Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
όλοι εσείς που ρωτάτε εδώ το τηλέφωνο και τη διεύθυνση γιατί στην συνέχεια όταν πηγαίνετε στο κατάστημα δεν μας γράφετε την εμπειρία σας?????
ούτε ένας!!!!!
 

petergsp

Τιμημένος
Εγγρ.
24 Οκτ 2012
Μηνύματα
16.069
Κριτικές
191
Like
51.855
Πόντοι
41.443
συγγνώμη βρε άνθρωπε του θεού και της Παναγίας, αλλά αν δεν σου πεί κανείς εδώ τη διεύθυνση θές να μου πείς ότι δεν μπορείς να την βρείς??
μαλακες ειναι να ψαχνουνε? προτιμουν τα ετοιμα.
όλοι εσείς που ρωτάτε εδώ το τηλέφωνο και τη διεύθυνση γιατί στην συνέχεια όταν πηγαίνετε στο κατάστημα δεν μας γράφετε την εμπειρία σας?????
ούτε ένας!!!!!
μαλακες ειναι να γραψουνε?


εμεις ειμαστε οι μαλακες που γραφουμε και που τους λεμε οτι ζητανε.
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.532
Κριτικές
99
Like
25.786
Πόντοι
26.236
Δεν έχω περασει ποτε μα ποτε ασχημα σε αυτό το μαγαζί . Μέχρι και ποτο στο μπαράκι εισόδου χαλαρό με χαβαλε σούπερ . Τεράστια κρεβάτια μασαζ να το ευχαριστιέσαι .
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Δεν έχω περασει ποτε μα ποτε ασχημα σε αυτό το μαγαζί . Μέχρι και ποτο στο μπαράκι εισόδου χαλαρό με χαβαλε σούπερ . Τεράστια κρεβάτια μασαζ να το ευχαριστιέσαι .
Όντως τώρα που το λες τα κρεβάτια είναι τεράστια... :grin:
Χορεύεις επάνω...
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Παιδιά εάν πάρω το πρόγραμμα της μισής ώρας 60Ε και μετά θέλω και δεύτερη φορά, αν κατάλαβα καλά από την κριτική του Ν.Σμύρνη είναι +20Ε?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Δεν έχω περασει ποτε μα ποτε ασχημα σε αυτό το μαγαζί . Μέχρι και ποτο στο μπαράκι εισόδου χαλαρό με χαβαλε σούπερ . Τεράστια κρεβάτια μασαζ να το ευχαριστιέσαι .
τα κρεβάτια είναι πολύ φαρδιά ξύλινα και δεν τρίζουν. επίσης η Βίκυ η οικοδέσποινα είναι έξω καρδια
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Παιδιά εάν πάρω το πρόγραμμα της μισής ώρας 60Ε και μετά θέλω και δεύτερη φορά, αν κατάλαβα καλά από την κριτική του Ν.Σμύρνη είναι +20Ε?
Πας εκεί χτυπάς το κουδούνι ανεβαίνεις επάνω και κανονίζεις τα πάντα από κοντά... :2funny:
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.234
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
Γνωριμία με την Μαρία. Ωραίο, χαλαρωτικό και αισθησιακό μασάζ. Επίσης καλό δεύτερο μέρος, θα ήθελα το κάτι παραπάνω, αλλά και έτσι μια χαρά.
Η Βίκυ πολύ ευχάριστη στην υποδοχή,ωραίος άνθρωπος, ένιωσα ευπρόσδεκτος... όχι σαν σε κάποια άλλα... Φαντάζομαι, παλιά περνούσε και αυτή;
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Γνωριμία με την Μαρία. Ωραίο, χαλαρωτικό και αισθησιακό μασάζ. Επίσης καλό δεύτερο μέρος, θα ήθελα το κάτι παραπάνω, αλλά και έτσι μια χαρά.
Η Βίκυ πολύ ευχάριστη στην υποδοχή,ωραίος άνθρωπος, ένιωσα ευπρόσδεκτος... όχι σαν σε κάποια άλλα... Φαντάζομαι, παλιά περνούσε και αυτή;
Μαρία η ξανθιά σωστά;
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Παιδιά πέρασα σήμερα 20.05 ήμουν εκεί, χτύπησα το κουδούνι αλλά απάντηση καμία, πήρα και τηλ αλλά το κιν. ήταν εκτός λειτουργείας. Απαράδεκτο και αντιεπαγγελματικό να λένε στο πρόγραμμα ότι κλείνουν 21:00 και 20:00 είτε να μην απαντούν, είτε να την έχουν κάνει. Χ από μένα λοιπόν, θα προτιμήσω αλλά καταστήματα που είναι πιο επαγγελματίες και σέβονται την ταλαιπωρία και τα χρήματα μας.
 

Easy Rider

Μέγας
Εγγρ.
4 Νοε 2020
Μηνύματα
9.234
Κριτικές
18
Like
20.024
Πόντοι
4.546
Παιδιά πέρασα σήμερα 20.05 ήμουν εκεί, χτύπησα το κουδούνι αλλά απάντηση καμία, πήρα και τηλ αλλά το κιν. ήταν εκτός λειτουργείας. Απαράδεκτο και αντιεπαγγελματικό να λένε στο πρόγραμμα ότι κλείνουν 21:00 και 20:00 είτε να μην απαντούν, είτε να την έχουν κάνει. Χ από μένα λοιπόν, θα προτιμήσω αλλά καταστήματα που είναι πιο επαγγελματίες και σέβονται την ταλαιπωρία και τα χρήματα μας.
Μιας και ρώτησα σήμερα για το ωράριο, η ιέρειά μου μου είπε ότι δεν δέχονται μετά τις 20:30, και από ότι θυμάμαι, το ίδιο μου είπαν και σε άλλα μαγαζιά. Δέχομαι ότι θα έπρεπε να είναι αυστηρότερο το ωράριο, αλλά καμιά φορά ίσως κλείνουν και λίγο πιο γρήγορα, αν δεν έχει κίνηση ή τους τύχει κάτι. Ίσως καλό θα είναι ένα τηλέφωνο πριν, για σιγουριά.
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω το μαγαζί, αλλά προσωπικά δεν πήγα ποτέ τόσο αργά σε μασατζίδικο, γιατί δεν ξέρω ποιές κοπέλες θα βρω τελευταία στιγμή, πόσο χρόνο θα διαθέσουν λόγω ωραρίου, κ.λ.π.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zuck

new_intown

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
438
Like
1.088
Πόντοι
201
Μιας και ρώτησα σήμερα για το ωράριο, η ιέρειά μου μου είπε ότι δεν δέχονται μετά τις 20:30, και από ότι θυμάμαι, το ίδιο μου είπαν και σε άλλα μαγαζιά. Δέχομαι ότι θα έπρεπε να είναι αυστηρότερο το ωράριο, αλλά καμιά φορά ίσως κλείνουν και λίγο πιο γρήγορα, αν δεν έχει κίνηση ή τους τύχει κάτι. Ίσως καλό θα είναι ένα τηλέφωνο πριν, για σιγουριά.
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω το μαγαζί, αλλά προσωπικά δεν πήγα ποτέ τόσο αργά σε μασατζίδικο, γιατί δεν ξέρω ποιές κοπέλες θα βρω τελευταία στιγμή, πόσο χρόνο θα διαθέσουν λόγω ωραρίου, κ.λ.π.
Αν πας και είναι εκεί και ζητήσεις ώρα συνήθως κάθονται αλλά δεν ξέρω τι υπηρεσίες θα προσφέρουν..
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Μιας και ρώτησα σήμερα για το ωράριο, η ιέρειά μου μου είπε ότι δεν δέχονται μετά τις 20:30, και από ότι θυμάμαι, το ίδιο μου είπαν και σε άλλα μαγαζιά. Δέχομαι ότι θα έπρεπε να είναι αυστηρότερο το ωράριο, αλλά καμιά φορά ίσως κλείνουν και λίγο πιο γρήγορα, αν δεν έχει κίνηση ή τους τύχει κάτι. Ίσως καλό θα είναι ένα τηλέφωνο πριν, για σιγουριά.
Δεν προσπαθώ να δικαιολογήσω το μαγαζί, αλλά προσωπικά δεν πήγα ποτέ τόσο αργά σε μασατζίδικο, γιατί δεν ξέρω ποιές κοπέλες θα βρω τελευταία στιγμή, πόσο χρόνο θα διαθέσουν λόγω ωραρίου, κ.λ.π.
μετά τις 20:30 είναι λογικό να μη δέχονται, αλλά στις 20:00 απαράδεχτο.
 

pirateman

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Οκτ 2018
Μηνύματα
844
Κριτικές
11
Like
1.489
Πόντοι
496
Πάρε ένα τηλέφωνο πριν δεν χάνεις τίποτα άνθρωποι είναι. Έχω ξοδέψει πολύ βενζίνη να γυρνάω γύρω γύρω στην Συγγρού και σε άλλες καταδρομικές.
Πάντα να τσεκαρεις κίνηση στον δρόμο και διαθέσιμοτητα σε κοπέλες και γιατί όχι να κλείνεις ένα ραντεβού από πριν με αυτήν που σε ενδιαφέρει.
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Πάρε ένα τηλέφωνο πριν δεν χάνεις τίποτα άνθρωποι είναι. Έχω ξοδέψει πολύ βενζίνη να γυρνάω γύρω γύρω στην Συγγρού και σε άλλες καταδρομικές.
Πάντα να τσεκαρεις κίνηση στον δρόμο και διαθέσιμοτητα σε κοπέλες και γιατί όχι να κλείνεις ένα ραντεβού από πριν με αυτήν που σε ενδιαφέρει.
Σωστός, αλλά από τη στιγμή που δεν έχω ξαναπάει δε μπορώ να κλείσω ραντεβού εκ των προτέρων. Καμία πρόταση μήπως και δοκιμάσω άλλη μια?
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom