Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 2 άτομα (1 μέλη και 1 επισκέπτες)

openmind33

Σεβαστός
Εγγρ.
9 Ιουλ 2014
Μηνύματα
1.941
Κριτικές
37
Like
2.890
Πόντοι
1.446
Καλό μήνα ομορφιά...
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλή εβδομάδα και καλό μήνα
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλημέρα αγορινες μου.   ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20190923_202829.jpg
    IMG_20190923_202829.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 144

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Καλημέρα και καλή εβδομάδα, καταπληκτική μας κούκλα
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλησπέρα από Αθήνα αγορινες μου κ καλές γιορτές ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20191215_193613_233.jpg
    IMG_20191215_193613_233.jpg
    1,8 MB · Εμφανίσεις: 50

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Χρόνια σου πολλά, αγαπούλα μου !!!
a3WvPEo.jpg

Έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

Ένα σημαντικό πράγμα το οποίο με συνοδεύει όλη την ζωή μου, είναι όρκος που έδωσα τη στιγμή που πήρα το κόκκινο δίπλωμα Νομικής από το Πανεπιστήμιου του Κάρολου της Τσεχίας. Πάντα δίκαιος μεταξύ άλλων, που περιέχει όρκος.

Κάθε ημέρα δεν φέγγει ήλιο, κάθε μπόρα δεν φέρνει καταστροφή. Τελικά πρέπει να δηλώσω, ότι βάσει της πρώτης συνάντησης έκανα λάθος στο χαρακτηρισμό της Ελευθερίας. Ήταν κακή ώρα μας. Μου έδωσε και δεύτερη ευκαιρία και πέρασα καταπληκτικά. Και ελπίζω και ήταν αμοιβαίο.

Ξεκίνησα ώρα 3:30 από Λεμεσό για Λάρνακα, προηγούμενος την έγραψα, ότι έχει το δικαίωμα να μη με δεχθεί, εάν θέλει, έφτασα Αθήνα ώρα 10:00 και πήγα κάτω Σύνταγμα και τη πήρα τηλέφωνο. Τίποτε, άλλα βλέπω ότι πήγε για ύπνο πρωί ώρα 6:00 στο φόρουμ ακόμη. Τότε περπατούσα λίγο κάτω και ώρα 12:00 μου κτυπάει τηλέφωνο. Κλείσαμε ραντεβού για 14:00 και έστειλε και διεύθυνση, παρά αυτό ο ταξιτζής με πήρε πρώτα αλλού και μετά σωστά. Άνοιξε, χαιρετισμοί, και ενημέρωση μόνο παθητική, λέω οκ, κανένα πρόβλημα. Η συμπεριφορά αυτή την φορά ήταν άπταιστη, ζήτησε συγγνώμη, που ώρα 10:00 δεν απαντούσε, λόγο που άργησε να πάει για ύπνο, και πρέπει να ετοιμαστεί για την επίσκεψη μου. Άρχιζα κουβέντα για την πρώτη συνάντηση στη Λάρνακα πριν από καιρό, και λέει ξέχασε το, κακές συνθήκες, προβλήματα κτλ.. Πάμε στο έργο, μάλλον δεν της άρεσε ηλικία μου, άλλα πέρασα πολύ καλά και δεν έχω παράπονο. Η πίπα ήταν περιποιημένη με καπότα, όπως το περίμενα, προσπαθούσα και εγώ να την ικανοποιήσω με το καλύτερο τρόπο δεν γνωρίζω, εάν το κατάφερα κιόλας, στο παθητικό της ρόλο ήταν καταπληκτική και όχι μόνο ηχητικά και σε συμμετοχή στο έργο. Και τα ερωτικά τακούνια, και πόζες, και βλέμματα, και ομιλία. Σαν θα ήθελε να δημιουργεί εντύπωση, ότι της άρεσε ή μάλλον της άρεσε όντως, δεν ξέρω, μακάρι, θα ήθελα πολύ, λόγο ότι την αδίκησα για πρώτη φορά. Εκτός αυτού δεν μπορώ να περιμένω ή να ζητώ για να είσαι ενεργητική, εάν έφυγα από το σπίτι ώρα 3:30 και έφτασα σε εκεί ώρα 14:30 και μέσα σε αυτή την ώρα και έφαγα, και το γνωρίζουμε και δυο. Πάντως δεν βρήκα πουθενά, ότι είναι μόνο παθητική, άλλα δεν με πείραζε για αυτή την φορά. Όπως και δεν περίμενα κάνα GFE, λόγο του προκλητικού τατουάζ που έχει, που είναι τόσο καυλοτικό, νομίζω δεν πάει μαζί με GFE, άλλα μπορεί να είναι μόνο ιδέα μου. Δεν με έπεισε για ώρα, ήταν υπομονετική, χαλαρή, απλά άψογη. Αυτή τη στιγμή είναι στον διεθνές πίνακα μου σε δεύτερη θέση μετά την Victoria Carvalho και στο τοπικό κρατάει πρώτη θέση άνευ ανταγωνισμό. Ώρα 19:10 έφυγα από Αθήνα πίσω και σπίτι έφτασα μεσάνυχτα. Κουρασμένος, άλλα ευχαριστημένος. Όχι μόνο για το σεξ, άλλα επειδή κατάλαβα, ότι αδίκησα ένα πλάσμα και έχω την ευκαιρία να το παραδεχτώ και μάλιστα και να το διορθώσω.  Έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
Χρόνια σου πολλά, αγαπούλα μου !!!
a3WvPEo.jpg

Έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.

Ένα σημαντικό πράγμα το οποίο με συνοδεύει όλη την ζωή μου, είναι όρκος που έδωσα τη στιγμή που πήρα το κόκκινο δίπλωμα Νομικής από το Πανεπιστήμιου του Κάρολου της Τσεχίας. Πάντα δίκαιος μεταξύ άλλων, που περιέχει όρκος.

Κάθε ημέρα δεν φέγγει ήλιο, κάθε μπόρα δεν φέρνει καταστροφή. Τελικά πρέπει να δηλώσω, ότι βάσει της πρώτης συνάντησης έκανα λάθος στο χαρακτηρισμό της Ελευθερίας. Ήταν κακή ώρα μας. Μου έδωσε και δεύτερη ευκαιρία και πέρασα καταπληκτικά. Και ελπίζω και ήταν αμοιβαίο.

Ξεκίνησα ώρα 3:30 από Λεμεσό για Λάρνακα, προηγούμενος την έγραψα, ότι έχει το δικαίωμα να μη με δεχθεί, εάν θέλει, έφτασα Αθήνα ώρα 10:00 και πήγα κάτω Σύνταγμα και τη πήρα τηλέφωνο. Τίποτε, άλλα βλέπω ότι πήγε για ύπνο πρωί ώρα 6:00 στο φόρουμ ακόμη. Τότε περπατούσα λίγο κάτω και ώρα 12:00 μου κτυπάει τηλέφωνο. Κλείσαμε ραντεβού για 14:00 και έστειλε και διεύθυνση, παρά αυτό ο ταξιτζής με πήρε πρώτα αλλού και μετά σωστά. Άνοιξε, χαιρετισμοί, και ενημέρωση μόνο παθητική, λέω οκ, κανένα πρόβλημα. Η συμπεριφορά αυτή την φορά ήταν άπταιστη, ζήτησε συγγνώμη, που ώρα 10:00 δεν απαντούσε, λόγο που άργησε να πάει για ύπνο, και πρέπει να ετοιμαστεί για την επίσκεψη μου. Άρχιζα κουβέντα για την πρώτη συνάντηση στη Λάρνακα πριν από καιρό, και λέει ξέχασε το, κακές συνθήκες, προβλήματα κτλ.. Πάμε στο έργο, μάλλον δεν της άρεσε ηλικία μου, άλλα πέρασα πολύ καλά και δεν έχω παράπονο. Η πίπα ήταν περιποιημένη με καπότα, όπως το περίμενα, προσπαθούσα και εγώ να την ικανοποιήσω με το καλύτερο τρόπο δεν γνωρίζω, εάν το κατάφερα κιόλας, στο παθητικό της ρόλο ήταν καταπληκτική και όχι μόνο ηχητικά και σε συμμετοχή στο έργο. Και τα ερωτικά τακούνια, και πόζες, και βλέμματα, και ομιλία. Σαν θα ήθελε να δημιουργεί εντύπωση, ότι της άρεσε ή μάλλον της άρεσε όντως, δεν ξέρω, μακάρι, θα ήθελα πολύ, λόγο ότι την αδίκησα για πρώτη φορά. Εκτός αυτού δεν μπορώ να περιμένω ή να ζητώ για να είσαι ενεργητική, εάν έφυγα από το σπίτι ώρα 3:30 και έφτασα σε εκεί ώρα 14:30 και μέσα σε αυτή την ώρα και έφαγα, και το γνωρίζουμε και δυο. Πάντως δεν βρήκα πουθενά, ότι είναι μόνο παθητική, άλλα δεν με πείραζε για αυτή την φορά. Όπως και δεν περίμενα κάνα GFE, λόγο του προκλητικού τατουάζ που έχει, που είναι τόσο καυλοτικό, νομίζω δεν πάει μαζί με GFE, άλλα μπορεί να είναι μόνο ιδέα μου. Δεν με έπεισε για ώρα, ήταν υπομονετική, χαλαρή, απλά άψογη. Αυτή τη στιγμή είναι στον διεθνές πίνακα μου σε δεύτερη θέση μετά την Victoria Carvalho και στο τοπικό κρατάει πρώτη θέση άνευ ανταγωνισμό. Ώρα 19:10 έφυγα από Αθήνα πίσω και σπίτι έφτασα μεσάνυχτα. Κουρασμένος, άλλα ευχαριστημένος. Όχι μόνο για το σεξ, άλλα επειδή κατάλαβα, ότι αδίκησα ένα πλάσμα και έχω την ευκαιρία να το παραδεχτώ και μάλιστα και να το διορθώσω.  Έτσι είναι ο χαρακτήρας μου.
κατι ξεχασες μουτρο!!!!!!!!!!!!
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Η αλήθεια είναι, ότι σε αυτό μας βοηθείσαι το μούτρο – batraxomouris και ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ του
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
φιλε πραγματηκα εισαι απιστευτος σε διαβαζω ολη μερα σημερα γιατι λογο δουλεις δεν ειχα χρονο σκ και εχω μινει μαλακας ....Αν ειχα καταλαβει κολας οτι θα εκανες ταξίδι για τ Ρια
ισως ν μην σ ελεγα τοσο καλα λογια για αυτο το μωρο ....παντος ολα πηγαν καλα ...Κ χαίρομαι
συγουρα ομως φανταζομαι οτι ακουσες τ θελο σου κ οχι εμενα ....
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
φιλε πραγματηκα εισαι απιστευτος σε διαβαζω ολη μερα σημερα γιατι λογο δουλεις δεν ειχα χρονο σκ και εχω μινει μαλακας ....Αν ειχα καταλαβει κολας οτι θα εκανες ταξίδι για τ Ρια
ισως ν μην σ ελεγα τοσο καλα λογια για αυτο το μωρο ....παντος ολα πηγαν καλα ...Κ χαίρομαι
συγουρα ομως φανταζομαι οτι ακουσες τ θελο σου κ οχι εμενα ....

Μπράβο, μουτρο, εχεις δικαιο, και το δηλωνω ανοικτά, και με όλη την ειλικρινια μου.
Έκανα ταξιδι Κυπρος Ελλαδα για Ρια
Πιθανοτητα αποτελεσματος 50-50
Έχεις μεγαλο μέρος της αποφασης μου, δεν ήθελα να την αδικισω
Ο τροπος σκεψης μου βγαινει απο τα γραμμένα πάνω
Ελεγες ότι είμαι λαθος και ημουνα λαθος και το παραδεχομαι
η ζωη είναι διαλόγος και διπλωματια είναι αυτό που λέμε στα αγγλικά compromis
Ειμαι πολυ ευχαριστιμένος με το αποτελεσμα
Ότι την ήθελα πολύ είναι αληθεια, αλλα αυτό αυτοματος δεν συμαινει, οτι θα το παρω.
Δεν εξαρταται εάν ελεγες καλά ή κακα λογια, εξαρταται ότι ελεγες, ότι είμαι λάθος.
Εάν υπαρχει στο κειμενο γραματικό λάθος, απολογουμαι, είμαι σε αλλο υπολογιστη.
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλημέρα αγορινες μου.. επειδή πάντα ακούγονται μόνο οι δικές σας πατατηρησεις κ παράπονα θα μοιραστώ κ γω μερικά πράγματα απλά για να ξέρετε τι άτομα αντιμετωπίζουμε κ πόσο κινδυνεύουν κ τα κορίτσια του χώρου μας....έχω σαν αρχή να παίρνω τα χρήματα πλέον μπροστά μια κ που κάποτε τα έπαιρνα στο τέλος για να μην κομπλαρω τον άλλο η φανεί ξερά επαγγελματικό κ Ψυχρό  ...μεχρι που με έκλεψαν 2 φορές στη Θεσσαλονίκη με τη δικαιολογία φέρε μου ένα νερό η τα ξέχασα στο αυτοκίνητο....έτσι όπως είπα τα παίρνω πλέον μπροστά αλλα κ πάλι όσο ποιο διακριτικά μπορώ του λέω να τα αφήσει στο κομοδίνο κ δε κάθομαι να τα μετραω σαν καμία ξελιγωμενη κ γιατί δεν μαρεσει κ μένα σαν εικόνα κ όμως σήμερα τη ξαναπατησα με ένα πολύ ωραίο κ σοβαρό άτομο όπως φενοταν.. αφήνοντας λιγότερα κ έφυγε με ελαφρά πηδιματακια ;).    Και μεις βλέπουμε κ ζούμε πολλά μωράκια μου γι'αυτό πριν κρίνεται βιαστικά να σκέφτεστε κ λίγο τη δική μας πλευρα...κ αυτα ήταν τα ποιο ήπια που αναφέρω αγορινες μου
 

Συνημμένα

  • IMG_20191218_122930.jpg
    IMG_20191218_122930.jpg
    6,2 MB · Εμφανίσεις: 153

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Κούκλα φανταστική
 

Alex Mason

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιουν 2018
Μηνύματα
857
Like
1.113
Πόντοι
206
προ ολιγων μηνων ειχα συναντησει τη Ρια στη λαρισα.

εμπειρια πολυ δεν εχω αλλα μπορω να καταλαβω καποια πραγματα.
η κοπελα ειναι ατομαρα (και κορμαρα :))!!!

@Ρια να σε καλα, θα χαρω παρα πολυ να σε ξαναδω οταν ξαναρθεις λαρισα  :kissass: :kissass: :kissass:



 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
:headbang: :think: :helpplea:
Δεν βλέπω τη σελίδα 354, γιατί????
:helpplea: :think: >:(
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom