Νέα

Σκηνικά με πελάτισσες στο stage ή σε privé

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα hunter_30
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 68
  • Εμφανίσεις 32K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (3 μέλη και 4 επισκέπτες)

Obi-Wan

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2007
Μηνύματα
9.435
Κριτικές
3
Like
3.398
Πόντοι
786
Ήταν μοίρα του Τέσσερα ως πρώην τσοντοσινεμά Ελίτ να είχε και μερικές πελάτισσες τσόντα μετά συνοδείας. Στοίχειωσε τον χώρο το πνεύμα του Γκουσγκούνη.
 

starrynight

Μέλος
Εγγρ.
1 Αυγ 2024
Μηνύματα
5
Like
13
Πόντοι
0
Μου είχε τύχει πριν χρόνια, σε γνωστό μαγαζί της Αθήνας, καθώς απολάμβανα τον χώρο μου, σκάει πελάτισσα με άνδρα χορευτή και από πίσω να ακολουθεί ο σύντροφος της. Ξεκινάει λοιπόν η πελάτισσα τον χορό με τον χορευτή και ο σύντροφος δίπλα τον πετάει έξω και αρχίζει να χτυπάει τον φραπέ.
 

GiorgosM145

Σπουδαίος
Εγγρ.
15 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.853
Κριτικές
10
Like
11.823
Πόντοι
2.546
Αυτα ειναι.Και τιποτα να μην εχουν κανει,μονο που βρισκονται στον χωρο γουσταρουμε.
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
21
Λοιπόν ένα βράδυ πάω στο Athens στο Χαϊδάρι.
Μπαίνω χτυπάω ένα ποτό κάθομαι σε μια γωνιά. Είχε μια Ελληνίδα τότε μέσα στο μαγαζί κι ήταν η μόνη που ήρθε και ζήτησε χορό μετά από μια πολύ ωραία προσέγγιση από εκείνη . Κέρδισε επάξια ένα χορό prive .είχαν προηγηθεί άλλοι 2 απλοί χοροί με κάποιες άλλες που επί της ουσίας της είχα προσεγγίσει εγώ και πάνω που ξενέρωσα ήρθε η Ελληνίδα. Πάνε 2 χρόνια από τότε και δεν θυμάμαι όνομα .
Και πάνω στο χορό γονάτισε μπροστά μου κατέβασε τη φόρμα και άρχισε να μου τον παίζει...η αλήθεια είναι πως δε το περίμενα και με είχε καυλώσει παρά πολύ..είχε πλησιάσει σε βαθμό τόσο που έλεγα " τώρα θα τον πάρει στο στόμα "
Τον ακουμπούσε στα χείλη της κι έπαιζε με τα μάτια παίζοντας τον .
Προσπάθησα να δείξω ανέκφραστος την ώρα που έφταναν στο χυσιμομγιστι ήθελα να την πάρουν τα φλοκια !!!!
Τον σκοπό μου τον πέτυχα .για Τίποτα δεν είχαμε συννενοηθει αυτο το σκηνικό είχε μεγαλύτερη καύλα για μένα με αυτό τον τρόπο.
 

Cantfindname

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2017
Μηνύματα
648
Like
1.099
Πόντοι
206
Λοιπόν ένα βράδυ πάω στο Athens στο Χαϊδάρι.
Μπαίνω χτυπάω ένα ποτό κάθομαι σε μια γωνιά. Είχε μια Ελληνίδα τότε μέσα στο μαγαζί κι ήταν η μόνη που ήρθε και ζήτησε χορό μετά από μια πολύ ωραία προσέγγιση από εκείνη . Κέρδισε επάξια ένα χορό prive .είχαν προηγηθεί άλλοι 2 απλοί χοροί με κάποιες άλλες που επί της ουσίας της είχα προσεγγίσει εγώ και πάνω που ξενέρωσα ήρθε η Ελληνίδα. Πάνε 2 χρόνια από τότε και δεν θυμάμαι όνομα .
Και πάνω στο χορό γονάτισε μπροστά μου κατέβασε τη φόρμα και άρχισε να μου τον παίζει...η αλήθεια είναι πως δε το περίμενα και με είχε καυλώσει παρά πολύ..είχε πλησιάσει σε βαθμό τόσο που έλεγα " τώρα θα τον πάρει στο στόμα "
Τον ακουμπούσε στα χείλη της κι έπαιζε με τα μάτια παίζοντας τον .
Προσπάθησα να δείξω ανέκφραστος την ώρα που έφταναν στο χυσιμομγιστι ήθελα να την πάρουν τα φλοκια !!!!
Τον σκοπό μου τον πέτυχα .για Τίποτα δεν είχαμε συννενοηθει αυτο το σκηνικό είχε μεγαλύτερη καύλα για μένα με αυτό τον τρόπο.
Η πελάτισσα ποια στιγμή εμφανίστηκε τύπε? Πριν ή μετά που έφυγαν τα φλόκια? :confused:
 

Kaulotzitzikas

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2021
Μηνύματα
137
Κριτικές
1
Like
517
Πόντοι
21
Η πελάτισσα ποια στιγμή εμφανίστηκε τύπε? Πριν ή μετά που έφυγαν τα φλόκια? :confused:
Τα έκανα λίγο μουνί στο συντακτικό.τα φλοκια τα έφαγε η Ελληνίδα .οι 2 απλοί χοροί με τις αλλοδαπές έγιναν πριν το prive με την Ελληνίδα
 

RETRO

Μέγας
Εγγρ.
6 Οκτ 2020
Μηνύματα
6.346
Like
16.990
Πόντοι
3.556
Steve Irwin Snakes GIF by Bustle
 

antony777

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2012
Μηνύματα
728
Κριτικές
1
Like
1.376
Πόντοι
206
Μου είχε τύχει πριν χρόνια, σε γνωστό μαγαζί της Αθήνας, καθώς απολάμβανα τον χώρο μου, σκάει πελάτισσα με άνδρα χορευτή και από πίσω να ακολουθεί ο σύντροφος της. Ξεκινάει λοιπόν η πελάτισσα τον χορό με τον χορευτή και ο σύντροφος δίπλα τον πετάει έξω και αρχίζει να χτυπάει τον φραπέ.
Κλασική αδερφή που της αρέσει να πηδάνε τη γυναίκα της άλλοι. Ούτε κτητικότητα, ούτε επιθετικότητα, οι κλασικές αρρενωπες πλευρές της ανθρώπινης συμπεριφοράς εκεί δεν λειτουργούν λόγω ψυχικής
νόσησης.
 

GRmilfGR

Σεβαστός
Εγγρ.
28 Οκτ 2022
Μηνύματα
135
Κριτικές
1
Like
9.852
Πόντοι
1.041
Κλασική αδερφή που της αρέσει να πηδάνε τη γυναίκα της άλλοι. Ούτε κτητικότητα, ούτε επιθετικότητα, οι κλασικές αρρενωπες πλευρές της ανθρώπινης συμπεριφοράς εκεί δεν λειτουργούν λόγω ψυχικής
νόσησης.
Εσύ σαν αντρακλας πολύ βαρύς , κλείδωσε την σπίτι , ρίχνε της και ένα χέρι ξύλο και αν πηγαίνει κανένα σούπερ μάρκετ και συναντάει στον δρόμο κανέναν άντρα , να σκύβει το κεφάλι μην τυχόν και την κοιτάξει ο άλλος. Α και να προσέχεις πώς ντύνεται , μην βάλει καμιά κοντή φούστα :jerking2:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom