Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 5 άτομα (1 μέλη και 4 επισκέπτες)

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Παιδια εχει κανενας προσφατη εμπειρια με την συγκεκριμενη;;;θελω να την επισκεφτω αυτες τις μερες.....
τι να πω, την ειδα απο κοντα, φανταστικο μωρό, παρα περα τίποτε, μετα διαβαζα και κριτικες παρακατω
και
ανοιξε μου πορτα γυμνή και είπε δεν θέλω και εκλεισε.
Αλλα είναι κουκλα
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλημέρα γλυκε μου... Δλδ σου ανοιξα κ είπα ακυρο; αυτο γίνεται πολυ σπανια μωρακο κ ο μόνοι λόγοι που μπορω να το κάνω αυτο ειναι γιατι μερικοι ξεχνάτε πως ολα ειμαι χημεια κ δεν αρκει μονο απο μενα να νιώσει ανετα ο αλλος αλλα να με κανει να νιωσω και γω ανετα μαζι του τωρα αν μου ερθει δηθεν... Παγερός λογικο ειναι να μη νιωσω καλα κ ετσι προτυμω να ειμαι ειλικρινής παρα να παρω τα χρήματα του αλλου γλυκέ μου.... Ξερω ποσο δυσκολα τα βγαζει ο καθένας τα τελευταία χρόνια
Προτυμω να λεει ο αλλος πως εφυγε παρα πως περασε ασχημα
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Καλημέρα γλυκε μου... Δλδ σου ανοιξα κ είπα ακυρο; αυτο γίνεται πολυ σπανια μωρακο κ ο μόνοι λόγοι που μπορω να το κάνω αυτο ειναι γιατι μερικοι ξεχνάτε πως ολα ειμαι χημεια κ δεν αρκει μονο απο μενα να νιώσει ανετα ο αλλος αλλα να με κανει να νιωσω και γω ανετα μαζι του τωρα αν μου ερθει δηθεν... Παγερός λογικο ειναι να μη νιωσω καλα κ ετσι προτυμω να ειμαι ειλικρινής παρα να παρω τα χρήματα του αλλου γλυκέ μου.... Ξερω ποσο δυσκολα τα βγαζει ο καθένας τα τελευταία χρόνια
Προτυμω να λεει ο αλλος πως εφυγε παρα πως περασε ασχημα
Ελευθερια συγγνωμη αλλα εδω θα διαφωνισω μαζι σου. Αν οντως μονο ανοιγωντας την πορτα απλα ειπες του ανθρωπου δεν θελω κ την εκλεισες. Θα μπορουσες να του πεις δυο κουβεντες ομορφα κ ωραια οπως τωρα που απαντησες στο μηνυματα του. Γιατι ετσι οπως τα λεει ο ανθρωπος δεν εφυγε αλλα τον εδιωξες.Κ εδω αυτο που αναφερεις χημεια ειχε να κανει με την εμφανιση περισσοτερο. Γιατι μπορει να σου ρθει ο παιδαρας κ να μην ξερει να φερθει. Συγγνωμη κ παλι αλλα δεν ηταν ο καλυτερος τροπος αντιμετωπισης του παιδιου.
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Δεν πιστεύω να εγινε έτσι.. Δεν ειναι λογικό ουτε το χω κανεθ απο τι θυμάμαι καπου γλυκε μου αλλα οκ.... Αν κ δεν ειπε πως ημουν αγενείς μαζι του το δέχομαι  Συγνώμη αν ισχύει
Πολλα γίνονται που δε τα ξέρετε. Οπωε να μου έρθει μετα απο ενα 2ωρο απο τι κανονισαμε
 

Tiger Ver.

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Απρ 2018
Μηνύματα
1.492
Κριτικές
12
Like
3.453
Πόντοι
746
Δεν πιστεύω να εγινε έτσι.. Δεν ειναι λογικό ουτε το χω κανεθ απο τι θυμάμαι καπου γλυκε μου αλλα οκ.... Αν κ δεν ειπε πως ημουν αγενείς μαζι του το δέχομαι  Συγνώμη αν ισχύει
Πολλα γίνονται που δε τα ξέρετε. Οπωε να μου έρθει μετα απο ενα 2ωρο απο τι κανονισαμε
Συμφωνω μαζι σου οτι δεν τα γνωριζουμε ολα. Κ στην αρχη γι αυτο ειπα αν εγινε ετσι οπως τα ειπε το παιδι. Κ αν ηταν για καποια αλλη κοπελα δεν θα εστελνα. Αλλα επειδη αν κ δεν εχουμε βρεθει ξερω τα καλυτερα για σενα γι αυτο το πα κ πιστευω αν εγινε ετσι....να ηταν απλα μια κακια στιγμη. Γι αυτο μολις ανεβεις επανω θελω να το συζητησουμε απο πολυ πολυ πολυ κοντα!!!!!! Φιλια πολλα πολλα γλυκα μου.
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλησπέρα γλυκέ μου;).  . Θα αργησω λιγο για Θεσσαλονίκη
 

batraxomouris

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Φεβ 2012
Μηνύματα
10.396
Κριτικές
5
Like
4.151
Πόντοι
606
οπως κ να χει ειναι μια τίμια αντιμετώπιση παρα να παρει το δωρακι μονο κ μονο για να μην χασει τ πελατι....τ χω κανει κ γω σε κανα δυο τρανς γνωστες που δεν ενιωσα καλα ...εχει ν κανει η στιγμή για μενα ....
 

trelos1989

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Δεκ 2009
Μηνύματα
1.370
Κριτικές
3
Like
3.234
Πόντοι
736
Η Ελευθερια ειναι απλα υπεροχη σε ολα της και απο συμπεριφορα αψογη. Προσωπικα οταν συναντηθηκαμε ηταν αψογη σε ολα της και προπαντων πεντακαθαρη και με απιστευτη συμμετοχη.
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλο Μηνα αγορινες μου απο Αθηνα
 

Συνημμένα

  • IMG_20190729_155202.jpg
    IMG_20190729_155202.jpg
    795,6 KB · Εμφανίσεις: 72

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746
Wow, καλο μηνα κουκλα
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Επισης γλυκέ μου καλημερα στην ομορφη Κυπρο ;)
 

SheFucker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
24 Νοε 2018
Μηνύματα
2.497
Κριτικές
11
Like
2.732
Πόντοι
746

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom