Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201

Titis_ti

Νέο Μέλος
Εγγρ.
31 Αυγ 2021
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Ξερει κανεις τιμες και ποσες πιστολιες μπορεις να ριξεις;
 
  • Like
Αντιδράσεις: Join.f

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
καλησπέρα, μεταξύ Ναντιας και Καρολίνας, τι να προτιμήσω από άποψη service?
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Ξερει κανεις τιμες και ποσες πιστολιες μπορεις να ριξεις;
Εξαρτάται ποιο πρόγραμμα θα επιλέξεις.Στη μισή ώρα μια σιγουρα.Τωρα τα υπόλοιπα πηγαινεις και κανονίζεις επιτόπου.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Με Δανάη τελικά έχει κάποιος ολοκληρωμένη εικόνα αν αξίζει να δώσεις για πρόγραμμα μια ώρας?
(ρωτάω γιατί θα είμαι νέα σμύρνη σε λίγο ,μήπως 'εκανα μια βόλτα, αλλά μην τα κλαίω)
 

Jelly Bean

Ανώτερος
Εγγρ.
30 Ιουλ 2021
Μηνύματα
2.175
Κριτικές
53
Like
6.649
Πόντοι
7.636
Με Δανάη τελικά έχει κάποιος ολοκληρωμένη εικόνα αν αξίζει να δώσεις για πρόγραμμα μια ώρας?
(ρωτάω γιατί θα είμαι νέα σμύρνη σε λίγο ,μήπως 'εκανα μια βόλτα, αλλά μην τα κλαίω)
Κάτι έχουν γράψει νομίζω πιο πίσω νομίζω δηλαδή
 

m11nick

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2012
Μηνύματα
53
Like
40
Πόντοι
0
Με Δανάη τελικά έχει κάποιος ολοκληρωμένη εικόνα αν αξίζει να δώσεις για πρόγραμμα μια ώρας?
(ρωτάω γιατί θα είμαι νέα σμύρνη σε λίγο ,μήπως 'εκανα μια βόλτα, αλλά μην τα κλαίω)
Ελα φίλος, αν τελικά πήγες τοτε θα έχεις προσωπική άποψη, εμένα πάντως μου ζήτησε +20 για ελεύθερη πίπα και αρκετά μεγάλο μειον η δυσάρεστη οσμή από το μουνάκι κατα το γαμίσι. Στα συν το νεαρό της ηλικίας, ωραίο κορμί με αφράτη κολάρα ότι πρέπει για πισωκολητό ζμπρώξιμο.
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Πέρασα προχθές αλλά έλειπε, αύριο μου είπαν.
-Γιατί δεν διορθώνετε το πρόγραμμα?
-Δεν πρόλαβα, λεει
 

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Ελα φίλος, αν τελικά πήγες τοτε θα έχεις προσωπική άποψη, εμένα πάντως μου ζήτησε +20 για ελεύθερη πίπα και αρκετά μεγάλο μειον η δυσάρεστη οσμή από το μουνάκι κατα το γαμίσι. Στα συν το νεαρό της ηλικίας, ωραίο κορμί με αφράτη κολάρα ότι πρέπει για πισωκολητό ζμπρώξιμο.
Αφράτο είναι το κορμί.. τώρα το τι θεωρεί ωραίο ο καθένας μαζί σου. Έχει εξτρά κιλά και φαίνονται αλλά όπως είπα είναι όπως φαίνεται στις φωτογραφίες. Δεν την λες χοντρή, γεματούλα είναι και πρέπει να έχει πάθει και κάποιο ατύχημα παλιότερα έχει ουλές σε διάφορα σημεία, πέρασα μαζί της πριν μερικές μέρες.. Λίγο μαγκωμένη στην αρχή και φοβισμένη, δείχνει να προσέχει πολύ αλλά μετά όλα καλά.. Δεν ξέρω αν θα ξαναπέρναγα αλλά δύσκολα, με τόσες επιλογές σε άλλα γιατί να ξαναπάς στην ίδια αν δεν είναι κάτι τρομερό, και καλώς ή κακώς τα τρομερά λίγα είναι αυτήν την στιγμή
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom