Νέα

Sexotic 2009 Θεσσαλονίκη 13-15 Φλεβάρη 2009

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Ελα μάγγες χαλαρώστε, εντάξει είπαμε η έκθεση είχε πολλά αρνητικά αλλά το έχετε γαμήσει τελείως...Και φυσικά αυτοί που σκούζουν πιο πολύ είναι αυτοί που δεν πάτησαν καν τελικά...Γίνεστε κουραστικοί με το επαναλβάνεστε και ιδιαίτερα ενοχλητικοί σε άλλους που ταξίδεψαν κιόλας για να πάνε...Ηρεμήστε....
 

Butt Obsessed

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2009
Μηνύματα
7
Like
0
Πόντοι
0
Διαβάζω το topic σχεδόν από την αρχή του.
Λίγα λόγια για αυτήν την "έκθεση" ο θεός να την κάνει.Πήγα και το Σάββατο και την Κυριακή αργά μετά τις 9 και ήμουν σε σχετική ώρα αιχμής.Έυτυχώς μπόρεσα να καβατζώσω προσκλήσεις από ένα φιλαράκι(εκθέτης) και δεν πλήρωσα εισιτήριο,αλλά βέβαια πλήρωσα πάρκινκ.
Διοργανωση και διοργανωτές.... κλάμα.Αν είχε 0 βαθμούς εξω,μέσα είχε 3 , που ήταν η θερμανση οεο,δεν είναι 15αυγουστος :idiot:
Προχειροδουλειές από όλα τα περίπτερα που είδα.
Από γκόμενες,οι στρίπερς πήγαν να δώσουν μια ομορφιά και να ζεστάνουν τον πολικό χώρο,αλλά το ηθών απ'οτι μου είπαν παραμόνευε στη γωνία....Γενικώς, Ελλάδα 100χρόνια πίσω από τα λάχανα...
Πριν 3 χρόνια τον Οκτώβριο είχα πάει στο Βερολίνο στη  Venus.Εντάξει εκεί το ένα περίπτερο ήταν όσο όλο το αντίστοιχο μπουζικτσίδικό της Θεσ/νίκης,αλλά δεν παύει να είσαι το χωριουδάκι η Θεσ/νίκη (Θεσσαλονικιός είμαι για να μην παρεξηγηθώ,για νοοτροπία μιλάω)
Εδώ μου είπαν ξηλώναν τα διαφημιστικά πανό οι υπερορθόδοξοι και διάφοροι θρησκευούμενοι από τους δρόμους της Θεσ/νίκης τι να λέμε τώρα...
Οι πορνοστάρ ήταν εκεί, και απ'οτι έμαθα αλλά και ανακοινώθηκε,δεν τις έφεραν οι διοργανωτές,αλλά μια εταιρία που συμμετείχε,για αυτό μάλλον ήταν συνέχεια σε ένα συγκεκριμένο μέρος και φυσικά δεν τα πέταξαν γιατί μάλλον θα κόστιζε....Η Julie και η Ellen ήταν αυτές 1000% και δεχόντουσαν με προθυμία να φωτογραφηθούν για όσο διάστημα ήταν εκεί(4-5 ώρες),πάλι καλά που δεν είχαν και κανέναν φωτογράφο να ζητούν φράγκα για τις φώτο!! Καλές για αρχη,αλλά δεν το κόβω να χει συνέχεια....Εξάλλου ξεπάγιασαν κι αυτές...
Κάποιοι φώναζαν που είναι η Monika σε προηγούμενα πόστ.Παιδιά πριν 3 χρόνια που την είχα δει από κοντα, γεμάτη σπυράκια και ακμή στη φατσα και με λίγα κιλάκια παραπάνω μην τα θεοποιείτε όλα,φαντάζομαι πως θα είναι τώρα(κάτι σαν την Ellen Saint).Επίσης εκείνη τη χρονιά(2006)ήταν Jessica Drake,Sophia Rossi από Αμερική και σχεδόν όλες οι Ευρωπαίες(ξεχώρισα σαν όμορφιά και κορμί Zafira και άλλη μια στο περιπτερο του Woodman δεν θυμάμαι όνομα)
Όσο για παπαρολογίες και ανακρίβιες που διάβαζα τόσες μέρες στο topic,τί να πώ!!Κάποιοι ζητήσαν συγνώμη,κάποιοι ακόμα πετάνε μπουγάτσες,κάποιοι πίνουν καφέ στο kitchen bar και ονειρεύονται πορνοστάρ.....έλεος!
 

imaginas.gr

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2008
Μηνύματα
2.416
Κριτικές
14
Like
5
Πόντοι
616
κάποιοι πίνουν καφέ στο kitchen bar και ονειρεύονται πορνοστάρ.....έλεος!

Επειδή αυτή η "αιχμή" απευθύνεται σε εμένα,διάβασε ξανά τι έχω γράψει να κατανοήσεις καλύτερα το περιεχόμενο και μετά έλα πες μας την κεντρική ιδέα.
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Γενικά αν είναι να κάνουν τέτοιου είδους παζάρια γιατί αυτό που έγινε ήτανε ένα παζάρι απο  sex shop και τίποτα παραπάνω να το λένε καθαρά. Του χρόνου δηλαδή αν το ξανακάνουνε πως θα τους πιστέψει ο κόσμος για να παέι. Εγώ τουλάχιστον και να με πληρώνουνε δεν πρόκειτε να πατήσω εκεί. Άισχος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Πάντως αυτό που μου έκανε εντύπωση και ειλικρινά δεν το περίμενα από Ελλάδα και Θεσσαλόνίκη, είναι ότι παρά την προχειρότητα, ο κόσμος για 1η έκθεση ανταποκρίθηκε, επίσης οι γυναίκες ανταποκρίθηκαν, μου έκανε εντύπωση να βλέπω κοριτσοπαρέες μόνες τους να βολτάρουν κτλ.

Τελικά ο κόσμος δεν έχει κόμπλεξ, αλλά οι εκθέτες τον απογοήτεψαν...
 

xristos_1

Μέλος
Εγγρ.
12 Σεπ 2006
Μηνύματα
144
Κριτικές
2
Like
7
Πόντοι
1
Μου άρεσε που είχε μια σωλήνα στην σκηνή επάνω!! αφου δεν χόρεψε καμιά κοπέλα!!! Τι κοροϊδια ρε παιδιά!!!!!
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
Ας μπει κάποιος πιο υπέυθυνος και επιβεβαιώσει πως το Ηθών παραμόνευε και είχε δώσει προειδοποίηση πως σε περίπτωση live sex ή πολύ γυμνού, θα έκανε ντου
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
δεν νομιζω κατι τετοιο να εχει γινει.εγω οταν πηγα δεν ειδα τιποτα απο εξω.μαλακιες ειναι ολα αυτα περι ηθων και τετοια.
 

PATHFINDER

Μέλος
Εγγρ.
24 Ιουλ 2006
Μηνύματα
2.435
Κριτικές
4
Like
32
Πόντοι
16
δεν νομιζω κατι τετοιο να εχει γινει.εγω οταν πηγα δεν ειδα τιποτα απο εξω.μαλακιες ειναι ολα αυτα περι ηθων και τετοια.
Ξέρεις... το Ηθών ως τμήμα της υποδιεύθυνσης οικονομικού εγκλήματος της Κρατικής Ασφάλειας, δεν συνηθίζει να βάζει ταμπέλες "Ηθών", ούτε να κυκλοφορεί με "δίχρωμα" οχήματα της ΕΛΑΣ. Το προσώπικό του (άνδρες & γυναίκες) έχει ηλικίες από 22 έως 50, και κυκλοφορεί με κάθε είδους ενδυματολογική συνήθεια και εμφάνιση. Εκτός κι αν θέλεις να μας πεις πως ξέρεις προσωπικά όλους τους αστυνομικούς της Κρατικής και αφού έκανες έλεγχο διαπίστωσες πως κανείς τους δεν ήταν εκεί!

...ξέχνα το arcans! Ήταν εκεί! Έτσι όφειλαν να κάνουν κι έτσι έκαναν  :sunglasses:
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ενταξει δεν ειμαι χαζος.μπορει να ηταν εκει,αλλα αν ηταν να εκαναν κανενα ντου θα το εκαναν απο την αρχη,αν και πιστευω οι διοργανωτες θα τους ενημερωσαν για την εκθεση,και ηξεραν τι θα γινει.τωρα αν γινοτανε καμια αλλαξωκολια,η επεφτε κανενα τσιμπουκι στην εκθεση,ισως να εκαναν ντου για να φανει οτι κανουνε δουλεια.το εργο ειναι γνωστο.
 

kir_krem

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
δεν ειδα ουτε τα μισα απο τα μισα που περιμενα μαγκες!
10 γιουργια για να μας δωσουν δωρο μια κ@ποτα!παρε και στην μαπα 8 εουρα το ποτακι σου ετσι για το lol!
Μπορειτε να μου λυσετε και μια απορια? ειδα 3 κυριες στην ηλικια της γιαγιας μου, χωρις να υπερβαλω, οι οποιες κρατιοντουσαν χερακι χερακι για να ανεβουν τις σκαλες! Αυτες τι ηρθαν να κανουν να θαυμασουν τις εγκονες τους?χαχαχαχα... :2funny:
 

kir_krem

Μέλος
Εγγρ.
15 Δεκ 2007
Μηνύματα
10
Like
0
Πόντοι
0
Α συγνωμη ξεχασα!
οσο για το οτι δεν βγαζαν τπτ τα κοριτσια ακουσα, (που σημαινει πως δεν το εχω διασταυρωσει), πως ηταν εντολη του ζορο - ψωμιαδη!
κι αν εχει κανεις και καμια καλη φωτο ασ την βαλει μπας και χασαμε τπτ και τα κατηγορουμε αδικα τα παιδια!
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
ο ψωμιαδης τι ειναι?ο νταβας τις περιοχης?
 

simera

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2008
Μηνύματα
646
Κριτικές
1
Like
0
Πόντοι
6
Πάντως αυτό που μου έκανε εντύπωση και ειλικρινά δεν το περίμενα από Ελλάδα και Θεσσαλόνίκη, είναι ότι παρά την προχειρότητα, ο κόσμος για 1η έκθεση ανταποκρίθηκε, επίσης οι γυναίκες ανταποκρίθηκαν, μου έκανε εντύπωση να βλέπω κοριτσοπαρέες μόνες τους να βολτάρουν κτλ.

Τελικά ο κόσμος δεν έχει κόμπλεξ, αλλά οι εκθέτες τον απογοήτεψαν...

o Κοσμος της θεσσαλονικης σε τετοια γεγονοτα εχει μεγαλο προβλημα οταν ζητητε η γνωμη του δημοσια...μετα ομως παει σαν το κατουρημενο να τα δει
πολυ πουριτανισμος που λεει και ο συντροφος αλφι και δεν θα μας βγει σε καλο!
γαμω την γυναικα του γειτονα ρε....πειραζει....δεν πειραζει δεν παω στα κολωμπαρα ομως
 

GeorgeNorthern

Μέλος
Εγγρ.
16 Αυγ 2008
Μηνύματα
161
Like
0
Πόντοι
1
o Κοσμος της θεσσαλονικης σε τετοια γεγονοτα εχει μεγαλο προβλημα οταν ζητητε η γνωμη του δημοσια...μετα ομως παει σαν το κατουρημενο να τα δει
πολυ πουριτανισμος που λεει και ο συντροφος αλφι και δεν θα μας βγει σε καλο!
γαμω την γυναικα του γειτονα ρε....πειραζει....δεν πειραζει δεν παω στα κολωμπαρα ομως

ασε χαλια μαυρα. τα χριστιανικη ηθη μας μαραναν τωρα... μας προστατευουν απο ... το ζωντανο σεξ σοου, αλλα στους υπολοιπους τομεις δεν τα πανε και τοσο καλα (εγκληματικοτητα κτλ.). Δηλαδη ακομα και ανω των 18 να εισαι, χρειαζεσαι "ηθικη προστασια".  :jerking:
 

teris3

Μέλος
Εγγρ.
8 Αυγ 2006
Μηνύματα
543
Like
1
Πόντοι
6
οσο για το οτι δεν βγαζαν τπτ τα κοριτσια ακουσα, (που σημαινει πως δεν το εχω διασταυρωσει), πως ηταν εντολη του ζορο - ψωμιαδη!

Οχι, του Ανθιμου ήταν...
Τί άλλο θα ακούσουμε εδώ μέσα πια?
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
καλα ρε παιδια ειναι δυνατον?γαμω την πολη που μενουμε.εν ετη 2009 την πολη κυβερναει ο παπας και ο νομαρχης?και θελουμε να ειμαστε η πρωτευουσα τον βαλκανιων?
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
τα εχουμε πει 100 φορες,ο πουριτανισμος θα μας φαει ολους...
ζητω η πρεζα, ζητω οι τζανκογυφτησες πουτανες του πεζοδρομιου, ζητω η ηπατιτηδα και το ΑΙDS, ζητω η μιζα και η διαφθορα, ο νομαρχης μας καταδικαστηκε σε 1 χρονο φυλακιση με αναστολη για μειωση προστιμων σε βενζιναδες  ΑΛΛΑ ΠΡΟΣΟΧΗ  μη τυχον φανει κανα βυζι πανω στον χορο γιατι θα σας βαλουμε ολους στην ψειρου. αι στο διαολο ρε κομπλεξικοι δερβεναγες του τοπου
και σαν υποσημειωση για αυτα που ακουστηκαν περι ηθων, εγω ειδα απ'εξω παρκαρισμενο τζιπ της ασφαλειας( με συμβατικες δλδ πινακιδες).απο εκει και περα δεν ξερω κατι αλλο...
2ον το ποτο ειχε 10 και οχι 8 ευρω, για να ξερουμε και τι λεμε, μας το πιασαν που μας τον πιασαν τον κωλο,ας ειμαστε περηφανοι.εκτος και αν 10 ειχε μονο την παρσκευη που πηγα εγω και μετα την λαικη κατακραυγη στο σαιτ :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: το μειωσαν στα 8
υγεια να'χουμε και ολα γινονται...
 

alfistas

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2005
Μηνύματα
822
Like
13
Πόντοι
6
Ας μπει κάποιος πιο υπέυθυνος και επιβεβαιώσει πως το Ηθών παραμόνευε και είχε δώσει προειδοποίηση πως σε περίπτωση live sex ή πολύ γυμνού, θα έκανε ντου
συντροφε πως ακριβως προσδιοριζεται το πολυ γυμνο?? δεν ρωταω ειρωνικα,απλα απο περιεργεια,γιατι το μπικινι ας πουμε δεν θεωρειται γυμνο. το τοπλες θεωρειται πολυ η λιγο γυμνο?
 

arcans

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2009
Μηνύματα
1.959
Like
0
Πόντοι
16
εγω 10 εδωσα για το ποτο την παρασκευη που πηγα.τωρα να το μειωσαν σαββατιατικα αποκλειετε.οσο για τον παπα και τον νομαρχη,ας βρουν πρωτα με τις ανωμαλιες και τις παιδοφιλιες που κανουν τα τσιρακια τους απο διπλα τους και μετα να ασχοληθουν με το τι θα δουμε εμεις,τοθλαχιστον εμεις κανουμε το φυσιολογικο,δεν πηγαμε σε καμια εκθεση παιδοφιλιας ουτε σε κανενα γκει γαμο καλεσμενοι,ΑΥΤΑ ΝΑ ΤΑ ΑΚΟΥΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΤΟΥΣ,και ειδικα ο παπας που το παιζει και πατριωτης.ρε αντε γαμηθητε και οι δυο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom