Νέα

Smart... συμφέρει τελικά ? (κατανάλωση, συντήρηση κλπ.)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα stefanD
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 169
  • Εμφανίσεις 14K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Δημητρηςς

Σπουδαίος
Εγγρ.
3 Φεβ 2010
Μηνύματα
11.111
Κριτικές
10
Like
1.492
Πόντοι
2.357
Άλλος ένας αυτιστικός...Πρέπει να ανοίξουμε βιβλίο να σας μετράμε εδώ μέσα.Λούγκρες!
Οχι ρε συ .....αυτος ειναι Μογγολοπιθηκας της συνομοταξιας των μογγολοειδων  :uglystupid:

Καμια σχεση με αυτισμο .... ;)

Καθαρα ζωωδης μεταλλαξη...  :2funny:
 

Συνημμένα

  • τρολλ.jpg
    τρολλ.jpg
    7,5 KB · Εμφανίσεις: 12

40DDD

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαΐ 2011
Μηνύματα
3.729
Like
17
Πόντοι
16
Το γαμήσατε το thread ρε μαλάκες άντε. :uglystupid: Για τον κουβά μιλάγαμε εδώ.... εεεε sorry για το Smart I mean. :tooth:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny

ααααααχαχαχαχαχααχχαχαχαχαχαχα ρε γαμιόλια εχασα το παρτυ ψες...  :grin: :grin: :grin:

ζίροου είχα και γω ένα ουνάκι (απ τη λαική το χα παρει) το μοτέρ έχει κάνει ήδη 250 χιλιάρικα και το ταλαιπωρεί μια γκόμενα ακόμη και έχει κάψει μόνο μια φορά φλάτζα απο μαλακία της μπαταρίας.... εσκασε και τα υγρά έκαψαν τα καλώδια του βεντυλατέρ και δε δούλεψε.  :2on1: :2on1: :2on1:

για τα λοιπά βλέπω ότι ο ιμάτζινολμαιμαλακία έχει και άλλους οπαδούς εκτός απο μένα.  :uglystupid: :uglystupid:
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Το γαμήσατε το thread ρε μαλάκες άντε. :uglystupid: Για τον κουβά μιλάγαμε εδώ.... εεεε sorry για το Smart I mean. :tooth:

να ρωτήσεις τον Γιώργο τον Αμανατίδη τον πρώην παίκτη του ΟΣΦΠ να σου πει την άποψή του για το Σμαρτ....

αααααααααααααααααχχαχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
ελα να στο κανω πιο ευκολο ρε κουραμπιέ...

η εισαι μαλακας
η εισαι μαλακας
η εισαι μαλακας
η εισαι μαλακας


ενα απ τα πεντε.



(και για να μην ξεχναμε τις πανηλιθιοτητες που γραφεις, σου δινω εσενα να διαβασεις μονος σου τα τιμολογια. κι ετσι και ειναι οπως τα αναφερω εδω θα σου βγαλω τα νυχια με πενσα. συμφωνοι ?????  :P )

γιατί δλδ δεν παίζει να ισχύουν ΚΑΙ τα πέντε;
ααααααααααααααααααχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχαχαχα
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
Αν τελειωσατε με τους καβγαδες σας, να πω και εγω οτι ειχα smart το προηγουμενο μοντελο, και το αλλαξα περσι με citroen C1. Το c1 ειναι λιγο πιο μεγαλο σε μηκος, εχει τεραστιους χωρους για το μεγεθος του και η οδηγικη συμπεριφορα ειναι ασυγκριτη σε σχεση με το smart, οπως και τα φρενα του.
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
Αν τελειωσατε με τους καβγαδες σας, να πω και εγω οτι ειχα smart το προηγουμενο μοντελο, και το αλλαξα περσι με citroen C1. Το c1 ειναι λιγο πιο μεγαλο σε μηκος, εχει τεραστιους χωρους για το μεγεθος του και η οδηγικη συμπεριφορα ειναι ασυγκριτη σε σχεση με το smart, οπως και τα φρενα του.

εχει πλάκα να συγκρίνετε πορτοκάλια με μήλα.

επίσης δε μας είπες πόσο πήρες το σμάρτ και πόσο το πούλησες και πόσο πήρες το c1 και πόσο θα το πουλήσεις.....
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
δεν συγκρινα τα 2, ειναι ανομοια, απλα εγρααψα τις εντυπωσεις μου σαν κατοχος μικρου αυτοκινητου. Το σμαρτ το εδωσα 5 χιλιαδες και το c1 το πηρα 10 . Τωρα πιανει 7,5 . Ενταξει?
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
δεν συγκρινα τα 2, ειναι ανομοια, απλα εγρααψα τις εντυπωσεις μου σαν κατοχος μικρου αυτοκινητου. Το σμαρτ το εδωσα 5 χιλιαδες και το c1 το πηρα 10 . Τωρα πιανει 7,5 . Ενταξει?

όχι δεν είναι εντάξει.
θα μου πεις πόσων ετών είναι το σμαρτ και πόσα πιάνει και πόσα πιάνων το c1 ίδιας ηλικίας.
επίσης και γω πήρα κάποτε ένα ούνο και όταν καβάλησα το άστρα έπαθα πλάκα.
αλλανταλλα δλδ.

Υ.Γ.
το σμαρτ δεν είναι αυτοκίνητο. είναι μηχανακι με 4 ρόδες.
για να βαφτίσεις ένα όχημα σε αυτοκίνητο πρέπει να μετρήσεις πρώτα το μεταξόνιο. κάτω απο ένα όριο δεν υπάρχει κατηγοριοποίηση στην αυτοκίνηση.
 

ssavass

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
Αν τελειωσατε με τους καβγαδες σας, να πω και εγω οτι ειχα smart το προηγουμενο μοντελο, και το αλλαξα περσι με citroen C1. Το c1 ειναι λιγο πιο μεγαλο σε μηκος, εχει τεραστιους χωρους για το μεγεθος του και η οδηγικη συμπεριφορα ειναι ασυγκριτη σε σχεση με το smart, οπως και τα φρενα του.
ρουλη, 40 εκατοστα μηκος ΣΕ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ ΠΟΛΗΣ, δεν ειναι ΛΙΓΟ.  :new_shocked:
 

Tamias

Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2011
Μηνύματα
1.031
Like
3
Πόντοι
16
Νομίζω το Smart δε συμφέρει. Εχουν βγει και αλλα πιο οικονομικά αυτοκίνητα
 

roulis35

Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2008
Μηνύματα
272
Like
1
Πόντοι
1
συμφωνω οτι δεν ειναι λιγο. περσονα δεν με εννοεις, δεν συγκρινω τα δυο, ειναι διαφορετικα και σαν αγορες...
 

1personanongrata

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Δεκ 2007
Μηνύματα
60.677
Like
11
Πόντοι
866
συμφωνω οτι δεν ειναι λιγο. περσονα δεν με εννοεις, δεν συγκρινω τα δυο, ειναι διαφορετικα και σαν αγορες...
ποτέ δε θα έπαιρνα σμαρτ.
γιατί απλά θέλω με 13 χιλιάρικα να αγοράσω αυτοκίνητο.
αυτό εννοώ.
c1 σαφώς και θα ήταν στις επιλογες μου σε αυτή την κατηγορία.
 

ssavass

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουλ 2011
Μηνύματα
95
Like
0
Πόντοι
0
σαν κατοχος μικρου αυτοκινητου..
ρουλη, το smart ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ μικρο αυτοκινητο. ειναι SMART !


τι λες ρε;
2 πούτσες μεγάλες διαφορά είναι...
σιγά...
ααααααααααχχαχαχαχαχαχαχα
να ρωτησουμε καμια τζιβιτζιλου να καταλαβουμε τη διαφορα...  :rolleyes:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom