Νέα

Σοφία Φυρού

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα easyrider77
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 4K
  • Εμφανίσεις 3M
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 26 άτομα (2 μέλη και 24 επισκέπτες)
Εγγρ.
31 Μαρ 2014
Μηνύματα
691
Like
1.553
Πόντοι
206
Για μένα η τύπισσα είναι η τοπ ψευτοσελεμπριτυ από όσες έχουν ποσταριστει εδώ μέσα.Τα έχει όλα μα όλα τελεια
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
μα ναι, ρε μάγκες, ακούγεται πολύ viable τρόπος να ζεις αυτά που λέτε
να κυνηγάει την γυναικά του(ή οτι του είναι) απο πισω ολοι μερα
ουτε πρόβατο να ήταν η τύπισσα λολ
:confused: :confused: :confused:

Στην τελικη οποίος/οποία θέλει να κανει την μαλακιά θα βρει τον τρόπο να την κανει
εγω αυτο ξερω
Σκέψου μυστη μου όμως να θέλει να γαμησει κ γαμησι ξεφτίλισμα τη γυναίκα σου η μισή Ελλάδα κ όλο το μπου . Φαντάζομαι ξέρει κ αυτός τη Ψολα έχει φοβάται κιόλας, δεν είναι και δύσκολο κάθε μέρα θεωρώ γίνονται απόπειρες από καβαλάρηδες να σκίσουν το Σοφακι , βγαίνει κ αυτή με τις βυζαρες έξω κ τη κωλαρα κάθε μέρα στα σοσιαλ, προσφέρει μαλακια απλόχερα, όποτε ο Κοψ το έχει στάνταρ μικρόβιο στο μυαλό του ότι θ αρπάξει καμία πουτσα η Σοφία άρα ότι μαρκάρισμα μπορεί κάνει
 

Ilbi

Σπουδαίος
Εγγρ.
12 Απρ 2022
Μηνύματα
2.478
Like
16.869
Πόντοι
2.256
2972CE8F-D4EF-4F47-B9BB-14F520961C96.jpeg
Καυλομουνο!
 

JizzedToThis

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Ιουν 2020
Μηνύματα
2.610
Like
9.202
Πόντοι
1.056
Σκέψου μυστη μου όμως να θέλει να γαμησει κ γαμησι ξεφτίλισμα τη γυναίκα σου η μισή Ελλάδα κ όλο το μπου . Φαντάζομαι ξέρει κ αυτός τη Ψολα έχει φοβάται κιόλας, δεν είναι και δύσκολο κάθε μέρα θεωρώ γίνονται απόπειρες από καβαλάρηδες να σκίσουν το Σοφακι , βγαίνει κ αυτή με τις βυζαρες έξω κ τη κωλαρα κάθε μέρα στα σοσιαλ, προσφέρει μαλακια απλόχερα, όποτε ο Κοψ το έχει στάνταρ μικρόβιο στο μυαλό του ότι θ αρπάξει καμία πουτσα η Σοφία άρα ότι μαρκάρισμα μπορεί κάνει

Ελπίζω να κάνεις πλάκα, άμα είναι όντως έτσι και φοβάται τόσο άπλα χωρίζεις, δεν βγαίνει ζωή έτσι πέρα για κανένα λόγο, αδερφέ!
Ποσο μαλλον αμα εχεις και παιδι στην μεση
:2funny: :2funny: :2funny:

Ότι και κάνει κάνεις άμα ο άλλος/άλλη θέλει να κάνει την μαλακία του, θα βρει τον τρόπο.
Το είπα και στο πρώτο ποστ μου
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Ελπίζω να κάνεις πλάκα, άμα είναι όντως έτσι και φοβάται τόσο άπλα χωρίζεις, δεν βγαίνει ζωή έτσι πέρα για κανένα λόγο, αδερφέ!
Ποσο μαλλον αμα εχεις και παιδι στην μεση
:2funny: :2funny: :2funny:

Ότι και κάνει κάνεις άμα ο άλλος/άλλη θέλει να κάνει την μαλακία του, θα βρει τον τρόπο.
Το είπα και στο πρώτο ποστ μου
Συμφωνώ 1000% άμα θέλει ν γίνει μαλακια γίνεται κ μέσα σε μπουκάλι με το καπάκι που λέμε. Τώρα για Κοψ δε ξέρω ρε σύ καλαμπούρι κάνουμε
 

Backpacker

Ανώτερος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2008
Μηνύματα
977
Κριτικές
18
Like
3.494
Πόντοι
5.585
Σκέψου μυστη μου όμως να θέλει να γαμησει κ γαμησι ξεφτίλισμα τη γυναίκα σου η μισή Ελλάδα κ όλο το μπου . Φαντάζομαι ξέρει κ αυτός τη Ψολα έχει φοβάται κιόλας, δεν είναι και δύσκολο κάθε μέρα θεωρώ γίνονται απόπειρες από καβαλάρηδες να σκίσουν το Σοφακι , βγαίνει κ αυτή με τις βυζαρες έξω κ τη κωλαρα κάθε μέρα στα σοσιαλ, προσφέρει μαλακια απλόχερα, όποτε ο Κοψ το έχει στάνταρ μικρόβιο στο μυαλό του ότι θ αρπάξει καμία πουτσα η Σοφία άρα ότι μαρκάρισμα μπορεί κάνει
Ρε φίλε εδώ η κάθε ανθυπομέτρια παντρεμένη μπορεί να ξενογαμηθεί. Όσες πιθανότητες έχει να στα φορέσει η Λίτσα που δουλεύει σερβιτόρα ή η Ελένη που δουλεύει δασκάλα στο σχολείο άλλες τόσες έχει να στα φορέσει και η υπερμουνάρα η Φύρου.
Μη σου πω οι άλλες έχουν και περισσότερα απωθημένα και θα μουσκεύει πιο εύκολα το νιμού τους αν δουν κάνα γυαλιστερό αμαξάκι ή κάναν τυπά με ταξιδεμένο προφίλ στο ίνστα.

Αν ζεις με τέτοιες σκέψεις πας για τρελάδικο ή για έλκος στομάχου.

Τέλοςδεν θέλω να σε σοκάρω αλλα για να πηδάς και πόσο μάλλον να γκαστρώνεις γυναίκα επιπέδου Φύρου έχεις αυτοπεποίθηση στα ταβάνια και δεν σκέφτεσαι "Αμαν μη μου τα φορέσει" αλλά σκέφτεσαι "Τι αρχίδια έχω ο πούστης και μου τα γλείφει τέτοια νάρα" και έχεις στην ουρά άλλες 100 που θέλουν να στα γλείψουν.
 

FRANK63

Σεβαστός
Εγγρ.
27 Φεβ 2016
Μηνύματα
3.222
Κριτικές
9
Like
5.037
Πόντοι
1.436
Ρε φίλε εδώ η κάθε ανθυπομέτρια παντρεμένη μπορεί να ξενογαμηθεί. Όσες πιθανότητες έχει να στα φορέσει η Λίτσα που δουλεύει σερβιτόρα ή η Ελένη που δουλεύει δασκάλα στο σχολείο άλλες τόσες έχει να στα φορέσει και η υπερμουνάρα η Φύρου.
Μη σου πω οι άλλες έχουν και περισσότερα απωθημένα και θα μουσκεύει πιο εύκολα το νιμού τους αν δουν κάνα γυαλιστερό αμαξάκι ή κάναν τυπά με ταξιδεμένο προφίλ στο ίνστα.

Αν ζεις με τέτοιες σκέψεις πας για τρελάδικο ή για έλκος στομάχου.

Τέλοςδεν θέλω να σε σοκάρω αλλα για να πηδάς και πόσο μάλλον να γκαστρώνεις γυναίκα επιπέδου Φύρου έχεις αυτοπεποίθηση στα ταβάνια και δεν σκέφτεσαι "Αμαν μη μου τα φορέσει" αλλά σκέφτεσαι "Τι αρχίδια έχω ο πούστης και μου τα γλείφει τέτοια νάρα" και έχεις στην ουρά άλλες 100 που θέλουν να στα γλείψουν.
και ολα αυτα ο μαλακοπυτουρας?ΩΡΑΙΑ!!!!!!!!!!!
 

REGGAS

Μέγας
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.528
Like
14.061
Πόντοι
3.506
Ρε φίλε εδώ η κάθε ανθυπομέτρια παντρεμένη μπορεί να ξενογαμηθεί. Όσες πιθανότητες έχει να στα φορέσει η Λίτσα που δουλεύει σερβιτόρα ή η Ελένη που δουλεύει δασκάλα στο σχολείο άλλες τόσες έχει να στα φορέσει και η υπερμουνάρα η Φύρου.
Μη σου πω οι άλλες έχουν και περισσότερα απωθημένα και θα μουσκεύει πιο εύκολα το νιμού τους αν δουν κάνα γυαλιστερό αμαξάκι ή κάναν τυπά με ταξιδεμένο προφίλ στο ίνστα.

Αν ζεις με τέτοιες σκέψεις πας για τρελάδικο ή για έλκος στομάχου.

Τέλοςδεν θέλω να σε σοκάρω αλλα για να πηδάς και πόσο μάλλον να γκαστρώνεις γυναίκα επιπέδου Φύρου έχεις αυτοπεποίθηση στα ταβάνια και δεν σκέφτεσαι "Αμαν μη μου τα φορέσει" αλλά σκέφτεσαι "Τι αρχίδια έχω ο πούστης και μου τα γλείφει τέτοια νάρα" και έχεις στην ουρά άλλες 100 που θέλουν να στα γλείψουν.

Τυπε το κερατο ειναι παντα κερατο.
Αλλα αν ειναι να στα φορεσει καποια ας ειναι τουλαχιστον μουναρα.
Να ανεχεσαι την ανθυπομετρια και να στα φορεσει κιολας παει πολυ!
 

Talibanakos44

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Δεκ 2015
Μηνύματα
956
Κριτικές
10
Like
3.418
Πόντοι
736
Ρε φίλε εδώ η κάθε ανθυπομέτρια παντρεμένη μπορεί να ξενογαμηθεί. Όσες πιθανότητες έχει να στα φορέσει η Λίτσα που δουλεύει σερβιτόρα ή η Ελένη που δουλεύει δασκάλα στο σχολείο άλλες τόσες έχει να στα φορέσει και η υπερμουνάρα η Φύρου.
Μη σου πω οι άλλες έχουν και περισσότερα απωθημένα και θα μουσκεύει πιο εύκολα το νιμού τους αν δουν κάνα γυαλιστερό αμαξάκι ή κάναν τυπά με ταξιδεμένο προφίλ στο ίνστα.

Αν ζεις με τέτοιες σκέψεις πας για τρελάδικο ή για έλκος στομάχου.

Τέλοςδεν θέλω να σε σοκάρω αλλα για να πηδάς και πόσο μάλλον να γκαστρώνεις γυναίκα επιπέδου Φύρου έχεις αυτοπεποίθηση στα ταβάνια και δεν σκέφτεσαι "Αμαν μη μου τα φορέσει" αλλά σκέφτεσαι "Τι αρχίδια έχω ο πούστης και μου τα γλείφει τέτοια νάρα" και έχεις στην ουρά άλλες 100 που θέλουν να στα γλείψουν.
Ναι ρε σύ καζούρα κάνουμε. Νταξει μουναρα η Σοφία ναι υπάρχουν χιλιάδες καλύτερες κ χιλιάδες ιδιες, δεν εξετάζουμε αυτό , θεωρώ ότι ο καθένας που δεν έχει σπασμένα δόντια η βρώμικος η τρακαρισμένος με νταλίκα μπορεί ν έχει αντίστοιχα μουνια, αυτοπεποίθηση κάποιος έχει κ αν γαμαει κ χοντρές ξέρω γώ όλη την ώρα δε μ λέει κάτι . Εδώ υπάρχουν τύποι που έχουν μουναρες γυναίκες κ γκόμενες κ γαμάνε πουτανες χειρότερες από τις γυναίκες τους , ο Κοψ κ κάθε Κοψ ίσως βαρεθεί τη κάθε Σοφία, και το καλύτερο μουνι κάποιος κάπου το έχει βαρεθεί έτσι . Τώρα προφανώς δε γνωρίζω εάν την έχει στο νου του ο Κοψιαλης μη του γαμηθει γιατί όπως είπαμε άμα θέλει κατεβαίνει γι ψωμί στο φούρνο κ γαμιεται με το φούρναρη. Τώρα εγώ προσωπικά δε θεωρώ ότι είναι κ ότι καλύτερο να ξέρεις ότι οποίο αρσενικό σκέφτεται το όνομα Σοφία το συνδυάζει με ξέσκισμα κ όχι αχχχ τι ωραία γυναίκα αλλά πωωω τι πουτανα τι βυζους, θέλω ν πω ότι κ η Τζούλια Νοβα είναι μουναρος πχ αλλά άλλο στάτους επικρατεί στη σκέψη των αντρών για τη κάθε μια . Τέλος κάποτε εάν θυμάμαι καλά έκαναν επίδοξοι καβαλάρηδες σχόλια σ σοσιαλ στο Σοφακι τυπου να σε γλείφω δέκα μέρες κ τα σχετικά, ο Κοψ έστειλε εξώδικα με το τσουβάλι , εμένα μου δείχνει φόβο δε μπορώ ν μαζέψω τη δικιά μου ας απομακρύνω τους άλλους
 

Jimmy the Kid

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2021
Μηνύματα
155
Κριτικές
3
Like
817
Πόντοι
81
Κοψ: Εμπορευματοποιημενος αισθητηριακος και κερδοσκοπικός κερατάς....

Φλουφλοφλούφλης αυτοεξευτελιζομενος, ο οποίος παριστάνει τον open-minded σύντροφο...

Δυστυχεις και Δυστυχισμένοι...

Ξεπούλημα ηθικών αξιων , εκπορνευση εξωτερικής ομορφιάς στο βωμό της εφήμερης αναγνωρισιμότητας και του ανήθικου κερδοσκοπισμου...

Αψυχες θηλυκές και αρσενικές πορνες με εμπορευματοποιημένα σωματα στον άσωτο ψηφιακό κόσμο της ειδωλολατρικής διαδικτυακής καθημερινότητάς μας.

Καλύτερα εργατης κοινωνικός αγωνιστής παρά κοψιαλης...κι ας κονομαει όσα λένε.

Είναι ο τύπος , ο οποίος κρατάει επάξια την κάμερα, σε ημίωρο ερωτικό επεισόδιο με τίτλο "cum my busty wife" ....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom