Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

BMWR75

Σεβαστός
Εγγρ.
24 Αυγ 2020
Μηνύματα
146
Κριτικές
15
Like
1.159
Πόντοι
1.011
Να ξέρεις αγαπητέ ότι όταν παίξω διπλό μαζί της,θα σχολιάσω την απόδοση της Μαύρης Θύελλας...οχι αγαπουλιαρικα,μόνο στα του αγωνιστικου κομματιού...
 

babis84

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Δεκ 2017
Μηνύματα
578
Κριτικές
22
Like
1.239
Πόντοι
1.076
καλησπερα μαγκες,επειδη θελω να επισκεφτω το ιδρυμα,αλλα τηλεφωνικα δεν μου λυνουν ολες τις αποριες και ειμαι αρκετα μακρια για να ''πεταχτω'' να ρωτησω,αν θελει καποιος να με ενημερωσει,εδω η σε π.μ για προγραμμα μιας ωρας αν προσφερουν διπλη χαρα κ ευεξια κ τιμη...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
καλησπερα μαγκες,επειδη θελω να επισκεφτω το ιδρυμα,αλλα τηλεφωνικα δεν μου λυνουν ολες τις αποριες και ειμαι αρκετα μακρια για να ''πεταχτω'' να ρωτησω,αν θελει καποιος να με ενημερωσει,εδω η σε π.μ για προγραμμα μιας ωρας αν προσφερουν διπλη χαρα κ ευεξια κ τιμη...

επισημα στο ,εγαλο προγραμμα δεν υπαρχει 2η εκτονωση
αλλα αν παρεις μεγαλο προγραμμα και το διαπραγματευτεις με την κοπελα εξ αρχης μπορει να παρεις
 

VAZO34

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2011
Μηνύματα
1.321
Κριτικές
31
Like
100
Πόντοι
26
περασα προχτές από το μαγαζί..ηταν 5-6 κοπέλες... η Αλίνα με την οποία πηγα στο δωμάτιο..η γιάννα, μαλλον ελληνίδα, κοντούλα σχετικά, μια μαυρούλα που δεν θυμάμαι όνομα με ωραίες καμπύλες, μια άλλη ψηλή μελαχροινή ωραιο αδύνατο σωματάκι και τέλος ήρθε ενα νεαρό μελαχροινό αλλοδαπό να σου πέφτουν τα σάλια...δεν συγκράτησα όνομα..κορίτσι στουντιακού επιπέδου...θα την έπαιρνα αλλά προτίμησα Αλίνα που έχω διαβάσει - και δικαίως τελικά- πολύ καλές κριτικες..η αλήθεια ειναι βεβαια πως έχει παραπάνω κιλά, κάτι που δεν φαίνεται τόσο με την ρόμπα που φοράνε και τα τακούνια... μπήκα στον πειρασμό να την ρωτήσω στο δωμάτιο αν κάνει και πρωκτικό αλλά δίστασα.. πάντως το δακτυλάκι το δεχόταν.. πολύ θερμή πάντως και με καλό μασαζάκι.. μου φαίνεται θα ξαναπάω για το πιπινάκι...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
περασα προχτές από το μαγαζί..ηταν 5-6 κοπέλες... η Αλίνα με την οποία πηγα στο δωμάτιο..η γιάννα, μαλλον ελληνίδα, κοντούλα σχετικά, μια μαυρούλα που δεν θυμάμαι όνομα με ωραίες καμπύλες, μια άλλη ψηλή μελαχροινή ωραιο αδύνατο σωματάκι και τέλος ήρθε ενα νεαρό μελαχροινό αλλοδαπό να σου πέφτουν τα σάλια...δεν συγκράτησα όνομα..κορίτσι στουντιακού επιπέδου...θα την έπαιρνα αλλά προτίμησα Αλίνα που έχω διαβάσει - και δικαίως τελικά- πολύ καλές κριτικες..η αλήθεια ειναι βεβαια πως έχει παραπάνω κιλά, κάτι που δεν φαίνεται τόσο με την ρόμπα που φοράνε και τα τακούνια... μπήκα στον πειρασμό να την ρωτήσω στο δωμάτιο αν κάνει και πρωκτικό αλλά δίστασα.. πάντως το δακτυλάκι το δεχόταν.. πολύ θερμή πάντως και με καλό μασαζάκι.. μου φαίνεται θα ξαναπάω για το πιπινάκι...

Alina σταθερη αξια χρονια τωρα
σημερα δοκιμασα την Ελληνιδα μιλφαρα την καινουργια Βανα.
Δυο γνωστοι που την ειχαν παρει μιλησαν με ενθοθσιασμο για αυτην οποτε πηγα καρφωτος και οντως ειχαν δικιο
η γυναικα γουσταρει να τον εχει μεσα ....
βαζω κριτικη σε λιγο
 

Morfeas1984

Μέλος
Εγγρ.
23 Φεβ 2020
Μηνύματα
65
Like
115
Πόντοι
0
Ειναι ανοικτό το ίδρυμα αυτο το διάστημα;Γνωρίζει καποιος;Ευχαριστώ.
 

AntifitCondom

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Νοε 2005
Μηνύματα
273
Κριτικές
116
Like
2.037
Πόντοι
8.360

xagnostos2006

Ανώτερος
Εγγρ.
1 Μαρ 2006
Μηνύματα
993
Κριτικές
12
Like
1.620
Πόντοι
5.965

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975
Μεγάλες στιγμές για τους .. .. " Βίκυνγκς :)" !
 

chicharito

Σπουδαίος
Εγγρ.
9 Οκτ 2014
Μηνύματα
2.791
Κριτικές
24
Like
3.833
Πόντοι
2.846
Το δίδυμο Σβετα με την φίλη της τα γνωστά Ουκρανα απ το Toys ξέρει κανείς αν θα κάνουν comeback ?? Υπάρχει κάνα σενάριο επιστροφής ή βρήκε κάνα γαμπρό η μουναρα ?? Καντε κάνα ποστ αν ξέρει κάποιος.....
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Το δίδυμο Σβετα με την φίλη της τα γνωστά Ουκρανα απ το Toys ξέρει κανείς αν θα κάνουν comeback ?? Υπάρχει κάνα σενάριο επιστροφής ή βρήκε κάνα γαμπρό η μουναρα ?? Καντε κάνα ποστ αν ξέρει κάποιος.....
Η Σβετλάνα τι κούκλα...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.116
Κριτικές
491
Like
37.356
Πόντοι
41.447
Η Σβετλάνα τι κούκλα...
Στο Σίλβερ Σπα στην Νέα Σμύρνη έχουμε νέα άφιξη ένα τούμπανο σττιπτιζοκοριτσο σαν την παλιά Σβετλάνα. Ελένη λέγεται με σούπερ σώμα μακριά μαύρο μαλλί. Δεν μιλάει κανείς όμως όπως πάντα....
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.374
Πόντοι
7.636
Στο Σίλβερ Σπα στην Νέα Σμύρνη έχουμε νέα άφιξη ένα τούμπανο σττιπτιζοκοριτσο σαν την παλιά Σβετλάνα. Ελένη λέγεται με σούπερ σώμα μακριά μαύρο μαλλί. Δεν μιλάει κανείς όμως όπως πάντα....
:rockon::headbaning2:
 

feragamo

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
31 Οκτ 2015
Μηνύματα
2.522
Κριτικές
99
Like
25.748
Πόντοι
26.236
Στο Σίλβερ Σπα στην Νέα Σμύρνη έχουμε νέα άφιξη ένα τούμπανο σττιπτιζοκοριτσο σαν την παλιά Σβετλάνα. Ελένη λέγεται με σούπερ σώμα μακριά μαύρο μαλλί. Δεν μιλάει κανείς όμως όπως πάντα....
Λοιπόν ας μιλήσω ... Έλενα δεν έχει τη φρεσκάδα της Σβετλας (καλά εγώ της είχα κ τρομερή αδυναμία, δυστυχώς πήγε Ουκρανία μαλλον μόνιμα ) αλλα ... Έλενα..... τρομερό σωμα , βυζι φτιαχτό αλλα καλο , , τρίβει , πιάνει , γλύφει , στριπτιζαρει , γουστάρει να βλέπει τους καθρέφτες κ να καυλωνει μαζί σου . Πολύ δοτική σε όλα ναι .
Ζερο σου στέλνω υλικό σε pm κ δωστο όπου εσυ κρίνεις σε συναγωνιστές .
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom