι το HIV αντιμετωπίζεται με την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή και ότι δεν συνδέεται με τον θάνατο.
Δεν είπα ότι το HIV δεν είναι τίποτα.
Καλό θα ήταν να μην παρερμηνεύεις.
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Ναι ρε τυπε αυριο πρωι θα παω, αλλα δεν ανυσηχω, αν κολλουσες ετσι ολος ο πλανητης aids θα ειχε..
Παντως σιγουρα θα ειμαι πολυ πιο προσεκτικος απο δω και περα..
Όχι φίλε.Δεν θα 'χει όλος ο πλανήτης.Γιατί οι περισσότεροι προσέχουν.Τελοσπάντων.Χωρίς άγχος, πήγαινε έτσι για να τελειώνει κι αυτή η ιστορία.
 

duskolieggrafi

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
5.009
Κριτικές
203
Like
5.131
Πόντοι
17.436
τυπε εγω στην καριερα μου στα μπουρδελα(σαν πελατης) 2 φορες εχω ακουσει για ακαποτο γαμησι στο σαλονι
μια φορα οταν ζουσε η μαρια η φυματικια
και μια φορα εκει στο φωκαιας 22,μια μικρη σε ηλικια που μετα ηταν για λιγο καιρο στο περγαμου 1
μετα εξαφανιστηκε
μαλλον θα  :priest:

Τυπε ποτε εγιναν τα σκηνικα που λες? Η Μαρια δεν ηταν παλια πουτανα?


δικε μου εγω ξερω  5 σπιτια τουλαχιστον που καναν ακαποτα  μην λεμε ιστοριεσ ειναι γεγονοτα που εμεισ οι  μπουρδελιαρηδεσ τα εχουμε  ζησει

Τυπε πες ονοματα, ολα στη φορα!
 

aoratos2010

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2010
Μηνύματα
3.189
Like
2
Πόντοι
16
ρώσσικη ρουλέτα παίζεις και συ και η πουτάνα.
είναι όλα μέροε του συστήματος.
αμα θες δε παίζεις. τόσο απλό είναι.
αλλο αυτό και αλλο δεν υπάρχουν κίνδυνοι.
κάθε φορά που βάζεις το πουλάκι σου σε μια Δ.Χ. τρύπα με ή χωρίς καποτα έχεις πιθανότητες για πολλά.
τώρα, Δ.Χ. δεν είναι μόνο η τρύπα που πληρώνεις και το γνωρίζεις. είναι και αυτή που δεν πληρώνεις αλλά δεν το γνωρίζεις.
και εκεί τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα. 

Γάμισε τα τύπε.  :S
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
δικε μου εγω ξερω  5 σπιτια τουλαχιστον που καναν ακαποτα  μην λεμε ιστοριεσ ειναι γεγονοτα που εμεισ οι  μπουρδελιαρηδεσ τα εχουμε  ζησει
να ανακοινωνεται ακαποτο γαμησι στο σαλονι τυπε?
ποια ειναι αυτα?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Είπα ότι το HIV αντιμετωπίζεται με την κατάλληλη φαρμακευτική αγωγή και ότι δεν συνδέεται με τον θάνατο.
Δεν είπα ότι το HIV δεν είναι τίποτα.
Καλό θα ήταν να μην παρερμηνεύεις.
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου εκτός απ'τη δημοσίευση της φωτο της κοπέλας που πιστεύω ότι ναι μεν δεν είναι σωστό, αλλά είναι αναγκαίο λόγω της δουλειάς που έκανε και λόγω ότι σίγουρα δεν δούλεψε μόνο στο Φωκαίας 22.  Έτσι, μπορεί να εξεταστούν και πελάτες της που δεν την πήραν εκεί και χτύπα ξύλο μπορεί να έχουν κι αυτοί κάτι.Δεν γίνεται αλλιώς.
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
και γλωσσοφιλα και ελευθερο στοματικο και γλυφομουνι  :headbang: :headbang: :headbang: :headbang:
εχω γραψει και κριτικη
Τυπε, ξερεις τι σκεφτεται και χαμογελαει...;

Την εκφραση των προσωπων ολων εσας που καναν τους πορνοσταρ στην Φυλης με ακαποτα και γλυφομουνια.
 

tednet

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.522
Like
4
Πόντοι
16
Τυπε ποτε εγιναν τα σκηνικα που λες? Η Μαρια δεν ηταν παλια πουτανα?


Τυπε πες ονοματα, ολα στη φορα!
ελα δικε μου και εσυ τα εχεισ ζησει εισαι γνωστησ χρονια τα βλεπουμε τουλαχιστον  απο το 1990 που ειμαι φανατικοσ ολα γινονταν..........
 

farkeli

Τιμημένος
Εγγρ.
11 Οκτ 2008
Μηνύματα
7.572
Κριτικές
101
Like
204
Πόντοι
1.886
μα παραδεχτηκε οτι το ηξερε απο τη ρωσσια

...
κάθε φορά που βάζεις το πουλάκι σου σε μια Δ.Χ. τρύπα με ή χωρίς καποτα έχεις πιθανότητες για πολλά.
τώρα, Δ.Χ. δεν είναι μόνο η τρύπα που πληρώνεις και το γνωρίζεις. είναι και αυτή που δεν πληρώνεις αλλά δεν το γνωρίζεις.
και εκεί τα πράγματα είναι ακόμα χειρότερα.  

Όσες "κυρίες", κορασίδες, δεσποινίδες και πορνο-κόριτσα γνωρίζουν ότι είναι φορείς του AIDS και συνεχίζουν να κάνουν sex χωρίς προφυλακτικό με άλλους χωρίς να τους ενημερώνουν για αυτό το ζήτημα τότε, πιστεύω, ότι πρέπει να δικασθούν και να καταδικασθούν ως εγκληματίες εκ προμελέτης
 

Dawn

Τιμημένος
Εγγρ.
22 Ιαν 2006
Μηνύματα
6.956
Κριτικές
141
Like
134
Πόντοι
4.215
Τί να πουν? Ότι σε όλα στούντιο και μπουρδέλα κάνουν γλυφομούνια και ακάποτες πίπες?

δεν είναι τόσο αυτό όσο οτι οι κοπέλες που περνάνε απο γιατρούς και είναι νόμιμες και προσέχουν θα πρέπει να πιέζουν τις αρχές να κάνουν περισσότερους ελέγχους και να απομακρύνουν τις παράνομες ιερόδουλες. Δεν το λέω για να ζητήσω ευθύνες η να κατηγορήσω τα κορίτσια αλλα για να δούμε την δική τους άποψη.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom