Νέα

Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα don kihotis
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 7K
  • Εμφανίσεις 557K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

hivaids.gr

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
543
Like
6
Πόντοι
6
Μία απορία.Ο νεαρός που ακούγεται λέει ότι ντρέπεται να πάει στο γιατρό αλλά θα το κάνει, δεν ξέρει σε ποιον να μιλήσει, να το πει, κλπ. Το star δεν το ντράπηκε να το πάρει τηλ. να μιλήσει? Εντω μεταξύ στον τίτλο του ρεπορτάζ λέει ότι πήγε χωρίς προφύλαξη, στη συνέντευξη λέει ότι πήρε προφύλαξη. Περίεργα πράγματα...
Ο νεαρός που ακούγεται κατά πάσα πιθανότητα είναι δημοσιογράφος του Σταρ που μιλάει από το δίπλα γραφείο και το παίζει θύμα και καλά, για να ανέβουνε τα νούμερα της AGB. Απλά πράγματα...
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Αυτο ειναι το θεμα, η οτι περιεφερε τον ιο οπου πηγαινε?
Η κοπελλα ψυχολογικα πρεπει να εχει προβλημα αφου φαινεται να μην αντιλαμβανεται την πραγματικοτητα.
Στις φωτογραφιες εχει χαμογελο λες και θα παει να πολιτευτει.
Ειρωνικη, χεραικακη αυτο μου βγαζει.
Το βλαμμενο κατεστρεψε τη ζωη του και ισως και τις ζωες αλλων.
Αν το ξερε και δεν ελεγε τιποτα εχανε την πιθανοτητα εγκαιρης θεραπειας που θα βελτιωνε το ανοσοποιητικο της συστημα.
Αν τελικα αρρωστησει θα οφειλεται και στο οτι δεν το ανακοινωσε εγκαιρα στους γιατρους. :uglystupid:

Ειναι και αυτο διοτι μερικοι νομιζουν πως μονο η φυλης και το μεταξουργειο ειναι ετσι ενω βιζιτες και σιτυ τουρς η στουντιο ειναι ασφαλη- η και εκτος αγοραιου ερωτα γυναικες.

Ρε μαλακες σε χωρες οπως Ρωσια και ειδικα Ουκρανια το AIDS σισλιζει. Και οι κοπελες γαμιουνται εκει ακαποτα. δλδ πιθανο να εχουν και αλλα σκουλαμεντα.

Για αυτο προσοχη παντου και γενικα. Και η φυλης, τα στουντιο κλπ με ελεγχους και προφυλαξεις απο τη μερια του πελατη, μπορουν να καταστουν ασφαλη σε υψηλο βαθμο.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Ο ορισμός του μαλάκα είσαι εσύ και όλοι όσοι αποφεύγουν το σεξ επειδή φοβούνται το AIDS. Εγώ σίγουρα πάντως δεν είμαι μαλάκας καθώς γαμάω αβέρτα και δεν μαλακίζομαι ποτέ (κυριολεκτικά όμως).

Όσοι δεν μπορούν να καταλάβουν τα στατιστικά και επιμένουν να λένε μαλακίες για αυτά που λέω εγώ ή κάποιοι άλλοι σκεπτόμενοι όπως ο Κώστας Λαδάκης είναι απλά βλάκες. Δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό!
ΡΕ ΗΛΙΘΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ παέι να πει ότι αποφεύγω το αυτοκίνητο ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ και το επιβάλλω σε όλους όσους μπαίνουν στο αυτοκίνητόι μου;

ΚΑΙ Πρόσεχε γαμημένε γιατί το σάιτ ο διαβάζουν και παιδάκια απο το ηθών μην έχεις καμμιά επίσκεψη. ΚΑι τότε να δω τι θα λες πισθάγκωνα σκουπίδι τηε κοινωνίας.

Υ.Γ.
το να θέτεις σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία σκουπιδι είναι ποινικό αδίκημα και ΜΑΛΙΣΤΑ αυτόφωρο.
συνέχισε τώρα.
 

Επισκέπτης
Ας μεινει ειναι καλο παραδειγμα για αποφυγη. Χωρις πλακα το λεω ( για τους αλλους χρηστες αναφερομαι, περιττο να συζητας με αυτο τον καραγκιοζη οτιδηποτε )

Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!



ΡΕ ΗΛΙΘΙΟ ΣΚΟΥΠΙΔΙ παέι να πει ότι αποφεύγω το αυτοκίνητο ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΤΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΩ ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ και το επιβάλλω σε όλους όσους μπαίνουν στο αυτοκίνητόι μου;

ΚΑΙ Πρόσεχε γαμημένε γιατί το σάιτ ο διαβάζουν και παιδάκια απο το ηθών μην έχεις καμμιά επίσκεψη. ΚΑι τότε να δω τι θα λες πισθάγκωνα σκουπίδι τηε κοινωνίας.

Υ.Γ.
το να θέτεις σε κίνδυνο τη δημόσια υγεία σκουπιδι είναι ποινικό αδίκημα και ΜΑΛΙΣΤΑ αυτόφωρο.
συνέχισε τώρα.

Είπα εγώ ότι κακώς τη συλλάβανε ρε καραγκιόζη? Άντε και γαμήσου τώρα!
 

alex71

Ανώτερος
Εγγρ.
5 Σεπ 2010
Μηνύματα
154.466
Κριτικές
1
Like
32.460
Πόντοι
8.006
Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!
Ρε τυπε, ολοι σου λενε οτι λες σαχλαμαρες.
Κι εσυ επιμενεις.
Τι στον πουτσο παριστανεις τελος παντων δηλαδη?
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!

1/2000 πιθανοτητες να πεθανεις ειναι λιγο η πολυ?
 

KD

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαρ 2011
Μηνύματα
1.127
Κριτικές
3
Like
13
Πόντοι
16
Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!
Κάνε τον κόπο αν θες να μπεις στη σελίδα hivaids.gr όπου υπάρχουν τα κρούσματα του aids στην Ελλάδα για το 2011 και τα προηγούμενα χρόνια.Εχει αναλυτικά, πόσοι ομοφυλόφιλοι, ναρκομανείς, ετεροφυλόφιλοι, κλπκλπ. 1000 νέα κρούσματα συνολικά για το 2011. Και πόσοι άλλοι έχουν και δεν το ξέρουν...Μάλλον αυτοί στον ύπνο τους το κόλλησαν...
 

true-grit

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2012
Μηνύματα
28
Like
0
Πόντοι
0
Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!



Είπα εγώ ότι κακώς τη συλλάβανε ρε καραγκιόζη? Άντε και γαμήσου τώρα!
Φίλε μη τα λές και παραέξω αυτά για το καλό σου δηλαδή όχι τίποτε άλλο... Με κάτι τέτοιες μαλακίες γαμηθήκαμε σα κοινωνία...Τώρα θα μας θερίσουν και οι αρρώστιες...jet
 

streetwalker

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2007
Μηνύματα
8.757
Κριτικές
3
Like
201
Πόντοι
66
Στην Ρωσία, το ποσοστό οροθετικών είναι περίπου 0.3 % του γενικού πληθυσμού, δηλαδή 50% περισσότερο από την Ελλάδα (0,2), αλλά και 50% κάτω από τις ΗΠΑ (0,6). Η Ουκρανία όντως έχει θέμα μιας και είναι στο 1,6%.
Βέβαια υπάρχουν και χώρες όπως το Πακιστάν (0,1%) ή η Ινδονησία (0,2%) που έχουν εξαιρετικά χαμηλά ποσοστά και ανάθεμα αν χρησιμοποιούν εκεί προφυλάξεις (στην Ινδονησία γαμάνε μέχρι και μαϊμούδες).
 

Rythm

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Ιουλ 2008
Μηνύματα
11.713
Like
0
Πόντοι
166
Καραγκιόζης είσαι και φαίνεσαι ρε πανίβλακα!

Που μου βγάλατε το θέμα με τίτλο "Σοκ: Ρωσίδα 21 ετών με Aids σκορπά το θάνατο".

Ποιος πέθανε βρε μαλάκα και ποιος κόλλησε? Έχει αποδειχτεί κάτι ως τώρα?

1 στις 2000 είναι οι πιθανότητες με ακάποτο σεξ.

Παλιομαλάκα!



Είπα εγώ ότι κακώς τη συλλάβανε ρε καραγκιόζη? Άντε και γαμήσου τώρα!


Εχεις κανει καποιο συμβολαιο οτι εσυ η η γκομενα σου η η γυναικα σου δεν θα ειστε αυτη η 1 στις 2000 πιθανοτητες?????
 

vaglis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
23 Σεπ 2008
Μηνύματα
2.752
Κριτικές
41
Like
20
Πόντοι
616
Ειναι και αυτο διοτι μερικοι νομιζουν πως μονο η φυλης και το μεταξουργειο ειναι ετσι ενω βιζιτες και σιτυ τουρς η στουντιο ειναι ασφαλη- η και εκτος αγοραιου ερωτα γυναικες.

Για αυτο προσοχη παντου και γενικα. Και η φυλης, τα στουντιο κλπ με ελεγχους και προφυλαξεις απο τη μερια του πελατη, μπορουν να καταστουν ασφαλη σε υψηλο βαθμο.
Υποτιθεται οτι μαγαζια με 5πλασια τιμη απο το μεταξουργειο προσεχουν τη καθαριοτητα, την υγειηνη και την ασφαλεια των κοριτσιων και των πελατων. Αλλιως να εχουν ολα 10 ευρω. Πως σου φαινεται?
Αλλα εδω φταιει η πολιτεια που δεν κανει εναν ελεγχο της προκοπης. Τελικα ασφαλεια δεν υπαρχει πουθενα και αυτο ισως γινει η αρχη για να γκρεμιστει ο μυθος των ακριβων μαγαζιων που δεν ειναι σε θεση να προσφερουν τα στοιχειωδη. Εννοειται πως οποιος εχει μυαλο στο κεφαλι του παιρνει προφυλαξεις. Το να κανεις σεξ με αποδεδειγμενο φορεα του ιου ομως ειναι εμπειρια που σου στοιχειωνει το μυαλο...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
αντισθένη-ιππότη μαζέψτε τον γιατί διαβάζουν πολλοί και δε θέλει πολύ με κάτι ΤΕΤΟΙΟΥΣ μαλάκες να [size=18pt]ξανα[/size]-γίνει το κακό.
 

axaxouxas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2007
Μηνύματα
21.957
Κριτικές
2
Like
8
Πόντοι
366
Πολύ σωστός. Tα γελοία site που έγραψαν ότι 3 μολύνθηκαν προφανώς μπερδεύτηκαν με τα 3 άτομα που άρχισαν την προληπτική αγωγή 1-2 μέρες μετά τη συνεύρεση μαζί της.

Το πιο πιθανό είναι ότι κανείς δεν έχει κολλήσει, ούτε αυτοί που τη γάμησαν ακάποτα.

Επαναλαμβάνω: H πιθανότητα να κολλήσει κάποιος HIV αν γαμήσει χωρίς καπότα γυναίκα φορέα ειναι 1 στις 2000. Μιλάμε για επίσημα στατιστικά.
ΡΕ μαλακα μην ποσταρεις τετοιες μαλακιες .....

Διαβαζουν και νεα παλικαρια που πιθανον δεν ξερουν πολλα πολλα και πιθανοτατα να παρασυρθουν .....

Κοψε πια αυτη τη μαλακια ..... ΕΛΕΟΣ δηλαδη !!!!!
 

Chevalier Fidèle

Τιμημένος
Εγγρ.
1 Ιαν 2007
Μηνύματα
21.619
Κριτικές
1
Like
302
Πόντοι
386
Στην Ρωσία, το ποσοστό οροθετικών είναι περίπου 0.3 % του γενικού πληθυσμού, δηλαδή 50% περισσότερο από την Ελλάδα (0,2), αλλά και 50% κάτω από τις ΗΠΑ (0,6). Η Ουκρανία όντως έχει θέμα μιας και είναι στο 1,6%.
Βέβαια υπάρχουν και χώρες όπως το Πακιστάν (0,1%) ή η Ινδονησία (0,2%) που έχουν εξαιρετικά χαμηλά ποσοστά και ανάθεμα αν χρησιμοποιούν εκεί προφυλάξεις (στην Ινδονησία γαμάνε μέχρι και μαϊμούδες).

Ναι αλλα γαμιουνται ακαποτα και κουβαλανε και αλλες αρρωστιες. Kαι οταν μιλαμε για θανατηφορες ασθενεις τετοια ποσοστα δεν ειναι μικρα... Δε μιλαμε για κρυολογημα η σπυρακια.
 

apolyto_arseniko

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Μαρ 2008
Μηνύματα
77.482
Like
196
Πόντοι
866
Εχεις κανει καποιο συμβολαιο οτι εσυ η η γκομενα σου η η γυναικα σου δεν θα ειστε αυτη η 1 στις 2000 πιθανοτητες?????
Devil__s_Contract_by_liiga.jpg
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom