Νέα

"Silver SPA", Νέα Σμύρνη

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα ZeroTolerance
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 565K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Προσπαθώ να πετύχω αυτη τη Δανάη αλλά όλο οταν πάω δεν ειναι εκεί ή είναι μέσα.
Είμαι απίστευτα περίεργος και θα επιμείνω!
 

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846
Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η Δανάη είναι ίδια με αυτήν που πιο παλιά, (νεαρή, εμφανίσιμη με όμορφο σώμα) ήταν γυρολόγος στα διάφορα Studios ?
Ξέρω ότι ήταν στο Μπακνανά παλιά...Για στούντιο δεν ξέρω αλλά δεν αποκλείεται κιόλας...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
η Ελληνίδα Μιλφαρα Χριστίνα η γυμνάστρια εργάζεται στο συγκεκριμένο κατάστημα εδώ και ημέρες
 

Johnny Truelove

Μέλος
Εγγρ.
26 Νοε 2019
Μηνύματα
161
Κριτικές
6
Like
308
Πόντοι
21
Γνωρίζει κάποιος αν αυτή η Δανάη είναι ίδια με αυτήν που πιο παλιά, (νεαρή, εμφανίσιμη με όμορφο σώμα) ήταν γυρολόγος στα διάφορα Studios ?
Ήταν στη αλυσίδα deluxe,de paris κλπ.
Και ως ανεξάρτητη είχε αγγελία.
 

lagos28

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιαν 2008
Μηνύματα
136
Κριτικές
12
Like
411
Πόντοι
291
η Ελληνίδα Μιλφαρα Χριστίνα η γυμνάστρια εργάζεται στο συγκεκριμένο κατάστημα εδώ και ημέρες
Μήπως είναι αυτή που δούλευε στις ζανας όταν άνοιξε στην Στουρνάρη;;τότε που είχε και δεύτερο στις Μπουμπουλίνας ...
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
έχει περάσει από πολλά μαγαζιά. πριν ένα χρόνο ήταν στο Πατησίων 131
 

observer(1)

Ανώτερος
Εγγρ.
17 Αυγ 2007
Μηνύματα
4.298
Κριτικές
18
Like
2.002
Πόντοι
5.975

koukos19

Σπουδαίος
Εγγρ.
6 Οκτ 2019
Μηνύματα
1.690
Κριτικές
38
Like
4.807
Πόντοι
2.846

Sfedona

Σπουδαίος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2021
Μηνύματα
991
Κριτικές
34
Like
3.184
Πόντοι
2.596
Προσπαθώ να πετύχω αυτη τη Δανάη αλλά όλο οταν πάω δεν ειναι εκεί ή είναι μέσα.
Είμαι απίστευτα περίεργος και θα επιμείνω!
Δουλεύει κάθε μέρα;η καποιες μέρες είναι κάποιες δεν είναι;
 

xamoleon z

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
3 Νοε 2018
Μηνύματα
35
Κριτικές
6
Like
127
Πόντοι
280
προς τα που πεφτη το μαγαζι ?
 

giorgosgdark

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2018
Μηνύματα
20
Like
7
Πόντοι
0
Σορρυ παιδιά, μπορεί να έχει αναφερθεί αλλά δεν το βρήκα. Ισχύει το κλασικό 80 ευρώ 2 εκτονωσεις? Ευχαριστώ
 

manmegas

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
6 Νοε 2018
Μηνύματα
374
Κριτικές
16
Like
955
Πόντοι
371
Αφήνω εδώ ένα γρήγορο σχόλιο μιας και κατάφερα (δυστυχώς) να πετύχω τη Δανάη. Πραγματικά απορώ γιατί κανένας δεν είπε κάτι για την κοπέλα. μόνο εγώ δλδ είμαι ο περίεργος του χωριού?
Στα γρήγορα λοιπόν: πέρασα καθαρά για να μου φύγει η απορία, η κοπέλα είναι από τα χειρότερα που έχω συνάντηση ( γνώμη μου και συγνώμη). Πέραν από το πρόσωπο και την υπερβολικά περίεργη μύτη, παιδιά το σώμα από τη μέση και κάτω είναι σαν κάτι χοντρές γριές στο χωριό που όλη τους τη ζωή ασχολούνται με τα χωράφια ξυπόλητες.
πόδια αξύριστα, άγρια με το ΄δέρμα σε άθλια κατάσταση, , φτέρνες σκισμένες και άγριες, κυτταρίτιδα... μέχρι τα νύχια και το κερασάκι όλων αυτών μύρισε το μουνί τόσο άσχημα...
αυτά από εμένα τα είπα σαν γνώμη μου .
Θα ήθελα κάποιος που έχει περάσει μαζί της ( γιατί για να συνεχίζει η κοπέλα κάποιοι περνάνε μαζί της) να πει και αυτός τη γνώμη του να δω αν είμαι τρελός ή όχι.
ευχαριστώ
 

Blade77

Μέλος
Εγγρ.
12 Αυγ 2010
Μηνύματα
422
Like
570
Πόντοι
81
Αφήνω εδώ ένα γρήγορο σχόλιο μιας και κατάφερα (δυστυχώς) να πετύχω τη Δανάη. Πραγματικά απορώ γιατί κανένας δεν είπε κάτι για την κοπέλα. μόνο εγώ δλδ είμαι ο περίεργος του χωριού?
Στα γρήγορα λοιπόν: πέρασα καθαρά για να μου φύγει η απορία, η κοπέλα είναι από τα χειρότερα που έχω συνάντηση ( γνώμη μου και συγνώμη). Πέραν από το πρόσωπο και την υπερβολικά περίεργη μύτη, παιδιά το σώμα από τη μέση και κάτω είναι σαν κάτι χοντρές γριές στο χωριό που όλη τους τη ζωή ασχολούνται με τα χωράφια ξυπόλητες.
πόδια αξύριστα, άγρια με το ΄δέρμα σε άθλια κατάσταση, , φτέρνες σκισμένες και άγριες, κυτταρίτιδα... μέχρι τα νύχια και το κερασάκι όλων αυτών μύρισε το μουνί τόσο άσχημα...
αυτά από εμένα τα είπα σαν γνώμη μου .
Θα ήθελα κάποιος που έχει περάσει μαζί της ( γιατί για να συνεχίζει η κοπέλα κάποιοι περνάνε μαζί της) να πει και αυτός τη γνώμη του να δω αν είμαι τρελός ή όχι.
ευχαριστώ
Φίλε και εγώ απορούσα με τη Ναντια που πήγα και περίμενα να δω τη κοπέλα των φωτο και αυτό που είδα από κοντά απλώς καμία σχέση. Και στο μασαζοκρέβατο άγαλμα. Νόμιζα ότι την βίαζα. Το ότι σε τόσες σελίδες κανείς δεν έχει γράψει κάτι για τις εντελώς παραπλανητικές φώτο που συνεχίζουν να ανεβάζουν, αλλά γράφουν για το άνθος από την άπω ανατολή και για τη γκέισα, εγώ προσωπικά μόνο εκ του πονηρού το παίρνω. Σου προτείνω να κάνεις το ίδιο.
 
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
η Ελληνίδα Μιλφαρα Χριστίνα η γυμνάστρια εργάζεται στο συγκεκριμένο κατάστημα εδώ και ημέρες
Μήπως ήταν Στουρνάρη 45 και μετά Πατησίων 131 με ένα τατουάζ στην σπονδυλική στήλη με ιαπωνεζικους χαρακτήρες ? Μελαχρινη, Zero ?
 
OP
OP
ZeroTolerance

ZeroTolerance

Moderator
Γλομπεο-στέλεχος
Εγγρ.
7 Σεπ 2005
Μηνύματα
21.120
Κριτικές
491
Like
37.388
Πόντοι
41.447
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Κατάσταση
Κλειδωμένο - κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom