Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

bixterious

Τιμημένος
Εγγρ.
27 Ιουν 2013
Μηνύματα
3.453
Κριτικές
42
Like
7.854
Πόντοι
4.666
Μεγάλη είδηση αυτή η επιστροφή Zero ! Ήταν πολύ καλή στις υπηρεσίες της και φαντάζομαι ότι και πάλι θα είναι στο νέο χώρο της !?
Δυστυχώς από υπηρεσίες η Χριστίνα μας τα χάλασε.....καμία σχέση με την προ δεκαετιας Χριστίνα
 

7S

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2017
Μηνύματα
21
Like
28
Πόντοι
0
Αφήνω εδώ ένα γρήγορο σχόλιο μιας και κατάφερα (δυστυχώς) να πετύχω τη Δανάη. Πραγματικά απορώ γιατί κανένας δεν είπε κάτι για την κοπέλα. μόνο εγώ δλδ είμαι ο περίεργος του χωριού?
Στα γρήγορα λοιπόν: πέρασα καθαρά για να μου φύγει η απορία, η κοπέλα είναι από τα χειρότερα που έχω συνάντηση ( γνώμη μου και συγνώμη). Πέραν από το πρόσωπο και την υπερβολικά περίεργη μύτη, παιδιά το σώμα από τη μέση και κάτω είναι σαν κάτι χοντρές γριές στο χωριό που όλη τους τη ζωή ασχολούνται με τα χωράφια ξυπόλητες.
πόδια αξύριστα, άγρια με το ΄δέρμα σε άθλια κατάσταση, , φτέρνες σκισμένες και άγριες, κυτταρίτιδα... μέχρι τα νύχια και το κερασάκι όλων αυτών μύρισε το μουνί τόσο άσχημα...
αυτά από εμένα τα είπα σαν γνώμη μου .
Θα ήθελα κάποιος που έχει περάσει μαζί της ( γιατί για να συνεχίζει η κοπέλα κάποιοι περνάνε μαζί της) να πει και αυτός τη γνώμη του να δω αν είμαι τρελός ή όχι.
ευχαριστώ
Συναγωνιστές πέρασα με Δανάη τη προηγούμενη εβδομάδα. Απορώ πως σου έτυχε κάτι τέτοιο γιατι η Δανάη είναι πολύ τυπική τόσο με τη δική της όσο και με τη καθαριότητα του πελάτη. Τη ξέρω καιρό και ενας λόγος που την επισκέπτομαι είναι αυτός. Τώρα για το σώμα ακυρο. Ακόμα και οι φωτό στο Silver Spa, είναι απο τις πιο ακριβείς που δείχνει . Άσε που στα του αγώνα δίνει ταχύτητα και ροπή δυνατή. Σαν να γράφεις για εντελώς άλλο πρόσωπο φίλε. Ευχαριστώ
 

Join.f

Ανώτερος
Εγγρ.
12 Σεπ 2019
Μηνύματα
1.630
Κριτικές
51
Like
5.377
Πόντοι
7.636
Συναγωνιστές πέρασα με Δανάη τη προηγούμενη εβδομάδα. Απορώ πως σου έτυχε κάτι τέτοιο γιατι η Δανάη είναι πολύ τυπική τόσο με τη δική της όσο και με τη καθαριότητα του πελάτη. Τη ξέρω καιρό και ενας λόγος που την επισκέπτομαι είναι αυτός. Τώρα για το σώμα ακυρο. Ακόμα και οι φωτό στο Silver Spa, είναι απο τις πιο ακριβείς που δείχνει . Άσε που στα του αγώνα δίνει ταχύτητα και ροπή δυνατή. Σαν να γράφεις για εντελώς άλλο πρόσωπο φίλε. Ευχαριστώ
Η Δανάη ξέρεις ποιες ημέρες εργάζεται;Νομίζω δεν είναι κάθε μέρα
Σάββατο δουλεύει;
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Συναγωνιστές πέρασα με Δανάη τη προηγούμενη εβδομάδα. Απορώ πως σου έτυχε κάτι τέτοιο γιατι η Δανάη είναι πολύ τυπική τόσο με τη δική της όσο και με τη καθαριότητα του πελάτη. Τη ξέρω καιρό και ενας λόγος που την επισκέπτομαι είναι αυτός. Τώρα για το σώμα ακυρο. Ακόμα και οι φωτό στο Silver Spa, είναι απο τις πιο ακριβείς που δείχνει . Άσε που στα του αγώνα δίνει ταχύτητα και ροπή δυνατή. Σαν να γράφεις για εντελώς άλλο πρόσωπο φίλε. Ευχαριστώ
Αρχηγέ μου δλδ μου λες πως οι φωτος που υπάρχουν στη σελίδα είναι ακριβής και έτσι είναι η κοπέλα, αρα εγώ τα ξερά πόδια που είδα, η απίστευτη κυτταριτιδα και όλα τα υπόλοιπα τα έβγαλα από το στομάχι μου?
Κρίμα σου.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Η γνωστή Καρολίνα πως τα πάει
Κάνει καλό διπλό με την Τζένη αυτή...Απλά πρέπει να της πετύχεις μαζί.Δηλαδη τη Καρολίνα γιατί η Τζένη είναι σχεδόν κάθε μέρα...
 

kolpos75

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Σεπ 2006
Μηνύματα
4.074
Like
4.491
Πόντοι
1.706
Ω τι είπες τώρα....μαζί σε ντούο πυρήνικη σύντηξη...αν και έχω πετύχει και άλλες βίζιτες που έκαναν μαζί με την Καρολίνα ραντεβού.....το θέμα είναι πως έχει και μια αδελφή ακόμα πιο καλή στο σώμα, λιγότερο μπαμπατσικα και ωραία φάτσα με μαύρες χειλαρες.
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Ω τι είπες τώρα....μαζί σε ντούο πυρήνικη σύντηξη...αν και έχω πετύχει και άλλες βίζιτες που έκαναν μαζί με την Καρολίνα ραντεβού.....το θέμα είναι πως έχει και μια αδελφή ακόμα πιο καλή στο σώμα, λιγότερο μπαμπατσικα και ωραία φάτσα με μαύρες χειλαρες.
Και που δουλεύει η αδερφή της;;
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Και εργάζεται κάθε ημέρα ή κατα τον ελεύθερο χρόνο της ? Με το ίδιο όνομα ή κάποιο άλλο ?
Οχι τίποτα αλλά αν πάρει κάποιος τηλέφωνο να ξέρει πως να την ζητήσει …
 

μορφονιος

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Ιουλ 2013
Μηνύματα
10.155
Κριτικές
2
Like
9.047
Πόντοι
2.456
Σορρυ παιδιά, μπορεί να έχει αναφερθεί αλλά δεν το βρήκα. Ισχύει το κλασικό 80 ευρώ 2 εκτονωσεις? Ευχαριστώ
Τύπε πάρε τηλ κ ρωτα, γιατί όλοι στο νήμα ασχολούνται με τις αφες σοκολά..
:confused: :confused: :confused:
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736

clonarius

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Φεβ 2018
Μηνύματα
6.227
Κριτικές
28
Like
20.032
Πόντοι
5.946
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Ναι ναι ξανθιά...Όχι δεν έχει κάνει solarium...
Έτσι κατάλαβα και εγώ .. απλά μπέρδεψε λίγο το δυο σοκολατένια κορμιά , εκτός αν εννοούσε στην " γεύση " ! Γεύση σοκολάτας ??
 
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom