Νέα

Shemale LibertyGR

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)
Εγγρ.
7 Νοε 2018
Μηνύματα
28
Like
2
Πόντοι
0
Ευτηχως έχω μια υπέροχη οικογένεια να με στηρίζει κ αντλώ από εκεί δύναμη... Όλα τα υπόλοιπα είναι παροδικα όπως και οι ψευτοερωτες ψευτοφιλιες
μπραβο σου κοπελια. αυτο ειναι το πιο σημαντικο απ'ολα.
η εσωτερική ομορφια και η καλοσυνη της ψυχης μετρανε στους ανθρωπους.
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ειστε ομως και εσεις οι τρανς πολλες φορες ανοιχτες για γνωριμιες κλπ, σκεφτεσται τα ποσα φραγκα θα παρετε μονο απο τον ταδε!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Δεν ειστε ομως και εσεις οι τρανς πολλες φορες ανοιχτες για γνωριμιες κλπ, σκεφτεσται τα ποσα φραγκα θα παρετε μονο απο τον ταδε!
Δεν είμαστε όλες ίδιες γλυκέ μου εγώ ειδικά δε το κοίταξα ποτέ αυτό ενώ μπορούσα άνετα πολλές φορές πίστεψε με..
Αυτούς τους ανθρώπους τους εκτιμάνε περισσότερο από τι βλέπω τελικά ομως
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Χαιρω πολυ εσυ μπορει να εισαι η εξαιρεση στον κανονα ,ομως σε καμια περιπτωση δεν αντιπροσωπευεις την πλειοψηφια!
 

xa999

Μέλος
Εγγρ.
21 Ιουν 2012
Μηνύματα
297
Like
52
Πόντοι
1
to site σου ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ , θελει ανανεωση. (φωτο , βιντεο, περιοδείες)

ειναι αλήθεια ότι αν οι πελάτες ήταν καλύτεροι και ώς ανθρωποι οι επαγγελματιες και όχι αρπαχτες θα ήταν καλλυτεροι.

ειναι κοινά αποδεκτό ότι το ένα συντηρεί το αλλο σε αυτη την συμπεριφορα.

επίσης καταληκτικό είναι το γεγνός που θιχτηκε πιο πριν. όντως μεγάλη ζημιά κανουν οι ίδιες οι επαγγελματιες ο ένας στον αλλο...
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Χαιρω πολυ εσυ μπορει να εισαι η εξαιρεση στον κανονα ,ομως σε καμια περιπτωση δεν αντιπροσωπευεις την πλειοψηφια!
Ο καθένας μας κ καθεμία κρίνεται γλυκέ μου εμένα με ξέρουν από τα 16 μου στη νύχτα
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Δεν ξερω προσωπικα απεχω απο το να δοκιμασω να παω με μια τρανς, γιατι δεν θελω να καταληξω ενας περιεργος τυπος στα 30-35 μου που θα πηγαινει σε σπιτια να πληρωνει για σεξ με τρανς.Απλα δεν ειμαι αυτος ο τυπος!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Στο μυαλό σου είναι περιέργοι γλυκέ μου  άλλωστε δεν σε υποχρεώνει κάνεις να κάνεις κάτι που δε θες... Αυτό όμως δε σε κάνει ούτε κ ανώτερο τους ή κατώτερο... Επιλογές είναι όλα και εμπειρίες... Φτάσε στα 60 να ζήσεις τότε όσα κολλούσες πριν ;)
Εγώ θέλω όταν γεράσω να έχω όσες περισσότερες εμπειρίες μπορώ να θυμάμαι κ να λέω φεύγω γεμάτος άνθρωπος κ τα ζησα όλα... άλλωστε μια φορά ερχομαστε
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Αμα θελω κατι το ζω δεν κολλαω σε τιποτα διαθετω ωριμο νου και ζυγιζω τις επιλογες μου καλα πριν παρω μια αποφαση, εγω απλα απανταω στα αρχικα λογια σου γιατι δηλαδη οι τρανς μενετε μονες που νομιζω εχει δοθει η απαντηση απο τα συμφραζομενα!
Πισω απο τις λεξεις κρυβεται το νοημα αυτων που λεω!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Αμα θελω κατι το ζω δεν κολλαω σε τιποτα διαθετω ωριμο νου και ζυγιζω τις επιλογες μου καλα πριν παρω μια αποφαση, εγω απλα απανταω στα αρχικα λογια σου γιατι δηλαδη οι τρανς μενετε μονες που νομιζω εχει δοθει η απαντηση απο τα συμφραζομενα!
Πισω απο τις λεξεις κρυβεται το νοημα αυτων που λεω!
Δεν μιλούσα σε προσωπικό επίπεδο γλυκέ μου
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Και εγω αυτα που λεω δεν πανε επι προσωπικου γιατι οπως προειπα δεν σε ξερω, παρ'όλα αυτα το point ειναι αλλου γλυκια μου">"
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Και εγω αυτα που λεω δεν πανε επι προσωπικου γιατι οπως προειπα δεν σε ξερω, παρ'όλα αυτα το point ειναι αλλου γλυκια μου">"
Μόνο που κάθεσαι κ συζητάς δείχνει πως είσαι άνθρωπος που παρόλο που εχει τις αντιλήψεις του μπορεί κ του αρέσει να ακούει κ τον αλλο κ όχι ισχυρογνωμων... Κάτι που συχενομαι... Χάρηκα πάντως όπως κ να χει γλυκέ μου
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Να σε καλα για τα λογια σου, οντως δεν ειμαι ισχυρογνωμων απλα μου αρεσει να ασκω κριτικη οπου εγω θεωρω ορθο.
Καληνυχτιζω απο την μερια μου και χαρηκα για την ανταλλαγη αποψεων!




Το ακουγα πριν και απλα λεω ταιριαζει.
 

mpourdas35

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
18 Μαρ 2011
Μηνύματα
114
Κριτικές
15
Like
608
Πόντοι
311
Αγαπητε φιλε, υπαρχουν ελαχιστα πραγματα που καποιος δε τα χει σκεφτει, κανει, ή να τα χει χρησιμοποιησει σαν σημαια πριν απο σενα. τα 24 σου ετη σε αφηνουν να νομιζεις πως τερματισες νωρις την πιστα,
αλλα ολοι μας εχουμε χιλιομετρα μπροστα μας.Ο καθενας αμαρτωλος στο δικο του ονειρο, που ομως δε διαφερει απ του διπλα.have fun με την ψυχουλα σου μεχρι να αλλαξεις...και μετα να ξαναλλαξεις.

Ελευθερια, κοριτσαρε, θα περιμενουμε να ομορφυνεις την πολη μας!
 

Zeitgeist95

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2018
Μηνύματα
18
Like
0
Πόντοι
0
Ακου Αλεξ δεν νομιζω πως τερματισα καμια πιστα, ουτε χρησιμοποιω τιποτα ως σημαια και δεν ειπα πουθενα πως ειμαι 24.
Σιγουρα ο καθενας κουβαλαει τα σκοταδια του οπως λες και εχω υπαρξει και εγω με πολλα στο παρελθον μου απο οσο θυμαμαι, ωστοσο σε αλλο πραμα αναφερομουν.
Καλη μερα να εχεις απο μενα!
 

antrianna_28

Trans
Εγγρ.
15 Απρ 2013
Μηνύματα
3.290
Like
652
Καλησπ2αγορινες από ρακοποταμο Λάρισας πανέμορφο μέρος ;)
 

Συνημμένα

  • IMG_20190726_182417.jpg
    IMG_20190726_182417.jpg
    3 MB · Εμφανίσεις: 158

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom