Νέα

Σεξουαλικώς Μεταδιδόμενα Νοσήματα και Πιθανότητες...

  • Μέλος που άνοιξε το νήμα Bourdeliaris22
  • Ημερομηνία ανοίγματος
  • Απαντήσεις 3K
  • Εμφανίσεις 375K
  • Tagged users Καμία
  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 1 άτομα (0 μέλη και 1 επισκέπτες)

Τσιμπουκι επικινδυνο 1)πουτανα ακαποτο ΧΩΡΙΣ 2)γκόμενα ΜΕ τελείωμα

  • Η "βρωμιάρα" η πουτάνα φυσικά!

    Ψήφοι: 158 44,8%
  • Η γκόμενα γιατί το χύσιμο μετράει πιο πολύ!

    Ψήφοι: 124 35,1%
  • Δεν ξέρω, δεν απαντώ

    Ψήφοι: 71 20,1%

  • Μέλη που ψήφισαν συνολικά
    353

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
Όσο αφορά τους σμηγματογόνες κύστεις ....υπάρχει κανείς παθών ?Και πως το αντιμετώπισε ? :think:

Ειχα εγω τυπε. :S :S :S
Γενικος  χειρουργος μου την αφαίρεσε σε μια κλινικη σε 15 λεπτα
Και πλαστικοι χειρουργοι αναλαμβανουν αν εχεις καποιον γνωστο και θες να τον προτιμησεις.
Κοστος max 100-150 ευρω, οποιος σου ζητησει περισσοτερα κλωτσιες.

Δες και οτι απορια εχεις ρωτας.Γενικα μην την αφησεις να κοκκινησει(ενδειξη φλεγμονής) γιατι θα σπασει 1000% και μετα θα πρεπει να περιμενεις να κλεισει η πληγη για να την αφαιρεσεις.



 

Gorginos21

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
καλησπερα νεος στο χωρο αυτο και εγω της εξης απορια,θα κατεβω αθηνα προσφατα και λεω να παρω ενα call girl που σταμπαρα,και απο σο ειδα η πιπα παει ακαποτη γενικα στα call girl.

και επειδη ειμαι λατρης μεγαλος της πιπας,ποσο % εχω πιθανοτητες να κολλησω κατι απο το call girl σμν κτλπ?

το σκεφτομαι συνεχεια,αν πρεπει να τη δωσω πιπα ακαποτος,προεχει παντα η η υγεια και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο της καβλας αυτης.

καλοδεχουμενα ολα τα σχολια σας.
 

Gorginos21

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
τυπε παντα με καποτα  :hi:

Ε άμα είναι έτσι δεν πάω καθόλου,αυτό σκέφτομαι θέλω οργιάκα πράματα με πολύ σάλιο κλτπ,εχω διαβάσει πόσες κριτικές απο τα call girl κανείς δεν ανέφερε κάτι ύποπτο..χμμμμ
 

iakovos

Σπουδαίος
Εγγρ.
11 Ιαν 2007
Μηνύματα
23.099
Κριτικές
9
Like
13.667
Πόντοι
2.606
καλησπερα νεος στο χωρο αυτο και εγω της εξης απορια,θα κατεβω αθηνα προσφατα και λεω να παρω ενα call girl που σταμπαρα,και απο σο ειδα η πιπα παει ακαποτη γενικα στα call girl.

και επειδη ειμαι λατρης μεγαλος της πιπας,ποσο % εχω πιθανοτητες να κολλησω κατι απο το call girl σμν κτλπ?

το σκεφτομαι συνεχεια,αν πρεπει να τη δωσω πιπα ακαποτος,προεχει παντα η η υγεια και δεν ξερω κατα ποσο αξιζει το ρισκο της καβλας αυτης.

καλοδεχουμενα ολα τα σχολια σας.

Μην ρισκαρεις με πιπα τυπε.

Βολέψου με γλυφομουνι :S :S :S

giphy.gif


 

geoMan

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2009
Μηνύματα
27.890
Κριτικές
16
Like
14.738
Πόντοι
6.515
Ειναι το ιδιο τυπε?  :think:
 

Ημεδαπος

Σπουδαίος
Εγγρ.
14 Σεπ 2017
Μηνύματα
905
Κριτικές
35
Like
7.229
Πόντοι
3.436
Πάντα υπάρχει κίνδυνος χωρίς καποτα στην πίπα κ γενικά αλλά κ απο την προσέχουν κ οι κοπέλες για την δική τους υγεία..εξαλου οταν καθαρίζουν το εργαλείο με το μωρομαντηλο εξετάζουν την κλινική εικόνα για παρασημα..
 

Gorginos21

Μέλος
Εγγρ.
30 Οκτ 2017
Μηνύματα
13
Like
8
Πόντοι
0
Μην ρισκαρεις με πιπα τυπε.

Βολέψου με γλυφομουνι :S :S :S

giphy.gif

οχι και γλυφομουνι το τερματισες (εδω για πιπα το σκεφτομαι τοσο) βλεπω παντως κατι τυπαρες στις κριτικες γραφουν...σταση 69 και γλωσσα μεχρι τα εντερα της χαχα αθεοβοφοι τελειως
 

ΝΑΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
26 Ιαν 2016
Μηνύματα
27.371
Κριτικές
49
Like
22.764
Πόντοι
24.596

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουριθρα και σε όλο το σώμα.
 

Sapakias

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2016
Μηνύματα
2.836
Like
1.289
Πόντοι
216
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουριθρα και σε όλο το σώμα.

Τύπε ήδη είσαι τελειωμένος αν ακολουθήσεις αυτή την τακτική.
Μάλλον χρειάζεσαι ψυχολογική υποστήριξη. Έλεος! Προχώρα κανονικά και με προφύλαξη.
:priest:
 

BLITZKRIEGER

Μέλος
Εγγρ.
10 Οκτ 2017
Μηνύματα
3.239
Κριτικές
4
Like
297
Πόντοι
36
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουριθρα και σε όλο το σώμα.

Τύπε αν το προφυλακτικό δεν είναι ολόσωμο δεν κάνει τίποτα.
 

mallias20

Τιμημένος
Εγγρ.
10 Αυγ 2013
Μηνύματα
4.785
Κριτικές
193
Like
25.269
Πόντοι
33.818
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουριθρα και σε όλο το σώμα.
Τύπε αν δεν κρατούσες και την αναπνοή σου την ώρα που μπήκες μέσα στο δωμάτιο την έκατσες....ξεκίνα να βράζεις τα κόλυβα. :S :S :S
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
123
Like
43
Πόντοι
1
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουρήθρα και σε όλο το σώμα.
Ρε φίλε το γάμησες και ψόφησε.
Εσύ θα κάψεις την ψωλή σου καμιά ώρα με λακ και αναπτήρα για αποστείρωση.
Δεν είναι ρεζερβουάρ η ουρήθρα να κουμπώνεις το οινόπνευμα και να φουλάρεις.
Αν έχεις τέτοια θέματα κάτσε και παίξτον, μην τυραννιέσαι μετά και σου μπαίνουν ιδέες αν κόλλησες.
Y.Γ Για καλό και για κακό πλύντον και μία με Betadine
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
Ρε φίλε το γάμησες και ψόφησε.
Εσύ θα κάψεις την ψωλή σου καμιά ώρα με λακ και αναπτήρα για αποστείρωση.
Δεν είναι ρεζερβουάρ η ουρήθρα να κουμπώνεις το οινόπνευμα και να φουλάρεις.
Αν έχεις τέτοια θέματα κάτσε και παίξτον, μην τυραννιέσαι μετά και σου μπαίνουν ιδέες αν κόλλησες.
Y.Γ Για καλό και για κακό πλύντον και μία με Betadine
Ρε μαγκα το ξέρω ότι ακούγεται ηλιθιο ότι γράφω και καλά κάνεις και γελάς αλλά δεν θέλω να βάζω την υγεία μου σε ρίσκο, ξέρω θα μου πεις ότι δεν έπρεπε να πάω εξαρχής αλλά πήγα όπως και να έχει γι αυτό ρωτάω αν κάποιος από εδώ μέσα έχει κολλήσει ποτέ τπτ στα μπουρδελα της φυλης με χρήση προφυλακτικου μιλώντας. Αν θέλετε μπορώ να σας πω και με ποια πήγα χωρίς να έχει σχέση η συγκεκριμένη, με όποια και να πήγαινα πάλι θα ρωταγα
 

Zantarien

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2016
Μηνύματα
123
Like
43
Πόντοι
1
Ρε μαγκα το ξέρω ότι ακούγεται ηλιθιο ότι γράφω και καλά κάνεις και γελάς αλλά δεν θέλω να βάζω την υγεία μου σε ρίσκο, ξέρω θα μου πεις ότι δεν έπρεπε να πάω εξαρχής αλλά πήγα όπως και να έχει γι αυτό ρωτάω αν κάποιος από εδώ μέσα έχει κολλήσει ποτέ τπτ στα μπουρδελα της φυλης με χρήση προφυλακτικου μιλώντας. Αν θέλετε μπορώ να σας πω και με ποια πήγα χωρίς να έχει σχέση η συγκεκριμένη, με όποια και να πήγαινα πάλι θα ρωταγα
Δεν το λέω για να σε τρολάρω, καταλαβαίνω πως μπορεί να νιώθεις.
Μην αγχώνεσαι άδικα, οι πιθανότητες να κόλλησες κάτι με προφυλακτικό είναι σαν να πιάσεις το Τζόκερ 5+1 αύριο.
 

v@rv@tarxidos

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουλ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
33
Πόντοι
1
Καλησπέρα, πήγα σήμερα στη φυλής και πήρα μια κοπέλα, πολύ καλή, επειδή όμως είμαι λίγο φοβιτσιαρης μπορείτε να μου πείτε τι πιθανότητες έχω να έχω κολλήσει κάτι δεδομένου ότι όλα έγιναν με προφυλακτικο και πολύ προσεκτικά, ούτε γλυφωμουνια ούτε γλωσσοφυλα ούτε τπτ τέτοια. Υπάρχει περιπτωση λοιπόν να έχω κολλήσει κάτι. Α να μην ξεχάσω όταν πήγα σπίτι καθαριστικα πολύ καλά με καθαρό οινόπνευμα παντού ακόμα και στην ουριθρα και σε όλο το σώμα.
όπως θα σου έλεγε και ένας δερματολόγος - αφροδισιολόγος: ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. (με αυτό το ιστορικό, δε θα σου πρότεινε καν να εξεταστείς, αντιθέτως μπορεί να σου πρότεινε ηρεμιστικά - και δεν αστειεύομαι -)
 

Profilaktika

Μέλος
Εγγρ.
8 Ιουν 2017
Μηνύματα
1.816
Like
255
Πόντοι
36
όπως θα σου έλεγε και ένας δερματολόγος - αφροδισιολόγος: ΔΕΝ ΚΟΛΛΗΣΕΣ ΤΙΠΟΤΑ. (με αυτό το ιστορικό, δε θα σου πρότεινε καν να εξεταστείς, αντιθέτως μπορεί να σου πρότεινε ηρεμιστικά - και δεν αστειεύομαι -)
Κοιτα είμαι ολίγον τι υποχονδριος και το χειρότερο είναι ότι είμαι 19 :p Τέλος πάντων όπως και να έχει αφού λέτε και οι 2 σας ότι οι πιθανότητες είναι πολύ ελάχιστες μου φεύγει κάπως το άγχος;)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom