Νέα

Sexy Τραγουδίστριες (από φωνή... κορμάρα!)

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα PIATSAS
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 1K
  • Εμφανίσεις 244K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Ποια ειναι η πιο καυλα τραγουδιστρια;

  • Ελενα Παπαριζου

    Ψήφοι: 83 13,5%
  • Χριστινα Κολετσα

    Ψήφοι: 98 15,9%
  • Ελλη Κοκκινου

    Ψήφοι: 28 4,6%
  • Δεσποινα Βανδη

    Ψήφοι: 17 2,8%
  • Μαρω Λυτρα

    Ψήφοι: 31 5,0%
  • Λενα Παπαδοπουλου

    Ψήφοι: 11 1,8%
  • Ηβη Αδαμου

    Ψήφοι: 23 3,7%
  • Ελενη Φουρειρα

    Ψήφοι: 34 5,5%
  • Ειρινη Παπαδοπουλου

    Ψήφοι: 22 3,6%
  • Μαρια Καρλακη

    Ψήφοι: 5 0,8%
  • Κελλυ Κελεκιδου

    Ψήφοι: 14 2,3%
  • Αγγελικη Ηλιαδη

    Ψήφοι: 42 6,8%
  • Ειρηνη Μερκουρη

    Ψήφοι: 20 3,3%
  • Κατερινα Στικουδη

    Ψήφοι: 92 15,0%
  • Ευα Μιλλη

    Ψήφοι: 3 0,5%
  • Χρυσπα

    Ψήφοι: 14 2,3%
  • Καιτη Γαρμπη

    Ψήφοι: 12 2,0%
  • Μαριαντα Πιεριδη

    Ψήφοι: 40 6,5%
  • Ταμτα

    Ψήφοι: 13 2,1%
  • Μαρια Ιακωβου

    Ψήφοι: 6 1,0%
  • Πωλινα Χριστοδουλου

    Ψήφοι: 7 1,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    615

life97

Σπουδαίος
Εγγρ.
1 Φεβ 2007
Μηνύματα
44.795
Κριτικές
23
Like
89
Πόντοι
2.357
για μένα ισχύει μόνο το τζάμπα,  κατά  2ον δεν κάνω ψυχικά  ;)

Δεν εισαι αισθηματιαs......Σκεφτεσαι μονο να γλεντησειs το φρεσκοπλυμενο κορμακι τηs και μετα να την πεταξειs ορφανη-πενταρφανη στην Πατησιων
Κανε το Ψυχικο και ριξτην στον γιαλο :grin:
 

traxanoplagias

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2008
Μηνύματα
408
Like
16
Πόντοι
1
Περνατε δυσκολα τα λιονταρακια αυτη την εποχη ... μολις τελειωσει ολα θα τα βρεις  :dancing:

Δεν μ αρεσουν τα "στεγνα" σωματα ... ουτε να στηριξει τα λεμονακια σιλικονης δεν μπορει  :S
Κοιτα ομως Ειρηνη Παριση  :cum: :cum: :cum

;καλη η ειρηνη αλλα αμα αγριεψει το κατερινακι...αστα να πανε!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Δεν εισαι αισθηματιαs......Σκεφτεσαι μονο να γλεντησειs το φρεσκοπλυμενο κορμακι τηs και μετα να την πεταξειs ορφανη-πενταρφανη στην Πατησιων
Κανε το Ψυχικο και ριξτην στον γιαλο :grin:

....γι αυτό μένω γλυφάς που είναι κοντά ο γιαλός. Που να τρεχεις στο Ψυχικό ? :2funny: :2funny: :rockon:
 

vizolagnos6

Μέλος
Εγγρ.
22 Μαΐ 2011
Μηνύματα
168
Like
168
Πόντοι
1
εχει στο εμπατη μια που βγαινει στην αρχη ολα τα λεφτα
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
...αχ αυτο το θρεντ!  :)

...ένεκα μουσικός επι σειρά ετών σε όλα αυτά τα μαγαζιά (σε πολλες απ τις φωτο του παροντος διακρίνομαι ή είμαι κάπου εκεί πίσω) έχω πολλές φωτό, πολλά "ράμματα" για γούνες κλπ για τις κυρίες-δεσποινίδες.
Μερικές απ αυτές τις έχω πάρει κιόλας και κάποιες όχι μόνος μου.  :dancing:
Θα κοιτάξω το αρχείο μου να δω τι μπορώ (ακυκλοφόρητο) εννοείται να ανεβάσω -όχι απαραίτητα γυμνό- χωρίς φυσικά να καρφωθούμε! Μη χάσουμε τις δουλίτσες και την εμπιστοσύνη που μας τρέφουν τα κορίτσια έπειτα απο τόσα χρόνια, αμαρτία είναι!  ;)
Πάντως μη ψαρώνετε με πολλές απ αυτές! Ακόμα και με ρούχα και απο πολύ κοντά, οι περισσότερες είναι ψιλομπάζα!

Τέλος, διάβασα κάποιους οι οποίοι ξέρουν πολλάαααα  :2funny:  Απο ονόματα και γενικότερα στοιχεία.
Θα επεμβω όπου μπορώ...

Ασχέτως ρεπερτορίου πάντως, υπάρχουν μερικές καλές φωνες ακόμα και σε αυτά τα μαγαζιά - ρεπερτόρια.
Όμως άλλο είναι το νόημα του νήματος και ας επικεντρωθούμε σε αυτό!  :rockon: :tits: :kissass:

ΥΓ1 Η Λιούμπα και η Έρη είναι Ελληνίδες με στοιχεία Λατινικής Αμερικής, η μάνα τους είναι επίσης ΤΡΕΛΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, και είναι κόρες γνωστού παλιού και συγχωρεμένου τραγουδιστή.
ΥΓ2 Ποιος έβαλες ρε σεις τη "Χαρά" φωτό σαν τραγουδίστρια? Καμμία σχέση και το ξέρετε πολλοί αλλα κανείς δεν το επεσήμανε!


Τσίερς!
 

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
...αχ αυτο το θρεντ!  :)

...ένεκα μουσικός επι σειρά ετών σε όλα αυτά τα μαγαζιά (σε πολλες απ τις φωτο του παροντος διακρίνομαι ή είμαι κάπου εκεί πίσω) έχω πολλές φωτό, πολλά "ράμματα" για γούνες κλπ για τις κυρίες-δεσποινίδες.
Μερικές απ αυτές τις έχω πάρει κιόλας και κάποιες όχι μόνος μου.  :dancing:
Θα κοιτάξω το αρχείο μου να δω τι μπορώ (ακυκλοφόρητο) εννοείται να ανεβάσω -όχι απαραίτητα γυμνό- χωρίς φυσικά να καρφωθούμε! Μη χάσουμε τις δουλίτσες και την εμπιστοσύνη που μας τρέφουν τα κορίτσια έπειτα απο τόσα χρόνια, αμαρτία είναι!  ;)
Πάντως μη ψαρώνετε με πολλές απ αυτές! Ακόμα και με ρούχα και απο πολύ κοντά, οι περισσότερες είναι ψιλομπάζα!

Τέλος, διάβασα κάποιους οι οποίοι ξέρουν πολλάαααα  :2funny:  Απο ονόματα και γενικότερα στοιχεία.
Θα επεμβω όπου μπορώ...

Ασχέτως ρεπερτορίου πάντως, υπάρχουν μερικές καλές φωνες ακόμα και σε αυτά τα μαγαζιά - ρεπερτόρια.
Όμως άλλο είναι το νόημα του νήματος και ας επικεντρωθούμε σε αυτό!  :rockon: :tits: :kissass:

ΥΓ1 Η Λιούμπα και η Έρη είναι Ελληνίδες με στοιχεία Λατινικής Αμερικής, η μάνα τους είναι επίσης ΤΡΕΛΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, και είναι κόρες γνωστού παλιού και συγχωρεμένου τραγουδιστή.
ΥΓ2 Ποιος έβαλες ρε σεις τη "Χαρά" φωτό σαν τραγουδίστρια? Καμμία σχέση και το ξέρετε πολλοί αλλα κανείς δεν το επεσήμανε!


Τσίερς!
Καλώς ήρθες βρε!
και ήθελα λίγη βοήθεια
δεν τις προλαβαίνω όλες μόνος μου  :grin:
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Καλώς ήρθες βρε!
και ήθελα λίγη βοήθεια
δεν τις προλαβαίνω όλες μόνος μου  :grin:


Εσύ, ο "λούτσος" και "ο παλιός"... χμ... βρε λες να γνωριζόμαστε κιόλας?  :2funny:
Μαγαζιά, στουντιο (μουσικά), στούντιο τηλεοπτικά...  :think:

Είναι και καναδυό ακόμα αλλά είμαι καινούργιος εδώ και τα nicknames δεν τα συγκρατώ... :S
 

o palios

Μέλος
Εγγρ.
18 Οκτ 2007
Μηνύματα
956
Like
2
Πόντοι
6
...αχ αυτο το θρεντ!  :)

...ένεκα μουσικός επι σειρά ετών σε όλα αυτά τα μαγαζιά (σε πολλες απ τις φωτο του παροντος διακρίνομαι ή είμαι κάπου εκεί πίσω) έχω πολλές φωτό, πολλά "ράμματα" για γούνες κλπ για τις κυρίες-δεσποινίδες.
Μερικές απ αυτές τις έχω πάρει κιόλας και κάποιες όχι μόνος μου.  :dancing:
Θα κοιτάξω το αρχείο μου να δω τι μπορώ (ακυκλοφόρητο) εννοείται να ανεβάσω -όχι απαραίτητα γυμνό- χωρίς φυσικά να καρφωθούμε! Μη χάσουμε τις δουλίτσες και την εμπιστοσύνη που μας τρέφουν τα κορίτσια έπειτα απο τόσα χρόνια, αμαρτία είναι!  ;)
Πάντως μη ψαρώνετε με πολλές απ αυτές! Ακόμα και με ρούχα και απο πολύ κοντά, οι περισσότερες είναι ψιλομπάζα!

Τέλος, διάβασα κάποιους οι οποίοι ξέρουν πολλάαααα  :2funny:  Απο ονόματα και γενικότερα στοιχεία.
Θα επεμβω όπου μπορώ...

Ασχέτως ρεπερτορίου πάντως, υπάρχουν μερικές καλές φωνες ακόμα και σε αυτά τα μαγαζιά - ρεπερτόρια.
Όμως άλλο είναι το νόημα του νήματος και ας επικεντρωθούμε σε αυτό!  :rockon: :tits: :kissass:

ΥΓ1 Η Λιούμπα και η Έρη είναι Ελληνίδες με στοιχεία Λατινικής Αμερικής, η μάνα τους είναι επίσης ΤΡΕΛΟ ΤΟΥΜΠΑΝΟ, και είναι κόρες γνωστού παλιού και συγχωρεμένου τραγουδιστή.
ΥΓ2 Ποιος έβαλες ρε σεις τη "Χαρά" φωτό σαν τραγουδίστρια? Καμμία σχέση και το ξέρετε πολλοί αλλα κανείς δεν το επεσήμανε!


Τσίερς!
προσεχε συναδελφε ,αυτοι που φαινονται  ειναι ολοι γνωστοι....
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
...ένεκα μουσικός επι σειρά ετών σε όλα αυτά τα μαγαζιά (σε πολλες απ τις φωτο του παροντος διακρίνομαι ή είμαι κάπου εκεί πίσω) έχω πολλές φωτό, πολλά "ράμματα" για γούνες κλπ για τις κυρίες-δεσποινίδες.
Μερικές απ αυτές τις έχω πάρει κιόλας και κάποιες όχι μόνος μου.  :dancing:

Δεν καταλαβα, που ειναι το κακο;
Κοπελιτσες ειναι, μεσα στην καβλα και στις ορμες. Δεν πρεπει δηλαδη να πηδηχτουν με εναν ή με πεντε... :grouphug:
Η μονη ενσταση μου ειναι να μην χανουν το μετρο της αξιοπρεπειας.

Σοβαρευτειτε και απελευθερωθειτε απο τις νοοτροπιες των μαναδων μας.
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
"Παλιέ", αυτό λέω. Πρέπει να προσέχουμε...


Δεν καταλαβα, που ειναι το κακο;
Κοπελιτσες ειναι, μεσα στην καβλα και στις ορμες. Δεν πρεπει δηλαδη να πηδηχτουν με εναν ή με πεντε... :grouphug:
Η μονη ενσταση μου ειναι να μην χανουν το μετρο της αξιοπρεπειας.

Σοβαρευτειτε και απελευθερωθειτε απο τις νοοτροπιες των μαναδων μας.


Βρε κανενα πρόβλημα, ας πηδιούνται με όσους, όπου και όπως θέλουνε! Εμεις μαλάκες θα γίνουμε?  :2funny:
Ποιός είπε το αντίθετο?  :think:
Αν όμως αναφέρεσαι στις φωτό, ειδικά τις prive και γυμνές, λυπάμαι, δεν μου είναι εύκολο να ικανοποιήσω την επιθυμία σου!
 

sferdeklos

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιουν 2008
Μηνύματα
9.019
Κριτικές
2
Like
22
Πόντοι
66
"Παλιέ", αυτό λέω. Πρέπει να προσέχουμε...



Βρε κανενα πρόβλημα, ας πηδιούνται με όσους, όπου και όπως θέλουνε! Εμεις μαλάκες θα γίνουμε?  :2funny:
Ποιός είπε το αντίθετο?  :think:
Αν όμως αναφέρεσαι στις φωτό, ειδικά τις prive και γυμνές, λυπάμαι, δεν μου είναι εύκολο να ικανοποιήσω την επιθυμία σου!

Δεν καταλαβα τι λες, τι επιθυμια εχω;
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Δεν καταλαβα τι λες, τι επιθυμια εχω;


Επειδή στην παράθεσή σου έβαλες με κόκκινα και τη φράση με τις φωτό, γι αυτο το είπα.
Παρεξήγησις, όλα καλά!  :)
Στα υπόλοιπα σου απάντησα και δε νομίζω να διαφωνούμε κάπου!
 

loytsos

Μέλος
Εγγρ.
28 Απρ 2009
Μηνύματα
9.449
Like
3
Πόντοι
66
Εσύ, ο "λούτσος" και "ο παλιός"... χμ... βρε λες να γνωριζόμαστε κιόλας?  :2funny:
Μαγαζιά, στουντιο (μουσικά), στούντιο τηλεοπτικά...  :think:

Είναι και καναδυό ακόμα αλλά είμαι καινούργιος εδώ και τα nicknames δεν τα συγκρατώ... :S

πές μας και το όργανο αν θές? ;) :2funny:
 

Επισκέπτης
Σπουδαία πόδια/κώλος:
%25CE%25B4%25CE%25B4.jpg
 

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Εύα Φράγκου, Ειρήνη Παπαδοπούλου, Μελίνα Μακρή (αυτή που τώρα είναι στους VEGAS)

3σε1 με κάποιον συνάδελφο  :rolleyes:
 

Συνημμένα

  • Graphic4.jpg
    Graphic4.jpg
    114 KB · Εμφανίσεις: 58

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Άρτεμις Αλεξανδράτου  :tits:
 

Συνημμένα

  • Graphic9.jpg
    Graphic9.jpg
    331,2 KB · Εμφανίσεις: 62

Morisson

Μέλος
Εγγρ.
1 Οκτ 2011
Μηνύματα
260
Like
4
Πόντοι
1
Λιούμπα Ζώρα

:kissass:
 

Συνημμένα

  • IMG_0703.jpg
    IMG_0703.jpg
    332,6 KB · Εμφανίσεις: 31

διομήδης

Τιμημένος
Εγγρ.
26 Δεκ 2008
Μηνύματα
44.984
Like
30.417
Πόντοι
5.006
Εσύ, ο "λούτσος" και "ο παλιός"... χμ... βρε λες να γνωριζόμαστε κιόλας?  :2funny:
Μαγαζιά, στουντιο (μουσικά), στούντιο τηλεοπτικά...  :think:

Είναι και καναδυό ακόμα αλλά είμαι καινούργιος εδώ και τα nicknames δεν τα συγκρατώ... :S
Ενα μεγάλο χωριό είναι η Αθήνα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom