Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

bourdeliaris82

Ανώτερος
Εγγρ.
22 Οκτ 2011
Μηνύματα
6.634
Κριτικές
57
Like
6.817
Πόντοι
5.406
Επειδή δείχνεις πορωμένος μαζί της, δεν θα κάνω ανάλυση.. Θα πω απλά αυτό.. Όταν έκανε παρέα με τον Δ.Π, είχα αρκετές πληροφορίες εκ των έσω.. Το κόβω εδώ.
Αδελφέ δώσε κουτσομπολιό στο λαό, έσω και με pm!!!!Ενημέρωσε μας!
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Επειδή δείχνεις πορωμένος μαζί της, δεν θα κάνω ανάλυση.. Θα πω απλά αυτό.. Όταν έκανε παρέα με τον Δ.Π, είχα αρκετές πληροφορίες εκ των έσω.. Το κόβω εδώ.
Υπάρχουν πολλοί ρουφ, δεν μπορώ να πω παραπάνω πράγματα.
Δεν έχει σημασία δεν έχει εάν είμαι φαν ή όχι. Έτσι και αλλιώς, εμφάνιση κρίνω δεν την ξέρω και προσωπικά

Αλλα το έργο που παιζεις είναι κλασικό. Μπαίνει κάποιος στο ίντερνετ ισχυρίζεται πράγματα που μονό αυτός και ένας φίλος από το χωριό ξέρει και το παίζει ιστορίας
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
Δεν έχει σημασία δεν έχει εάν είμαι φαν ή όχι. Έτσι και αλλιώς, εμφάνιση κρίνω δεν την ξέρω και προσωπικά

Αλλα το έργο που παιζεις είναι κλασικό. Μπαίνει κάποιος στο ίντερνετ ισχυρίζεται πράγματα που μονό αυτός και ένας φίλος από το χωριό ξέρει και το παίζει ιστορίας
Πίστευε εσύ ότι θες, εγώ σε αυτούς που θέλω, λέω αυτά που πρέπει. Και επειδή πολλά είπα, @antisthenis αν γίνεται σβήσε τα τελευταία σχόλια εδώ.
 

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.149
Like
3.695
Πόντοι
456
Υπάρχουν πολλές γαμιόλες "τύπου Φυρού" οι οποίες πριν νοικοκυρευτουν κάνανε βίζιτες του χιλιάρικου Στας Αθήνας και τριχιλιαρα σε Μύκονο. Εδώ τα καριολακια του Insta ζητάνε 500ρικα λες και είναι 50ευρα!
 

Manimal

Ανώτατος
Εγγρ.
9 Φεβ 2020
Μηνύματα
21.283
Κριτικές
7
Like
38.172
Πόντοι
10.411
StxBP.gif
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.690
Πόντοι
9.931
Δεν έχει σημασία δεν έχει εάν είμαι φαν ή όχι. Έτσι και αλλιώς, εμφάνιση κρίνω δεν την ξέρω και προσωπικά

Αλλα το έργο που παιζεις είναι κλασικό. Μπαίνει κάποιος στο ίντερνετ ισχυρίζεται πράγματα που μονό αυτός και ένας φίλος από το χωριό ξέρει και το παίζει ιστορίας
Δηλαδη ρε τυπε εσυ θες να σου φέρει αποδείξεις οτι έπαιρνε 5Κ για να τον πιστεψεις;; Γινονται αυτα; Δικαιωμα σου να μην τον πιστεύεις αλλα οχι και να απαξιώνεις τον τυπο που τον έγραψε...
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306

BisexualWannabe

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2023
Μηνύματα
1.149
Like
3.695
Πόντοι
456
Δεν έχει σημασία δεν έχει εάν είμαι φαν ή όχι. Έτσι και αλλιώς, εμφάνιση κρίνω δεν την ξέρω και προσωπικά

Αλλα το έργο που παιζεις είναι κλασικό. Μπαίνει κάποιος στο ίντερνετ ισχυρίζεται πράγματα που μονό αυτός και ένας φίλος από το χωριό ξέρει και το παίζει ιστορίας
Τύπε έχεις την εντύπωση ότι αυτές οι καριόλες θα λέγανε όχι σε χιλιάρικα για μια βραδιά??? Εδώ ο Κοψιαλης που την γκαστρωσε, την βγάζει φορά παρτίδα βυζάρες, κωλάρα, σχεδόν τη διαφημίζει και το παίζει δήθεν "άνετος" ενώ αν το προσέξεις "τον ζώνουν τα φίδια" και ξέρει σίγουρα ότι αργά η σύντομα θα του γαμηθεί η καβλιάρα!
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Δηλαδη ρε τυπε εσυ θες να σου φέρει αποδείξεις οτι έπαιρνε 5Κ για να τον πιστεψεις;; Γινονται αυτα; Δικαιωμα σου να μην τον πιστεύεις αλλα οχι και να απαξιώνεις τον τυπο που τον έγραψε...

μου κάνεις πλάκα? το 90% εδώ μέσα τα ίδια ισχυρίζονται για οποία τους έχει γυαλίσει.

Να πω ότι ήσουν και νέος στο site, εάν και γενικότερα είναι φαινόμενο στο ίντερνετ αυτό

Και ναι τις αερολογίες θα τις απαξιώνω, φίλε!
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
Δηλαδη ρε τυπε εσυ θες να σου φέρει αποδείξεις οτι έπαιρνε 5Κ για να τον πιστεψεις;; Γινονται αυτα; Δικαιωμα σου να μην τον πιστεύεις αλλα οχι και να απαξιώνεις τον τυπο που τον έγραψε...
Κάτσε να γυρίσω φορτωμένος και θα σε βγάλω έξω να δεις πράγματα από κοντά. Είσαι και νοτίων προαστίων, οπότε είσαι δικός μου!
 

Anemodoura

Ανώτερος
Εγγρ.
19 Δεκ 2007
Μηνύματα
15.222
Like
34.690
Πόντοι
9.931
μου κάνεις πλάκα? το 90% εδώ μέσα τα ίδια ισχυρίζονται για οποία τους έχει γυαλίσει.

Να πω ότι ήσουν και νέος στο site, εάν και γενικότερα είναι φαινόμενο στο ίντερνετ αυτό

Και ναι τις αερολογίες θα τις απαξιώνω, φίλε!
Εντάξει ρε τυπε απο εδω και περα θα καταθέτουμε αποδείξεις για οτι γράφουμε στο Bourdela και θα τις γράφουμε στα πρακτικά.
 

olotyxeros

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Δεκ 2011
Μηνύματα
1.384
Κριτικές
22
Like
2.220
Πόντοι
1.796
μου κάνεις πλάκα? το 90% εδώ μέσα τα ίδια ισχυρίζονται για οποία τους έχει γυαλίσει.

Να πω ότι ήσουν και νέος στο site, εάν και γενικότερα είναι φαινόμενο στο ίντερνετ αυτό

Και ναι τις αερολογίες θα τις απαξιώνω, φίλε!
Όπως σου είπα, πίστευε ότι θες. Αυτοί που πρέπει τους έχω δώσει πράγματα που άλλοι ονειρεύονται εδώ μέσα..
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Εντάξει ρε τυπε απο εδω και περα θα καταθέτουμε αποδείξεις για οτι γράφουμε στο Bourdela και θα τις γράφουμε στα πρακτικά.

ΟΚ τότε και γη είναι επίπεδη και δεν θέλω αντιρρήσεις για αυτό λολ

Άλλες φορές, που κράζεις ακριβως αυτά που κράζω τώρα είναι κάλα, άλλα επειδή μάλλον είναι "φίλος" ο τύπος τώρα υποστηρίζεις
 

james tiberius kirk

Σπουδαίος
Εγγρ.
4 Φεβ 2013
Μηνύματα
4.954
Κριτικές
5
Like
8.054
Πόντοι
2.306
Τύπε έχεις την εντύπωση ότι αυτές οι καριόλες θα λέγανε όχι σε χιλιάρικα για μια βραδιά??? Εδώ ο Κοψιαλης που την γκαστρωσε, την βγάζει φορά παρτίδα βυζάρες, κωλάρα, σχεδόν τη διαφημίζει και το παίζει δήθεν "άνετος" ενώ αν το προσέξεις "τον ζώνουν τα φίδια" και ξέρει σίγουρα ότι αργά η σύντομα θα του γαμηθεί η καβλιάρα!
Και το παιδί ποιος θα το κρατήσει την ώρα που θα γαμιέται τύπε;;
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.206
Πόντοι
1.056
Τύπε έχεις την εντύπωση ότι αυτές οι καριόλες θα λέγανε όχι σε χιλιάρικα για μια βραδιά??? Εδώ ο Κοψιαλης που την γκαστρωσε, την βγάζει φορά παρτίδα βυζάρες, κωλάρα, σχεδόν τη διαφημίζει και το παίζει δήθεν "άνετος" ενώ αν το προσέξεις "τον ζώνουν τα φίδια" και ξέρει σίγουρα ότι αργά η σύντομα θα του γαμηθεί η καβλιάρα!

Φίλε, δεν την ξέρω προσωπικά, ας κάνει ότι θέλει η τύπισσα.
Δικαίωμα της

Έχω πρόβλημα όταν λέει ο καθένας την παπάρια του και θέλει να την περάσει έως αλήθεια γιατί το ξέρει από έναν φίλο του ψαγμένο και δεν συμμαζεύεται η φαση
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom